Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2007., 15:30   #301
Saharun - Dugi otok definitivno plaža no.1
Sviđa mi se i plaža kod svjetionika na kraju dugog otoka - Veli Rat.
Darka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 15:41   #302
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
ajde molim vas svi koji ste pohvalili plaze na visu, kako ste do njih dolazili? pjesice, morskim putevima, biciklom, motorom, kaj?

nadjosmo neke, al do vecine ima tri dana jahanja. demit, cini mi se da postajem prestara za eksperimentiranje.
Evo i ja ću pohvaliti plaže na Visu.Tako je,do večine plaža tamo imaš tri dana jahanja,ali nama je baš to ono fascinantno.Divljina...priroda...Ima par njih do kojih možeš doći vozilom.Jeste li bili na plaži Grandovac?Kamenica?
corrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 12:56   #303
Najljepše plaže:

1....
2. plaža ispod Lubenica (Cresu)
3. plava grota(Cres)
4. Mali bok(Cres)
5. blizu Pelješke Dube(Pelješac)
6. Pupnatska luka(Korčula)
7. Stara Baška(Krk)
8. Splitska(Brač)
9. Bok(Susak)
10. Podvrške (Murter)
11. negdje oko Punte Križa(Cres)

na prvom je mjestu jedna plaža na Krku koju čuvam samo za sebe( i još nekolicinu sretnika šta znaju doći brodom) to je nevjerojatno koliko je lijepo.....
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 13:18   #304
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post


Bošana na Pagu....

ova sveta marija, da li je to blizu dubrave?trebalo biti biti jer su si jako jako slične.

meni je dubrava zakona nad zakonima, predivno nešto, ove stijene koje se okomito uzdižu iz mora i prirodno izvaljani obluci...ma predivno nešto PREDIVNO!
samo nemam slike nikakve...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:28   #305
Quote:
Zelda kaže: Pogledaj post
...sve plaze na otoku Visu
Ou jes, posebno Srebrna. I Porat na Biševu.

Quote:
...posebno Stončica...
Stončica mi je jedina bila totalna pušiona. Na plaži ima mjesta za 10 ljudi, a u zaljev se nagura 20 jahti koliko god mogu do plićaka. Živa klaustrofobija. Bljak. Izvan sezone je možda OK, ali inače .
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 15:09   #306
Quote:
Rick Lee kaže: Pogledaj post
Najljepše plaže:

1....
2. plaža ispod Lubenica (Cresu)
3. plava grota(Cres)
4. Mali bok(Cres)
5. blizu Pelješke Dube(Pelješac)
6. Pupnatska luka(Korčula)
7. Stara Baška(Krk)
8. Splitska(Brač)
9. Bok(Susak)
10. Podvrške (Murter)
11. negdje oko Punte Križa(Cres)

na prvom je mjestu jedna plaža na Krku koju čuvam samo za sebe( i još nekolicinu sretnika šta znaju doći brodom) to je nevjerojatno koliko je lijepo.....
ha, to je ziher između punta i stare baske ta plaza
a ovo pod br.5 ziher mislis na onu plazu tzv. jezero ili na divnu...

u svakom slucaju najveci izbor predivnih plaza ima otok cres, peljesac i makarska rivijera (ne mislim na one napucene glavne plaze nego neke manje poznate
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 15:15   #307
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ova sveta marija, da li je to blizu dubrave?trebalo biti biti jer su si jako jako slične.

meni je dubrava zakona nad zakonima, predivno nešto, ove stijene koje se okomito uzdižu iz mora i prirodno izvaljani obluci...ma predivno nešto PREDIVNO!
samo nemam slike nikakve...
da, do dubrave je ta plaza
imam bezbroj slika te dubrave i susjednih plaza al neke komplikacije oko postavljanja slika na net..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:11   #308
plaža na Cresu ispod Lubenica je prekrasna, samo treba do nje doć (zapravo najgore se vraćat pješice gore ), ali inače pravi raj
Valun mi se čini isto jako lijep, nismo se tamo kupali jer smo bili samo u prolazu ali slijedeće godine možda opet...
Od plaža na Visu najljepše mi je bilo u Stončici dok još nije bilo puno ljudi, pijesak i prekrasno čisto more....Stiniva me ubila u pojam prvo dok smo se spustili do nje i kad smo ušli u more ono sve prljavo od cvjetanja mora...fuj...zgadila mi se ali inače jako lijepo izgleda gledajući odozgora
do one Srebrne nismo uspjeli nikak doć jer nije bilo oznaka pa ne znam gdje je točno, molim da netko objasni kako doći do tamo
a druga lijepa pješčana plaža na Visu je ona poslije Milne...tamo negdje uz cestu prema Rukavcu

(u Milni isto nismo uspjeli naći nikakvu poštenu plažu)

uz obalu najljepše plaže su mi u Mošćeničkoj dragi te one na Makarskoj rivijeri (Brela, Tučepi...) ona predivna tirkizna boja... mmmilina
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 08:23   #309
u makarskoj je predivna plaza samo ima prepuno ljudi pa je pretrpano
a super su i TUCEPE
malaglory is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 22:27   #310
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post
NHF. Meni jesu. Dapace, uvijek sam zalila one jadnike koji ljetuju na sjevernom Jadranu. Ljetovanje u Karlobagu

Izuzetak su mi samo one lijepe uvale na Cresu do kojih se moze doci iskljucivo brodom. Zapravo, Cres mi je cijeli izuzetak...

p.s. I ja vise volim stijene, ali jos uvijek su mi one na juznom Jadranu neusporedivo ljepse od ovih na sjevernom
e pa ja kao jadnica cu ljetovat 2 mjeseca na sjevernom jadranu a u kom ces ti apartmanu uplatit na rate svojih 7 dana ljetovanja na svom super juznom dijelu jadrana..svakom je lijepo di mu je lijepo..meni je i Crikvenica katastrofa..a ni dubrovnik mi nije nesto..dakle ukusi se razlikuju..zbog razlicitog ukusa ne mozes covjeka nazvat jadnikom, prvo sto je to uvreda, drugo sto je to odraz tvog intelektualnog nivoa koji je ocito vrlo nizak..a mozda ti je malo previse pijeska uslo u praznu ljubanju
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:08   #311
cres i lošinj imaju zbilja lijepih uvala i plažica ali južni jadran je ipak južni jadran

mljet, vis, korčula, brač, hvar, makarska rivijera - to je ono što sam ja vidjela barem dijelom i mogu samo reći divota - koje god mjesto odabrali nećete fulat
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:43   #312
Quote:
mush mushi kaže: Pogledaj post
cres i lošinj imaju zbilja lijepih uvala i plažica ali južni jadran je ipak južni jadran

mljet, vis, korčula, brač, hvar, makarska rivijera - to je ono što sam ja vidjela barem dijelom i mogu samo reći divota - koje god mjesto odabrali nećete fulat
ma na cijelom jadranu od umaga do konavla imas predivnih plaza, cak i u "napucenoj" istri imas divnih skrivenih plaza, samo treba znati otkriti
hvala bogu na nasoj dugacokoj obali da ju mozes cijeli zivot istrazivati
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:49   #313
Quote:
sawanah kaže: Pogledaj post
Moj skroman doprinos temi (iz iskustva stare nautičarke)

SAKARUN (DUGI OTOK)
SAPLUNARA(OTOK MLJET)
STONČICA(OTOK VIS)
VALSIKA ILI KRISTALNA UVALA (OTOK RAB-SUHA PUNTA)
LOJENA (KORNATI, OTOK LEVRNAKA)
Sve navedeno: pješćane plaže,rajska ljepota, neopisivo
Sakarun !!!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 01:28   #314
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
ma na cijelom jadranu od umaga do konavla imas predivnih plaza, cak i u "napucenoj" istri imas divnih skrivenih plaza, samo treba znati otkriti
hvala bogu na nasoj dugacokoj obali da ju mozes cijeli zivot istrazivati

istina živa, samo treba vremena i strpljenja..sve se nađe kad se hoće...naravno ni love ne smije falit
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 10:24   #315
Quote:
mush mushi kaže: Pogledaj post
istina živa, samo treba vremena i strpljenja..sve se nađe kad se hoće...naravno ni love ne smije falit
moze se i s malo love :-)
samo treba imati želju za istrazivanjem i landranjem i dobra volja
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 18:13   #316
RABAC

RABAC JE NAJLJEPŠI...ZATO NAM SE GOSTI UVIJEK VRAĆAJU U NAŠE APARTMANE ZADOVOLJNI...CIJENOM I USLUGOM I NARAVNO TOME ZASLUŽNIM-MOREM PREDIVNIM MOREM...
vino&gitare is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 16:03   #317
Zaton i Makarska rivijera (Baska Voda posebice)!!!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 00:38   #318
Evo je naj naj hrvatska plaza meni :-D

Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 11:24   #319
zbilja izgleda ko raj na zemlji
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:55   #320
Otok Brač-plaža ZLATNI RAT!! <3
San Marino-Rab.
Banja-Senj!
D95* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.