Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2016., 10:05   #2541
Ona večer kad sam te sreo s njim, na mjestu gdje sam svakodnevno, a tebe odavno nema...
Ostali smo do te mjere zatečeni susretom da nismo bili u stanju pozdraviti se. Vas dvoje mi nikada neće biti jasni. Nikad među vama nisam vidio niti naznaku bliskosti ili strasti. Kao i nekada prije, sjedili ste jedno kraj drugog, pili svako svoju cugu, bez komunikacije, tipkajući po mobitelima.
Priznaj, više bi se ismijala u par minuta sa mnom, makar pri slučajnom susretu, nego u dugogodišnjoj vezi s njim!

On za mene nema odakle znati, ali kad sam naletio na vas, gledao nas je naizmjenično nekim strogim pogledom, sa naznakama nesigurnosti. A ti… Tvoj pogled… Onaj pogled… Kao dijete kada ga uhvate u krađi. Kao da želiš biti negdje drugdje, ali iz nekih, tebi poznatih razloga, ne možeš.
Takav me adrenalin nije opalio niti u situacijama gdje sam izložen neposrednoj životnoj opasnosti. No dobro, bit ću gospodin, nećemo raditi gužvu, po propisima ću sa hladnim izrazom lica produžiti kraj tebe kao da se ne poznamo. Oprosti mi ako mi se u kojem trenutku u kutu usana našlo nešto s naznakom osmijeha.

Točno tjedan dana poslije prolazim kraj tvoje zgrade. Vidim gužvu. Svatovi su.
Uvjeren da ti netko od susjeda ima svatove pogledom prebirem po gomili, nadajući se da bih te mogao vidjeti.
Dan-dva kasnije, na fejsu vidjeh poznato lice, sa novim, meni nepoznatim prezimenom.
Tada sam shvatio tvoj pogled pri zadnjem susretu.

Oprosti mi, lutko i ako je moguće, neka te odvede negdje daleko... Jer, ako me još još jednom onako pogledaš...
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 10:16   #2542
Jučer, oko 3, Tutto Bene u City Centru na Jankomiru. Sjedio si za šankom i naručio kavu. Konobarica ti je zaboravila dati žličicu, pa si ju podsjetio na to. Pogledali smo se, nasmiješio si se, a ja sam se našalila da promiješaš prstom. Nasmijao si se, kao što bi se nasmijao malom djetetu kad izvali neku glupost. Ti si pio svoju kavu, ja svoju. A onda si ustao, i ja sam tek tada skužila da nemaš ruku. Oprosti. Htjela bih da znaš da stvarno to nisam primjetila dok sam komentirala da prstom miješaš. Oči i osmijeh su mi totalno okupirali pažnju. Budi moj Jaime Lannister
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 14:34   #2543
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
Jučer, oko 3, Tutto Bene u City Centru na Jankomiru. Sjedio si za šankom i naručio kavu. Konobarica ti je zaboravila dati žličicu, pa si ju podsjetio na to. Pogledali smo se, nasmiješio si se, a ja sam se našalila da promiješaš prstom. Nasmijao si se, kao što bi se nasmijao malom djetetu kad izvali neku glupost. Ti si pio svoju kavu, ja svoju. A onda si ustao, i ja sam tek tada skužila da nemaš ruku. Oprosti. Htjela bih da znaš da stvarno to nisam primjetila dok sam komentirala da prstom miješaš. Oči i osmijeh su mi totalno okupirali pažnju. Budi moj Jaime Lannister
ali slaaaatkoooo
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 07:14   #2544
Bona, kako će bit slatko, kad je ova zaboravila kašiku donjet, da čovjek promješa šećer
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 07:17   #2545
Loool
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 09:35   #2546
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
ali slaaaatkoooo
On mi je totalno sladak bio

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Bona, kako će bit slatko, kad je ova zaboravila kašiku donjet, da čovjek promješa šećer
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:29   #2547
Medulin, koncert Dubioze i Hladnog piva i jedan sjajan dečko s kojim sam se nasmijala kao što dugo nisam. Tolko mi je bilo zabavno da ga nisam pitala kako se zove - zvala sam ga Frizurica, a on mene Lezba
Žao mi je što sad moram čekati novi slučajni susret.
gogz316 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:09   #2548
Kolovare, prije 15-ak dana.

Dao bih se kladit da mi je odmjerila obrve dok sam iz plićaka krenuo sa tri zaveslaja u minuti, mutav, prema pučini.

Opet sam ju skužio tek kad je krenula doma. Otišla je do kabine pognuta, sa pogledom u nožni palac. I s ruksakom na leđima u kojeg stane kompetan sport billy asortiman. Presvlačila se 10-ak minuta. Nešta objesi gore, pa joj padne dolje, pa opet. Smotana u 3 p.m. Meni savršena. Otišla je s plaže u ljetnoj roza haljini do tabana.

Nisam ju više vido. Zaključio sam da je hipi albanka, koja je svratila na dan, dva, da pogleda izložbu zmija u muzeju.

Kolovare, danas, opet.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 09:44   #2549
Sinoć kasno na Štrosu. Frend i ja sjeli na klupu a na klupi do nas dvije cure. Ubrzo im se pridružila i treća. Vrckave i koketne. Pogledam ih i kažem si, zaboravi maloljetne su. Sad mi krivo radi zgodne plave.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:40   #2550
Možda nije priča za "slučajne susrete", a možda i je.
Desilo se prije dosta godina, kada sam još bio na faksu i rijetko dolazio doma.
Na jednom kirvaju (uglavno sam išao po kirvajima i to po mjestima za neke od kojih nisam ni znao da postoje) ugledao sam jednu prekrasnu djevoju - duga kosa, prekrasne oči, prelijepo skladno tijelo ... (o ukusima se ne raspravlja).

Vidim ona gleda mene, smiješi mi se (prekrasan smiješak). Ali ja budala nisam prišao i barem se upoznao iako mi je davala nedvosnislene znakove.

Nakon kojih mjesec-dva-tri, opet sam je sreo na kirvaju i ovaj put se ona došla upoznati samnom. Popili smo sok i tako uz razgovor saznam da nema dečka i kad sam joj rekao da bi mogla birati bilo kojeg muškog tamo, rekla je da samo jedan dolazi u obzir. Znao sam da govori o meni, ipak tako glup nisam bio, ali sam bio dovoljno glup da opet ništa ne poduzmem.

Kad sam je zadnji put vidio, bila je s dečkom. Sjeo sam tako da smo se direktno gledali. Nikad prije i nikad poslije nisam vidio tako tužan pogled. Gledala me tako tužnim pogledom da mi se srce raspadalo i jednostavno samo se ustao i otišao.

Vjerojatno je sada udana kao i ja oženjen (imam ženu kakvu se samo može poželjeti i ne pada mi na pamet ikakva prevara ), ali ne znam što bih dao samo da je još jednom mogu vidjeti, te njene oči i veseli smješak. Ne bih tražio niti da popričamo niti da dođe do ikakvog kontakta, samo da je negdje vidim.
jedan-od is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 18:06   #2551
Eto, ne znam je li ovo danas bila slucajnosti ili nije, ne znam - rekao bih da je bilo ''namjerno''
Vec skoro 5 godina vidjam jednog te istog kolegu kako sece prostorom gdje radim.
Stalno u akciji, movingu, jedino ujutro ga mozes vidjeti kako ispred zgrade pali cigarete, jednu za drugom.
Nakon danasnjeg dana znam i zasto

Danas sam dosao na posao skoro 2h prije nego sam trebao.
Odraditi posao i tako to.....
Tada si dosao u kontrolu, pretpostavljam da ti je to rutina i pozdravio sam te i prica je pocela.
(Jako mi se svidjelo sto mi vise nisi persirao, konacno sam te uspio tome pridobiti )
Znas, otvorio si mi dusu i srce, pitam se zasto?
Ne, naravno da mi nije zao, ali zasto bas meni?
Cuo sam toliko toga, o tvome zivotu, o tvome 26godisnjem sinu, o zeni, o svemu.
Nema ti druge nego biti onakav kakvog te vidim svaki dan, kakav dojam imam o tebi.
To se nece promijeniti, jer nakon ovoga danas.....
Iako nam posao nije usko povezan, usudio bih se reci uopce nije povezan (ok ok, je u jednom segmentu), iako i nisam uvijek najbolji sugovornik (znam i svjestan sam toga), budi siguran imenjace moj (pravi imenjace) da ces toplu rijec uvijek dobiti.
Trebas li utjehu, samo reci.
Znas gdje sam.

Ono sto sam ti rekao na zavrsetku nasega razgovora, sam iskreno mislio i to najiskrenije mislim.
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 18:40   #2552
Ovaj zgodan dečko lovio je pokemone zajedno sa još dosta nas prije dva tjedna u petak.
možda i tri tjedna. ne bitno. šetao je psa. po govoru bi moda rekao da je iz slavonije ne znam mogu bit u krivu.



prepoznaje li ga itko? zna li ima li djevojku, dečka <3 možda fb link da mi posalje u inbox
hvala vam
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 03:32   #2553
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
Pogledali smo se, nasmiješio si se, a ja sam se našalila da promiješaš prstom.
Imas srece kaj meni nisi rekla da promijesam prstom


Inace, evo bas sad prije par minuta...
Nazovimo to djevojka, crvena kosa povraca pored golog u maksimiru...pogledali smo se nasmijali jedno drugom
Kolko sam uspio spaziti, jela je kebab ili hamburger sa dodatnim paradajzom
Uso u auto, pozdravio zastitara na ulazu i otiso
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 23:16   #2554
12.8. - Zadar, kauflanf, 17:55, blagajna broj... (smola...ne sjecam se broja, bila je vise lijevo) Radila si punom parom, bila jako ozbiljna. Guzva je bila onak, ne prevelika. Vidio sam te za pultom. Bila si brza pa odlucih na tvoju blagajnu. Lice lagano okruglo, njezno, oci duboke, boja kose zagasito crvena Ja ko seljo u majici staroj pun kufer godina i kratkim hlacama, jadne sandale. Ko da sa baustele idem, a u stvari je bila roba sa kupanja. Majica malo sasava. Kao i sve ostale kupce, odradila si me brzo i profesionalno. Duboko uzdahnula kod naplate (vjerojatno ti je bio pun kufer svega, kao i mene koji sam dosao sa plaze), ali sam ti na kraju izmamio osmjeh Jos da sam te mogao ukrasti na kavu... Mozda bi ti dan bio laksi za odraditi.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 01:27   #2555
Trogir/Čiovo, ribarska večer

Eto, sreli smo se sasvim neočekivano. Ja u autu, ti s nekim frendom taman išao na zabavu. Nisi me vidio, ali ja tebe itekako jesam. Premda mi je palo na pamet da bi mogao biti negdje tamo, nije mi ni na kraj pameti bilo da bih te mogao vidjeti, jer sam se navikao viđati te po faksu i oko faksa. Iako nisam više tako zagrijan za tebe, to što sam te vidio me je pogodilo jer sam se sjetio svih onih trenutaka otkad si mi se svidio, pa preko analiziranja tvog ponašanja i tvojih mogućih osjećaja do spoznaje da tu nikad neće biti ništa. Ipak, drago mi je da se sve to dogodilo jer me je podučilo nekim stvarima Uživaj u lijepoj subotnjoj večeri
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 12:44   #2556
Zagreb,Jelačić trg,noćas..radiš u prodavaonici pizze ili brze hrane..možda piza cut, tak nešt...djevojka crvene kose,nosi naočale i imala je neku Harley Davidson majicu...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 21:23   #2557
"pokemali", ako si to tamo uopće ti, da ti kažem - dobro sam se nasmijala i uljepšao si mi dan
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 13:01   #2558
Danas oko pola dvanaest, u Konzumu na Cvjetnom, u redu ispred mene. Cura duge blago valovite svijetlo smeđe kose i svijetlih očiju. Imala je crnu my film bag torbu. Inače bi taj detalj ironizirao ali ona je tako lijepa i djeluje simpatično i drago da ne mogu. Bila je u društvu starijeg čovjeka koji je nešto prigovarao prodavačici. Pretpostavljam da joj je djed ili redatelj
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 01:40   #2559
Kafic kod Savskog mosta. Gospodin u pedesetima, blag, tih, sjedio je s dva mladja decka. Imao je jako drago lice, no vrlo malo se otvoreno smijao. Uglavnom se smijesio zatvorenih usta. Zatvoreno, a mnogo. Tih nekoliko puta sto ih je otvorio, vidjelo se da nema savrsene zube, i da se toga vjerojatno srami. Ono kad vidite nekoga preko puta i ne znate nista i mozda necete ni znati, ali ga nekako pozelite prigrliti. Ovaj put ne zaljubljivo. Jednostavno mi je prizvao neku sjetnu dragost, neko tiho prepoznavanje, doduse jednosmjerno. O kako i ja imam stvari kojih se sramim, a nitko ne vidi, a htjela bih, tako bih htjela...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 22:26   #2560
Parkiraliste konzuma, setala sa frendicom. Duga crna ravna kosa sa siskama iznad ociju. Visoka i vitka u tajcama i bijeloj majci bez rukava preslatka u faci. Izgled na koji padam odmah.

Poslano sa Samsung Galaxy a3(16)
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.