Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 22:45   #21
Quote:
jozo1 kaže: Pogledaj post
krasan odmor,jebali te laptopi i mobiteli
...kad si dolje po 2 mjeseca naravno da sve iz Zgb-a furaš dolje...ne idem ja na 2-3 tjedna...ipak još ko studentica imam luksuz biti dolje dugoooo...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:53   #22
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
pa ono, ja mogu solo i u zanzibar.
mogu i ja sama skoro di god 'oćeš

ovdje se radi o duljini tog solo ljetovanja..
a ovo mi baš ne izgleda kao neka super ideja, eto.

konkretno, vjerojatno će uzet sobi, nema baš apartmana za jednu osobu - a u sobi samo spavaš i obaviš higijenu.
ostalo vrijeme si vani..solo.
i računaš da ćeš kao nekoga upoznat, ako..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:04   #23
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
i računaš da ćeš kao nekoga upoznat, ako..
"računat" da ćeš nekoga upoznat? ok, ovo je moj đir, čisto da objasnim point. nigdje nikad ne idem da nekoga upoznam, niti uopće razmišljam o tome hoću li nekoga upoznati. a najmanje mi je to mjerilo uspješnosti odmora (neke druge aktivnosti). idem zbog sebe, zbog svog gušta. ili ne idem nikako.

uglavnom nekoga upoznam, pa taman to bila i neka površna pričica iako su šanse za to manje, jer, malo sam sklona krajnostima. naime, ljudi, ili su mi zanimljivi, ili ne. ukoliko jesu, konverzacija, pa čak i zabava je zagarantirana.

evo danas, na plaži (moj zavičaj, ali nebitno), upadnem u spiku sa curom iz novog sada. krajnje spontano i baš je bilo ugodno poslijepodne. a išla sam solo. i ja, i ona. eto jedan primjer. a čak nismo bile ni u nekom poznatom turističkom mjestu sa ekstra ponudom. jedna najobičnija mjesna plažica.

da jesmo, neki dobar izlazak bi bio vrlo izgledna mogućnost.

jedna od mojih velikih i strastvenih želja su putovanja. iskreno, voljela bih putovati s nekim udvoje (s nekim jako bliskim i općenito kompatibilnim), ali kad maštam o tim putovanjima, imam jasnu sliku kako bi to izgledalo i kad bih išla solo. društva mi ne bi falilo, to je sasvim sigurno. ne mogu mi promaći zanimljivi ljudi, a nisam nimalo stidljiva za uspostaviti kontakt.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!

Zadnje uređivanje .aquarius. : 07.07.2011. at 23:11.
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:10   #24
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
pa ono, ja mogu solo i u zanzibar.
štoviše, mislim da bih teško i našla prikladnog suputnika. :mušičavi vuk samotnjak:

to naravno ne znači da izbjegavam ljude i ne družim se s nikim. ali, ipak da sa jako malo ljudi. probranih.
Ja sam i bila solo u Zanzibaru.
Dobro, nisam baš tamo, ali u nekoliko drugih država. Posao me dosta često tjera da putujem sama.

No, zapravo sam zaboravila napisati nešto u svom prethodnom postu. Meni je bilo odlično kako su moji domaćini pazili na mene. Naime, bila sam iznajmila sobu u privatnoj kući i valjda sam bila prva solo žena koja je ikad boravila kod njih. Pa su me mazili i pazili. Zvali na da im se pridružim na ručkovima, večerama, donosili mi povrće iz vrta, davali smokve i tak.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:16   #25
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Zvali na da im se pridružim na ručkovima, večerama, donosili mi povrće iz vrta, davali smokve i tak.
pa da, o tome pričam. ako se ljudi poklope, lijepa druženja su itekako moguća, čak i ako nemaju nikakve čvršće osnove, ni neke budućnosti. a ko zna, možda i upoznaš nekoga tko će ti na neki način promijeniti život.

fakat moran u zanzibar. ionako stalno trkeljan da je moja srodna duša tamo negdje skrivena i čeka me.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:24   #26
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
"računat" da ćeš nekoga upoznat?
ok, ne računaš ti, nego postavljačica teme.

ja sam komentirala što ona priželjuje, i kako mi taj cijeli "paket" izgleda
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:11   #27
Meni je dosta ležaljka i pun kofer knjiga
Tako i onako uvijek ispadnem asocijalna, jer blejim u knjigu
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:32   #28
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
eto na, eve neki pobornici solo ljetovanja

pa nije ljetovanje na našoj obali put u pariz pa uvijek možeš nešto razgledavati.

moja procjena je da ti može bit ok preko dana, kupanje, čitanje, slušanje muzike il šta ja znam što već voliš..večer je ta koja je problem osim ako stvarno nisi super društvena pa si nađeš društvo za svaku večer
al dobro, uvijek možeš ić rano leć da stigneš na plažu u 8

mislim, ideja ja ok za par dana, ne baš i za 2 tjedna, ako se mene pita..

oni koji imaju vikendice i svake godine idu na isto mjesto ne spadaju u ovo gore opisano..
ma kakvih 2 tjedna, toliko mi ipak ne treba da budem sama sa sobom
a večer mi ne bi bila problem, jer ako se želim odmoriti mislim da ću u krevetac već prije nego ostatak ekipe se sprema van ok, iskreno da imam 20-25 godina ne bih otišla solo jer tada su mi na moru ipak izlasci bili na prvom mjestu, a sada mi to više nije tako napeto pa ne bih počinila suicid kad bih ostala navečer u apartmanu
Agripina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 00:50   #29
jednom sam bila solo na moru.... frendica je doslovno dan prije otkazala a ja imala već kupljenu kartu za bus i festival... bila sam ljuta na nju ko ris ali ipak odlučila otići sama... bilo mi je bad uopće ikome reći da idem solo, da me nebi gledalo ko nekog bogeca to je bilo prije kojih pet godina... i tako stigla ja u pulu prvo sva u bedu, da bi na kraju to ispalo valjda NAJBOLJE LEJTOVAVNJE EVER!! do sad u mom životu... upoznala hrpu ljudi s kojima sam još uvijek u kontaktu... nisam ovisila o ničijim hirovima i pms-u, imala svoju" ljetnu romasnicu" super se zabavila i na kraju je ispalo skroz fenomenalno!
svima kojima je bad ići solo iz bilo kojeg razloga poručujem go for it !
nema vam kaj biti bad, znam da je ofucano do bola ali SAMO JEDNOM SE ŽIVI!
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 01:02   #30
Agripina, jesi našla smještaj? :neplaćeni oglas:
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 04:28   #31
aaaaaaaaaaah blago se tebi. Ja sam mislila ove godine ali pare me ne sluze. Uzivaj!!!! Nista u tome cudno. Popij jedno pice za nas i javi nam kako si se provela. Znam da ce biti pozitivno, ali detalje zelimo.

a meni je to jos velika zelja. sljedece godine sigurno! Vec pare stavljam na stranu.
emotivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 05:02   #32
Ideja mi se ne svidja tako zbog samoce. Iako sam vuk samotnjak ali kada odem na more, meni jednostavno treba netko oko mene. Ali mislim da cu i ja to najkasnije u godini 2012 uraditi. Sretan put
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 07:29   #33
Go for it!
Pretprošlo ljeto sam tako provela 7 dana i prošlo 4 dana.....i nakon što su me mučila pitanja, jesam ja čudna?Jesam li jadna, s obzrom da večina mojih frendica ide s muževima/dečkima bla bla?Sve što ću ti reći da sam se odmorila kao nikad..Budiš se kad hoćeš, jedeš kad hoćeš, ideš na plažu i jednostavno meditiraš cijelo popodne, prilika za pročitati par knjiga, baviti se sportom ...a što se tiče samoće, nikad ne znaš di se koji galeb skriva
Ja sam čak i upoznala jednog lika, otišli na kavu, skratio mi par dana...A prošlo ljeto sam bila tek 4 dana sama i nakon toga sa ekipom od 8 ljudi išla na more...vjeruj, za dva dana sam požalila i sjetila se mira koji sam imala..
zato iskoristi sve što ti život pruža
malenaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:53   #34
Ja sam proputovao pola europe solo. I ne vidim ništa čudno u tome - sa svakom pridruženom osobom dolaze novi kompromisi. S jednom je ok, s dvije još kako tako, četvero ljudi u takvim uvjetima nemre proć bez trzavica.
Druga je stvar da nam je svima ponekad pun kurac svih u našem životu, koliko nam god bili dragi, pa dobro dođe i za odmorit živce.
Uglavnom, don't worry, be happy.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 19:07   #35
Nikako na more solo.Treba solo putovat svijetom...pa nije Hrvatska jedino mjesto na planetu.
Bob Dean is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 19:31   #36
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
go for it! bila sam sama prošle godine jer nemam dečka, a sve frendice su u nekim svojim shemama (brak, dečko, nema se love i slične spike). meni je bilo lijepo, bila sam 2 tjedna i super sam se odmorila!
ja imam isti problem ove godine, a bojim se da idućih neće bit ništa bolje

meni osobno bi bilo neugodno ić solo, malo mi je čudno to
black velvet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 19:51   #37
ja sam mislio ove godine negdje solo ali su mi financije problem tako da cu vjerojatno ic radit negdje nekakav sezonski posao ako ga nađem. samo me malo frka jer ne znam što da očekujem, pogotovo zato što se nikad nisam upustio u nešto slično. mislim, ljetujem s frendovima/solo od kad sam bio klinac, ali to je uvijek bilo u okružju gdje sam znao puno ljudi, bez obaveza ili odgovornosti kakve nosi posao. fakat to ocu probat jel ima netko neki savjet ili iskustvo?
__________________
buraz. is back.
buraz s knezije is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 19:51   #38
Pa ako biraš između biti sama na kontinentu u ove dane toplotnog udara i na moru.. izbor je meni jasan. Al mislim da bi se trebala malo potruditi do iduće godine da nađeš neko sebi ugodno društvo..
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 23:08   #39
Nije baš isto, ali iz mog iskustva nije bed otić solo na more.

Kako dosta putujem zbog poslovnih obveza po Hrvatskoj, dogodi se da idem sam na put. Ali to me ne sprečava da odem van iz hotela, odem nešto pojesti, popiti negdje kavu, a ako sam na moru usred ljeta - ne smije se propustit prilika za bacit se u more

Isto tako sam jednom prilikom poslovno završio u Albaniji u Tirani na 4 dana i prvu večer sam trebao sa poslovnim partnerom do grada na večeru, ali se ispričao da ne može jer je bio u gužvi. Ja sam se onda raspitao na recepciji za neki dobar restoran u blizini hotela, on me fino uputio i otišao sam solo na večeru. Nikakav spektakl i preživio sam.

Iako je čovjek socijalno i društveno biće, sposoban je podnijeti i malo soliranja
__________________
"Life is too short to remove USB safely" Narodna
high_fidelity is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 01:57   #40
svaka čast ali ja nebi mogao, čim malo bude dosadno i nema mi dulje cimera već zivkam na kave...ovisan sam o društvu i pričanju
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.