Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 12:52   #461
Quote:
Proizd kaže: Pogledaj post
Ajme, ne znam zašto je problem ići sam na more. Ja to obožavam
Prošlo ljeto sam prvi put tako išla i obećala samoj sebi da ću odsad tak svake godine.

Prošlo ljeto sam bila u vezi, pa sam par dana bila s njim na moru, par dana s prijateljicom i onda 3 moja blažena dana sama na otoku...
Ovo ljeto isto idem par dana s prijateljicama pa 3 dana sama i iskreno jedva čekam
To mi je pravi odmor, daleko od svih i svega, radim sve samo po svom guštu..

I da, nitko me čudno ne gleda i ne sažalijeva...ako se sam tako ne osjećaš ni drugi te neće na taj način doživljavati
Ti nisi bila sama na moru Ti si 3 dana bila sama Mislim, i ja sam 2/3 vremena proveo sam prije dvije godine, ali onaj dio vremena kad nije radila, proveo sam s curom.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 15:10   #462
Dragi samci koji bi išli solo na more ali nećkate se oko toga gdje upoznati nekoga, a da ne ispadnete čudni moj savjet je (kao osobe dovoljno zrele i osobe s mora i osobe u sretnoj vezi - dakle kompetentne osobe ) slijedeći:

Na plaži nije pametno jer ste previše izloženi sami na svom ručniku ili ležaljci dok su oko vas uglavnom obitelji s malom djecom i psima ili grupice frendica koje vjerojatno baš vas podsmješljivo komentiraju osim ako niste neki Apolon ili su oko vas parovi čija vas jača polovica promatra kao konkurenciju sa ili bez pokrića.
U stvari ako želite prići nekoj curi na plaži bolje je da to napravite dok plivate u moru. Kao slučajno se sudarite. I nabacite neku totalno laganu spiku ali ne više od dvije rečenice.
Najbolji način da uletite ženi je u nekom klubu prepunom ljudi. Tamo kao prvo ne stršite i ne vidi se natpis na čelu da ste samac, naslonjeni ste na šank oko vas je masa ljudi, cure veselo plešu i raspoložene su. Lako je s nekom se mjerkati, koji puta nazdraviti čašom u zraku i polako joj prići i upoznati se.
Evo, nema na čemu, može i drugi put.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 15:18   #463
apolon sam
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 18:31   #464
Dosad sam bio mišljenja da je odlično samostalno otići na more, uvijek je bilo opuštajuće.
Ove godine, stavljam jedan uvjet kod tog mišljenja. Uvjet je vezen uz lokaciju, naime, ona mora biti nova.
Nakon višestrukih upita od više različitih susjeda u stilu "A gdje ti je cura?", "Zašto nisi poveo curu na more?", "Trebao si povesti curu na more." i sl. godišnji je ispao sve samo ne psihički opuštajući.
Forumaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 19:04   #465
Idealno je otici prvih tjedan dana solo na more. Odmoris, napunis baterije i uzivas u svom miru.
Nakon tjedan dana bi mi samo pizdarije padale na pamet, a za to mi je potrebno drustvo
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 13:07   #466
Sam ići na more?...prestrašno
Znači trebao bi se svaki dan sam kupati,jesti i navečer neznam gdje
bauljati?Potpuno sam'
Još i vikend koji nekako uleti može proći ali dva tri tjedna biti sam na moru
je meni nemoguća misija.Samo bi se depriminirao cijelom situacijom a ako bi
si još nametnuo da moram nekog upoznati onda to više nije odmor.
ozirus is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 13:59   #467
Super je solo na moru ali i ne baš ako nisi došao autom. Jer autom se možeš vozikati do okolnih mjesta i tražiti samotne lijepe uvale. Ovako bez auta si ograničen na tu lokaciju i nema baš neke širine izbora. Mislim da solo na moru nije optimalna opcija ak nisi s autom jer cilj je da se furaš okolo i tražiš si idealne uvalice.
Fallen Lamb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 16:36   #468
Ma nema gore opcije nego ići sam/a na more...užas
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 16:44   #469
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
Ma nema gore opcije nego ići sam/a na more...užas
Ima. Utopiti se u moru. Dok sam bio mali jedna baba na plaži mi je rekla da će me utopit u moru.
Fallen Lamb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 16:51   #470
Quote:
Fallen Lamb kaže: Pogledaj post
Ima. Utopiti se u moru. Dok sam bio mali jedna baba na plaži mi je rekla da će me utopit u moru.
haha
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 22:38   #471
Quote:
Fallen Lamb kaže: Pogledaj post
Super je solo na moru ali i ne baš ako nisi došao autom. Jer autom se možeš vozikati do okolnih mjesta i tražiti samotne lijepe uvale. Ovako bez auta si ograničen na tu lokaciju i nema baš neke širine izbora. Mislim da solo na moru nije optimalna opcija ak nisi s autom jer cilj je da se furaš okolo i tražiš si idealne uvalice.
Ti riječ uvale koristiš za nešto drugo?
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 22:52   #472
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Ti riječ uvale koristiš za nešto drugo?
Nisu mi uvale žene kojima treba uvalit ak si na to mislio. Mislim na one uvale gdje ulaziš u more a ne uvale kao žene koje žele da im uvališ.
Fallen Lamb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 21:37   #473
Ja sam obično išla sama na more, a ove godine sam se dogovorila s frendicom. Nisam sigurna hoću li se uspjeti tako dobro odmoriti kao inače, ali možda bude i nekih prednosti.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 22:04   #474
Ide neko solo u Pulu sljedecih dana?
DuxLux is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:15   #475
Ja sam isao samo jednom sa curom i jednom s ekipom na more, i moram priznati da mi je bilo ljepše kad sam krenuo putovati sam na ljetovanje.

Pritom valja shvatiti da je jedno provesti ljetovanje sâm, gdje ti je vrhunac socijalne interakcije kad pozdraviš recepcionera, a drugo kada si solo u svom smještaju, a ostatak dana bariš Čehinje po plaži.

Ja volim svoju slobodu kada dođu moja dva tjedna godišnjeg, i ne pada mi na pamet mijenjati svoje planove i pothvate radi nekoga, sklapati kompromise oko toga di ćemo, kak ćemo, di se večeras jede, kamo ćemo sutra i sl. You get it. Za to če biti dovoljno vremena kada dođu žena i djeca.
__________________
Sent from my iSrać using Truć 3.0
Ubergeist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 07:51   #476
Quote:
DuxLux kaže: Pogledaj post
Ide neko solo u Pulu sljedecih dana?
tamo ti je tratinčica
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:57   #477
Quote:
ozirus kaže: Pogledaj post
Sam ići na more?...prestrašno
Znači trebao bi se svaki dan sam kupati,jesti i navečer neznam gdje
bauljati?Potpuno sam'
Još i vikend koji nekako uleti može proći ali dva tri tjedna biti sam na moru
je meni nemoguća misija.Samo bi se depriminirao cijelom situacijom a ako bi
si još nametnuo da moram nekog upoznati onda to više nije odmor.
Osjećam isto tako.
Svaka čast onima kojima je to lijep doživljaj, ali ja ne bih mogla upravo ove stvari.
Od jutra kad se probudim recimo u apartmanu, pa na plaži, na soku i kavi, pa navečer u šetnji, sve sama.
Već prvi dan bi se pitala što tu radim.
Baš bauljanje solo kako kažeš.
To sam ja, svaka čast opet kažem onima kojima je to potpuno ok sve raditi sam na ljetovanju i da u tome nalaze dobru stvar.
Nismo svi isti, meni bi to bilo mučenje.

Zato ili ne idem u zadnje vrijeme na more ili kad uspijem organiziram barem sa sestrom kada ona ima vremena. Par dana, par dana... ali mi je puno ljepše u nečijem društvu nego sve to prolaziti sama.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 13:00   #478
ja sam bio solo na moru tjedan dana prije nego je došao brat i mogu reci da mi je bas super bilo, uzivancija
TheMartian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 19:09   #479
Evo ja ove godine nemam s kim na more.I prošlih godina sam mora večinom sam na more,a kad bi se dogovorija to bi bo sučurac.Nikako natirat ljude,samo im je tv u glavi
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 23:31   #480
Vuče, ti već jesi na moru.
Nurse Ratched is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.