Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2013., 14:45   #21
Eh moj Željkoc najbolje je nama ne činiti ništa jer sve više tonemo što pokušavamo.
Rocco18 is offline  
Old 22.12.2013., 14:47   #22
ma znas kaj treba uzet broj moba i sve, ne po odjeci se ic nalazit, meni posto sam corav vizualna identifikacija steka pa recimo se ne oslanjam na nju

i onda nazoves i pitas di je i vidis curu u toj obleki kak prica na mob, 100% je ona i onda ak te sjebe mos je stalkat do doma posto si siguran da je to ona, mos traziti da ti odgovori zasto je to ucinila, ak nece znas di zivi pa nije problem spamat je svaki dan
random101 is offline  
Old 22.12.2013., 15:00   #23
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Eh moj Željkoc najbolje je nama ne činiti ništa jer sve više tonemo što pokušavamo.
Jadan ti, crče od izlazaka, prilazaka i upoznavanja i na kraju ništa. Kako je život okrutan.
snajdan is offline  
Old 22.12.2013., 15:15   #24
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
na staroj temi sam bio napisao dogadjaj(ovo dolje) od prije nekoliko dana. i naravno neki su mi rekli da sam ja kriv, da sam lose odigrao! al nisu mi rekli u cemu sam ja to pogrijesio! sta sam trebo? po ovome se vidi da mi nije dala ni da je upoznam, vec je sudila samo po onome sta je vidjela. i ovo mi je donijelo jako veliku traumu i sada ce sigurno proci jako puno vremena dok ponovno skupim hrabrosti da nekoga upoznam, ali veca je vjerovatnost da to nece biti nikada!
Pogriješio si što si od toga puno očekivao, a onda te njen postupak bacio u još dublju rupu od one u kojoj si prije bio. Koliko god dopisivanje s nekim bilo "slatko" i činilo se da bi to u RL moglo funkcionirati - najgora stvar koju si možeš napraviti je unaprijed razraditi u glavi scenarije koji su pozitivni.

Čak i da ste razmijenili fotke, čak i da ste sjeli na tu kavu, nema nikakve garancije da netko od vas nakon pola sata ne bi zaključio da si ne odgovarate.

Pogrešno je očekivati da će osoba s kojom si, ajmo tako reći, kliknuo u virtuali isto reagirati i uživo. To je posve druga situacija, pogotovo ako imaš posla s nekim tko u pisanoj komunikaciji voli malko uljepšati stvari i prikazati se drugačijim nego što jeste. Slažem se da ste trebali razmijenili brojeve mobitela (ne zato da bi nekog proganjao) već što ponekad čuti glas i način na koji netko slaže rečenice može ponešto otkriti o tome koliko se to poklapa s onim što piše.

Da ne bude zabune - ničim ne opravdavam njen postupak. No, vjeruj mi, ljudi nestanu i u mnogo kompliciranijim situacijama, jer su pičkice koje nisu u stanju nekoga pogledati u oči i reći "čuj, ovo neće ići". Lakše je podviti rep i ispariti.
Jane R is offline  
Old 22.12.2013., 15:43   #25
Netko je spomenuo stavljanje slika u temu - NE.

Za time nema potrebe i to nije praksa koju nastojimo njegovati, tako ako netko želi slati svoje slike, ima PM ili druge medije komunikacije; teme nisu prikladno mjesto za to.
Meadow is offline  
Old 22.12.2013., 15:47   #26
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Netko je spomenuo stavljanje slika u temu - NE.

Za time nema potrebe i to nije praksa koju nastojimo njegovati, tako ako netko želi slati svoje slike, ima PM ili druge medije komunikacije; teme nisu prikladno mjesto za to.
Nisam ni mislio na temu, nego na PM da nam podijeli svoju ljepotu.
snajdan is offline  
Old 22.12.2013., 16:00   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tocno kako? Na ovom pdfu imas barem jednu temu svako toliko, za razlicite gradove da se ekipa nadje. Imas pdf tulumara i druzenja, gdje se ekipa isto nalazi. Svako toliko imas tulume forumasa gdje dodje dosta ljudi.

Mozda probiti led na taj nacin?
Definitivno jedan od boljih načina da se upoznaju neke osobe prvo prek foruma, pa onda i uživo. U zadnje dvije godine koliko sam aktivan sa izlascima i druženjima (do 23.-e nisam ni izlazio baš van, dvaput godišnje, ako i toliko), upoznao sam zaista hrpetinu raznih ljudi, muških, a pogotovo ženski. Ostvario sam razne odnose, od priajteljskih, pa sve do onih prisnijih odnosa i mogu reći da sam sveukupno upoznao možda oko 80-ak ljudi, a s dosta njih se i dalje družim. Tak da, onaj tko govori da je forum jako loš način da se upozna nekoga nije niti probao išta da to ostvari, samo naklapaju bezveze. Tko želi, zaista može upoznati upoznati dosta ljudi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 22.12.2013., 16:03   #28
Ja bi forum iskoristio za upoznavanje, ali pošto se nalazim u pizdi materinoj nemam tu privilegiju kao ostali, koji i pored toga što mogu iskoristiti forum nalaze glupa opravdanja.
snajdan is offline  
Old 22.12.2013., 16:40   #29
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Koja levatina.
Pa ovo čak i ja znam da je glupo i da djevojkama smeta kad popuštaš u svemu ali eto, neki očito BAŠ pojma nemaju kada su upitanju žene.
Sreća da si ti stručan po tim pitanjima, ili... o ne čekaj, kada bolje razmislim...

Vidiš, ta "levatina" sam bio ja. I da, to sa filmovima mi je bio jedan od primjera kada stvarno nije bitno, kako sam i onda rekao, sve te filmove sam ja skinuo, znači već sam ih i odabrao, a da li ću ih gledati redoslijedom 3, 5, 1, 2, 4 ili 5, 1, 3, 2, 4 je totalno nebitno. Kao i ostali razlozi zašto sam više toga njoj ostavljao za izbor. Svaka priča ima dvije strane, upravo iz tog razloga je nezahvalno davati savjete preko foruma jer nikada nemaš potpunu priču.
Solo761 is offline  
Old 22.12.2013., 16:43   #30
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Jadan ti, crče od izlazaka, prilazaka i upoznavanja i na kraju ništa. Kako je život okrutan.
Ja nisam ni došao do izlazaka, propadaju mi pokušaji da neku nagovorim van na susret ali se nedaju...
Valjda zato što sam iz Siska pa im je predaleko to...
Rocco18 is offline  
Old 22.12.2013., 16:43   #31
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Sreća da si ti stručan po tim pitanjima, ili... o ne čekaj, kada bolje razmislim...

Vidiš, ta "levatina" sam bio ja. I da, to sa filmovima mi je bio jedan od primjera kada stvarno nije bitno, kako sam i onda rekao, sve te filmove sam ja skinuo, znači već sam ih i odabrao, a da li ću ih gledati redoslijedom 3, 5, 1, 2, 4 ili 5, 1, 3, 2, 4 je totalno nebitno. Kao i ostali razlozi zašto sam više toga njoj ostavljao za izbor. Svaka priča ima dvije strane, upravo iz tog razloga je nezahvalno davati savjete preko foruma jer nikada nemaš potpunu priču.
Ne vidim zašto ti smeta toliko to "levatina".
Svi ispadaju levati ako previše dopuštaju djevojci da kontroliše svaku sitnicu i šta, isp'o si levat, slijedeći put (valjda) nećeš i to je to.
A ovo boldirano...hmmm...koliko vidim znam neke stvari sa 18 i svojim "low" iskustvom koje ti ne znaš sa 30 (ili koliko već imaš) tako da ne znam jesi li htio da mi, kako se to kaže "šukneš" ili nešto drugo. Ako jesi, ne ide ti baš najbolje to "šukanje".

Zadnje uređivanje snajdan : 22.12.2013. at 16:53.
snajdan is offline  
Old 22.12.2013., 17:44   #32
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto ti smeta toliko to "levatina".
Svi ispadaju levati ako previše dopuštaju djevojci da kontroliše svaku sitnicu i šta, isp'o si levat, slijedeći put (valjda) nećeš i to je to.
A ovo boldirano...hmmm...koliko vidim znam neke stvari sa 18 i svojim "low" iskustvom koje ti ne znaš sa 30 (ili koliko već imaš) tako da ne znam jesi li htio da mi, kako se to kaže "šukneš" ili nešto drugo. Ako jesi, ne ide ti baš najbolje to "šukanje".
Postoji jedna stara studentska izreka, "Mislim, dakle ne znam, ali pretpostavljam, dakle serem".

Stvar je da sudiš o nečemu o čemu imaš samo teorijsko znanje, puno toga padne u vodu kada se u stvarnom životu nađeš u toj situaciji. Najviše iz razloga što si u teorijama možeš složiti lijepe situacije u kojima imaš logično rješenje. U stvarnoj situaciji imaš još hrpu faktora, situacija nije idealna. Puno teorija padne u vodu kada si u toj stvarnoj. To je poanta tog boldanog.
Solo761 is offline  
Old 22.12.2013., 17:46   #33
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Postoji jedna stara studentska izreka, "Mislim, dakle ne znam, ali pretpostavljam, dakle serem".

Stvar je da sudiš o nečemu o čemu imaš samo teorijsko znanje, puno toga padne u vodu kada se u stvarnom životu nađeš u toj situaciji. Najviše iz razloga što si u teorijama možeš složiti lijepe situacije u kojima imaš logično rješenje. U stvarnoj situaciji imaš još hrpu faktora, situacija nije idealna. Puno teorija padne u vodu kada si u toj stvarnoj. To je poanta tog boldanog.
Da te ispravim imaš samo jedan faktor, ljudski faktor. Zbog njega sve pretpostavke i svi "izračuni" padaju u vodu.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Old 22.12.2013., 17:54   #34
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
na staroj temi sam bio napisao dogadjaj(ovo dolje) od prije nekoliko dana. i naravno neki su mi rekli da sam ja kriv, da sam lose odigrao! al nisu mi rekli u cemu sam ja to pogrijesio! sta sam trebo? po ovome se vidi da mi nije dala ni da je upoznam, vec je sudila samo po onome sta je vidjela. i ovo mi je donijelo jako veliku traumu i sada ce sigurno proci jako puno vremena dok ponovno skupim hrabrosti da nekoga upoznam, ali veca je vjerovatnost da to nece biti nikada!

preko nekih oglasa poceo sam se dopisivati s nekom curom! i nismo razmjenili fotke, vec sam ju zamolio da bolje da me prvi put vidi uzivo. i OK, pristala je. nisam ni ja nju vidio. i dogovorili smo se za susret, rekli smo jedno drugome sta cemo imat na sebi i tocno mjesto. i stvarno, dolazim na dogovoreno mjesto u dogovoreno vrijeme i vidim lijepu curu mojih godina sa bijelom kapom, crvenom jaknom,plavim trapericama i crnim cipelama i skupim hrabrosti i pridjem joj:
"ej, bok ja sam željko,dopisivali smo se. ti si martina?"
a ona kaze," ne, zamjeno si me snekim! i ode na svoju stranu žurnim korakom

da sigurno sam ja trebo povjerovat da na tom mjestu stoji vise cura jednako obucenih u isto vriejme.

otisao sam u birtiju i nalio sam se ko zivotinja. sam!
Nisi ti kriv ni za šta, ona je ta koja ja digla rep i otišla na tako primitivan način. Ali moraš da znaš da je ljubav takva, bol je neizbježna...
N3M0N is offline  
Old 22.12.2013., 18:06   #35
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Postoji jedna stara studentska izreka, "Mislim, dakle ne znam, ali pretpostavljam, dakle serem".

Stvar je da sudiš o nečemu o čemu imaš samo teorijsko znanje, puno toga padne u vodu kada se u stvarnom životu nađeš u toj situaciji. Najviše iz razloga što si u teorijama možeš složiti lijepe situacije u kojima imaš logično rješenje. U stvarnoj situaciji imaš još hrpu faktora, situacija nije idealna. Puno teorija padne u vodu kada si u toj stvarnoj. To je poanta tog boldanog.
Ova tvoja prica je stvar stava a ne da li neko ima dugo iskustvo u vezama i slicno.
Ti si njoj prepustao odluke jer nemas stav tj. svoje JA, jer je ne moguce da se to samo jednom/dvaput desilo a da joj je toliko smetalo. Ako joj je toliko smetalo to tvoje "kako ti hoces ljubavi, ti donesi odluku" onda se to nije desavalo samo kad ste odlucivali o gledanju filma nego svakodnevno i iako sam tek postao punoljetan,tj. jos sam "zelen" nisam jednom cuo u toku razgovora kad neka djevojka kaze "a onaj moj isto nista, ja da mu kazem da skoci kroz prozor sa 45 sprata on bi to uradio. Nikakve kontrole ni autoriteta. Meni treba muskarac, a ne papucar".
Uglavnom, u takvim vezama djevojkama ili dosadi taj manjak "autoriteta", ili tog momka cijede da im kupuje sve i svasta i bude potrcko a trpaju se s drugim.

I da, ako sam bio preagresivan u prijasnjem postu, pardoniram.

Zadnje uređivanje snajdan : 22.12.2013. at 18:46.
snajdan is offline  
Old 22.12.2013., 20:53   #36
Kao što sam rekla, udovoljavanje je lijepo, i ima jednu vibru, al ja sam recimo osoba koja je jako osjetljiva na iskorištavanje, i muka mi je od pomisli da netko samo treba scenarij i sad ga izvršava jer ja tako kažem. Ono, zapravo je taj dio meni jako creepy, i trebam s druge strane osjetiti neki otpor, elastičnost, a ne ili beskrajno uvijanje ili ono čega sam se bojala - čuti krc kako nekom puca kičma. Brrrr

Neka druga bi možda to jedva dočekala.

Iz što kakvih razloga, a dijelom i načina pristupa problemima, ja svoje hendlam sad i odmah, pa i glavom kroz zid, jer imam dosta dobru kontrolu nad svoji uzdama, a s druge strane kad osoba skužo 'u gle, postoje uzde, hm i šta sad', moje lupkanje prstima ne pomaže.

Zato i rekoh, uzde treba uhvatiti čim prije. Daleko je lakše koordinirati dvije osobe koje imaju neku ideju o tome što bi i kako, i za stvari koje nisu probali, nego kad jedan ima tek maglovitu sliku, jer se nije usudio slagati jasniju, jer 'nemam iskustva, s kojim pravom ja da tu sad gradim neki stav'... Zajebano je to. I dobra volja nažalost nije dosta.

Tako da, imati jasnije slike, ne samo sanjarenja, poraditi na argumentima samom sebi, i ne se povlačiti u društvu kad se potegne sex uz misao 'nemam ja što tu raditi dok se odrasli zabavljaju', nego ostati, slušati, i pitati. Sudjelovati. Ne se povlačiti.

Stanje koliko je puta tko kome što ugurao ne rangira ljude na bolje ili gore.

Moći maknuti iz glave sex kao tabu, a ne se preznojiti pri svakom pitanju.... Svi takvi detaljići pomažu neke stvari obaviti prije, pripremiti teren....

Jer, i dobra volja druge strane se iscrpi i postane puno natezanja, ako ti pokušavaš puno toga odjednom u kratkom vremenu. Bolje onda neke stvari sad rješavati, a one za koje je potrebno dvoje, onda kad to bude na dnevnom redu.

Moj sadašnji partner meni beskrajno udovoljava, no, ja osjećam čvrstoću, elastičnost, i nemam strah da može puknuti, i ne bojim se da udovoljava jer se panično boji da ne odem, nego zato što gušta k'o prase u blatu dok mi donosi osmijeh na lice.

Imao je i on panike u početku, no, usudio mi se vjerovati i prepustiti.

Baciti se u nešto naglavce, je teško.
S druge strane, svaka zadrška zakida vas za potpuni proživljaj.

Bacam se naglavce jer me parcijalni odnosi ne vesele i ne ispunjavaju. I osjećam se zakinuto kad je druga strana rezervirana. A strah radi kočnice.

A neke strahove se može i treba rješavati samostalno, i prije...

I ne, solo nije levat. Uletio je u tsunami - kad se gleda u odnosu na stanje na koje je navikao prije toga. Bili su postavljeni zahtjevi visoko možda za ono što je do sad imao osjećaj 'kako to izgleda', a meni je bilo ono 'nešto sasvim normalno za očekivati'.

Kroz druženje s ljudima, parovima, priče, čitanje žud foruma, može se jako puno toga uhvatiti o ljudskim očekivanjima. I zato rekoh, ok, na vlak za učenje pokušajima i pogreškama u velikim količinama ste možda zakasnili, onda iskoristite tuđe i pozabavite se malo hvatanjem uzdi svog života, jer tsunami je zajebana stvar. I dobra namjera ga nažalost, ne može sama hendlati.

A zatvaranje u brlog radi puno štete, jer se čovjek zakida za promatranje drugih i učenje iz njihovih iskustava i onda se bacaka k'o komad drveta pod valovima kad nalete, i umjesto da uspije uživati u lijepom, proživljava ogromne pritiske.

Riješiti issue s prošlosti, veze s roditeljima uključene, promatrati druge, pozabaviti se razlikama među spolovima, i raditi na opuštanju među društvom i prihvaćanju sebe a ne samoodbacivanju, i napravit ćete jebeno dobar start za priliku koja se pojavi. I uživat, a ne patit sa spoznajama 'koliko toga treba istovremeno hendlati'.
Pun kurac i još malo.
enigma in red is offline  
Old 22.12.2013., 21:17   #37
Puno teksta a zapravo nista nije receno.
Nemam issue s proslosti, promatram druge, zabavljam se sa razlikama, opusten sam medju drustvom i prihvacam sebe i nemam nikakvu priliku.

Ne patim za propustenim spoznajama hvata me mucnina na njih.
richard is offline  
Old 22.12.2013., 21:48   #38
Eto sad imate zenskog "filosofa"-enigma in red. Imam jos neke poslice vezano za musko-zenske odnose pre nove godine pa vam javljam sta je bilo......a takodje pravim i neke fizicke izmene.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 00:49   #39
Quote:
richard kaže: Pogledaj post
Puno teksta a zapravo nista nije receno.
Nemam issue s proslosti, promatram druge, zabavljam se sa razlikama, opusten sam medju drustvom i prihvacam sebe i nemam nikakvu priliku.

Ne patim za propustenim spoznajama hvata me mucnina na njih.
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 23.12.2013., 11:03   #40
Djevica od 25g=dobar ulov,nježna,poželjna

Djevac od 25g=psihički bolesnik,zaostao,nepoželjan
DEAL WITH IT
Clandestine is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.