Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2014., 01:38   #61
Hm nakon jednog dubokoumnog(mos mislit) razgaca sa sobom XD, dosao i ja here, e sada kako biti zanimljiv zenskome rodu a da nebudem preocit tj. naocit......hm(Sc-time).

Ne prodajem sebe niti pokretnu imovinu(auto) GTI ali onako u kratke crte:

North-east of our homeland VTC.....
oci-kosa-lješnjak natural
176cm.......... 79kg zive vage(isklesan) you shall see???? maybe hm(Third time).
work and financial business-very good(own boss). Ask why? Hm(Fourth time)...

Da nejdem u neke dubioze i hvalisanja ako ima neka cura koja želi upoznati ili se dopisivati sa (28y) ..... stvari koje volis ili nevoliš su vise manje Bitne ili nebitne sve ovisi o karakteru Hm(Fifth time).

Teško da će se naći Jedna ali tko zna maybe(Second time) Hm(Sixth time)

https://www.youtube.com/watch?v=Lf-rEslupnY

Hm(Seventh time) maybe(Third time) youuuuu.....????
socis85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 13:59   #62
Zgodan plodan i blagorodan 35 Zg traži curu/ženu 18+
florijan31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 22:39   #63
Ovako... iz Splita sam, muško sam, 18 god.
Trazim nekoga za setnju, kavu, voznju bajkom, pricanje (al bas posteno pricanje) o svemu i svacemu, hranjenje, slusanje Arctic Monkeysa itd.

Trazim osobu otvorenu za sve, koja nije kenjkava i nije tip osobe neda mi se nista stala bi doma. Volim cure koje uzivaju u zivotu i zele iskoristit svaki dan do kraja i uzivat
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 00:20   #64
Eto, ja sam mladić,24 godine, iz Zagreba .


Dakle, želio bih radi dobrog razgovora uživo upoznati cure i dečke od 21 do 25 godina.

Poprilično me zanima glazba, i to domaća zabavna i tamburaška, ali i cro trash.
Od stranih slušam eurodance 90- ih, ponešto i iz 80- ih, talijanske,njemačke, španjolske, pjesme na slavenskim jezicima , svega pomalo.

Zanimaju me i tv kvizovi, kao i dokumentarci. Volim puno čitati, naročito motivacijske teme, kao i o temama koje su rijetko medijski prisutne, želja mi je imati još više znanja koje me zanimaju.
Cijenim trud drugih ljudi, cijenim podršku i dobar sam slušač.

Zanima me i sport, volim pogledati dobru nogometnu tekmu, ili neki teniski meč i tako.

Pa, eto, ako ste se pronašli u nečemu iz teksta ,a još ste iz Zagreba i okolice, imate od 21 do 25 godina, možete poslati privatnu poruku.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 18:19   #65
Bok, ja sam mladić u ranim dvadesetima, živim i radim u Zagrebu. Tražim djevojku svojih godina za kvalitetno trošenje slobodnog vremena (rolanje, bicikliranje, šetanje i slične aktivnosti) ili gledanje dobrih filmova/serija. Za početak. Ako si kliknemo super, ako ne - treba mi prijateljica s kojom mogu pogledat neki srceparajući film ili za neke aktivnosti koje ne radim s frendovima (rolanje, možda ples i sl.)
__________________
Adventure may hurt you, but monotony will kill you.
2_Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 19:41   #66
Tražim prijatelja
Žensku osobu (s njima mi je nekak ugodnije, ne tražim nekaj više, nije mi sad do toga), između 20 i 25, koja će sa mnom u ovim vrućim danima izvađat gluposti po Zagrebu i krast žvake u dućanu.
__________________
...IN DARKNESS WE SEE THE LIGHT
Son_of_odin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 00:09   #67
Trazim nekog jednostavnog i ok. Zagreb ili okolica. Uvjet: za druzenje molim da se nailazimo na pola puta jer me umorilo prije da uvijek ja dodjem osobi "pred nos". Molim da mi se ne javljaju osobe koje vole iskoristavati druge ljude, ljubomorne te negativne osobe.
Mozemo ici u kino, setnju, sladoled,.. Voljela bi upoznati nove ljude. Takodjer ako netko ima veze kakve u zaposljavanju informaticara nek se slobodno javi
Takodjer ako netko trazi nekog za obavljanje grupnog posla tu sam, posao mi je itekako potreban.
Izlasci me ne zanimaju previse kao ni alkoholizam. Volim sjedit na kavi na nekoj finoj terasi i uzivat u suncu.
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 01:02   #68
Evo da i ja probam s oglasom.
Tražim djevojke/žene za prijateljsko druženje, razgovore, šetnje po Jarunu, piće, kino i sl.
Muško 30. god. , širokih interesa volim sport, glazbu, knjige i filmove, al mogu pričat gotovo o svemu (osim o autima).
kawaguchi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 22:31   #69
oh

Želim hot žene za intelektualno preseravanje.
lestibudois is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 13:17   #70
:)

bbw?

ima neka za dopisivanje?

josko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 23:20   #71
Tražim nekog s viškom slobodnog vremena i voljom za neobaveznim tipkanjem o bilo čemu.
Muško, žensko - svejedno. Poželjan raspon godina 20-30, ali nije uvjet.
Također, ako netko traži weight loss buddya - tu sam.


Ne tražim nikakve romantične odnose, isključivo dopisivanje.
Klonovima ne odgovaram.

Hvala na pažnji
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:50   #72
ponavljam uz odredene izmjene

Quote:
putkasreci kaže: Pogledaj post
bok,

eto dosla nova pravila, a ja taman na 99om postu pa rekoh planete se poredale i red bi bio da stavim svoj novi oglas...

ja sam musko, jos sam decko (valjda ce proci) od 30 godina.. moram se pohvalit da su proslo ljeto jedna mlada cehinja i njena mama mislile da imam max. 26 pa evo samo da to spomenem. iz zg sam. bavim se jednom samostalnom djelatnosti koja mi omogucava dosta slobode

visok sam 188, oko 95kg, crna kosa, maslinasto zelene oci, pravi mali superisko misko.. hahahah. krenuo u teretanu nedavno, malo jacam, ali nadam se da cu uskoro ispod 90kg, a onda mi nece trebat oglas ni tu neke lijeve forumasice. i kid, i kid )) e da, volim se zezat puno, humor, sale pa ako si neka smrtno ozbiljna rospija, de bona svojim putem s tom ozbiljnoscu.. imam dovoljno svojih briga, jos da svaku rijec i salu moram analizirat jeli drustveno prihvatljiva es ti boga..

imam dosta interesa... kad sam bio klinac volio sam citati. kasnije su filmovi, muzika, komicari i tako, zamijenili knjigu... Volim recimo bracu marx, chaplina, monty python... george carlin mi je mozda i najdrazi stand up komicar. richard pryor, bill hicks, patrice o'neal, demetri martin.. ima ih puno i obozavam pametan humor.. Od filmova volim recimo tarantina, scorcesse, braca cohen i tako..shawshank mi je mozda cak najbolji film. ne znam.. poseban mi je nekako..
najbolja scena u filmovima, ted izvodi dirty fozzie. najgora scena, kad je tom hanks izgubio wilsona.. uzasno nesto..
Od serija seinfeld, mucke, zivot na sjeveru... te 3 su mi najbolje, ali ima ih puno.. trenutno bas gledam zadnju sezonu zivota na sjeveru.. volim i engleski humor dosta.. sve te stare serije tipa crna guja i sve to.. od novijeg engleskog mi je recimo ricky gervais dobar, tih par serija jel koje je radio.. kao stand up mi nije nes poseban recimo..

od muzike volim najvise klasicni rock, ali slusam uglavnom sve sto ima dobre tekstove i dobre vokale.. elvis, perry como, sinatra, santana, roling stonesi, clapton, doorsi, al green, od nasih volim bareta, rundeka, azru, zabranjeno pusenje, tbf i tak, ali nisam ogranicen zanrovima i nekim periodima, vec mi je bitno da su oglavnom tekstovi i muzika kvalitetni.. u zadnje vrijeme mi je pharrell odlican. njega sam skuzio kad je napravio obradu sympathy for the devil.. od onda mi je dobar, ali sad je nanizao dosta tog dobrog.. i ja sam happy.. nekad pase mi i jazz, recimo michael camilo i klasicna glazba i latino, kubanska i jos hrpa tog..

volim jezike.. pomalo uvijek ucim nesto novo.. za sad bi rekao da bas znam engleski i njemacki, ali pomalo ucim talijanski i francuski.. ove slavenske jezike kuzim manje vise..

more, bicikl, dobra klopa, pivo, vino, setnje, izlasci... imam jos hrpu interesa, ali da sad ne duljim previse... uglavnom, volim se druzit, razgovarat, zabavljat..

od tebe ocekujem da si pametna i dobra osoba... to ocekujem od svih prijatelja. ne podnosim kvarne ljude koji su puni zavisti, ljubomore i svih tih gadnih ljudskih osobina..
e da, ako si neka glupava cura koja svrsava na citate od cece i slicnih i jos siri to smece po drustvenim mrezama i ti bona idi crtaj sumu ili setaj kornjacu mani me se zeno jedna sorry morao sam malo ove cajkarosice bocnut.. to je nekak postalo i pomodno, a ja pratim uvijek najnoviju modu i tak.. imam i bradu sto potvrduje to.. hehe

eto, to je to otprilike.. ako mislis da bi si bili dobro drustvo, javi se pa cemo vec skuzit sta i kako dalje

cao
doslo je do promjene lokacije.. otok pag stina, more, zrno soli, bocun vina, es ti boga, kud ces vise..

ae

putkasreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 12:07   #73
Tražim nekog da mi napuni inbox glazbenim i filmskim preporukama. Ograničenja nema. Tako je vjerojatno i zabavnije...
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 22:06   #74
Ima li neki pametan, skroman, marljiv, pristojan momak u rasponu od 29-35 godina?

Za šetnju, kino, druženje...

A ja sam pomalo netipična ženska u drugoj polovici 20-ih; praktična vjernica, iskrena, zaposlena, volim prirodu, ljude i životinje



Eto, kratko i slatko.
kosjenka86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 11:14   #75
Imam 33 g , 188 cm, 92 kg, intelektualac i trener bijelog sporta, zaposlen , situiran , moderan. Molio bih da mi se javi ženska osoba do 33 god koja je slobodna i spremna za nove poteze.
Ne stignem izlaziti pa sam se tu oglasio.
zagrebackosunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 17:26   #76
split,oženjen,32 god,190 cm, 92 kg,tamnokos,dobrog izgleda,komunikativan; tražim žensku osobu bez obzira na godine za dopisivanje i razbijanje svakodnevne monotonije
xyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 18:05   #77
Quote:
rasheed kaže: Pogledaj post
Trenutno sam u Zg, postdiplomski, povratak u stare dobre studentske dane...
37 godina..
ako ima neka djevojka da samnom malo prikrati koje popodne uz priču ili možda kavu, kino, slobodno nek se javi
Eto, priča se ponavlja pa se opet javljam.
__________________
And the truth is there is something terribly wrong with this country, isnt it?
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 10:25   #78
Pronadjoh ljubav,
izgubljenu sreću...
Pronadjoh tajnu srodnu dušu..
Pronadjoh mir srcu,odmor tjelu..
Samo još ne nadjoh prijatelje koji umiju biti jednostavno zaista iskreni prijatelji,nista više i ništa manje...

__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 03:38   #79
meni se moze javit cura do 23g. sto posebenija, feksibilnija to bolje. ono sto nemogu smislit je igranje macke i misa. ako ti imam sto rec ja cu ti to odma rec u glavu. ako nisi hrabra koliko i ja.... nista. bez rastapanja na prvu

ja sam m 30, ne fali mi nista. tako da ne vjerujem da bi i tebi sto falilo.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 11:50   #80
Quote:
sinisaT5 kaže: Pogledaj post
Bok!

Imam 27 godina, završavam studij, nadam se uspješno do 9. mjeseca, izlazim obično po kavama ili cugama jer su mi dosadili izlasci na bučna i krcata mjesta, iako se i to zalomi.

Volim provoditi vrijeme u društvu, da je stalno neka akcija, od kućnih roštilja, pa do spontanih putovanja, izbjegavam monotoniju i padanje u ralje navike koliko god je moguće. Uživam u organiziranju večera s društvom, filmovima, odlasku na one-day izlete... Volim sport, ponajprije aktivno, a od 12.6. sam fan pasivnog pristupa. U aktivnom pogledu bavim se gymom, bickliranjem, tenisom..

Živim u Zagrebu i volio bi upoznati nekog s tog područja. Može i iz Istre jer često odem tamo da se maknem od gradske vreve, nebitno jel ljeto il zima. Visok sam 180, kg variraju oko 85.

Karakterno, držim do poštovanja i obzirnosti prema drugima. S istim ljudima sam i okružen i izbjegavam one koji kompliciraju stvari i crpe mi energiju.

Želim upoznati žensku osobu, raspon godina 20 do 30. Nemam posebne kriterije tko da se javi na ovaj oglas, a tko ne. Koliko god mi je bitna fizička privlačnost i da osoba drži do sebe, toliko mi je bitna i ona karakterna jer na kraju je to jedino što ostaje potpuno iskristalizirano i trajno. Očekujem jedino da je osoba pozitivna, društvena i otvorenih pogleda na svijet.
Nadopuna, obzirom da nisam napisao koga tražim, pa je već došlo do nekih zabuna.
sinisaT5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.