Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2016., 00:30   #61
Ja mogu svaku zajebati za horoskopski znak.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:37   #62
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Ja mogu svaku zajebati za horoskopski znak.
A koji si ti sad?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:42   #63
Ako želi saznati moj horoskopski znak trebala bi me tražiti ličnu kartu, a to se ne bi usudila. Već neko vrijeme razmišljam o romansi u kojoj bih izmislio ime i horoskopski znak. Ako bismo se jako zaljubili tek onda bih otkrio pravo ime i pravi horoskopski znak. Zapravo, to sam već odlučio.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 01:37   #64
koji vrag sad s tim horoskopskim znakom?
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 03:42   #65
Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
koja trakavica od posta,nečitljivo,izgubiš interes na prvom slovu.
Uopće nije, ja sam ju sve razumjela i u potpuno sam istoj situaciji kao ona. Samo što je ona u braku, a ja u vezi.
Quote:
Da ugodim njemu koji je želio rastavu, ali nije imao dovoljno muda da to kaže, pa je mene slamao djelić po djelić mjesecima dok napokon nisam pukla. Dok nisam pukla i ispala kuja koja ga je ostavila.
Tipični manipulator, nesiguran u sebe i užasno iskompleksiran momak. Kada je slab i nervozan i agresivan počne da pljuje po mojoj obitelji, po meni i drugi dan samo kaže: oprosti, nisam tako mislio, bio sam nervozan. I sad bi ja trebala spušiti tu foru jel? Odjebi to i ja ću isto.
BebeRexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 04:02   #66
Quote:
BebeRexha kaže: Pogledaj post
Tipični manipulator, nesiguran u sebe i užasno iskompleksiran momak. Kada je slab i nervozan i agresivan počne da pljuje po mojoj obitelji, po meni i drugi dan samo kaže: oprosti, nisam tako mislio, bio sam nervozan. I sad bi ja trebala spušiti tu foru jel? Odjebi to i ja ću isto.
Ako se zbilja ovako ponasa prema tebi, trebas se cim prije maknut od takvoga i bez ikakvih opravdanja.

Ja nikome ne toleriram bahatost, agresivnost, pljuvanje po obitelji, i od takvih ljudi se distanciram sto dalje.
Samo sam jednom dozivio da mi cura u agresiji opsovala mater i vrijedjala, no ispricala se ubrzo nakon toga iako je meni ostala nelagoda u ocima.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:46   #67
...eh, da... sjećam se ove faze.
Kad je tako gadno da potpuno gubiš nadu i samo jedva čekaš taj krevet da pobjegneš realnosti na par sati odmora.

Ljudi su uglavnom površni i usredotočeni na sebe, pa prek qurca ispale par brzopoteznih savjeta, sam da te riješe.

Naravno, tu se onda pojavi i neki blagoglagoljivi muški lešinar, koji te vuče za nos, jer zanemarene žene su najlakša i najdostupnija meta za kretene kojima vječno treba hrana za ego.
U svom stanju, te mrvice pažnje ti okupiraju um i stavljaš dotičnog na pijedestal. Been there, done that.

I još me nekad uhvati ta faza...na loše dane. Traje to, jbg. PM me, if u need someone who will listen, for a change... GL
peanutButter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 12:15   #68
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Meni ne fali bivši u smislu da se želim pomiriti, nego mi fali nešto sasvim drugo. Fale mi moje godine, rane dvadesete. Fale mi propuštene prilike i mogućnosti. Falim sama sebi. Osjećam kako ponovno postajem lošije, kako idem putanjom kojom sam se nadala da nikad više neću ići. Opet sam u situaciji da sam sama, da sam nezadovoljna i da se bojim. Bojim se što će biti sutra, prekosutra. Bojim se da nikad više neću voljeti, a također se i jako bojim toga što sam zavoljela nekoga tko to ne zna cijeniti.
Stvorimo u svojim glavama tu neku sliku života kakav treba biti, i to mislim da stvorimo vrlo rano, i onda malo po malo guramo u tom smjeru, ili čekamo da se jednostavno desi. Nekima se desi. Mislim da su rijetki ti kojima se zaista desi. Ostalima se desi neki drugi život. Možda bolji, možda lošiji, ali desi im se život kakav nisu naslikali u svojoj glavici još tamo prije par desetljeća.

Jesam, i ja sam tu nešto crtala i šarala, još davno. I zacrtala mi se ta slika u kosti o tome kakav želim život da bude. Povremeno pogledam oko sebe i pomislim da čekam (ili grebem) nešto što nikad neće doći. To je to, neće biti drugačije, ne u srži, to je to što imam, što sam dobila i što sam stvorila. Ni sutra neće biti drugačije, ni prekosutra, ni sljedeće godine, ni za deset godina. Budit ću se isto, i zaspat ću isto. To je realnost.

A sad, jebo realnost. Nek ide u tri pičke materine ta realnost. Ja je neću takvu. I dalje hoću onaj svoj život kakav sam zacrtala. Jer dobro sam zacrtala. Nisam loše. Nemam pojma kad i kako, ali hoću, jebeno to i dalje hoću. I pukne me kad ovako nešto ko tvoje pročitam, jer znam osjećaj. Znam to pitanje bi li bilo drugačije da su oko mene bili neki drugi ljudi, da je start bio drugačiji, da je, da je nešto. I znam koliko sve to nema smisla pitati se.

Kad sam pročitala post htjela sam napisati nešto što ima smisla, nešto ohrabrujuće, ali jebemu pa ni sebi to baš ne znam napisati, pa kako onda da nekom drugom. Ili možda znam, ne znam. Vidiš, nema smisla. Nema smisla jer na kraju sad tu pišem sebi, a ne tebi. Pričanje sa sobom rijetko ima smisla drugima.

Jebi se ti znaš, okinula si triger. Pobrisati sve ili ostaviti. Ne znam još.


Propuštene prilike. Hoću li za pet, deset godina sjetiti se sebe sad i pomisliti da sam trebala nešto drugačije, pitati se zašto nisam? Ali što drugačije? Kako drugačije? Sad radim jedino što znam. Živim najbolje što znam. Isto kao što sam prije pet, prije deset, prije petnaest godina. Radila najbolje što sam znala.

Ti ćeš za deset godina imat 35. Probaj se tad ne žderat što si bila takva kakva si sad. Probaj se tad ne korit što nisi bila jača, onako kako ljudi doživljavaju jakost. Probaj se tad sjetit da si radila najbolje što si znala i mogla u tom trenutku, s informacijama o svijetu i sebi koje si imala upravo u tom trenutku. Doći će to jebeno brzo.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:26   #69
Znam da bi najradije htjela preboliti bivšeg što brže, ali mjesec dana nije ni približno dovoljno čak ni za puno kraće veze, a kamoli za vezu/brak od 8 godina. Treba vremena, pusti da tuga odradi svoje. A nakon toga, za tebe život tek počinje. Imaš 25, od mladih dana si u vezi i realno ni ne znaš kako je biti solo, a ako se posvetiš sebi i počneš ulagati u samu sebe, može biti fantastično, tada možda shvatiš da je rastava nešto najbolje što ti se moglo dogoditi jer si se riješila nesigurnog bezosjećajnog parazita koji te izmrcvario.

Jako ružno mi zvuči izraz oštećena roba. Svatko od nas je na neki način oštećen, nekoga su sjebali starci, netko je trpio bullying, netko je istraumatiziran nekim događajima, a nekoga je pak sjebala destruktivna i nestabilna veza. Loše stvari se događaju, s tim se treba pomiriti. Ljudi se mijenjaju, nekad tek nakon tko zna koliko godina upoznaš pravo lice neke osobe. Sve je rizik. I to treba prihvatiti. Svako loše iskustvo, u ovom slučaju loš brak, probaj osvijestiti kao životnu lekciju, a ne kao razlog svoje oštećenosti. I nakon što preboliš, sjeti se i lijepih stvari koje ste imali, sigurno to nisu potraćene godine. Niti je kasno sad početi s nekim stvarima koje nisi imala priliku ranije ostvariti. Nikad nije kasno, ni s 25, ni s 35, ni sa 75.
Physalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:12   #70
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
prijatelji su. nije da je bitno. i u životu mog bivšeg postoji treća osoba. pričali smo o njima, dali si "blagoslove". jebiga. neke stvari naprosto nisu suđene.


A kad si ti bila s tim njegovim frendom ,ak ste prekinuli prije mjesec dana? Za vrijeme dok ste bili u vezi?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 18:43   #71
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
vidiš, to je još jedan od razloga zašto ne pričam o svemu tome. ja nisam žrtva, ne želim biti žrtva niti želim da me se percipira kao žrtvu. sasvim prihvaćam svoju ulogu u razvodu, a s druge strane sam svjesna da on nije toliko grozan koliko je zadnjih mjeseci bio. imali smo lijepu vezu - veći dio vremena.
Jedno je biti žrtva - konstantno se postavljati u tu ulogu pa da te ljudi doživljavaju kao takvu skroz, kao da je to dio tvoje osobnosti - a drugo je pokazati svoj doživljaj stvari. Koje je takav i onakav.

Iz postova do sad mi se čini da si redovito održavala dojam snage i veselja zbog čega postoji mogućnost da reakcija na otvoreno pokazivanje ove druge strane ne bude dobra. Koliko god to bio klišej, jedini način da se nešto dozna je da probaš. Ne zato da testiraš ideju nego zato što se također čini da ti to treba i da to želiš.

Naravno, ovisi o ljudima u tvom krugu prijatelja itd. Ali uvijek je moguće razgovarat o razgovoru, da jasno kažeš na čemu si sad i da određeni krivi dojam ne želiš ostaviti. Barem bi to trebalo uvijek biti moguće s prijateljima.
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:27   #72
Quote:
BebeRexha kaže: Pogledaj post
Uopće nije, ja sam ju sve razumjela i u potpuno sam istoj situaciji kao ona. Samo što je ona u braku, a ja u vezi.


Tipični manipulator, nesiguran u sebe i užasno iskompleksiran momak. Kada je slab i nervozan i agresivan počne da pljuje po mojoj obitelji, po meni i drugi dan samo kaže: oprosti, nisam tako mislio, bio sam nervozan. I sad bi ja trebala spušiti tu foru jel? Odjebi to i ja ću isto.
razvela sam se, tako da je moj iskren savjet i tebi da odeš. odi još jučer
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:30   #73
Quote:
peanutButter kaže: Pogledaj post
...eh, da... sjećam se ove faze.
Kad je tako gadno da potpuno gubiš nadu i samo jedva čekaš taj krevet da pobjegneš realnosti na par sati odmora.

Ljudi su uglavnom površni i usredotočeni na sebe, pa prek qurca ispale par brzopoteznih savjeta, sam da te riješe.

Naravno, tu se onda pojavi i neki blagoglagoljivi muški lešinar, koji te vuče za nos, jer zanemarene žene su najlakša i najdostupnija meta za kretene kojima vječno treba hrana za ego.
U svom stanju, te mrvice pažnje ti okupiraju um i stavljaš dotičnog na pijedestal. Been there, done that.

I još me nekad uhvati ta faza...na loše dane. Traje to, jbg. PM me, if u need someone who will listen, for a change... GL
iskreno se nadam da će i kod mene krenuti na bolje iako ustvari pomalo i je. ispuhala sam se ovdje i osjećam se poprilično bolje danas, moram priznati.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:31   #74
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
...

Jebi se ti znaš, okinula si triger. Pobrisati sve ili ostaviti. Ne znam još.


...
oprosti
znam što pišeš i mislim da se sasvim razumijemo. godine nisu bitne za ovo stanje, ali kad te pukne činjenica da imaš 25 godina i da nisi ni blizu onoga što si želio... kako se ne osjećati kao promašaj? govorim generalno, ne samo u vei braka.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:33   #75
Quote:
Physalia kaže: Pogledaj post
Znam da bi najradije htjela preboliti bivšeg što brže, ali mjesec dana nije ni približno dovoljno čak ni za puno kraće veze, a kamoli za vezu/brak od 8 godina. Treba vremena, pusti da tuga odradi svoje. A nakon toga, za tebe život tek počinje. Imaš 25, od mladih dana si u vezi i realno ni ne znaš kako je biti solo, a ako se posvetiš sebi i počneš ulagati u samu sebe, može biti fantastično, tada možda shvatiš da je rastava nešto najbolje što ti se moglo dogoditi jer si se riješila nesigurnog bezosjećajnog parazita koji te izmrcvario.

Jako ružno mi zvuči izraz oštećena roba. Svatko od nas je na neki način oštećen, nekoga su sjebali starci, netko je trpio bullying, netko je istraumatiziran nekim događajima, a nekoga je pak sjebala destruktivna i nestabilna veza. Loše stvari se događaju, s tim se treba pomiriti. Ljudi se mijenjaju, nekad tek nakon tko zna koliko godina upoznaš pravo lice neke osobe. Sve je rizik. I to treba prihvatiti. Svako loše iskustvo, u ovom slučaju loš brak, probaj osvijestiti kao životnu lekciju, a ne kao razlog svoje oštećenosti. I nakon što preboliš, sjeti se i lijepih stvari koje ste imali, sigurno to nisu potraćene godine. Niti je kasno sad početi s nekim stvarima koje nisi imala priliku ranije ostvariti. Nikad nije kasno, ni s 25, ni s 35, ni sa 75.
istina, ja uopće ne znam što znači biti solo iako je za sad iskustvo i više nego ugodno. ne, nije bolje biti u ikakvoj vezi nego sam. nije.

ja sam oštećena na toliko polja, da će sljedeći dečko tražit refund od mojih roditelja .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:34   #76
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A kad si ti bila s tim njegovim frendom ,ak ste prekinuli prije mjesec dana? Za vrijeme dok ste bili u vezi?
nikad.
napisala sam to više puta. zaljubila sam se, ali za vrijeme braka nisam apsolutno ništa pokušavala. naknadno me odjebao. ponavljam - nikad nismo bili zajedno.
ista situacija i kod muža. iako se ne bih iznenadila da su oni otišli i korak dalje zbog nekih situacija, ali to stvarno ne želim niti znati.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:40   #77
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Jedno je biti žrtva - konstantno se postavljati u tu ulogu pa da te ljudi doživljavaju kao takvu skroz, kao da je to dio tvoje osobnosti - a drugo je pokazati svoj doživljaj stvari. Koje je takav i onakav.

Iz postova do sad mi se čini da si redovito održavala dojam snage i veselja zbog čega postoji mogućnost da reakcija na otvoreno pokazivanje ove druge strane ne bude dobra. Koliko god to bio klišej, jedini način da se nešto dozna je da probaš. Ne zato da testiraš ideju nego zato što se također čini da ti to treba i da to želiš.

Naravno, ovisi o ljudima u tvom krugu prijatelja itd. Ali uvijek je moguće razgovarat o razgovoru, da jasno kažeš na čemu si sad i da određeni krivi dojam ne želiš ostaviti. Barem bi to trebalo uvijek biti moguće s prijateljima.
imam dojam da ljudi previše gledaju stvari kao da su crno bijele. moj bivši muž generalno nije kreten. moj bivši muž je također veoma često kreten. moj bivši muž je bio svakakva, ali ne zaslužuje etiketu niti "dobrice" niti "kretena" jer je između, kao i većina ljudi.
u zadnjim mjesecima smo izvlačili najgore jedno iz drugog. on je od mene napravio hladnu kuju koja je sanjarila o njegovom prijatelju, a ja sam njemu bila na putu da bude sa jednom curom, pa je upao u friendzone za što me krivi.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:43   #78
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
nikad.
napisala sam to više puta. zaljubila sam se, ali za vrijeme braka nisam apsolutno ništa pokušavala. naknadno me odjebao. ponavljam - nikad nismo bili zajedno.
ista situacija i kod muža. iako se ne bih iznenadila da su oni otišli i korak dalje zbog nekih situacija, ali to stvarno ne želim niti znati.
A sorry sve sam krivo povezal. Ponjela me želja za sočnijom pričom.Kužim sad. Vi ste bili u braku i onda ste se za vrijeme brakovanja zaljubljivali u druge ljude. Dosta neozbiljno i dobro je da ste se rastali. To tak biva kad se telići rano ožene. Hebe ti se. Imaš tek 25 godina i cijeli život pred tobom. Odlično je kaj niste imali djece i kaj ste se rastali na fin i kulturan način.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 21:53   #79
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A sorry sve sam krivo povezal. Ponjela me želja za sočnijom pričom.Kužim sad. Vi ste bili u braku i onda ste se za vrijeme brakovanja zaljubljivali u druge ljude. Dosta neozbiljno i dobro je da ste se rastali. To tak biva kad se telići rano ožene. Hebe ti se. Imaš tek 25 godina i cijeli život pred tobom. Odlično je kaj niste imali djece i kaj ste se rastali na fin i kulturan način.
sorry, ovaj telić nema ništa sočno za tebe
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 22:02   #80
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
oprosti
znam što pišeš i mislim da se sasvim razumijemo. godine nisu bitne za ovo stanje, ali kad te pukne činjenica da imaš 25 godina i da nisi ni blizu onoga što si želio... kako se ne osjećati kao promašaj? govorim generalno, ne samo u vei braka.
OK, maknimo onda sad privremeno brak sa strane. Osim činjenice da nisi u braku kako si zamišljala, što još nije onako kako si htjela da bude?

Ne kažem da ovaj dio s brakom nije bitan, samo to je sad tako kako je. Taj brak ne možeš vratit. Ima li nešto drugo da te isto jebe da se osjećaš kao promašaj?
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.