Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2016., 22:53   #21
Quote:
splicos kaže: Pogledaj post
Postoji li neki sajt ili podforum gdje se mogu postaviti svoje slike, a da cure odgovore koliko si im poželjan/atraktivan/napet?

I kako inače u stvarnom životu mi neiskusni sa ženama možemo procijeniti koliko smo privlačni ženama što se izgleda tiče?
www.hotornot.com


A možeš i ovdje stavit fotku pa nek raja ocjenjuje

Btw da si im napet i atraktivan, ne bi ovdje otvarao takvu temu...
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 22:59   #22
Quote:
splicos kaže: Pogledaj post
I kako inače u stvarnom životu mi neiskusni sa ženama možemo procijeniti koliko smo privlačni ženama što se izgleda tiče?
Ako te žena gleda i smješka ti se, priđi joj i upitaj je; šta me gledaš, jel imam burek na glavi?

Tada ćeš znati, sviđaš li joj se ili ne. Naravno, nemoj ovo učiniti.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 23:20   #23
Ako te žene aktivno ne progone znači da nisi atraktivan.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 23:52   #24
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Ako te žene aktivno ne progone znači da nisi atraktivan.
zene inace aktivno progone?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:06   #25
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
zene inace aktivno progone?
Da. Ali ovo je autor trebao znati kada je napunio 14 godina.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:06   #26
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
zene inace aktivno progone?
To im je najpoznatija karakteristika. Opće je poznato da žene uletavaju muškarcima i uzimaju stvar u svoje ruke. U tome im nema premca.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:08   #27
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
To im je najpoznatija karakteristika. Opće je poznato da žene uletavaju muškarcima i uzimaju stvar u svoje ruke. U tome im nema premca.
Da, ako to nikada nisi doživio a jbg neprivlačan si.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:22   #28
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da, ako to nikada nisi doživio a jbg neprivlačan si.
Da žene koje karakteriziraju emocije i mentalni sklop koji neprestano analizira su prve koje će uletjeti liku...
Što ako ispadnem laka i jeftina... nema veze uletjet ću mu..
Ne znam jesam mu dovoljno privlačna.. nema veze uletjet ću mu..
Možda je oženjen ili u vezi... nema veze uletjet ću mu..
Digla mi se vešta, garant mi se vidi pička, razmazao mi se rimel... ma nema veze uletjet ću mu...

To nema veze uletjet ću joj je klasično muško samopouzdano razmišljanje...muškarci se tako ponašaju naročito ako znaju da su zgodni i nemaju što izgubiti, jedna ih odbije kod druge prolaze, a temelj privlačnosti je goli fizički izgled, sisa, guzica, noga, djelomično ponašanje..
Žene su suptilnije, više analiziraju, proračunavaju, diskretno daju do znanja da im je muškarac privlačan, danas žene mnogo više preuzimaju inicijativu na sebe ali ako ne dobiju onakav odziv kakav očekuju adio (mogu birati i to znaju)...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:40   #29
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
To im je najpoznatija karakteristika. Opće je poznato da žene uletavaju muškarcima i uzimaju stvar u svoje ruke. U tome im nema premca.
ovo mi se svidja.
jap...
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:46   #30
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Da žene koje karakteriziraju emocije i mentalni sklop koji neprestano analizira su prve koje će uletjeti liku...
Što ako ispadnem laka i jeftina... nema veze uletjet ću mu..
Ne znam jesam mu dovoljno privlačna.. nema veze uletjet ću mu..
Možda je oženjen ili u vezi... nema veze uletjet ću mu..
Digla mi se vešta, garant mi se vidi pička, razmazao mi se rimel... ma nema veze uletjet ću mu...

To nema veze uletjet ću joj je klasično muško samopouzdano razmišljanje...muškarci se tako ponašaju naročito ako znaju da su zgodni i nemaju što izgubiti, jedna ih odbije kod druge prolaze, a temelj privlačnosti je goli fizički izgled, sisa, guzica, noga, djelomično ponašanje..
Žene su suptilnije, više analiziraju, proračunavaju, diskretno daju do znanja da im je muškarac privlačan, danas žene mnogo više preuzimaju inicijativu na sebe ali ako ne dobiju onakav odziv kakav očekuju adio (mogu birati i to znaju)...
Da, žene su te koje odabiru a ne obratno.
Žena će odabrati muškarca koji joj se sviđa i zatim mu to dati do znanja JAKO OČITO. Nekad hoće baš uletjeti, nekad neće, ali u svakom slučaju je to jako očito, da bi shvatio i onaj sa aspergerom kad mu se žena nabacuje.
Poanta je u tome da muškarci nisu ti koji biraju i ne ulijeću pogotovo ne nepoznatim curama. Zgodni dečki imaju velike društvene krugove i cure iz tih krugova mu konstantno šalju poruke na facebooku, instagramu, whatsapu ili uživo. Tako on "bari" (u biti njega bare) cure koje zna otprije ili preko nekoga.
U situaciji kada "bari" nepoznatu curu, recimo vani u nekom klubu, opet ne bira on. On stoji sa strane, cura ga snimi i zatim mu daje signale ili se čak polako ubacuje u "njegov prostor" i počinje plesati sa njim.
Nevjerojatna je razlika kako se ponašaju prema zgodnim dečkima a kako prema ostatku.
Jedini način da pokretač teme ne zna svoj nivo privlačnosti je da ne izlazi iz kuće.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:49   #31
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da, žene su te koje odabiru a ne obratno.
Žena će odabrati muškarca koji joj se sviđa i zatim mu to dati do znanja JAKO OČITO. Nekad hoće baš uletjeti, nekad neće, ali u svakom slučaju je to jako očito, da bi shvatio i onaj sa aspergerom kad mu se žena nabacuje.
Poanta je u tome da muškarci nisu ti koji biraju i ne ulijeću pogotovo ne nepoznatim curama. Zgodni dečki imaju velike društvene krugove i cure iz tih krugova mu konstantno šalju poruke na facebooku, instagramu, whatsapu ili uživo. Tako on "bari" (u biti njega bare) cure koje zna otprije ili preko nekoga.
U situaciji kada "bari" nepoznatu curu, recimo vani u nekom klubu, opet ne bira on. On stoji sa strane, cura ga snimi i zatim mu daje signale ili se čak polako ubacuje u "njegov prostor" i počinje plesati sa njim.
Nevjerojatna je razlika kako se ponašaju prema zgodnim dečkima a kako prema ostatku.
stvar je samo u tome da su ukusi razliciti. i pitanje je kolko je netko nekome zgodan.
meni mozes biti napet do bola a mojoj prijateljici niti malo.
tko onda moze suditi koji lik je zgodan.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 00:54   #32
r/amiugly
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 02:35   #33
hotornot / badoo mi se svidja ko ideja,
ali zapravo je daleko od jednostavnog ocjenjivanja što autora zanima.
još ćete ga nagovoriti da jednog dana plati za neku ekstra uslugu na spomenutim sajtovima...

to su smeća od sajtova. zadnja.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:27   #34
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
To im je najpoznatija karakteristika. Opće je poznato da žene uletavaju muškarcima i uzimaju stvar u svoje ruke. U tome im nema premca.
Pa kad je tip stvarno dobar, skoro da mu se same nataču na onu stvar.

Ali mora bit ono stvarno dobar.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:40   #35
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Pa kad je tip stvarno dobar, skoro da mu se same nataču na onu stvar.

Ali mora bit ono stvarno dobar.
I dalje ostaje pitanje po cemu se sudi da je tip stvarno dobar.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:43   #36
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
I dalje ostaje pitanje po cemu se sudi da je tip stvarno dobar.
Pitaj Remi.

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:44   #37
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Pitaj Remi.

Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 09:36   #38
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da, žene su te koje odabiru a ne obratno.
Žena će odabrati muškarca koji joj se sviđa i zatim mu to dati do znanja JAKO OČITO. Nekad hoće baš uletjeti, nekad neće, ali u svakom slučaju je to jako očito, da bi shvatio i onaj sa aspergerom kad mu se žena nabacuje.
Poanta je u tome da muškarci nisu ti koji biraju i ne ulijeću pogotovo ne nepoznatim curama. Zgodni dečki imaju velike društvene krugove i cure iz tih krugova mu konstantno šalju poruke na facebooku, instagramu, whatsapu ili uživo. Tako on "bari" (u biti njega bare) cure koje zna otprije ili preko nekoga.
U situaciji kada "bari" nepoznatu curu, recimo vani u nekom klubu, opet ne bira on. On stoji sa strane, cura ga snimi i zatim mu daje signale ili se čak polako ubacuje u "njegov prostor" i počinje plesati sa njim.
Nevjerojatna je razlika kako se ponašaju prema zgodnim dečkima a kako prema ostatku.
Jedini način da pokretač teme ne zna svoj nivo privlačnosti je da ne izlazi iz kuće.
Nevjerojatno pičkasta metoda kojom si sam sebe od muškarca pretvorio u ovisno biće koje stoji na milost i nemilost žene, zaista nezavidna pozicija i ne vjerujem da ti djeluje pozitivno na potenciju...
Nije ni čudo što muškarci sa ovakvim pogledom ne uljeću ženama...

Gle, ti si muškarac jebote, ti djeluješ na okolinu, ti uljećeš curama, ti impresioniraš, ti joj vrijeme provedeno stobom činiš zabavnim i ugodnim, ti joj manipuliraš željama i osjećajima, ti činiš da te želi i vlaži se na tebe, ti si jebeno MUŠKO..
Ubio si muškarca u sebi rečenicom da žene biraju.. stavio si sebe u ulogu tetkice, kako žene biraju ako ti imaš moć da ju impresioniraš i svidiš joj se...? Naravno ukoliko joj nisi privlačan zaboravi, ali ako znaš što radiš možeš fizički na prvu jedva prolaziti ali ćeš ju uspjeti zbariti..Moraš joj uletjeti i započeti razgovor da vidiš kako diše, kakva je osoba, da li ona tebe uopće privlači, na što trza itd...

Zbog tog tetkastog razmišljanja momci danas obično vise po teretanama ulažući u vanjski izled a zaborave da se žene ne pale na tvoja prsa ili kurac već na ono što svojom izvedbom izazoveš u njoj, žene pali cijeli paket nisu površne kao mi muškarci.. A taj inicijalni kontakt očima ti je samo znak da ti u startu daje zeleno svijetlo da pokažeš što znaš..
Zgodni dečki istina imaju u startu prednost kod djevojaka, ali ako nema ništa u glavi to se istopi dok kažeš keks, proglasit će te redikulom i smijat će ti se u facu čim namiriše da si nesigurna pičkica a ne muško..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 10:03   #39
kad si pored ženske neke, ako ti se nabacuje eto ti odgovora.
uglavnom ženska dođe i stalno te "pipka", pa ti pipne trbušne pa napravi onu facu kao "kako dobro", pa ti onda kasnije kaže "kako si ti visok" i očima te proguta i pogleda cijelog, pa te zagrebe poslije noktima "slučajno" i sl..

ovo sve ostalo što pričaju, fake and gay. jednostavno pustiš žene da rade svoje, a ti radi svoje uvijek se neka zalijepi
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 10:04   #40
joj radical - ima jedna bitna razlika - rađe ću bit sa ženom koja me želi, nego sa štracom koju sam napumpo svojim egom
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.