Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2016., 17:58   #41
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post

Imate li vi iskustva sa situacijama i osobama gdje ste pružili priliku nekome unatoč tuđim savjetima (ili čak i vlastitom instinktu), da bi se ispostavilo da niste trebali?
Da. Nikad unatoc tudim savjetima, ali instinktu da. Kad sam mislio da je super super najbolja, a ispostavila se da je najveci klisej i najveci lazov kojeg sam upoznao, a predstavljala se kao super iskrena.

I dogadat ce se, i dogada se svima, i pametnima i glupima, i onima koji dobro percipiraju, pogotovo onima koji lose. Jer ne mozes upoznati nekog u tako kratko vrijeme, pogotovo ako ti je taj netko vizualno privlacan. Mozak ce raditi protiv tebe.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:16   #42
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Mislim da nitko nije pomislio da si smislila ratni plan kako nekoga promijeniti, onako sjela za stol, popisala što ne valja, odredila prioritete, pa krenula s mjerama poboljšanja.

Ne rade ljudi to tako. OK, možda neki i rade, ali najčešće ne.
Najčešće se dječje i glupo nadamo. Želimo. Stremimo (fora riječ) nečemu. I onda smo malo slijepi, zavedeni vlastitim željama, pa se nadamo da je nešto onakvo kakvo mi želimo da bude, onakvo kakvo nama sad treba da bude.

Ja se slažem da ne možeš nikoga mijenjati. To je zrelo razmišljanje.
A opet kad pogledam unazad, znam da se jesam nadala da se netko promijeni. Da postane netko meni bliži, meni draži. Je li to bilo racionalno i zrelo? Nije. Bilo je ljudski. Možda dječje, možda glupo, ali bilo je.

I ne usudim se tvrditi da neće biti opet. Da me opet moje želje neće odvesti negdje gdje vidim nešto drugačijim od onoga kakvo je. Gdje se uvjerim čak i da osjetim nešto čega nema. Jer imam želje, jer ispod kože nije samo razum, jer je nada kurva. I to ona koja daje za bonove. Čak nije ni neka ekskluziva.
Za mjenjanje nekoga je potrebna akcija. Sasvim je drugo željeti da je ta osoba drugačije, jebiga, valjda možemo barem sanjarit. No za pokušati promjeniti nekoga ipak treba napraviti neki potez, zar ne? Mislim, ne upravljamo mislima, nismo toliko napredni
Po meni je tu razlika. Na stranu onoga što sam ja osjećala i mislila, nisam ništa pokušala, nisam ništa sugerirala, nisam ništa savjetovala. Vrtila sam neki svoj film u glavi i kad je vrpca došla do kraja (imam zastarjelo kino ) jednostavno sam se maknula.

On se promjeniti ne želi, a u razloge neću ulaziti, i njemu je ovako super. Dok god je tako, makar radio gluposti, apsolutno nitko mu apsolutno ništa ne može reći, a da on promjeni mišljenje. Napisala sam da ja ni ne želim biti dio te promjene jer jednostavno nemam snage ponovno biti iznevjerena, čak i da se on želi promjeniti.

Iskreno se nadam da će se malo "opametiti" s godinama zato što on ustvari ne vidi svoj puni potencijal i da može puno više nego što mu ljudi daju kredita. To mi je nešto u stilu kao kad roditelji govore djetetu da "nije za faks", pa to isto dijete ni ne pokušava imati dobre ocjene jer "nema smisla" (primjer iz okoline), a onda se roditelji sablažnjavaju nad jedinicama i izostancima. Pa maltene su mu rekli "e ti si glup, budi sretan ak završiš srednju" i on se počeo sukladno tome ponašat .


Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Da. Nikad unatoc tudim savjetima, ali instinktu da. Kad sam mislio da je super super najbolja, a ispostavila se da je najveci klisej i najveci lazov kojeg sam upoznao, a predstavljala se kao super iskrena.

I dogadat ce se, i dogada se svima, i pametnima i glupima, i onima koji dobro percipiraju, pogotovo onima koji lose. Jer ne mozes upoznati nekog u tako kratko vrijeme, pogotovo ako ti je taj netko vizualno privlacan. Mozak ce raditi protiv tebe.
Moj mozak i srce se urote protiv mene, a onda kad ispadnem kreten mi se smiju
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:23   #43
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post

Moj mozak i srce se urote protiv mene, a onda kad ispadnem kreten mi se smiju
To ti je, na zalost, normalno. Djelomicno pomaze kad imas prijatelje koji znaju tu osobu, jer se prije pocnes propitkivati, ali nekad ni tad. I to je ok. Zajebes se, boze moj, sigurno je bilo i lijepih momenata, ne bacis sve to provedeno vrijeme u vjetar. Glupo je jedino kad si svjestan da je neka osoba losa za tebe i mislis da ce se ona promijeniti. Da ce biti bolje. E onda si jadna šupendara.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:24   #44
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
To ti je, na zalost, normalno. Djelomicno pomaze kad imas prijatelje koji znaju tu osobu, jer se prije pocnes propitkivati, ali nekad ni tad. I to je ok. Zajebes se, boze moj, sigurno je bilo i lijepih momenata, ne bacis sve to provedeno vrijeme u vjetar. Glupo je jedino kad si svjestan da je neka osoba losa za tebe i mislis da ce se ona promijeniti. Da ce biti bolje. E onda si jadna šupendara.
prestala sam vjerovati u bajke i drastične promjene osobnosti
samo sebi dajem tu mogućnost
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 18:43   #45
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
No za pokušati promjeniti nekoga ipak treba napraviti neki potez, zar ne? Mislim, ne upravljamo mislima, nismo toliko napredni
Kad to radiš svjesno, kad to radiš iz neke svjesne odluke, onda da. Ono što ti ja pokušavam reći da ne radimo sve sto posto svjesno ni racionalno. Ne samo da druge nekad vidimo onakvima kakvima nisu, nije lako ni sebe uvijek skroz jasno vidjet. Jer nismo roboti. Jer nismo nule i jedinice. Jer smo miks svega i svačega. I jer nije ni svaka naša akcija, reakcija i odluka uvijek vođena razumom. Nije crno bijelo.

I onda nekad napravimo pizdariju. Nešto glupo, dječje. Krivo procijenimo druge, sebe. A jebiga.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 19:04   #46
Bila sam recimo u nekoj takvoj situaciji,ali daleko mladja
Kao i ti,bila sam svjesna da necu ga ja,nego ce on mjenjat sebe,kada krene sa sazrijevanjem..
Cekanje istog gotovo je ko i pokusaji nekog da mjenja-ne mozes uspjeti i ne mozes cekati..

Njemu je trebalo sedam godina,da priblizno dodje na neki nivo u kome bi se za njega reklo,gle cvrst,stabilan i ozbiljan..
Ja bi i sad to uzela s rezervom..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 19:32   #47
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Kad to radiš svjesno, kad to radiš iz neke svjesne odluke, onda da. Ono što ti ja pokušavam reći da ne radimo sve sto posto svjesno ni racionalno. Ne samo da druge nekad vidimo onakvima kakvima nisu, nije lako ni sebe uvijek skroz jasno vidjet. Jer nismo roboti. Jer nismo nule i jedinice. Jer smo miks svega i svačega. I jer nije ni svaka naša akcija, reakcija i odluka uvijek vođena razumom. Nije crno bijelo.

I onda nekad napravimo pizdariju. Nešto glupo, dječje. Krivo procijenimo druge, sebe. A jebiga.
Oprosti, jel ovo što pišeš znači da nekad djelujemo tako da bi se to moglo opisati kao "pokušaj promjene drugog" - a da ni sami toga nismo svjesni, i/ili selektivno pamtimo svoje postupke?
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 19:36   #48
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Oprosti, jel ovo što pišeš znači da nekad djelujemo tako da bi se to moglo opisati kao "pokušaj promjene drugog" - a da ni sami toga nismo svjesni, i/ili selektivno pamtimo svoje postupke?
Zamisli samo bilo koju vezu u kojoj se ostaje s nadom da će biti bolje, drugačije, samo kad ovo, ili samo kad ono, kad se ode na godišnji, kad se rodi dijete, kad prođe malo vremena, kad prođu vrućine, kad prođe zima, kad se nađe posao, kad se ozdravi, kad...

Pa mi reci ostaju li ti ljudi zaista jer se nadaju da će se promijeniti vrijeme ili netko drugi? A to kako djeluju dok čekaju, teško mi je sad smisliti konkretan primjer. Planiraju zajednički godišnji za koji misle da će biti triger za nešto čemu se nadaju, možda tako nešto. Druže se s tobom, daju ti priliku u nadi da će se alo njihovog dobrog zalijepiti na tebe.
__________________
What a way to break a day.

Zadnje uređivanje Wayfaring S : 04.07.2016. at 19:46.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 19:51   #49
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Zamisli samo bilo koju vezu u kojoj se ostaje s nadom da će biti bolje, drugačije, samo kad ovo, ili samo kad ono, kad se ode na godišnji, kad se rodi dijete, kad prođe malo vremena, kad prođu vrućine, kad prođe zima, kad se nađe posao, kad se ozdravi, kad...

Pa mi reci ostaju li ti ljudi zaista jer se nadaju da će se promijeniti vrijeme ili netko drugi? A to kako djeluju dok čekaju, teško mi je sad smisliti konkretan primjer. Planiraju zajednički godišnji za koji misle da će biti triger za nešto čemu se nadaju, možda tako nešto. Druže se s tobom, daju ti priliku u nadi da će se alo njihovog dobrog zalijepiti na tebe.
Dobro, to je sve jasno, da postoje ljudi koji se dugo i dugo nadaju da će se partner/ica promijeniti. Ali, kak je netko već napisao, nada u promjenu je nešto vrlo drukčije od pokušaja promjene partnera, bilo planskog ili "nesvjesnog". Zato pitam na što se točno odnosi to spominjanje da "ne radimo sve sto posto svjesno".
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 20:47   #50
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Za mjenjanje nekoga je potrebna akcija.
...
A akcija je doslovno sve - riječ, pogled, gesta... tvrdiš da ama baš ničim od toga nisi nikad reagirala na njegovo ponašanje kad ti se nije sviđalo? No, bila bi prva kojoj je to uspjelo u ovom svemiru.

Quote:
On se promjeniti ne želi, a u razloge neću ulaziti, i njemu je ovako super.
...
Dakle, iskazao je reakciju na akciju za koju tvrdiš da je uopće nisi činila. Jer kako bi inače znala da se on ne želi mijenjati?

Quote:
Iskreno se nadam da će se malo "opametiti" s godinama zato što on ustvari ne vidi svoj puni potencijal i da može puno više nego što mu ljudi daju kredita.
...
... a svjesna si da taj potencijal možda postoji samo u tvojim očima? Željama? Zabludama?

Quote:
Moj mozak i srce se urote protiv mene, a onda kad ispadnem kreten mi se smiju
A jadna.
Ma nije tak strašno. Neću ti solit pamet s godinama jer sam uvijek mrzio kad su to meni radili (iako, s 25 si tek na zagrijavanju za prave utakmice, vjeruj mi), ali ću te podsjetiti da si tek jedna od žena (svih godina) koje bivaju privučene daškom nečije zločestoće i pritom debelo promaše procjenu snage tog daška pa ispadne tornado. Ne brini, bude toga još. To je jedno od iskustava na kojima se nikad ništa ne nauči. Možeš samo birati hoćeš li ubuduće prema nekim novim zločestoćama biti prirodna, davati i njima jednaku priliku da, citiram te, ispune svoje potencijale, ili će te držat paranoja pa ćeš odbacivati i ljude koji zbilja zaslužuju priliku.
Ja bih ovo prvo, ali do tebe je.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 22:04   #51
Ja imam puno više godina od tebe pa mi se opet desi da se zajebem u procjeni neke osobe. Doduše, vrlo rijetko jer mi treba puno vremena da počnem nekom vjerovati. Nemoj si prebacivati to što si se zeznula, jednostavno krećeš od sebe pa misliš ako si ti ok da su i drugi. To nije ništa loše. Kako je Wayfaring rekla... ne može sve ići po špagi. Ljudi smo, griješimo... Što budeš starija i mudrija, manje će biti tih grešaka.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:08   #52
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
A akcija je doslovno sve - riječ, pogled, gesta... tvrdiš da ama baš ničim od toga nisi nikad reagirala na njegovo ponašanje kad ti se nije sviđalo? No, bila bi prva kojoj je to uspjelo u ovom svemiru.
nisam bila u situaciji da bi "smjela" odnosno da bi uopće bilo bitno kako ja izreagiram na njegovo ponašanje i sukladno tome ni nisam. ni jednom riječi. e sad, jesam ga pogledala iskosa stvarno ne znam, a ako i jesam, nije da bi to imalo kakvu težinu. gledam iskosa sve ljude koji ispred mene planiraju gluposti, so?

da bi moje mišljenje bilo imalo bitno, ne idem okolo i nudim ga random ljudima. nekad si naprosto sa strane i to je najbolja opcija.


Quote:
Dakle, iskazao je reakciju na akciju za koju tvrdiš da je uopće nisi činila. Jer kako bi inače znala da se on ne želi mijenjati?
kako bih inače znala? ajde zamisli ovu znanstvenu fantastiku gdje se u društvu pričalo o nečemu , a ja ne radim to što oni rade , pa je dio rekao da planira to prestat radit (tipa kad završe faks) , a on je rekao da ne planira i da mu je baš super ovako .

ne razumijem zašto je stvarno toliko velika potreba da ja kažem da sam nešto napravila, ako nisam. ne vjerujem u mjenjanje ljudi, nisam toliko naivna i kad sam shvatila di mi nije mjesto - maknula sam se.

on je bio u mom životu, ali ne dio mog života, ne znam bolje opisat. nisam bila u dovoljno dobroj poziciji da mu išta predbacujem, pa makar da sam i htjela, a nisam čak ni to.
kad sam prestala vidjet samo pozitivno - maknula sam se. radi sebe i radi njega i radi sprječavanja živčanog sloma sa moje strane

ne vidim zašto bih morala poduzimati neke akcije u situacijima u kojima u startu znam da od njih neće biti ništa? bila sam po strani, moje riječi nebi imale dovoljnu težinu čak da sam i htjela nešto reći, a nisam ni željela.

Quote:
... a svjesna si da taj potencijal možda postoji samo u tvojim očima? Željama? Zabludama?
jesam, kao što sam napisala u svakom postu do sad. sasvim svjesna.
osim onog dijela koji je stvarno istinit, a koji nije za forum. ajmo samo reći da ga smatraju glupljim, doslovno nižeg IQ-a, pa se on ponaša sukladno tome.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:11   #53
Eto, sad ispada da se zamaras oko budalet'ne
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:11   #54
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ja imam puno više godina od tebe pa mi se opet desi da se zajebem u procjeni neke osobe. Doduše, vrlo rijetko jer mi treba puno vremena da počnem nekom vjerovati. Nemoj si prebacivati to što si se zeznula, jednostavno krećeš od sebe pa misliš ako si ti ok da su i drugi. To nije ništa loše. Kako je Wayfaring rekla... ne može sve ići po špagi. Ljudi smo, griješimo... Što budeš starija i mudrija, manje će biti tih grešaka.
Iako ovdje moram reci da je lose prebaciti se u taj "dugo mi treba da nekom vjerujem" mod zato jer si se zajebala par ili mnogo puta. Zato kaj u dugo mi treba da vjerujem nekom propustas potencijalno super stvari s osobama koje mogu izgubiti interes dok ti doma brojis zjake i analiziras. Najbolje se ne mijenjati. Ako vjerujes, vjerujes, nekad ces se opeci, nekad neces. A ako ne vjerujes, ne vjerujes. Jebi ga. U biti, od te dvije opcije, zivotno mi je bolja vjerovati jer omoguce strasti da bude u niskom startu. Vjerovati, ali dobro percipirati.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:38   #55
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Iako ovdje moram reci da je lose prebaciti se u taj "dugo mi treba da nekom vjerujem" mod zato jer si se zajebala par ili mnogo puta. Zato kaj u dugo mi treba da vjerujem nekom propustas potencijalno super stvari s osobama koje mogu izgubiti interes dok ti doma brojis zjake i analiziras. Najbolje se ne mijenjati. Ako vjerujes, vjerujes, nekad ces se opeci, nekad neces. A ako ne vjerujes, ne vjerujes. Jebi ga. U biti, od te dvije opcije, zivotno mi je bolja vjerovati jer omoguce strasti da bude u niskom startu. Vjerovati, ali dobro percipirati.
Najbitnije je da ne povrijedis nikoga. Ako te ona preklinje da je kresnes, smiluj joj se or else.
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:38   #56
Quote:
Bebi Zombi kaže: Pogledaj post
Eto, sad ispada da se zamaras oko budalet'ne
opet ti sa krivim zaključcima
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:49   #57
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
opet ti sa krivim zaključcima
Nikako da ja pogodim tvoju poantu. Zabrinut cu se za sebe.
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:54   #58
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
nije da ja to nebi mogla tolerirat, ali ne želim .
niti ja zaslužujem vezu di ću većinu partnerovog karaktera tolerirat, a niti on zaslužuje da ga netko voli samo djelomično.
mi smo okej ljudi, nismo jedno za drugo i to je to.
otvorila sam temu da vidim dali nas ima još

A joj ima nas kolko hoćeš. Normalna je to stvar. Većina ljudi ipak u drugima ljudima vidi njihove najbolje osobine,a mane ostaju negdje skrivene u vrtlogu strasti. Posebno je to izraženo kod zatelebljavanja. Još ak su dobri u fiziološkim djelovima veze. Vidiš sve ružičasto u startu.Kasnije se čudiš gdje ti je pamet bila. I mislil sam da pišeš o vezni nekoj,a ne poznanstvu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:01   #59
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
e sad, jesam ga pogledala iskosa stvarno ne znam, a ako i jesam, nije da bi to imalo kakvu težinu. gledam iskosa sve ljude koji ispred mene planiraju gluposti, so?
So, time si pokazala stav i objekt tog stava ima na što reagirati (što ne znači i da bude).
Nebitno za ovu priču, ali prilično egoistično valoriziraš svoje ponašanje prema okolini. Kao, nije kritika kad okreneš očima jer ti nisi namjerno htjela da bude kritika? To tako ne funkcionira. Svaka ma i najmanja gesta je dio komunikacije i interakcija ne mora, ali možda biti započeta i najobičnijim pogledom iskosa od pola sekunde - i svaki taj pogled jest poticaj na mijenjanje, baš kao i svaka druga negativna reakcija na nešto. Sad, hoće li to druga strana uzeti s težinom i zbilja se početi prilagođavati ili će te naprosto ignorirati jer je lijeni, nezreli mamlaz (poput tog tvog) - to je drugo.

Inače, slažem se oko onih koji su te na početku pitali čemu toliki esej. Tip ne zaslužuje ni rečenicu i pol, takvih je pun svijet, a ti zaista zvučiš kao da te muči povrijeđeni ego jer te tip ne doživljava.
Ne treba ti to. Nije vrijedno.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:20   #60
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
So, time si pokazala stav i objekt tog stava ima na što reagirati (što ne znači i da bude).
Nebitno za ovu priču, ali prilično egoistično valoriziraš svoje ponašanje prema okolini. Kao, nije kritika kad okreneš očima jer ti nisi namjerno htjela da bude kritika? To tako ne funkcionira. Svaka ma i najmanja gesta je dio komunikacije i interakcija ne mora, ali možda biti započeta i najobičnijim pogledom iskosa od pola sekunde - i svaki taj pogled jest poticaj na mijenjanje, baš kao i svaka druga negativna reakcija na nešto. Sad, hoće li to druga strana uzeti s težinom i zbilja se početi prilagođavati ili će te naprosto ignorirati jer je lijeni, nezreli mamlaz (poput tog tvog) - to je drugo.
sorry, ali koji vrag? ja sam egoistična zato što ne smatram da je svaka moja gesta drugima za život bitna i da se netko neće, radi mog okretanja očiju, promjenit na svakom polju? jel ti razumiješ što ti želiš reći jer ovo gore je ....

ja, kao i svaka druga osoba na ovom svijetu, imam pravo na reakciju. znači, kao što si ti sad napisala ovu tiradu gore, a ja tebi odgovaram, no samo zato što se moja reakcija na tvoju akciju ne slaže sa nekim tvojim konceptom to ne znači da ja želim promjeniti način na koji ti razmišljaš niti tebe kao osobu. da mislim da pišeš gluposti mislim, da te želim promjenit ne želim. kao što sam rekla, svatko bira sam za sebe kako će se prezentirati

ne razumijem kako ti ne razumiješ da reakcija i akcija nije jedno te isto. da skrenuti pogled ili okrenuti očima ne povlači za sobom neki egzistencijalni razlog niti duboka razmišljanja i promišljanja.

također mi nije jasno zašto je stvarno toliko bitno to da ja "priznam" da sam nešto napravila? zar žulja pomisao da netko može biti dovoljno blizu, a dovoljno daleko da odluči ne raditi neke stvari? zar sam i ja morala grlom u jagode i nisam mogla shvatiti da ga ne mogu promjeniti prije nego sam se ponizila do kraja?

znači ti promatraš apsolutni svaki korak, pokret, gestu (a riječi da ne spominjem) koje napravi apsolutno svaka osoba oko tebe i onda propituješ i analiziraš na koji način da promjeniš vlastitu osobnost ili stvari koje radiš? zar ne razumiješ koliko to ponižavajuće za tebe zvuči? mislim, to je ono što ti trpaš da sam ja njemu radila. nisam znala da ja nemam pravo negativno reagirati na nešto (makar gestom, eeej gesto ), a da mi se ne utrpa da sam htjela iz korjena promjenit tu osobu.



Quote:
Inače, slažem se oko onih koji su te na početku pitali čemu toliki esej. Tip ne zaslužuje ni rečenicu i pol, takvih je pun svijet, a ti zaista zvučiš kao da te muči povrijeđeni ego jer te tip ne doživljava.
Ne treba ti to. Nije vrijedno.
kao pročitala si "esej", vidila ta pitanja, ali ne i odgovor? uvodni post nije post o njemu niti sam htjela da ova tema bude o njemu. u uvodnom postu sam fino napisala da je on najsvježiji primjer mog obrasca ponašanja. da sam navela neki stariji primjer mogla bih i sama pronaći neke izlike za vlastitu glupost, no s obzirom da je ovo friško vidi se da nisam prestala raditi iste greške.

također sam napisala i da želim čuti tuđa iskustva, da mi se ista stvar događa i sa prijateljima i da je on samo primjer onoga na što mislim, a ne tema o kojoj želim razgovarat, no kako to ide - uhvatili se ko pijani plota .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.