Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2016., 20:22   #21
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Nisam te nikad ničim uvrijedila.
sigurno.
Ne vrijeđam. Možda ne mislim jednako kao ti. Ali ne vrijeđam.
ajde još ovu iznimku da napravim
na forumu ponekad pročitamo super stvar ili zabavnu ili pametnu, u principu zato smo tu.
a imaš i korisnika koji , poput tebe i M4u i takvih zagade sve što dotaknu sa stvarima samo vama smiješnim/zabavnim/štogod.

ovdje sam korisnik, kao i svi, i naravno da neću nikom pisati "umukni". Ne pada mi na pamet. Uostalom možda ste drugima super.
Ali mogu odabrati da s takvima ne komuniciram
i nema potrebe da vam to napišem. Dok mi se takvi ne obrate. Jesi. Pa jesam.
E pa nemoj više.

isprike ostalima na oftopiku
Nikki2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 00:15   #22
Pa gdje ćeš bolje od žene koja ti je dobra prijateljica?

Doduše, čudna i rijetka situacija. Obično su prijatelji jedni drugima seksualni kao stup.

Obostrano je?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 09:44   #23
U svakom slučaju, situacija je komplicirana...koliko shvatih niste više mlađahni pa da vam na kraju bude samo sprd... puno više je u igri.
Ako ništa ne učiniš, a ona to ustvari čeka.. nije dobro..
Prijatelji ste, kažeš, dugo vremena. Onda je i poznaš jako dobro. To ti je velika prednost. Samo u procjeni svog statusa kod nje budi objektivan !
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 09:57   #24
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Možda ima boljih od tebe u tome? Koji razumiju signale?

Riskantno je. To tvoje.
E sad. Vi žene ponekad šaljete signale koje muški jednostavno ne percipiraju ili racionalno objašnjavaju. Igranje kosom, dodir ruke tu i tamo. I onda ozbiljna faca, bez smješka. Pa kad zbrojiš bodove, dodir ruke = +2, ozbiljna faca = -2 i sad si misli jel je il nije.

Moja jedina muška varijanta je pitati. A zvuči malo glupo. "Ono pa kaj nisi skužio da mi se sviđaš, jer mi se desno uho trzalo!?"
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 10:40   #25
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, situacija je komplicirana...koliko shvatih niste više mlađahni pa da vam na kraju bude samo sprd... puno više je u igri.
Ako ništa ne učiniš, a ona to ustvari čeka.. nije dobro..
Prijatelji ste, kažeš, dugo vremena. Onda je i poznaš jako dobro. To ti je velika prednost. Samo u procjeni svog statusa kod nje budi objektivan !
Poznaje je, ali ne u smislu davanja signala...
Objektivan! Budi ti objektivan, kad se zagriješ za nekog.

Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
E sad. Vi žene ponekad šaljete signale koje muški jednostavno ne percipiraju ili racionalno objašnjavaju. Igranje kosom, dodir ruke tu i tamo. I onda ozbiljna faca, bez smješka. Pa kad zbrojiš bodove, dodir ruke = +2, ozbiljna faca = -2 i sad si misli jel je il nije.

Moja jedina muška varijanta je pitati. A zvuči malo glupo. "Ono pa kaj nisi skužio da mi se sviđaš, jer mi se desno uho trzalo!?"
Pusti matematiku. Nema je u tome baš, koliko ja znam.
(Ozbiljna faca ti može značiti i - zašto šutiš?!)
Meni se čini, čim ti postavljaš to pitanje, da ti pomalo i znaš odgovor.
Naravno, moguće je da se varaš, ali ako ne izneseš to na svjetlo dana, nikad nećeš doznati. Ili možda da, prekasno.
Jasno je da, ako ne bude dobar odgovor, bit će nezgodno. Ali, vjerovatno ćete to s vremenom zakrpati. Ipak, ljudi ne stječu prijatelje kao da kupuju paradajz.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 11:16   #26
Ne bih se ja previše uzdala u signale.
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 11:38   #27
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Ne bih se ja previše uzdala u signale.
Ni ja. Nekako imam dojam da nije obostrano.

Nego... jel' ima kakvog pomaka? Jesi pokušao išta?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 22:06   #28
Quote:
Bandori kaže: Pogledaj post
Ne bih se ja previše uzdala u signale.
Pa onda žene drage, u šta biste se uzdale ? ... Vidio se sa "frendicom" dva put u životu, treći put me pozvala kod sebe na cugu u 5 popodne(bili doma deda, baka svi živi ) i na terasi bili, pričali, zezali se do 10 bez pol frke.. Bilo je tu naravno flertanja sa moje strane, nekih dodira i pogleda sa njene, ali nisam ništa htio riskirati jer ono, moglo bi nekaj bit od toga, al opet ne znam... Zahagao sam ju i toe to bilo.

Pozvao na ćevape, rekla je da nema frke (pošto je u inoz. trenutno tjedan dana), dogovorili smo se kad se vrati onda .
Baš je moj tip, pametna, studira na dobrom faksu, paše mi onak po ponašanju po svemu, imam osjećaj da bi moglo nešto bit od toga, ali.. what is my next move after hug and coffee?.

Cheers svima!
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 13:00   #29
I-sta bi sa drugaricom, MilkyWay ?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 17:20   #30
-1
Korak unatrag. Nažalost.
A eto, život ide dalje.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 19:29   #31
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
-1
Korak unatrag. Nažalost.
A eto, život ide dalje.
Sjecas se moje teme o ostrom odjebu? Tamo si napisao da si bio u slicnoj situaciji, samo na drugoj strani. Ti si lansirao odjeb. Rekao si da ces napisati zasto, ja jos cekam
Mozes tu ili na pm, tema je zakljucana.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 21:10   #32
Interesantna mi je ova tema Milkyjeva zbog više stvari, tih signala, i prijateljstva. To mi samo daje za pravo kada govorim da ne treba ništa pokušavati sa ženskama koje prvo traže da budete prijatelji. Jer onda ako se to dogodi, šteta sad prijateljstvo uništiti
A signali, isto interesantno, ima li ih, samo ih ja ne vidim, ili ih možda nema, a ja pošto ionako ništa ne vidim, si zabrijem, da ih ima

I na kraju, jesam li dobro protumačio, te signale, kojih nema, ili sam krivo protumačio one kojih ima?

I na samom kraju, najbolja taktika je probat pa ne dobit, nego samo ne dobit
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 12:07   #33
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
I na samom kraju, najbolja taktika je probat pa ne dobit, nego samo ne dobit
Postoji više razloga za napraviti taj potez. Jer kad si s nekim prijatelj, onda si prijatelj i ne postoji niti jedan jedini moment, trenutak, misao ili situacija koja vodi u smjeru veze. Kad je to prijateljstvo+, onda se događaju situacije di jedna ili obje strane dobe tu ideju da bi ta veza mogla bit zapravo nešto fantastično. I kad je to obostrano, onda je zbilja fantastično! I to je jedan od bitnih razloga zašto probati.

Drugi razlog je otkrivanje skrivene agende. Ono što se dogodilo meni. Nije da sam se previše branio, nije da mi je sad žao. Bilo je dobro dok je trajalo. Nije da nisam i ja uživao u tim nekim trenucima. Nije mi žao novaca, žao mi je samo vremena koje sam mogao provesti s nekim tko će me na kraju više cijeniti od dotične.

Prijateljstvo se raspalo, izgorilo, nepopravljivo strgalo. I to s moje strane. Ne želim biti više tako tretiran. Dobar sam i zgodan muški, zaslužujem nekoga tko me respektira i tko neće kalkulirati i mijenjati osmjehe i namigivanje za izlete, večere i usluge. Ako te nosim ko malo vode na dlanu, budi fer, pristojna i iskrena prema meni. Barem to.

Ostaje malo nostalgije...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 04:57   #34
Tužno, MilkyWay. 🙁

sent using T
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 09:48   #35
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Postoji više razloga za napraviti taj potez. Jer kad si s nekim prijatelj, onda si prijatelj i ne postoji niti jedan jedini moment, trenutak, misao ili situacija koja vodi u smjeru veze. Kad je to prijateljstvo+, onda se događaju situacije di jedna ili obje strane dobe tu ideju da bi ta veza mogla bit zapravo nešto fantastično. I kad je to obostrano, onda je zbilja fantastično! I to je jedan od bitnih razloga zašto probati.

Drugi razlog je otkrivanje skrivene agende. Ono što se dogodilo meni. Nije da sam se previše branio, nije da mi je sad žao. Bilo je dobro dok je trajalo. Nije da nisam i ja uživao u tim nekim trenucima. Nije mi žao novaca, žao mi je samo vremena koje sam mogao provesti s nekim tko će me na kraju više cijeniti od dotične.

Prijateljstvo se raspalo, izgorilo, nepopravljivo strgalo. I to s moje strane. Ne želim biti više tako tretiran. Dobar sam i zgodan muški, zaslužujem nekoga tko me respektira i tko neće kalkulirati i mijenjati osmjehe i namigivanje za izlete, večere i usluge. Ako te nosim ko malo vode na dlanu, budi fer, pristojna i iskrena prema meni. Barem to.

Ostaje malo nostalgije...
Eh, klasično iskorištavanje.. žao mi
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.