Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2008 - Tajland

Big Brother 2008 - Tajland Is still watching you

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2008., 13:00   #1001
Quote:
:missy: kaže: Pogledaj post

:ima nas još puno koji se slažemo s time, koji smo uvidjeli Krešine kvalitete, i smatramo Krešu apsolutno primjerenom osobom ...

očito NAJUGODNIJI stanar za SUŽIVOT!

KREŠO
ja se s ovin skroz slažen!
i isto mišljenje o kreši iman od početka...(zapravo, ne baš od početka jer san ga primjetila tek nakon par tjedana i to zahvaljujući onom komičnom lamatanju rukama u ispovjedaonici, i neizostavnoj upadici: "big brother, ako si gledao prošli tjedan").... ali stvarno mi se čini ka ok lik, relativno zanimljiv za razgovor, i ne uziman mu neizražavanje mišljenja ka nešto negativno, mislin da mu se jednostavno ne da petljat u pizdarije i svađat oko pizdarija...takvih ljudi stvarno ima, i ne bi baš rekla da svi glume...

ali ne bi mu dala milju...jer se previše uklapa u kalup dosadašnjih pobjednika...ko štancani...ka nisu ih tribali ni držat 3 miseca u kući, nego odma onu prvu većer njemu dat pare i poslat ih svih doma....

a ornelin san fan ()...i ne vidin zašto bi tribala pljucat po kreši da nju "uzdignen" (to ka neki pribacuju jel?)...orni je sama po sebi legendica!
__________________
pizdacha je moj uzor!
red, rad, disciplina! :D
mini mouse is offline  
Old 27.11.2008., 13:06   #1002
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
da je neopterećen kao što ti kažeš, ne bi patio od onih iritantnih tikova (zija ko ribetina na suhom , čekam da nešto isprdi iz te lutkovite šupljine, al nikako dočekat) i ne bi se neprekidno bojao da će mu se dić na nekoga tko nije žena.
ja bih se ovdje složila sa forumašicom zečicom.

ne mogu vjerovat da netko može NENAMJERNO i NEPRORAČUNATO cijelo vrijeme stajat postrani i ne puštat glas od sebe kada se oko njega dešavaju sranja
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Old 27.11.2008., 13:08   #1003
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
ja bih se ovdje složila sa forumašicom zečicom.

ne mogu vjerovat da netko može NENAMJERNO i NEPRORAČUNATO cijelo vrijeme stajat postrani i ne puštat glas od sebe kada se oko njega dešavaju sranja
al zato može čitavo to vrijeme otvarat gubec na prazno. I to treba moć.
Bogte, koji talent.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 27.11.2008., 13:10   #1004
Quote:
mini mouse kaže: Pogledaj post
ja se s ovin skroz slažen!
i isto mišljenje o kreši iman od početka...(zapravo, ne baš od početka jer san ga primjetila tek nakon par tjedana i to zahvaljujući onom komičnom lamatanju rukama u ispovjedaonici, i neizostavnoj upadici: "big brother, ako si gledao prošli tjedan").... ali stvarno mi se čini ka ok lik, relativno zanimljiv za razgovor, i ne uziman mu neizražavanje mišljenja ka nešto negativno, mislin da mu se jednostavno ne da petljat u pizdarije i svađat oko pizdarija...takvih ljudi stvarno ima, i ne bi baš rekla da svi glume...

ali ne bi mu dala milju...jer se previše uklapa u kalup dosadašnjih pobjednika...ko štancani...ka nisu ih tribali ni držat 3 miseca u kući, nego odma onu prvu većer njemu dat pare i poslat ih svih doma....

a ornelin san fan ()...i ne vidin zašto bi tribala pljucat po kreši da nju "uzdignen" (to ka neki pribacuju jel?)...orni je sama po sebi legendica!
Pa napisala sam da NEKI fanovi Orni i Marka to rade, što je činjenica i vidi se u postovima, nikako da to rade svi.
Volim kada se pišu konkretne situacije, i kada stanare kritiziramo/hvalimo prema onome što se doista dogodilo u kući, po njihovim djelima,odnosima sa drugima,a ne po onome što smo umislil ili što nam se čini,bez argumenata, a neki se ovdje ponašaju tako...

Na tebe MINI M nemam prigivora, i poštujem tvoj izbor favorita, iako različit od mog
:missy: is offline  
Old 27.11.2008., 13:13   #1005
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
al zato može čitavo to vrijeme otvarat gubec na prazno. I to treba moć.
Bogte, koji talent.
ja ko da ga čujem kako u sebi opako prostači, ali na kraju samo bešumno otvori usta
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Old 27.11.2008., 13:13   #1006
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post

ne mogu vjerovat da netko može NENAMJERNO i NEPRORAČUNATO cijelo vrijeme stajat postrani i ne puštat glas od sebe kada se oko njega dešavaju sranja
POČNI VJEROVATI!


:missy: is offline  
Old 27.11.2008., 13:17   #1007
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
ja ko da ga čujem kako u sebi opako prostači, ali na kraju samo bešumno otvori usta
jedna od dražih scena mi je ova od jučer, kad su ušle plesačice (?), ovaj se sav uspalio, al kako nije bio siguran da li su to muškarci ili žene na licu mu se mogla pročitat prava strava sav je poljubičastio, i udrio zijevat ko som na suhom. Mislila sam da će počet histerično plakat. majkomilaaa
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 27.11.2008., 13:24   #1008
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
jedna od dražih scena mi je ova od jučer, kad su ušle plesačice (?), ovaj se sav uspalio, al kako nije bio siguran da li su to muškarci ili žene na licu mu se mogla pročitat prava strava sav je poljubičastio, i udrio zijevat ko som na suhom. Mislila sam da će počet histerično plakat. majkomilaaa
tvoje su interperetacije zaista jedinstvene, i definitivno za razmatranje....
naime, ti definitivno uočavaš i vidiš neke stvari na SVOJ način....
:missy: is offline  
Old 27.11.2008., 13:26   #1009
Quote:
:missy: kaže: Pogledaj post
tvoje su interperetacije zaista jedinstvene, i definitivno za razmatranje....
naime, ti definitivno uočavaš i vidiš neke stvari na SVOJ način....
jebate, a na čiji način bi ih trebala vidjeti?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 27.11.2008., 13:29   #1010
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
jebate, a na čiji način bi ih trebala vidjeti?
pa na svoj!!!!!!ja smo kometniram TAJ TVOJ način!!!!Kažem da je jedinstven, pa budi ponosna!
:missy: is offline  
Old 27.11.2008., 13:31   #1011
Quote:
:missy: kaže: Pogledaj post
pa na svoj!!!!!!ja smo kometniram TAJ TVOJ način!!!!Kažem da je jedinstven, pa budi ponosna!
moj način je jedini ispravan. *šljaga*
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 27.11.2008., 13:33   #1012
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
moj način je jedini ispravan. *šljaga*
onda ti je mjesto na Markovom topicu!
:missy: is offline  
Old 27.11.2008., 13:37   #1013
Quote:
:missy: kaže: Pogledaj post
onda ti je mjesto na Markovom topicu!
e da. Marko. Ma fora je Markec. Barem me nasmije za razliku od guzobrisa Saše.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 27.11.2008., 14:08   #1014
Quote:
:missy: kaže: Pogledaj post
tvoje su interperetacije zaista jedinstvene, i definitivno za razmatranje....
naime, ti definitivno uočavaš i vidiš neke stvari na SVOJ način....
hm..izgleda da i ja vidim na njen način
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Old 27.11.2008., 15:54   #1015
Ja se priklanjam ovoj struji koja Krešu drži pozitivnom osobom (zrelom, staloženom, kulturnom, obzirnom, tolerantnom, dobronamjernom,susretljivom..).Momak mi ni u jednom trenutku ne djeluje kao neki prikriveni dvoličnjak ili glumac,ili agresivac kao što neki insinuiraju.
Zašto zvuči tako nevjerojatno da ima ljudi koji nisu opterećeni banalnim glupostima, tuđim životima, koji su dobronamjereni prema okolini prihvaćaju ljude takvi kakvi jesu, a druže se sa onima koji mu odgovaraju, ne tračajući pritom ove koje mu pak ne odgovaraju?!Momak nije hvalisavac, što mu neki ovdje očito zamjeraju, jer kao ima, a drži to za sebe, pa je kao tajanstven, umjesto da i to pridodaju čovjeku kao još jednu od kvaliteta kojih očito ima puno, po mojoj malenkosti najviše od svih stanara u kući.
Slažem se sa ovim što su gore napisali, da treba primjetiti i to da ga svi stanari uvažavaju, a to je sigurno sa razlogom i zasluženo, jer jedino za njega nisam čuo neka tračanja, spletkarenja i tome slično.
Uglavnom, ne bih imao ama baš ništa protiv da baš ovaj momak osvoji nagradu.
benito$ is offline  
Old 27.11.2008., 17:41   #1016
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
jedna od dražih scena mi je ova od jučer, kad su ušle plesačice (?), ovaj se sav uspalio, al kako nije bio siguran da li su to muškarci ili žene na licu mu se mogla pročitat prava strava sav je poljubičastio, i udrio zijevat ko som na suhom. Mislila sam da će počet histerično plakat. majkomilaaa
I ja sam se smijala i u pocerku gledal jesu li muski il zemske

Kad su usle plesacice kamera je bas zumirala kresu i kreso nije pocrvenio neg ih je samo gledao, proucavao kojeg su spola Nakon sto je Kresica shvatio da su to ipak zene (odmjerio ruke, noge, tijelo, bradu) i kad mu je jedna prisla za ples on se zacrvenio (sto se i crveni kad on sam mora nesto izvoditi ili kad je u centru paznje)...Nakon 15-tak sec. ustaju i ostali plesati i crvenilo prolazi
Po njegovom ponasanju u BB kuci zena mu nije stran pojam kao ni kontakt sa istima od 20-51 god. i nisam vidjela da je skoro pa poceo "histericno plakat"
pistacija is offline  
Old 27.11.2008., 17:45   #1017
Ma on je glumac koji nikad ne kaže ništa iskreno, kad ga netko pita za mišljenje on šuti i pravi se lud i odgovori ne znam.

A i ne želim da neki bogataš osvoji glavnu nagradu, osim što mu novac ne treba, nije ni zanimljiv i nije napravio ništa vrijedno pobjede.
Green poison is offline  
Old 27.11.2008., 18:26   #1018
Po mom misljenju lovu treba odnijeti osoba koja je sve ono sto ornela nije - salim se
Dakle lovu nek odnese osoba koja ima srce i dusu, koja je JEDNOSTAVNA RAZUMNA FER I POSTENA OSOBA u svim situacijama i po svakom pitanju a to je: The Kreso

Sinoc sam mu se nasmijala, pricao o sebi i ornela se cudila kako da tek sad ide postdiplomski i kaze on njoj pa nisam prije eb ga, radim , studiram, putujem... ona se smije i vice DA DA kao radis kaze on: Neli pa radim DA, pomazem tati da on ima love
I ne bitno je jel njegov tata ima love isto kao sto je nebitna i ornelina situacija oko roditelja, lucijin odnos sa mamom.... Mislim svakog stanara treba gledati kao jedinku samu za sebe , ne suditi stanarima zbog roditelja........

Onda je malo pricao o tati kao tata nije ni znao da on ide na Tajland , 9 sati prije mu priopcio idem, nema me , organiziraj dok me nema to i to i stari rekao samo DOBRO , kaze da tata i ne zna sta je Big Brother svi u sobi se kidali od smijeha
Dok je pricao orneli je tako poljubio rucicu 2 x, pa ornela nozicom preko njega ovo ono, pa ga rina nesto lijevom rukom mrkvu desnom a mrkli mrak oni misle ne vide se

I pitali su ga ako on osvoji nagradu jel ih vodi na putovanje, rina dobacuje u amsterdam na coffie a kreso veli " ja mislim tko god da osvoji novce cestit ce putovanjem" aaaaaaaaaaaaaaj dobri kresica

I kako sad nakon toga kad cujes njemu ne dati milju ako ce je utrositi na zajednicko putovanje svih BB stanara pa nemre biti vise fer i korektnije neg sto jeste..
Mislim nisam od njih nikog cula da je tako nesto rekao osim aj bit ce dernek, napit cemo se bla bla.
pistacija is offline  
Old 27.11.2008., 18:30   #1019
Quote:
pistacija kaže: Pogledaj post
Po mom misljenju lovu treba odnijeti osoba koja je sve ono sto ornela nije - salim se
Dakle lovu nek odnese osoba koja ima srce i dusu, koja je JEDNOSTAVNA RAZUMNA FER I POSTENA OSOBA u svim situacijama i po svakom pitanju a to je: The Kreso

Sinoc sam mu se nasmijala, pricao o sebi i ornela se cudila kako da tek sad ide postdiplomski i kaze on njoj pa nisam prije eb ga, radim , studiram, putujem... ona se smije i vice DA DA kao radis kaze on: Neli pa radim DA, pomazem tati da on ima love
I ne bitno je jel njegov tata ima love isto kao sto je nebitna i ornelina situacija oko roditelja, lucijin odnos sa mamom.... Mislim svakog stanara treba gledati kao jedinku samu za sebe , ne suditi stanarima zbog roditelja........

Onda je malo pricao o tati kao tata nije ni znao da on ide na Tajland , 9 sati prije mu priopcio idem, nema me , organiziraj dok me nema to i to i stari rekao samo DOBRO , kaze da tata i ne zna sta je Big Brother svi u sobi se kidali od smijeha
Dok je pricao orneli je tako poljubio rucicu 2 x, pa ornela nozicom preko njega ovo ono, pa ga rina nesto lijevom rukom mrkvu desnom a mrkli mrak oni misle ne vide se

I pitali su ga ako on osvoji nagradu jel ih vodi na putovanje, rina dobacuje u amsterdam na coffie a kreso veli " ja mislim tko god da osvoji novce cestit ce putovanjem" aaaaaaaaaaaaaaj dobri kresica

I kako sad nakon toga kad cujes njemu ne dati milju ako ce je utrositi na zajednicko putovanje svih BB stanara pa nemre biti vise fer i korektnije neg sto jeste..
Mislim nisam od njih nikog cula da je tako nesto rekao osim aj bit ce dernek, napit cemo se bla bla.
Daj molim te lovu zaslužuje dobit osoba koja je imala hrabrosti izrazit svoje mišljenje bez straha hoće li se kome zamjerit. Osoba koja je zabavna i zbog koje gledatelji gledaju BB. Krešimir ništa od toga nije a uz to je i bogat i lova mu ne treba.

Stoga on nije nikako za pobjedu.
Green poison is offline  
Old 27.11.2008., 18:51   #1020
ok to je tvoje misljenje, no nema velik broj ljudi kao Kreso pa ti mozda zato odudara od svih i nekako ti je neobican

po meni ako moram birati izmedju:

- dobrote, obzirnosti prema drugima, postenja, smirenosti, veselja, caganja, marljivosti u kucanskim poslovima, lijepog zvizdukanja, neosudjivanja ikoga, fer odnosu sa svakim bez obzira na spol i godine ili urednost i neurednost, zanimljive spikice i ne guranjem nosa u tudje stvari, ne dogovaru oko nominacija, paznje da niti jedno BB pravilo ne prekrsi, trudu oko zadatka, postivanju zena i njeznijeg spola, zanimanjem za sugovornika i njegove price (ma koliko ne-bile dosadne) , uzivanjem u trenutku SADA I TU, biti uspjesan i fora svima zahvaljujuci sebi i zbog sebe a ne graditi uspjesnost na tudjim ledjima ...

ili

- galame i urlanja, svadjanja, prcanja, navlacenja, naguravanja, agresivnosti, ismijavanja drugih ili njihovih privatnih stvari, ulizivanja, tracanja, izivljavanja nad drugim ljudima, dogovora i lobiranja oko nominacija u DE i privatnom satu, psovki tipa mars u *urac, *izda ti materna, *urva, ovaj il onaj je seljak -seljanka, zivcanosti, odavanje intimnih tajni da bi se oko toga svi nesto smijali, dobijanju pluseva na tudjim ledjima...

Ipak biram kao sto ce vjerovatno i sire nam gledateljstvo sve ono pod br.1 ... po meni svatko tko ima imalo ljudskosti u sebi ce teziti i nastojati biti sve ono sto i navedoh u stavku prvom ovog topica
pistacija is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.