Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 19:07   #241
Quote:
Josip633 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje: kako to da FPZG ne priznaju za dodatne bodove pri prijemnom podatak da je student prešao prag na istom fakultetu prije dvije godine i da studira još jedan fakultet Sveučilišta u Zagrebu?
niti na jednom faksu se ne daju dodatni bodovi za prijemni od prije dvije godine nego jedino od prije godinu dana.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:01   #242
Zanima me samo kako se boduju objavljeni radovi. Ja sam bila u urednistvu glasnika svoje opcine i imam dosta objavljenih clanaka u njemu. Priznaje li se to s obzirom da je to mala i neznana opcina?
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:48   #243
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
niti na jednom faksu se ne daju dodatni bodovi za prijemni od prije dvije godine nego jedino od prije godinu dana.
hm... bezveze.

Quote:
femalee kaže: Pogledaj post
Zanima me samo kako se boduju objavljeni radovi. Ja sam bila u urednistvu glasnika svoje opcine i imam dosta objavljenih clanaka u njemu. Priznaje li se to s obzirom da je to mala i neznana opcina?
ma predaj šta god imaš. kad sam bio na prijemnom prije dvije godine, jedna cura je predala intervju s Lukom Nižetićem koji su joj, mislim, priznali.
Josip633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:58   #244
istina predaj kaj imaš..malo njih to predaje a opet nosi neke sitne bodove koji ti mogu neš značit
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 21:26   #245
Quote:
kraj... kaže: Pogledaj post
da znam da je usmeni i da pati na te primjere... ne znam nekako tih 55 pitanja hmmm..koliko frajer detaljno traži?moram priznat da sam ove godine jako lijena za učenje sve me sram
49 je pitanja a ne 55, pa traži dosta opširno, al nije ti to nikakav problem naučit, 20 str samo
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 21:49   #246
sam da vas pitam jel se to nosi kada se predaju prijave za prijamni ili?
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:06   #247
vidiš ja imam neku skriptu od 52 pitanja..hehe
ma opširna mi je skripta..i nema 20 strana nego 50 i nešto..koju si to skriptu imala?
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:21   #248
Quote:
drvo2 kaže: Pogledaj post
Da li ima na ovom forumu sposobnih osoba koji znaju pisati članke ili imaju iskustva u tome ili su njihovi radovi bili pohvaljivani na fakultetu.
Tražimo osobu koja bi pisala u našem časopisu u stalan radni odnos ili za honoraran rad.
Temelj našeg časopisa je drvna branša.
Poznavanje drvne branše, završen fakultet nisu uvjet (može biti student).
Jedini uvjet je kvalitetno pisanje.
ajde ovaj post kopirraj u WEB-birtiju na stranicu:
http://efpezege.16.forumer.com/index.php

to nije službeni forum no njime se koristi nekih 1500 korisnika pa pokušaj jer iz vlastitog iskustva znam da ima sposobnih i kvalitetnih novinara
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:07   #249
Hvala klaun.
Pokušat ću tamo jer za ovaj prethodni forum mi je potreban username i password.
(možda si ti sposoban napisati kvalitetan tekst od materijala kojeg ti mi damo?)
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 15:31   #250
Hvala na ponudi, no meni je 5 godina pisanja bilo posve dovoljno. Ja sam politolog (ili bar pokušavam biti), no fakat mislim da ćeš na našem forumu naći sposobne i zainteresirane ljude, a uz to i novinare!

Ak trebaš još kakvu informaciju, pošalji PM
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 15:46   #251
Danas sam se prijavio na novinarstvo i politologiju. A koja gužva U redu sam čeko sigurno sat i pol (za razliku od filozofskog gdje sam čeko 5 minuta). Noge su mi otpale. Al ajde, barem su ovi koji su upisivali bili simpa. Ja sam bio kod nekog tipa koji je prije na HTV-u vodio neku emisiju za djecu (barem mislim).
I ono: "Dobar dan kolega, izvolite!". Joj, jedva čekam da se upišem na fax.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 16:50   #252
FPZG ti je 1. ili 2. izbor?
Ako je 1.; novinarstvo ili politologija?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 16:52   #253
@drvo: Jel mora baš bit diplomirani novinar, ja evo za par dana upisujem novinarstvo, pa dođe valjda na isto. Pisanje mi nije problem, to mi je hobi. Pošalji na privatnu poruku materijale pa ću vidjet što mogu

Ja sam se prijavio u petak, nije uopće bilo gužve, odmah sam došao na red a simpa su ovi cura i dečko što su primali prijave, meni je lik čak reko da imam jedan bod unaprijed na prijemnom kao jer mi je htio vratit svjedodžbe ako ću se prijavit na još neki faks a ja mu reko da samo na ovaj želim

Al neka ženska ispred mene je bila čudna do bola Skoro frajeru srušila kompjuter, na izlazu se bubnula u mene i samo produžila A nije baš neka ljepotica, inače bi potrčo za njom

Sve u svemu, ok izgleda ali samo iznutra
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 17:14   #254
ja sam isto danas dala prijavu i za politoligiju i novinarstvo,nije bila tak strašno gužva kad sam došla,ali kad sam odlazila formirao se ogroman red...
sve u svemu ovak na prvi pogled mi se sviđa,ali sam skužila nekoliko cura na upisima koju nisu iz zagreba ,došle se prijavit bez papira,uopće ne znaju kad je prijamni i koji predmeti im trebaju ...i onda su se još čudile kak ih neće prijavit a došle su iz drugog grada....
crna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 17:26   #255
Mislim da se njih dvoje (dečko i cura što primaju prijave) ovih dana svega naslušaju
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 17:41   #256
Quote:
Hugo Boss kaže: Pogledaj post
@drvo: Jel mora baš bit diplomirani novinar, ja evo za par dana upisujem novinarstvo, pa dođe valjda na isto. Pisanje mi nije problem, to mi je hobi. Pošalji na privatnu poruku materijale pa ću vidjet što mogu

Ja sam se prijavio u petak, nije uopće bilo gužve, odmah sam došao na red a simpa su ovi cura i dečko što su primali prijave, meni je lik čak reko da imam jedan bod unaprijed na prijemnom kao jer mi je htio vratit svjedodžbe ako ću se prijavit na još neki faks a ja mu reko da samo na ovaj želim

Al neka ženska ispred mene je bila čudna do bola Skoro frajeru srušila kompjuter, na izlazu se bubnula u mene i samo produžila A nije baš neka ljepotica, inače bi potrčo za njom

Sve u svemu, ok izgleda ali samo iznutra


Ne znam bi li mogao u isto vrijeme studirati i raditi 4 godine. Da si 4. godina mogli bi se dogovoriti za feleksibilno radno rijeme dok ne završiš faks.
Hvala ti isto na ponudi.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 18:28   #257
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
FPZG ti je 1. ili 2. izbor?
Ako je 1.; novinarstvo ili politologija?
Drugi. Prvi mi je filozofski.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 18:46   #258
crna, kad si ti dosla? u koliko sati?
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 18:57   #259
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Drugi. Prvi mi je filozofski.
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 19:01   #260
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
A kaj ćeš
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.