Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2008., 14:59   #1
Pluton uletio u Jarca - što nam nosi taj nebeski događaj?



Draga nacijo komentirajte, analizirajte kako će se ova epohalna nebeska promjena odraziti na vas .

Zadnji puta je Pluton ostavio Strijelca i nakon vjerskog terorizma donosi državni terorizam Što vi mislite !
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 16:26   #2
briga mene za terorizme, meni je uso u podznak, sad ja namjeravam terorizirat ljude za promjenu
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 16:27   #3
pa ja mislim da je više to izraženo na recesiju, 'stezanje remena' i štednju
došlo je vrijeme triježnjenja, nakon što su se (cijeli svijet) ljudi ponašali kao pijani bogataši, trošili i kupovali na kredite... išli u šoping centre kao da će tamo boga vidjet...nedjeljama, subotama, svakog slobodnog trenutka
više nitko nije djecu vodio na sljeme, u park nego u šoing centar, pa nek tamo trčkaraju i igraju se na hodnicima među dućanima
i dobro da je došlo do toga, i da se malo stane na loptu...
eto to je moje mišljenje
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 20:59   #4
Meni ušao u Veneru, Merkur, MC, Uran, Neptun, Saturn i očekujem promijene na bolje konačno molim lijepo!

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 27.11.2008. at 21:13. Reason: caps lock
krademjabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 02:41   #5
pluton donosi mrak gdje se nadje a jarac...
jarac predstavlja 10-to polje svijeta, pa stoga -pomracenje svjetskog statusa ilitiga svjetska finansijska kriza
ako ne i tot. gospodarski slom

mozda ovo, a?
shameless is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 09:47   #6
pa normalno kriza to sigurno. ali ne može kriza trajati 25 godina ili koliko je već pluton u jednom znaku. to ima i druge stvari

fanatizacija država
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:12   #7
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
pa normalno kriza to sigurno. ali ne može kriza trajati 25 godina ili koliko je već pluton u jednom znaku. to ima i druge stvari

fanatizacija država
odnosno ponovno jacanje drzava. glupi strijelac je donio globalizaciju. svugdje gdje je pluton dolazi do pohlepe, ocuvanja vlastitih resursa, osjecaja ugrozenosti... pluton u strijelcu je brisao granice u ime kapitala. sad ce se to malo regulirati, pretpostavljam
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:26   #8
betiboop ovo je zaista vrlo pronicljivo zapažanje. ranije nisam na taj način gledao.

bravo !
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 14:38   #9
a što će taj pluton donjeti jarcima?
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 15:58   #10
u škorpiji je donio sreću škorpionima-bill gates,julia roberts,demi moore,bikovima-tuđman(znala sam ih još,zaboravih...)
u strijelcu-dakle britney spears,christina a,brad pitt,...(ima ih ko u priči)
blizaima(angelina jolie,johnny deep,salamander skruđ...)
sad će se probiti jarci i rakovi,ali i oni sa ascom istih...
pr.-michael douglas ,asc sco se proio 80ih,gwen stefany(kak se već piše) ima asc u sco i strijelcu i baš je tam sredinom 9oih iskočila na scenu,...
nisam toliko opisiala političare budući da olitiku mrzim iz dna duše..
a evo još jednog strijelca-bandić glavom i bradom!
nadam se da je nj. vrijeme prošlo..
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:14   #11
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
u škorpiji je donio sreću škorpionima-bill gates,julia roberts,demi moore,bikovima-tuđman(znala sam ih još,zaboravih...)
u strijelcu-dakle britney spears,christina a,brad pitt,...(ima ih ko u priči)
blizaima(angelina jolie,johnny deep,salamander skruđ...)
sad će se probiti jarci i rakovi,ali i oni sa ascom istih...
pr.-michael douglas ,asc sco se proio 80ih,gwen stefany(kak se već piše) ima asc u sco i strijelcu i baš je tam sredinom 9oih iskočila na scenu,...
nisam toliko opisiala političare budući da olitiku mrzim iz dna duše..
a evo još jednog strijelca-bandić glavom i bradom!
nadam se da je nj. vrijeme prošlo..
meni je plu donio jako dobre stvari kad mi je tranzitirao Su/Mo

kao planet transformacije - može značiti da će donijeti nove poglede na materijalne vrijednosti...a to uopće nije tako loše.
U svjetlu raspada na svjetskoj ekonomskoj sceni - možda se dogodi neki novi ekonomski sustav koji neće biti toliko izrabljivački kao dosadašnji?
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 20:25   #12
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
meni je plu donio jako dobre stvari kad mi je tranzitirao Su/Mo

kao planet transformacije - može značiti da će donijeti nove poglede na materijalne vrijednosti...a to uopće nije tako loše.
U svjetlu raspada na svjetskoj ekonomskoj sceni - možda se dogodi neki novi ekonomski sustav koji neće biti toliko izrabljivački kao dosadašnji?
Eto, netko realan i s iskustvom!
krademjabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 13:51   #13
Ne znam kaj nam donosi, ali mnee čeka "veselje" - s obzirom da mi Pluton radi svojim ulaskom u Jarca konjukciju s natalnim Mjesecom i IC-om na 4., te opoziciju s MC-om (možda odseljenje, preseljenje, renoviranje ili nekaj slično, hm..), te otvara natalni T-kvadrat Pluton - Mjesec - Venera, Sunce.
Sve u svemu, bit će zanimljivo..
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 16:22   #14
kod mene 11. kuća koja je inaće prazna...

i baš u nekoj knjižici čitam , među ostalim " u svom najboljem položaju Pluton vas može učiniti pravim financijskim genijem za zarade " ...uf, da bar, jer zadnje 2 godine pripremam svoj biznisić...
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 17:33   #15
Ima li ko da nam pljusne lagani referat o Plutonu u Jarcu?

Cini mi se da se izdesavalo dovoljno toga da bi mogli pocet izvlacit prve konkretne zakljucke o prirodi ovog rijetkog fenomena.

Any volunteers?

Lame Deer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 10:58   #16
... Pl od 04.04. kreće retrogradno? Koliko će trajati njegov retrogradan hod i kakve bi transformacije mogao uzrokovati?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 21:56   #17
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... Pl od 04.04. kreće retrogradno? Koliko će trajati njegov retrogradan hod i kakve bi transformacije mogao uzrokovati?
http://www.astro.com/swisseph/ae/2000/ae_2009.pdf

...dakle do 12.09.09 a transformacije su kao i sve u astrologiji individualne.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 13:18   #18
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
http://www.astro.com/swisseph/ae/2000/ae_2009.pdf

...dakle do 12.09.09 a transformacije su kao i sve u astrologiji individualne.
Sto hoces reci ovime, Steliume?

Da je individua ultimativna i jedina "cestica" transformacije?
Lame Deer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 20:05   #19
Quote:
Lame Deer kaže: Pogledaj post
Sto hoces reci ovime, Steliume?

Da je individua ultimativna i jedina "cestica" transformacije?
Mislio sam reci da ce svaka individua na svoj sopstveni nacin dozivjeti ovu transformaciju.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 21:28   #20
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Mislio sam reci da ce svaka individua na svoj sopstveni nacin dozivjeti ovu transformaciju.
... da, ali se i u društvu očituju promjene. I recesija koja polagano uzima maha vodi ka tomu da odumiru lažni, loši segmenti i gospodarstva i društva, općenito da bi se kasnije, nadam se, rodili oni segmenti koji će nositi istinske vrijednosti. I baš mi se čini da će se to događati u stilu Plutona - sporo, bolno, dugotrajno, temeljito osim kod onih koji shvaćaju da je svako odumiranje rađanje nečeg novog i da ga treba prihvatiti kao neizbježan proces i, unatoč strahu i neizvjesnosti mu se prikloniti. Jer, Pluton ne daje pravo izbora, njegovo je djelovanje neminovno.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.