Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2006., 16:16   #1
picasso slike

evo ovako prvo bih rekao da sam veliki obozavatelj pisacca i njegove umjetnosti, pratio sam malo njegov rad, njegove slike, i dosao do jednog pitanja... jel bih mogao negdje nabaviti njegove slike, ali naravno kopije ,kada bih mogao dati uramiti i staviti si na zid
e sada zanima me jel to moguce i jel to dozvoljeno raditi, i htio bih da kvaliteta bude sto bolja, jel ima ko kakve informacije sto se tice toga
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 22:49   #2
naravno da je moguce i dozvoljeno

mozes pogledati u algoritmu i tamarisu ako imaju postere s njegovim slikama...ovo kaj oni drze obicno je srednja do poor quality, ali je i dalje okej, ako nisi cjepidlaka.

vani, ako imas prilike otici ili naruciti preko nekog, mozes naruciti postere...koji variraju u kvaliteti papira, inka, i cijene. ne znam da li to ima i kod nas, ja sam sve svoje narucivala u njemackoj.

no kao sto rekoh, ako ti to nije bitno, onda pogledaj u jednoj od nasih velebnih zagrebackih knjizara, ponekada imaju postere tog tipa.

sretno
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 00:21   #3
U njegovom muzeju u Barceloni sasvim legalno prodaju njegove reprodukcije, postere, i ne samo njegove pa otputuj do tamo i spoji ugodno s korisnim , a ako nisi u mogućnosti, onda ovo što ti je Darin predložila, a imaš i na www.allposters.com, cijene se kreću do 30 dolara.
__________________
Getting there is writing because you can´t stop writing.
Being here is not being able to start writing.
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 13:17   #4
kaj ocete rec da imaju uglavnom sve njegove slike, mene narocito zanima kubizam
frend mi ide ovo ljeto u barcelonu pa mogu njega nazicat da mi kupi ak ce biti u prilici
pa da se i ja hvalim da imam doma picassa
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:35   #5
Quote:
Shpaolin kaže:
kaj ocete rec da imaju uglavnom sve njegove slike, mene narocito zanima kubizam
frend mi ide ovo ljeto u barcelonu pa mogu njega nazicat da mi kupi ak ce biti u prilici
pa da se i ja hvalim da imam doma picassa
Ja ih imam nekoliko -- ćak i jednu totalnu bizarnost -- goblen (!) vjerno napravljen po jednom Picassovom kubističkom portretu. Teško mi je vjerovati da na svijetu postoji još jedan takav.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 20:19   #6
Quote:
Shpaolin kaže:
evo ovako prvo bih rekao da sam veliki obozavatelj pisacca i njegove umjetnosti, pratio sam malo njegov rad, njegove slike....

tebe trebam! ajd svrati ovdje pa me razveseli. već sam odustala od potrage.
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 14:21   #7
Ja sam jednom trebala jednu fotografiju i isprintali su mi je u "scan studiu" u velikom formatu. Slika nije bila nešto velika (cca 600x600 piksela) i dobila sam je na plakatu 1m x 1,5m (odrezali su je malo).
Kvaliteta je dosta dobra s obzirom na sliku koju sam ja dala i veličinu isprintane.
Cijena oko 150 kn.
Dobro, sliku koju sam trebala nisam niti tražila drugdje jer je (gotovo) nemoguće naći baš takvu kakvu ja hoću.
Pa ako ne nađeš, ostaje ti printanje po narudžbi.
Lovely Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 10:59   #8
Quote:
Lovely Rita kaže:
Ja sam
Ajme; vrati me u mladost. Kad sam bio jedini na cijeloj školi koji je znao baš sve stihove svih njihovih pjesama.

Trebalo mi je dobar broj godina da shvatim značenje nekih stihova, npr. "When it gets dark I tow your heart away..." i onda kad sam shvatio bilo mi je strašno smiješno.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.