Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 19:26   #2441
Da, taman mi je zavrsila m.Sutra cu zvat gin, valjda ce me brzo primit kad naglasim da mi je za postupak.. I koju uputnicu uzimam? Ne znam jel ona sifra A jer idem na uzv 3dc? Mislim da nije jos sifra D jer postupak se ne dogadja na taj dan? Lupetam napamet.. ak znas mozda, pomoglo bi mi
Zvijezdica1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:49   #2442
Quote:
Zvijezdica1611 kaže: Pogledaj post
Da, taman mi je zavrsila m.Sutra cu zvat gin, valjda ce me brzo primit kad naglasim da mi je za postupak.. I koju uputnicu uzimam? Ne znam jel ona sifra A jer idem na uzv 3dc? Mislim da nije jos sifra D jer postupak se ne dogadja na taj dan? Lupetam napamet.. ak znas mozda, pomoglo bi mi
za postupak traži ginekologa d1 uputnicu, ona ti bude sve postupke pokrivala kod njih 1 godinu. to ti je vrlo zgodno, ne moraš godinu dana misliti i trčati po uputnice za svaki uzv, pregled, dogovor, konzultacije, pikanja i sve ostalo što tu dolazi
( za briseve trebaš običnu uputnicu )
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:26   #2443
Quote:
panika i ja kaže: Pogledaj post
za postupak traži ginekologa d1 uputnicu, ona ti bude sve postupke pokrivala kod njih 1 godinu. to ti je vrlo zgodno, ne moraš godinu dana misliti i trčati po uputnice za svaki uzv, pregled, dogovor, konzultacije, pikanja i sve ostalo što tu dolazi
( za briseve trebaš običnu uputnicu )
PANIKA, hvala ti. Onda cu trazit D1 odmah. A briseve radim kod svoje gin tako da za njih ne trebam uputnicu. Valjda me nece sad opet potrefit ureaplasma i odgodit sve
Zvijezdica1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 21:25   #2444
Zvijezdica na vv brisevi vrijede godinu dana.
Cekalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 21:29   #2445
Quote:
Cekalica kaže: Pogledaj post
Zvijezdica na vv brisevi vrijede godinu dana.
Onda imam jos taj jedan mjesec fore ali ma nazvat cu sutra svoju gin pa napravit briseve tako da mi definitivno u 10.mj budu friski.
Zvijezdica1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:52   #2446
Kad već pričate o brisevima, imam pitanje. Da li je bitno da oni ne budu stariji više od 6mj/1god (kolko sam skužila to ovisi ovisno o kojoj bolnici ili privatniku se radi) samo za prvi postupak ili za svaki postupak? Odnosno, ako imam briseve iz 10.2016., dosad sam prošla 2 aih i sad čekam konzultacije za dalje, da li ću za sljedeći postupak morat radit nove briseve?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:01   #2447
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Kad već pričate o brisevima, imam pitanje. Da li je bitno da oni ne budu stariji više od 6mj/1god (kolko sam skužila to ovisi ovisno o kojoj bolnici ili privatniku se radi) samo za prvi postupak ili za svaki postupak? Odnosno, ako imam briseve iz 10.2016., dosad sam prošla 2 aih i sad čekam konzultacije za dalje, da li ću za sljedeći postupak morat radit nove briseve?
Ovisi o bolnici. Moji su bili iz 08/16 i ponavljala sam u 02/17 i sad opet u 7.mj. Al moj mpo dr voli da se ponavljaju svakih 6 mj

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:32   #2448
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Kad već pričate o brisevima, imam pitanje. Da li je bitno da oni ne budu stariji više od 6mj/1god (kolko sam skužila to ovisi ovisno o kojoj bolnici ili privatniku se radi) samo za prvi postupak ili za svaki postupak? Odnosno, ako imam briseve iz 10.2016., dosad sam prošla 2 aih i sad čekam konzultacije za dalje, da li ću za sljedeći postupak morat radit nove briseve?
Meni su u Beta plus prihvatili nalaze brisa od 11/2016. Rekli su da ne smiju biti stariji od godinu dana
__________________
...Vidiš, godine nas obrade različito. Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi...
Miss34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:02   #2449
Mene su u bolnicama vise gnjavili s brisevima. Tipa trazili su me nove za svaki postupak. Bez obzira jel je bilo 5 mj od zadnjih i teoretski bi mogla proci.
Privatno su isto tak rekli, ne stariji od godinu dana.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:18   #2450
E ovo nase zdravstvo.. znaci radila sam te briseve najmanje 4 puta vec.Napravili bi mi ih i javili kad bude nalaz. I sad zovem za narucit se i veli mi sestra da moram to sama nosit u mirogojsku ili remetinac. Kaj??
Zvijezdica1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:28   #2451
Cure hvala na odgovorima, vidjet ću kaj će mi reć na konzultacijama. Btw, ja sam isto sama nosila briseve, ginekologica mi je dala epruvete i uputnicu i ja sam s tim otišla u prilaz baruna filipovića.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:56   #2452
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Cure hvala na odgovorima, vidjet ću kaj će mi reć na konzultacijama. Btw, ja sam isto sama nosila briseve, ginekologica mi je dala epruvete i uputnicu i ja sam s tim otišla u prilaz baruna filipovića.
Evo ne znam, ja nisam to nikad tak radila. Al remetinec mi je blizu pa mi je to zgodno. U kojoj si ti bolnici?
Zvijezdica1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:35   #2453
Zvijezdica tako je i kod nas u Rijeci. Sami nosimo epruvetice u Zavod za javno zdravstvo. Meni brisevi kod mog dr vrijede 6 mj. A doktorica Smiljan ne prihvaca starije od 3 mj.
blondy ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:38   #2454
U Splitu isto sami nosimo epruvetice.
Sljedeci tjedan imam prvu inseminaciju, a brisevi su mi iz sijecnja ove godine.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
zp123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:52   #2455
Quote:
Zvijezdica1611 kaže: Pogledaj post
E ovo nase zdravstvo.. znaci radila sam te briseve najmanje 4 puta vec.Napravili bi mi ih i javili kad bude nalaz. I sad zovem za narucit se i veli mi sestra da moram to sama nosit u mirogojsku ili remetinac. Kaj??
Ja sam ih uvijek sama nosila.
Ili u Mirogojsku, ili u Baruna Filipovića dom dravlja.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:57   #2456
Kod moje gin. je praksa vec dvije god. da sami nosimo briseve gore na zvijezdu... tj. Mirogojsku. Mislila sam da je tako svugdje...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:07   #2457
i mi ovdje nosimo sami briseve, ali srećom do zrade do, barem nešto pozitivno. Po meni je bolje raditi briseve jer nikad neznaš što ti se može zakačiti pa onda sama briga s time, a njih napraviti stvarno nije tlaka, ajde samo to nanašanje vama u gradovima sa jednog dijela na drugi
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:26   #2458
Quote:
Zvijezdica1611 kaže: Pogledaj post
Evo ne znam, ja nisam to nikad tak radila. Al remetinec mi je blizu pa mi je to zgodno. U kojoj si ti bolnici?
U Petrovoj, iako razmišljam da se prebacim u Beta plus. Ili barem odem po drugo, tj. treće mišljenje. Da li još ima mjesta kod njih preko hzzo ako netko zna?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:53   #2459
Ne znam, bas sam si izvadila sve nalaze prethodnih briseva da mi mozda nadodje sjecanje ak sam ih kam nosila, al nula bodova. Mozda sam dementna..
LUCE, meni su iz Betaplusa odg da imaju mjesta samo za postupke u prirodnom ciklusu te da je lista cekanja za 5 postupaka sa blagom i punom stimulacijom popunjena.
Zvijezdica1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:28   #2460
Thanks na odgovoru, mislim da bi kod nas i bio prirodan ciklus jer svi nalazi osim mojih mioma su uredni.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.