Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2013., 19:41   #1901
ženske Vage rulez! Kompliment od jednog Ovna. Sjećam se kad sam bio zaljubljen u materinu prijateljicu, bog te neće! žena starija od mene 17 godina, ja balavac od 17. Bila je Vaga i nikad ljepše žene nisam vidio. Bio sam dugo zaljubljen u nju, čak sam je pitao i za broj grudnjaka (trojka i pol) I dan-danas je se sjetim, nikako mi ne izlazi iz glave. Ma da sam tad bio samo malo stariji, čini mi se da bi je ženio, bez obzira na godine. Ali sam bio prebalav.

Zadnje uređivanje Lucien : 19.03.2013. at 19:52.
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:15   #1902
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
ima li koja vaga sa podznakom skorpiona da se opise malo?
daj vise obrisi poruke, ne mogu ti odgovorit na pitanje jer si popunio folder i zato ti ne stizu odgovori!

Ps. Ne znam kak da ti javim
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 09:00   #1903
Vage su zgodne, lijepe, vole puno pričat.... evo jedan moj prijatelj strijelac, drugi blizanac, treći škorpion, ja jarac i jedna cura koja je sa nama vaga. I nas četiri raspravlja o jednom metku sat vremena. Najčešće teme su oružje, politika, sjeverna koreja, srbi, hrvatski jezik, talijani itd. Puno sam puta vidio da zakoluta očima kad se uvatimo rasprave, a i rekla nam je par puta da se ponašamo ko djeca od dvije godine. Meni se vage čine nekako preozbiljne...
Nasilnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 23:56   #1904
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
ima, evo ja!
Nisam tvrdoglava.
Radisna.
Vecinom iskrena.
Jako strastvena.
Jako romanticna.
Vjerna.
Lako odustajem.
Previse i predugo dvoumim.
Kad kad ne znam sto bi od zivota
kad kad tocno znam.
Naizgled jednostavna, a u biti vrlo komplicirana osoba.
Eh, sad sto te tocno zanima?
O boze, ja sam vaga/skorpion i ovo definitivno nije moj opis. Kako to moze bit toliko razlicito, ne vjerujem.
Tvrdoglava, lijena, iskrena i strastvena da, romanticna definitivno ne, vjerna nisam bila prije, sad sam postala u zadnje vrijeme.
Za dvoumljenje, uvijek drugima prepustim odluku biranja necega, ali na kraju idem po svom, instinktivno. I volim se jako angazirati oko organizacije necega i vodit sve, prirodno se postavljam kao voda.
Inteligentna, sasava, ne glumim, nisam dvolicna, naivna sam, volim puuno papat i tako. Ne znam sto bi vise napisala. Negdje na ovoj temi se jesam opisala, al stvarno ne znam gdje i kad, pokusat cu nac.

EDIT: Pisalo se par stranica prije o tome kakva je kome godina, i moram rec, i meni je losa haha.
Ima dobrih trenutaka, ali generalno nisam zadovoljna onime sto sam postigla ovih 4 i pol mjeseca.

EDIT2: Opis mene kao vage: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1589
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958

Zadnje uređivanje LadyMoonlight : 13.04.2013. at 00:15.
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 15:28   #1905
ima slicnosti u opisu al sve u svemu, ne nalazim se u tvom opisu.
Inace, primjetila sam veliku razliku u vagama koje su rođene u 9mj i ove u 10mj.

Ove iz 10mj puno odgovaraju tvom opisu.
Ove iz 9mj su nekako blaze i njeznije.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 22:08   #1906
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
ima slicnosti u opisu al sve u svemu, ne nalazim se u tvom opisu.
Inace, primjetila sam veliku razliku u vagama koje su rođene u 9mj i ove u 10mj.

Ove iz 10mj puno odgovaraju tvom opisu.
Ove iz 9mj su nekako blaze i njeznije.
Je, ja sam 18.10
Upoznala sam covjeka koji je doslovno isti kao ja, u svakom pogledu i karakternoj osobini, hobijima koje volimo itd. Isto 1o.-i mjesec.
Ove u devetom, znam ih par, nekako su, sta ja znam, valjda blaze iako mi ta rijec nije potpuni opis. Smirenije su i trpe svasta sto mi u desetom ne bi.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:36   #1907
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Je, ja sam 18.10
Upoznala sam covjeka koji je doslovno isti kao ja, u svakom pogledu i karakternoj osobini, hobijima koje volimo itd. Isto 1o.-i mjesec.Ove u devetom, znam ih par, nekako su, sta ja znam, valjda blaze iako mi ta rijec nije potpuni opis. Smirenije su i trpe svasta sto mi u desetom ne bi.
Daa, ja sam na faxu upoznala curu datum : 10.10, a ja 11.10
značii onaj osjećaj kad su dvije osobe iste, ali se razlikuju po fizičkom izgledu ludiloo
LadyMoonlight, tvoj opis.
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 10:05   #1908
Quote:
telenovelas queen kaže: Pogledaj post
Daa, ja sam na faxu upoznala curu datum : 10.10, a ja 11.10
značii onaj osjećaj kad su dvije osobe iste, ali se razlikuju po fizičkom izgledu ludiloo
LadyMoonlight, tvoj opis.
I ja sam 10.10...i poznajem jos troje koji su na isti dan rodjeni kao ja. Ne znam. Slicnosti nisam primjetio osim toga sto puno pricamo ali slazemo se.

Moja tetka je vaga. A sa sestrama se ne slaze. Leti perje xD...samo ja kao vaga s njom uopce nemam problema
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 11:03   #1909
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Je, ja sam 18.10
Upoznala sam covjeka koji je doslovno isti kao ja, u svakom pogledu i karakternoj osobini, hobijima koje volimo itd. Isto 1o.-i mjesec.
Ove u devetom, znam ih par, nekako su, sta ja znam, valjda blaze iako mi ta rijec nije potpuni opis. Smirenije su i trpe svasta sto mi u desetom ne bi.
ima razlike, tako je i s ovnovima, ovi u 3mj su zaigraniji, veseliji, blazi dok ovi 4mj su dosta teski i ozbiljniji.
Znam i ja par vaga 10mj, i velika je razlika izmedu njih i mene.
Smeta mi sto znaju bit sarkasticni i provocirat,..
Također sam primjetila da vage iz 10mj su slavni reperi dok vage iz 9mj, pjevacice romanticnih pjesama i voditeljice....
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 17:57   #1910
Quote:
Flyn kaže: Pogledaj post
Vage, kakva vam je 2013.? Meni blago receno uzasna, jedan losi dogadaj za drugim, ne znam kada mi je do sad bilo tako lose. Godina zmije je, a ja sam roden u godini zmije, ne bi li to trebalo kao znaciti da ce mi biti uspjesna godina?
pozdrav vage!
evo malo isčitavam temu, kad vidim da vagama općenito nije godina neka. meni isto katastrofa,samo se nižu neke loše stvari. očito neka loša godina, s time da mi je bilo rečeno da nakon razdoblja ovna, bi trebalo krenutio na bolje, ja se nadam da je tako!

da li ima neka vaga sa podznakom jarca?karakteristike?
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:22   #1911
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
I ja sam 10.10...i poznajem jos troje koji su na isti dan rodjeni kao ja. Ne znam. Slicnosti nisam primjetio osim toga sto puno pricamo ali slazemo se.

Moja tetka je vaga. A sa sestrama se ne slaze. Leti perje xD...samo ja kao vaga s njom uopce nemam problema
I ja sam 10.10.
I puno pricam
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:43   #1912
Quote:
Veridies kaže: Pogledaj post
A to je narcisoidno? Imam ih i ja, ima mi ih i brat, slike dok smo bili mali, neke grupne ako na to misliš... ili.. jedina epizoda Seksa i grada koju sam gledala je ona kad se Samantha slika gola pa pizza manu da napojnicu jer joj je pohvalio guzu na fotki.. jel to?
Mislim narcisoidno kao odmjeravanje u ogledalu, primijetila sam to i kod best frendice (isto vaga), prolazimo gradom i gledamo se u staklima izloga

Ono što me kopka je činjenica da u svemu što gledam, vidim nešto duboko, kad vidim cvijet, zamišljam kako je taj cvijet rastao, kako izgledaju njegove stanice pod mikroskopom, kako miriše.. šetam gradom poslije kiše i sve mi izgleda drukčije, naprosto me fascinira sve oko mene, disanje, život, uživam u svakom trenutku i svaka sekunda je novo iskustvo, osjećam da mi je život ispunjen emocijama... ali ljudi oko mene me ne kuže uopće, nikad nisam imala osobu s kojom bih mogla biti to što jesam, među vršnjacima živim u grču i trudim se biti nevidljiva, ne pokazati svoju slobodu jer onda postane preočito da sam drukčija.. možda zato i toliko uživam u samoći i glazbi.. e ovo sad je narcisoidno - nikad nisam srela nekog poput mene, tko pronalazi sreću u malim stvarima.
Pronalazi li se koja Vaga u ovome?
Da jako
Sreca pa konacno imam svog Strijelca koji "nezna kako je u toj mojoj glavi, ali je svjestan da je posebna" .... On kaze da sam ja konstantno "napusena"

Ja cesto analiziram gluposti i sitnice, kako je nastala neka rijec, tko ju je prvi izgovorio, analiziram ljude koji stoje u redu u ducanu....
A prijatelji mi kazu da imam istinski "ars vivendi"...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 04:08   #1913
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Da jako
Sreca pa konacno imam svog Strijelca koji "nezna kako je u toj mojoj glavi, ali je svjestan da je posebna" .... On kaze da sam ja konstantno "napusena"

Ja cesto analiziram gluposti i sitnice, kako je nastala neka rijec, tko ju je prvi izgovorio, analiziram ljude koji stoje u redu u ducanu....
A prijatelji mi kazu da imam istinski "ars vivendi"...
U glavi mi se vrte nonstop neke price oko tih ljudi koje ne poznajem^^

A ja mislio da sam lud
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:39   #1914
jeli ima netko podznak vaga?
kako stojite s muskim djevicama? jel mislite da se slazete s njima?
kockasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:56   #1915
Ja sam Vaga (11.10) u podznaku Vaga; šogor moje majke (inače 31 god. stariji) je Djevica; nikad problema u komunikaciji
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 16:36   #1916
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Ja sam Vaga (11.10) u podznaku Vaga; šogor moje majke (inače 31 god. stariji) je Djevica; nikad problema u komunikaciji
ja sam vise mislila u ljubavnom smislu

btw. vaga podz vaga zvuci dobro.
kockasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:50   #1917
Zdravo, vage! Pozdrav od jedne djevice!

Ne znam sto je to, ali posljednja tri decka koja su me privukla ili ipak mozda ja njih, su svi redom vage, hehe! I sto sad nego sam se dosla raspitati kako se muske vage slazu sa zenskim djevicama, a i opcenito slaganje djevica i vaga.
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 23:44   #1918
Ja vaga, on vodolija, neodoljivo me privlaciii

da li ste bili s vodolijom, kakvi su u odnosima s vagom?
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 02:08   #1919
Quote:
telenovelas queen kaže: Pogledaj post
Ja vaga, on vodolija, neodoljivo me privlaciii

da li ste bili s vodolijom, kakvi su u odnosima s vagom?
Ja znam jednu curu u znaku vodolije...i jako je temperamentna, lako plane!! Ali ja za cudo nemam problema s njom. Dobar je prijatelj!!! Mozes uvijek racunati na nju! Voli pomoci, nije sebicna. Puno daje xD
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 13:01   #1920
Quote:
telenovelas queen kaže: Pogledaj post
Ja vaga, on vodolija, neodoljivo me privlaciii

da li ste bili s vodolijom, kakvi su u odnosima s vagom?
Lennon i Yoko, obrnuto, ali princip je isti

može potrajati, sad, da li to Vagi odgovara...
nan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.