Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2007., 08:49   #81
bravo nhemesis..balkanska škola..
scheje is offline  
Old 11.10.2007., 13:13   #82
Quote:
Nhemesis kaže: Pogledaj post
"Pa mućni malo, tko će te pitati dal su u FM-u TOČNO oni sastojci koji se nalaze u armaniju ako JEDNAKO miriši?? Puno pametuješ glede jednostavne stvari, NIKOGA NIJE BRIGA DAL JE ORIGINAL AKO ISTO MIRIŠI. Amen"

Nemre mirisati isto ako nema iste sastojke...sasvim logicno. Nesto si se poceo zivcirati komarac?!?


Uostalom sto se tice primitivizma ostajem bez komentara jer ti i tvoj mozak...ups pardon, ugrušak od mozga se prvo dogovorite pa onda izjavljujte nesto sto ima smisla, a ja cu dotle lagano na .







FM kopije parfema



FM vlastiti parfemi



lkomarci



Forum.hr


Kratko&jasno!!!
toliko o primitivizmu. vidim da su te roditelji naučili kulture. Bolje bi ti bilo da jedeš žgance umjesto da piješ kavu
lkomarci is offline  
Old 11.10.2007., 13:44   #83
Nazalost, kolicina svadjanja obicno eksponencijalno raste s brojem muskaraca na podforumu, no pokazimo da ne mora biti tako i da postoje iznimke.
patientia is offline  
Old 11.10.2007., 19:25   #84
molim admina da obriše posljednjih desetak postova u kojima su se pisale gluposti i uvrede. ovaj thread je nepotrebno otišao u krivom smjeru.
lkomarci is offline  
Old 12.10.2007., 00:00   #85
A jel moze obicni moderator (admini su obicno zauzeti drugim poslovima)? Mislim da bi se i ostatak ekipe trebao izjasniti. Ima li mozda neceg korisnog u tim postovima? Mozda je bolje preseliti ih u novi topic "Jesu li parfemi stetni"? Ili mozda prebaciti u topic "Jeftini parfemceki"? Ali naravno, onaj jedan zbog kojeg je nhemesis dobio karton za vrijedjanje bi trebalo obrisati, budem kad se dogovorimo o ostalim postovima.
patientia is offline  
Old 12.10.2007., 01:05   #86
evo..ja bih nešto rekla....


danas sam otišla na poštu po svoju pošiljku parfema..... armani code za mene i dragog...

odmah po izlasku iz pošte sam se našpricala s parfemom a zatim ravno zapičila u prvu parfumeriju i tražila tester "pravog" armanija i također se pošpricala s njim po ruci na drugom mjestu..

jedina razlika koju sam skužila jest da je ovaj original malčice manje intezivan al sve ostalo je isto.

miris je identičan a jednako su se oba "isparavala" sa ruke....
nakon par sat i jedan i drugi su se jednako osjetili....razlike, dakle nema.


e sad...za isti doživljaj dat 300-400 kn više???
extreme is offline  
Old 12.10.2007., 14:18   #87
evo baš mi je drago što ti se parfem dopao
lkomarci is offline  
Old 13.10.2007., 15:15   #88
I ja sam danas preuzela FM parfem koji sam naručila i prezadovoljna sam

Miris je isti kao original, da ne znam da nije nikad ne bih primijetila razliku. A jeftiniji je par stotina kuna

Sad si umjesto jednog originala mogu kupiti 4 različita FM-a
Jojo Ungh is offline  
Old 13.10.2007., 16:41   #89
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
I ja sam danas preuzela FM parfem koji sam naručila i prezadovoljna sam

Miris je isti kao original, da ne znam da nije nikad ne bih primijetila razliku. A jeftiniji je par stotina kuna

Sad si umjesto jednog originala mogu kupiti 4 različita FM-a
stils24 is offline  
Old 14.10.2007., 19:16   #90
da li ovdje postoji koja punoljetna osoba iz područja Zagreba, Splita ili kojih drugih većih gradova, a da je zainteresirana za FM sponzorstvo, dakle netko to je voljan baviti se malo parfemima? jedan starter set ću dodijeliti, zainteresirani javite se na PM (btw samo punoljetne osobe mogu postati članovi FM-a)

Zadnje uređivanje lkomarci : 14.10.2007. at 23:52.
lkomarci is offline  
Old 15.10.2007., 22:57   #91
Ukoliko je netko s područja Zagreba zainteresiran za prodaju fm parfema neka mi se javi na pm..osobno bih to najprije preporucio osobama koje imaju mnogo zenskih poznanica,jer prodaja stvarno ide kao po loju jednom kad se ljudi uvjere da to nije nikakva muljaza.a nije,ma što netko mislio o tome
scheje is offline  
Old 15.10.2007., 23:03   #92
Ajde dosta reklama. Jasno mi je da je u MLM-u svima stalo do toga da se ljudi ukljucuju preko njih, ali ako zelite reklamirati, platite reklamu (link na Marketing sam vec navela u jednom od prijasnjih postova).
patientia is offline  
Old 18.10.2007., 17:33   #93
evo ako nekoga zanima video sa promotivnog DVD-a FM grupe, (komentari su na srpskom)

http://www.youtube.com/watch?v=ywFNd...el%20marketing
lkomarci is offline  
Old 19.10.2007., 13:40   #94
Quote:
Miris je isti kao original, da ne znam da nije nikad ne bih primijetila razliku. A jeftiniji je par stotina kuna
gledam sad tu ovu raspravu...ma nisam snob, ali već u dva navrata sam se uvjerila da se ti FM-i razlikuju od originala, i to poprilično.
Isprobala sam kopiju "svog" uobičajenog omiljenog parfema, mogu samo reći da je prošlo kako sam i očekivala. Daklem, da, je sličan je miris bio, gotovo isti i to punih 5 minuta, tako otprilike. Nešto malo kasnije se rasplinuo u nešto..nemam pojma što, ali to sigurno više nije bio "moj" parfem, nego neka slabašno mirišljiva vodica.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 19.10.2007., 14:29   #95
Trebalo bi isprobavati zavezanih ociju i pogadjati sto je original. Tako sam ja isprobavala vode kad sam pomislila da si samo umisljam da je Studena finija od drugih.

Offtopic: somellierima bas i ne ide razlikovanje crnog od bijelog vina zavezanih ociju
patientia is offline  
Old 19.10.2007., 14:36   #96
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Trebalo bi isprobavati zavezanih ociju i pogadjati sto je original. Tako sam ja isprobavala vode kad sam pomislila da si samo umisljam da je Studena finija od drugih.
i kako je prošao ovaj test?? jel studena zaista bila bolja od ostalih?? (ja isto to tvrdim za janu)
extreme is offline  
Old 19.10.2007., 15:27   #97
Da, bila mi je bolja. Zapravo, najbolja mi je Vittel, ali nema je vise za kupiti kod nas (i mislim da je sluzbeno mineralna voda), pa je Studena najbolje sto se moze nabaviti.
patientia is offline  
Old 19.10.2007., 15:28   #98
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
gledam sad tu ovu raspravu...ma nisam snob, ali već u dva navrata sam se uvjerila da se ti FM-i razlikuju od originala, i to poprilično.
Isprobala sam kopiju "svog" uobičajenog omiljenog parfema, mogu samo reći da je prošlo kako sam i očekivala. Daklem, da, je sličan je miris bio, gotovo isti i to punih 5 minuta, tako otprilike. Nešto malo kasnije se rasplinuo u nešto..nemam pojma što, ali to sigurno više nije bio "moj" parfem, nego neka slabašno mirišljiva vodica.
Pitanje je tko je bliži originalu! Nema npr. CK, Versace, D&G vlastitu tvornicu parfema. Sve ukupno ima 8 firmi koje se bave tom masovnom proizvodnjom parfema (dakle tekućina, ne bočica). Svih 8 esencije kupuju od istog, odnosno od DROM-a. Drom NIKOME ne daje točan recept kako se dobije koji miris, odnosno koji je omjer količina sastojaka. Sve kombinacije esencija se nalaze pod kataloškim brojem, i kao takve ih kupuju firme, a druga stvar je kako će se zvati i tko će kupiti. JEDINE originale ima dakle drom i nitko drugi. Jedino što kod kuće imaš original jest bočica i dizajn.

FM je od '97 do '04 proizvodio parfeme za Dolce & Gabannu, prema tome, da stručnjake imaju...imaju. Ali gledaj ovo, postoji RAZLIKA, i to bitna razlika. A to je koncentracija mirisnih esencija. FM stavlja veću koncentraciju esencija nego ostali proizvođači od kojih kupuju modne kuće, a upravo ti esencije su najskuplje. Ono što ti npr. od Armanija kupiš kao ženski "eau de parfum", kod FM-a je to PRAVI "parfum", što znači da je veća koncentracija, iliti manje alkohola nego kod "originala". Ili ono što je kod muških "eau de toilette", to je u FM-u "eau de parfum", a NE toaletne vodice. Ja kod kuće još imam nekoliko "originala", Jil Sander (background), D&G, CK One i Boss, mama ima Euphoriu, Bulgari, i AMA BAŠ SVI od nabrojenih su toaletne vodice. Sad nisam točno naveo koji su jer mi se neda ići provjeriti
lkomarci is offline  
Old 19.10.2007., 16:04   #99
Ima li FM i neke ukinute parfeme?
patientia is offline  
Old 19.10.2007., 16:54   #100
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ima li FM i neke ukinute parfeme?
Pa sad, iskreno ne znam. Ne znam što se još uvijek nudi na tržištu a što ne. Jel imaš neki konkretan parfem na umu?
ne znam dal si kad pogledala popis FM parfema. Ovdje možeš pogledati što nude od M/Ž kolekcije
http://www.parfemi.net/
lkomarci is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.