Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 21:35   #421
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
radi do 10 subotom,a nedjeljom do 7 ja mislim
a kod mene ih ima 5,6 samo u gradu ima ih na svakom koraku bukvalno u federaciji,samo su negdje manji negdje veci objekti
onaj u hadzicima je ogrooooooooman i svega se nadje. neki dan miss sixty kaput za nekih 50tak KM. nisam ga uzela, mali mi broj bio
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 01:40   #422
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
to ti je u biti lanac supermarketa, s tim sto ovi malo veci imaju dio s odjecom, e sad negdje je citav sprat samo odjeca i ima takodjer dosta beneton i sisley stvarcica
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
onaj u hadzicima je ogrooooooooman i svega se nadje. neki dan miss sixty kaput za nekih 50tak KM. nisam ga uzela, mali mi broj bio
aaaa, ubijate me ovim necu moci sad za vikend otici, a crknucu do sljedeceg
nego, kojim danima im stize nova roba, imate li tu info?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 01:43   #423
a mene zanima di ima najbliži bingo slavonskom brodu?
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 01:52   #424
ima li u mostaru šta pametno? ono sniženja, al da je svejedno ok roba?
__________________
dajte svakom danu priliku da bude najljepši u vašem životu! =)
Discordia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 02:25   #425
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
aaaa, ubijate me ovim necu moci sad za vikend otici, a crknucu do sljedeceg
nego, kojim danima im stize nova roba, imate li tu info?
ne, nekad mjesec dana nis novo i onda im dodje i sve se rasproda u 2 dana.

najgore mi je bilo kad sam vidjela farmerice koje sam ja kupila u benettonu u bingu za 13KM. oooooj
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:25   #426
Quote:
panties kaže: Pogledaj post

najgore mi je bilo kad sam vidjela farmerice koje sam ja kupila u benettonu u bingu za 13KM. oooooj

__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:00   #427
cure kakva su vasa iskustva s carinom...mene su zvali do sad vec 5 puta i sad sam dobila poziv zbog torbe od 30km
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:01   #428
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
cure kakva su vasa iskustva s carinom...mene su zvali do sad vec 5 puta i sad sam dobila poziv zbog torbe od 30km
ponesi im fino isprintan onaj fazon od paypala il racun sto si platila. nemaju oni tebe sta zvati, po nasem znaku na robu neznatne vrijednosti se ne naplacuje carina.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:04   #429
ma znam za racun itd

nego kod mene u mostaru ti je ovako.....
tjedno ti ne smije doc roba u vrijednosti vise od 50km,, ako je preko 50km npr i do 100km znaju oprostiti a popuju kako bi trebali ovo ono....ako ti je preko 100km definitivno placas 30% plus 10km taxe...ok uvijek su me ovih 5 puta koliko sam do sada isla zvali kad je bilo rijec o preko 50km...
al sad je rijec o torbi od nepunih 30km nezz sta je vise

p.s.jos kad cujem druge cure nemaju ni pojma za ovo do 50km a jos manje za pozive s carine
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:17   #430
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
ma znam za racun itd

nego kod mene u mostaru ti je ovako.....
tjedno ti ne smije doc roba u vrijednosti vise od 50km,, ako je preko 50km npr i do 100km znaju oprostiti a popuju kako bi trebali ovo ono....ako ti je preko 100km definitivno placas 30% plus 10km taxe...ok uvijek su me ovih 5 puta koliko sam do sada isla zvali kad je bilo rijec o preko 50km...
al sad je rijec o torbi od nepunih 30km nezz sta je vise

p.s.jos kad cujem druge cure nemaju ni pojma za ovo do 50km a jos manje za pozive s carine
zakon ne kaze 50KM vec "roba neznatne vrijednosti", tak da vjerovatno zato ne znaju za to.
a zakon isto kaze da tjedno tebi moze doc i roba u vrijednosti od 50000KM al ako je sve po marku ne smiju ti nista naplatiti, razumijes.
ja sam se bunila, napravila im frku u ispostavi i prosla bez carine.

edit: cak mi je i jedan covjek koji radi u ispostavi ovo potvrdio, imas na sa-x forumu o tome vise.

fino otidji i reci im nek ti nadju zakon po kojem kaze to za 50KM sedmicno. oni nemaju pravo da gledaju KOME stizu posiljke i uzimaju to u obzir, vec samo vrijednost svake pojedinacne posiljke. to je zakon i ako ne trazimo svoja prava, necemo ih ocito ni dobiti.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:28   #431
znam pravnica sam

i prvi put sam isla s njima zustro i borbeno,od kad je to ,,kako ,, da mi pokazu clanak u zakonu itd...al su se njih tri tad okamile na mene ...

tako da nakon toga sam uvijek pazila da rasporedim narudzbe , jednostavno mi se nije dalo vise raspravljati...

i et 5 puta sam isla i tad su bile narudbe do 100km "oprostili" su mi al tad sam ja promjenila plocu i pravim se blesava svaki put kad dodem kazem isto ,,,zar je to tako nisam znala,,itd uzmem paket i zivio

jednostavno mi se neda natezati s njima jer su oni "uvijek u pravu",,,,al sad mi ovo nije jasno, sta je sad jer je u pitanju pojedinacna posiljka vrijednosti 27km,,nista mi nije stizalo ovaj mjesec

Zadnje uređivanje okica : 14.01.2011. at 14:37.
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:38   #432
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
jednostavno mi se neda natezati s njima jer su oni "uvijek u pravu",,,,al sad mi ovo nije jasno, sta je sad jer je u pitanju pojedinacna posiljka vrijednosti 27km,,nista mi nije stizalo ovaj mjesec
fazon je sto nisu u pravu, a jos bolje ako si pravnica onda znas kako da dodjes do toga da oni ispostuju zakon.
ja samo odem i histerisem i svaki put upali
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:02   #433
vec prvi put sam shvatila da od raspravanja s njima nema nista,,pustim ih da ispopuju sve sto imaju (a vec unaprijed znam sta ce mi sve reci ) i kad zavrse s popovanjem,,,ja se kao sto rekoh napravim blesava i svaki put upali... bolje i to nego platiti 40km bezveze ,,,

tako da sto se tog dijele tice , ok,, al mi nije jasno zasto poziv za 27 km osim ako me ne zovu kao sto su vec jednom,,da pitaju odakle sam narucila, jer se jednoj teti sin zenio pa su joj se svidjele moje cipele za svatove
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:06   #434
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
vec prvi put sam shvatila da od raspravanja s njima nema nista,,pustim ih da ispopuju sve sto imaju (a vec unaprijed znam sta ce mi sve reci ) i kad zavrse s popovanjem,,,ja se kao sto rekoh napravim blesava i svaki put upali... bolje i to nego platiti 40km bezveze ,,,

tako da sto se tog dijele tice , ok,, al mi nije jasno zasto poziv za 27 km osim ako me ne zovu kao sto su vec jednom,,da pitaju odakle sam narucila, jer se jednoj teti sin zenio pa su joj se svidjele moje cipele za svatove
ljepa nasa bosna i hercegovina
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:13   #435
da bas tako,,,,jos tako kad mi kolegice kazu da one nisu nikad dobile poziv i to za puno vece iznose,,pitam se zar ga ja samo dobivam
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 01:36   #436
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
cure kakva su vasa iskustva s carinom...mene su zvali do sad vec 5 puta i sad sam dobila poziv zbog torbe od 30km :c lint: :cli nt: :Snajp er:


ne bih da baksuziram al mene u ove dvije godine nikad nisu carinili
a zadnji put sam dobila troje cipele u jednom paketu
sve do jednom

Quote:
okica kaže: Pogledaj post
znam pravnica sam :rof l: :ro
fl:

i prvi put sam isla s njima zustro i borbeno,od kad je to ,,kako ,, da mi pokazu clanak u zakonu itd...al su se njih tri tad okamile na mene ...

tako da nakon toga sam uvijek pazila da rasporedim narudzbe , jednostavno mi se nije dalo vise raspravljati...
nevezano za ovo,meni je tata iskopirao sve moguce zakone koji me se mogu ticati u drzavi,oznacio bitne clanove i plastificirao i tjera me da nosim u autu uvijek ukljucujici i ovo za carinu,i sve sto se tice saobracaja
tako da se ja uvijek s nekim svadjam i tumacim
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 01:55   #437

ni meni stvarno nisu nista nikad carinili :kuc-kuc: da ne ureknem
nego, ja sam cula da je problem s onim sto ide preko aerodroma u sarajevu, a sto ide preko tuzle, da prolazi 'ladno bez pregleda valjda moje ide preko tuzle
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 04:22   #438
Nisu ni meni nikad ništa carinili u Bosni, a u Italiji jesu... PRokletnici....
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 12:26   #439
cure meni i danas opet poziv s carine jos jedan i to za uk kaput od 40km

u ponedjeljak idem na carinu s dva poziva
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 12:33   #440
ne mogu da vjerujm
drzim fige da ti ipak ne naplate carinu
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.