Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2004., 14:31   #81
Quote:
Elektra kaže:
Pogledah sliku... u slučaju da budem tamo javim ti se (imam osjećaj da sam te već vidjela tamo )
Paaaa....s obzirom da tamo idem godinama, s obzirom da mi je tamo radila bivša i s obzirom da imaju jeftino pivo i roka rock....bilo bi čudo da me nisi vidjela
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 07.05.2004., 15:09   #82
Bit će nešto od vas dvoje...Ima neka tajna veza....



A gdje bi ja mogla naći te slikice od forumaša pa da i ja vidim da li te poznam? A možda smo i generacija, tko zna... Uh, u Actorsu nisam bila stoljećima. A u Šerpu ne volim ić jer mi je tamo previše šminkeraj i previše ekipe na malom mjestu.
Pegasus is offline  
Old 07.05.2004., 16:44   #83
Ja bih nešto drugo da vas piznat, kada se već poznavanje i izlasci spominju. Da li netko pozna Tade Dražena? Čini mi se da je profesor hrvatskog, valjda u medicinskoj, ali čini mi se i da radi na filozofskom. Mnogo zgodan mladić. Please, answer me. Thanks!

Pegasus is offline  
Old 08.05.2004., 21:02   #84
Quote:
Baphomet kaže:
Paaaa....s obzirom da tamo idem godinama, s obzirom da mi je tamo radila bivša i s obzirom da imaju jeftino pivo i roka rock....bilo bi čudo da me nisi vidjela

a čuj .. ja sam malo ćorava pa ne vidim ni one koje poznam .. a kamoli one koje ne znam hehe (mislim, ne nosmi naočale,al ko da sam slijepa..šta ćeš)


anyway .. nema me večeras u actorsu ... iznenadna promjena plana al dođem ja već .. nije da nas dijeli ocean hehe
__________________
x
Elektra is offline  
Old 10.05.2004., 02:00   #85
carissimo puchanstvo...

erm, najprije srdachni pozdraf svima,
nisam znao da vas/nas ima tolko ovdje. bash ste simpatichni...
nego, htjedoh predlozit da se nadjemo svi skupa na nekoj pivushi makar neki radni dan uvecher, posto smo svi prebukirani vikendom... i da lochemo, nishta fancy...
nek neko predlozi vrijeme i mjesto pa da vidimo ko je za. Shto se kave tice, odite u actors studio... tamo rade illy caffe. Probajte pizzu u Marco Polu, na vidikofcu, novi su... ul. mate blazine, dvije ulice nize od Ruze prema zaobilaznici. sjuper pizza.

baphomet: da te ispravim, reko si elektri u jednom postu da me neznash, znash me, samo neznash da sam to ja al javimm ti se i objasnim i koja ti je to bivsa radila u actorsu? kako se zove?


gori ussi, kuraja i trdo sprit everibody
 
Old 10.05.2004., 08:16   #86
Eto...onda te znam. Ne bi me čudilo jer je Pula jedno veliko selo gdje se skoro svi međusobno poznaju.

A koja je to moja radila?

Eeeeeee.....to ćemo na pivuši
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 10.05.2004., 11:12   #87
Ja bih da se nađemo svi zajedno na kavici!!! (ajde, ne mora biti kava )
__________________
x
Elektra is offline  
Old 10.05.2004., 12:06   #88
A zašto ja ne mogu naći fooootkeeee!

Baš sam se dobro odmorila ovaj vikend. Konačno! Odlučila sam nigdje ne lutat, nego baš odmarat. Sad sam skupila snage za nadolazeći vikend kad me čeka tri dana fešte. Uhhh, a ja sam domaćica.
Pegasus is offline  
Old 10.05.2004., 12:09   #89
Quote:
Pegasus kaže:
A zašto ja ne mogu naći fooootkeeee!

kakve fotke?
__________________
x
Elektra is offline  
Old 10.05.2004., 12:37   #90
Misliš li na ovo :

http://monitor.hr/imfovci_online/index.htm

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 10.05.2004., 16:12   #91
bit će da je na te slike mislila
__________________
x
Elektra is offline  
Old 10.05.2004., 16:48   #92


Hmm, odnekud si mi poznat, Baphomet.... ali dobro, Pula je jedno veliko selo, pa sam te sigurno vidjela negdje u điru.
Pegasus is offline  
Old 10.05.2004., 18:01   #93
Sad će me počet' paranoja lovit', svi me znaju (zbog slike) a ja nikoga...brrrrrr.....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 10.05.2004., 23:11   #94
Quote:
Baphomet kaže:
Sad će me počet' paranoja lovit', svi me znaju (zbog slike) a ja nikoga...brrrrrr.....
Mene je bolje da ne upoznaš - službeno ! Šala !

Ideja o kavi ili biri ili čemu već nije loša , samo je upitno koliko su ljudi , koji uživaju u anonimnosti IMF -a , spremni učiniti taj korak .

Što se mene tiče - kad budem u mogućnosti - zašto ne !

Neka poziv bude stalno otvoren !
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 10.05.2004., 23:16   #95
Quote:
Baphomet kaže:
Sad će me počet' paranoja lovit', svi me znaju (zbog slike) a ja nikoga...brrrrrr.....

Cek cek , sada kad znam tko si ima da pifku platis
Di pulski forumasi prođu tu trava ne raste

Vidis ovo bi bio dobar sig
Jumper is offline  
Old 10.05.2004., 23:54   #96
Ehhhh...otkrih se...pivo može, ako me nađeš
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 11.05.2004., 00:00   #97
Re: carissimo puchanstvo...

Quote:
kujov kaže:
e

baphomet: da te ispravim, reko si elektri u jednom postu da me neznash, znash me, samo neznash da sam to ja

ako je to onaj post na prethodnoj strani onda i ja znam ko si
swiss is offline  
Old 11.05.2004., 01:43   #98
e, kad se vec svi znamo...

pa de ste vragovi...
dakle, ocito je da se skoro svi medjusobno znamo, da smo si vjerojatno shevili bivshe i buduche... pa shto se nebi i nashli na toj pifi??
ko je za... srijeda u 20,30 u actorsu naprimjer?? il cabahia? nek odgovori na post ko je za... ili nek predlozi neki drugi termin/mjesto/povod/sprovod...


pozdraf
 
Old 11.05.2004., 01:47   #99
Re: Re: carissimo puchanstvo...

Quote:
swiss kaže:
ako je to onaj post na prethodnoj strani onda i ja znam ko si
hih, pa ako ti znas ko sam ja, vjerojatno i ja znam ko si ti... aj se javi next time pa da i popijemo neshto u to ime... bit ce mi cast i zadovoljstvo... il ti je bed?
 
Old 11.05.2004., 11:10   #100
Re: Re: Re: carissimo puchanstvo...

Quote:
kujov kaže:
hih, pa ako ti znas ko sam ja, vjerojatno i ja znam ko si ti... aj se javi next time pa da i popijemo neshto u to ime... bit ce mi cast i zadovoljstvo... il ti je bed?
Ih, pa ne znam baš volim ovaj forum jer mogu baljezgat šta hoću a nitko ne zna da ja to baljezgam.....

A ti ko da si u zemlju propao od kad ne radiš? Javit ću se al te ne vidim baš više...
swiss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.