Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2012., 03:48   #41
Quote:
Vupor kaže: Pogledaj post
sad sam 2. razred gimnazije i sjećam se 1. dana ko da je jučer bio.
ugl. traje ti 2-3 školska sata, na početku se skupite pred školom ili u predvorju škole,razrednici dođu po vas i odvedu vas u vaš razred.
potom se predstavi, uputi vas u red škole, pročita raspored i vaša imena te se vi ustanete i kažete zašto ste baš upisali tu školu (barem smo mi tako morali)
za vrijeme odmora oni odu van,a vi ostanete unutra i možete se upoznavati. nas je bila nekolicina iz iste osnovne pa smo se mi držali neko vrijeme skupa,ali za cca 2 tjedna si sa svima okej!
i najbitnije,od početka kreni učiti i raditi iako ćeš biti sav/sva zbunjen/a,ali ne daj se. ja sam 1. polugodište užasno puno radio, ali se još nisam mogao naviknuti.
prošao sam s 4.7,i u drugom polugodištu sam postao puno opušteniji,navikao sam se i dignuo prosjek na 5.0
sretno i samo glavu gore.
Hvala lijepo na opsežnom izvješću
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 03:49   #42
Najbolje ti je odmah prvi dan uć u razred sa dva automata i pobit sve prisutne tako da ne moraš nikog upoznavat i nema te pred kim bit sram.

Pas me jebo, "teensi" ovih dana zbilja nemaju aposlutno ništa pametno za raspravljat.
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 03:49   #43
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
kako izgleda?uša sam u razred zapisa raspored i oša kući...nije to ništa čudno da tribaš otvarat temu na forumu
Kod tebe je bilo tako, ne znači da će tako biti u mojoj situaciji
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 04:14   #44
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Kod tebe je bilo tako, ne znači da će tako biti u mojoj situaciji
a šta bi tribalo napravit neku ceremoniju?
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 10:43   #45
Prvi dan škole držal sam se skup s frendom iz osnovne i polako upoznaval ostale. Onak bilo je malo nategnuto ne baš opuštena atmosfera. Al drugi dan već je bilo urnebesno. Frend i ja smo se počeli spominat o Jasni Basni onom glupom crtiću. U razgovor se odma uključila cura iz klupe ispred nas. Tak se mi spominamo i zezamo, onda uđe profesorica iz Njemačkog unutra predstaviti se. I počne kao: Drago mi je ja sam Jasna. I odma se moj frend zadere: Basna! Instant smo svi krepali od smijeha i još je profesorica čula masna. I pita kao: masna?!?!?! Istjerala nas je van iz učionice i onda smo se vani još bolje nasmijali, upoznali i sprijateljili.
Swipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 11:21   #46
"Ajdontnow" samo pazi se da ne pokupiš karton ovdje, jer postaš više od dva posta za redom, s razlogom postoji opcija za multiquote.

I ne, nije se glupo upoznat prek fejsbuka, mi smo se svi tak našli već u 7. mjesecu, i relativno brzo se išli nać uživo, još dok ih je većina u Zagrebu, i dobro je jer ste u početku složni, ali nakon bržeg vremena se ljudi podijele i shvatiš s kim se treba družiti s kim ne.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 14:08   #47
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
I ne, nije se glupo upoznat prek fejsbuka, mi smo se svi tak našli već u 7. mjesecu, i relativno brzo se išli nać uživo, još dok ih je većina u Zagrebu, i dobro je jer ste u početku složni, ali nakon bržeg vremena se ljudi podijele i shvatiš s kim se treba družiti s kim ne.
Ja sam pol budućih kolega upoznala prek fejsa, na kave nismo išli kak nisam iz Zg-a, al čine mi se ok. Meni je najveći bed kaj nikog neću poznat, nema nikog iz moje škole i slično. Strah me da se ne izgubim po školi, da ne nađem učionicu ili nešto
__________________
Ja volim samo sebe, svog jedinog sebe!
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 15:24   #48
Quote:
Kralj567 kaže: Pogledaj post
Ja sam pol budućih kolega upoznala prek fejsa, na kave nismo išli kak nisam iz Zg-a, al čine mi se ok. Meni je najveći bed kaj nikog neću poznat, nema nikog iz moje škole i slično. Strah me da se ne izgubim po školi, da ne nađem učionicu ili nešto
Kondom na glavu i sve bu
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:04   #49
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
a šta bi tribalo napravit neku ceremoniju?
Pa, ipak je to prvi dan srednje (naravno da ne treba ceremonija), al' ipak to nije samo zapisivanje rasporeda.

Quote:
Swipe kaže: Pogledaj post
Prvi dan škole držal sam se skup s frendom iz osnovne i polako upoznaval ostale. Onak bilo je malo nategnuto ne baš opuštena atmosfera. Al drugi dan već je bilo urnebesno. Frend i ja smo se počeli spominat o Jasni Basni onom glupom crtiću. U razgovor se odma uključila cura iz klupe ispred nas. Tak se mi spominamo i zezamo, onda uđe profesorica iz Njemačkog unutra predstaviti se. I počne kao: Drago mi je ja sam Jasna. I odma se moj frend zadere: Basna! Instant smo svi krepali od smijeha i još je profesorica čula masna. I pita kao: masna?!?!?! Istjerala nas je van iz učionice i onda smo se vani još bolje nasmijali, upoznali i sprijateljili.
Hhahaahhhaha, jasna basna

Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
"Ajdontnow" samo pazi se da ne pokupiš karton ovdje, jer postaš više od dva posta za redom, s razlogom postoji opcija za multiquote.

I ne, nije se glupo upoznat prek fejsbuka, mi smo se svi tak našli već u 7. mjesecu, i relativno brzo se išli nać uživo, još dok ih je većina u Zagrebu, i dobro je jer ste u početku složni, ali nakon bržeg vremena se ljudi podijele i shvatiš s kim se treba družiti s kim ne.
Ups, nisam bila upoznata s time Ja sam još uvijek protiv fejsbuka. Jel se nije bolje uživo upoznat s ljudima?

Quote:
Kralj567 kaže: Pogledaj post
Ja sam pol budućih kolega upoznala prek fejsa, na kave nismo išli kak nisam iz Zg-a, al čine mi se ok. Meni je najveći bed kaj nikog neću poznat, nema nikog iz moje škole i slično. Strah me da se ne izgubim po školi, da ne nađem učionicu ili nešto
Budeš vidjela da će ti to što ne znaš nikog iz svoje " školske prošlosti" biti prednost
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:07   #50
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Pa, ipak je to prvi dan srednje (naravno da ne treba ceremonija), al' ipak to nije samo zapisivanje rasporeda.



Hhahaahhhaha, jasna basna



Ups, nisam bila upoznata s time Ja sam još uvijek protiv fejsbuka. Jel se nije bolje uživo upoznat s ljudima?



Budeš vidjela da će ti to što ne znaš nikog iz svoje " školske prošlosti" biti prednost
Da, jer ak si dotad bila štreberica, sad možeš postat huligan i bit najjači na školi
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:19   #51
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Da, jer ak si dotad bila štreberica, sad možeš postat huligan i bit najjači na školi
Whatcha talkin about'?
Swipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:20   #52
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Da, jer ak si dotad bila štreberica, sad možeš postat huligan i bit najjači na školi
Oke, može i to, ali ja sam ipak mislila na ljepšu budućnost
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 16:33   #53
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Da, jer ak si dotad bila štreberica, sad možeš postat huligan i bit najjači na školi
Prije sam bila huligan, sad planiram postat dobra, jel to uopče moguće u srednjoj?
__________________
Ja volim samo sebe, svog jedinog sebe!
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 17:59   #54
Quote:
Swipe kaže: Pogledaj post
Idi u kurac, umro sam
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 01:28   #55
Još da vas pitam nešt.
Šta ste vi sa sobom ponijeli prvi dan..ruksak, pernicu, bilježnicu, torbicu, ili ništa?
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 02:24   #56
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Ups, nisam bila upoznata s time Ja sam još uvijek protiv fejsbuka. Jel se nije bolje uživo upoznat s ljudima?
Jest, naravno, ali i facebook ima svoje prednosti. Odmah ti bude jasnije, i ponekad ti je lakše tipkat nekom kog nikad nisi upoznao pa ih onda upoznat nego ih odmah upoznavat. Kažem, moji nisu imali problema s time, ali što se tebe tiče stvarno mi nije jasno čeg se bojiš. Nitko te neće ugrist. Dođeš, sjedneš kraj nekog, upoznaš se, počnete pričat, u većini škola ćete se predstavljat, nema apsolutno nikakvog problema.

I daj se nemoj zanemarivat priborom. Većina škola nema nastavu (osim nas, redovito svake godine prvi dan ), ponesi si neku malu teku i olovku ako baš moraš za informacije koje će ti razrednik/ca dat i zapiši.

I nemoj si glavu razbijat time, jer nije to ništa strašno, nije nikom drugom lakše nego tebi, svi ste uglavnom novi i skroz nova okolina i uopće ne vidim čemu problemi, upoznaš se i dobro. Bit ćete 4 godine zajedno pobogu, većina vas barem, imate vremena.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 03:26   #57
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Još da vas pitam nešt.
Šta ste vi sa sobom ponijeli prvi dan..ruksak, pernicu, bilježnicu, torbicu, ili ništa?
kaki ruksak?ponio kemijsku i komad papira
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 03:39   #58
Prvi dan srednje

Ja sam ih sve poznavao, tako da nisam imao problema

Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
kaki ruksak?ponio kemijsku i komad papira
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 11:21   #59
Ja ću također sad krenuti u prvi.
Htjela sam napomenuti vezano uz facebook. Upoznala sam jednu curu prek foruma i nakon nekog vremena smo se počele dopisivati na fb-u naravno nekoliko smo se puta našle i sad smo si presuper I još smo obadvije upale u isti razred. Inače sam još neke upoznala prek fb, ali oni su iz drugih razreda i jedva čekam da ih upoznam uživo.
Naravno, ako se nekome ne sviđa takvo upoznavanje, nema problema, ali meni je sad super ispalo.
Mislim da je najbolje doći opušten i lijepo se upoznati. Ja sam u osnovnoj bila sramežljiva i društvo je bilo grozno, zato sad želim to promijeniti.
Take it easy, have fun and everything will come!
Larich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 11:30   #60
Srednja je prebrzo proletila, ne ide mi u glavu...
Mi smo prvi dan ujutro došli svi malo ranije, upoznali se već ispred škole, zatim u razred, zapisali raspored,onda smo se svi pojedinačno ustajali i predstavljali.. pa se čitao pravilnik škole... i zatim svi doma.. uglavnom zanimljivo
Sjela s prijateljicom iz osnovne, al do kraja tjedna smo se svi upoznali i super je bilo.. Baš sam tužna jer je gotovo
Uglavnom, uživajte !!
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.