Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2013., 21:19   #41
Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
Da, taj hod puno ovisi o štiklama. Imam jedne od 15 cm koje su jako stabilne i udobne (kolko to štikle mogu biti), a imam i jedne od kojih 12 cm u kojima sam se rastepla nakon 2 metra u sobi.
Van većinom idem u starkama ili martama (ovisno o godišnjem dobu), ali kad me pukne i kad znam da ćemo bit samo na jednom mjestu, znam izaći u ovome.
Ljeti često nosim platformice (ali one su stvarno udobne i stabilne i mislim da bi svatko bio sposoban hodati u njima).
Nemam niš protiv visokih cura u štiklama, niti mi ih je ružno vidjeti. (Ja sam neka sredina - 170 cm)

I prodajem dušu Vragu za Iron Fistice
"- u tekicu"
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 22:26   #42
uf uf..cure u štiklama nešto najdraže
eukaliptus123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 02:26   #43
Ja nemam ni jedan par štikli.
To mi je neudobno i onda mi je glupo mučiti se i nositi nešto u čemu se ne osjećam dobro. Nisam jedna od onih cura koje ne izlaze iz kuće bez šminke, koje se samo gledaju u ogledalo, moraju biti sexy u svakom trenutku...
Imam jako jednostavan stil oblačenja: hlače, majica i ravne cipele ili tenisice i to je to. U tome se najbolje osjećam.
Mademoiselle N is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 10:39   #44
Quote:
Mademoiselle N kaže: Pogledaj post
Ja nemam ni jedan par štikli.
To mi je neudobno i onda mi je glupo mučiti se i nositi nešto u čemu se ne osjećam dobro. Nisam jedna od onih cura koje ne izlaze iz kuće bez šminke, koje se samo gledaju u ogledalo, moraju biti sexy u svakom trenutku...
Imam jako jednostavan stil oblačenja: hlače, majica i ravne cipele ili tenisice i to je to. U tome se najbolje osjećam.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:42   #45
Ma lijepa cura je lijepa kak god da se oblači (u granicama normale).
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:03   #46
Ja imam 212 cm, stoga niti ne cudi da obizavam kada cura nosi stikle :P
Kosarkas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:41   #47
Ja sam dosta visoka i ne volim nositi štikle jer se osjećam neugodno kada stršim...
Teslagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:06   #48
ja sam visoka oko 180 i nosila sam štikle jedan jedini put u životu, na maturalnoj, i ne bih više. izgledam si ko žirafa u njima
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:25   #49
ja sam visoka 180 i nosim štikle kad god imam priliku
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 23:41   #50
victoria's secret models ili tako neki runaway , pijane cure koje ne znaju hodati, kvrče im se noge
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:30   #51
Kolko vidim, visoke cure skoro sve od reda ne vole stikle, il im je neugodno u njima! Meni ih je najljepse vidjet na curama visine do 170 cm , a one do 160 fakat i narastu u njima!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 16:10   #52
Štikle

Heii cure
Evo ovako zanima me s koliko ste godina počeli nositi štikle?
Šta mislite kada je pravo vrijeme da ih pocnemo nositi?
Kakve su bile vaše prve štikle?
Volite li nositi više štikle ili ravnu obuču?
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 21:03   #53
Ja sam sebi prve štikle kupila sa 17 godina i bile su slične ovima. I dan danas više preferiram ravnu obuću, mada volim obuti lijepe štikle za posebne prilike.
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:18   #54
prve sa kakvih 16, 17 i to su bile visine 8 cm, onako salonke jedne i jedne na punu petu

od tad kolekcija mi se upotpunila sa jednim od 12 cm i jednim od 10, stvarno ne volim nosit štikle i nosim ih samo u izuzetnim prigodama
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 03:30   #55
Quote:
Hele 123 kaže: Pogledaj post
Heii cure
Evo ovako zanima me s koliko ste godina počeli nositi štikle?
Šta mislite kada je pravo vrijeme da ih pocnemo nositi?
Kakve su bile vaše prve štikle?
Volite li nositi više štikle ili ravnu obuču?
crne 10cm
više ravnu ili one ko sandale od 5cm gli da nekakva peta bude
ninisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:35   #56
Mislim da svatko može nositi štikle...i visoke i niske...ako se sjajno u njima osjećaš - onda ih i nosi!! A ne filozofirati!!!! Nađite si pametniju temu.....
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:45   #57
ja sam samo došao ovdje reći da hejtam štikle. sve cure s njima postanu više od mene, između ostalog
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:46   #58
Pa kolko si nizak da sve ispadnu više od tebe
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:59   #59
dobro, na metar i pol dodaš štikle, to me nemre prestić, al ovo kaj je naraslo malo manje od 173 cm, gotovo
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 20:47   #60
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
A ne filozofirati!!!! Nađite si pametniju temu.....
Rece ona, nakon sto podigne dvije godine staru temu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.