Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2016., 19:25   #21
Svaki tjedan nova ovakva tema nikne.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 19:32   #22
Nikad nije bilo vise glazbe, i nikad ju nije bilo lakse naci, tako da sto se toga tice zivimo u trenutno najboljem razdoblju. Jedina glazba koja je kontinuirano objektivno losija je ona koja je trenutno popularna, na radiju i televiziji. Stvarno postaje sve gora i gora. Prije desetak godina dok sam kao klinjo slusao MTV Adria stvarno sam mogao cuti stvari koje su mi bile super, a sada je to znanstvena fantastika.

No to je samo povrsina, i cim malo vise zagrebes naci ces stvari vrijedne slusanja, bez obzira koji zanr volis. Da ostanem pri temi, slusam uglavnom metal, razne podzanrove, no najvise gothic doom.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:18   #23
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Nikad nije bilo vise glazbe, i nikad ju nije bilo lakse naci, tako da sto se toga tice zivimo u trenutno najboljem razdoblju. Jedina glazba koja je kontinuirano objektivno losija je ona koja je trenutno popularna, na radiju i televiziji. Stvarno postaje sve gora i gora. Prije desetak godina dok sam kao klinjo slusao MTV Adria stvarno sam mogao cuti stvari koje su mi bile super, a sada je to znanstvena fantastika.

No to je samo povrsina, i cim malo vise zagrebes naci ces stvari vrijedne slusanja, bez obzira koji zanr volis. Da ostanem pri temi, slusam uglavnom metal, razne podzanrove, no najvise gothic doom.
A tek u kaj se VH1 pretvorio
Prije bilo oldies, 80-e, classic rock... danas smeće tipa

Do prije jedno 5 godina su imali onak one reklame stvorene od isječaka iz video spotova koji bi se šaltali onak svaki po 10 sekundi i onda novi i novi isječak tak da bi od toga ispala kao "reklama". Čak se sjećam da je bila i Black Sunshine od Rob Zombia, hej jebenog Rob Zombia
Cijeli dan mi je doma bio upaljen TV na Vh1, kolko sam samo pjesama otkrio preko tog kanala. A kaj mogu danas otkrit, novu Miley Cyrus?
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 00:16   #24
kad vec pricamo o smecu:
ova pjesma ima jebenih pola milijarde pogleda.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 20:42   #25
Ma sve skoro od legendi poput Sabana do cajkasa MC Stojana između njih ima repera Edo Maajka,Frenkie,Jala...Ima i lijepe pop muzike tipa Toni,Toše.Slusam i stranu muziku ma sve skoro.
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:36   #26
Quote:
=Scorpione;57846379]kad vec pricamo o smecu:
ova pjesma ima jebenih pola milijarde pogleda.
nije bas ni da je to pjesma-Pjesma je pjevano
glazbeno djelo koje je namijenjeno ili prilagođeno pjevanju.
__________________
If someone hurts you make the bitch pay
KatyCatForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 17:34   #27
Tom logikom instrumentalne izvedbe nisu pjesme? Normalno da je pjesma, samo sto je jako, jako losa.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 18:05   #28
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Tom logikom instrumentalne izvedbe nisu pjesme? Normalno da je pjesma, samo sto je jako, jako losa.
Wikipedia
Ah inače pa pjesma su i rijeci nekog pisca na papiru koje se ne pjevaju Al kad sam napisala -predstavlja se kao reper/pjevač a ne pjeva
__________________
If someone hurts you make the bitch pay
KatyCatForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 01:32   #29
Nicki Minaj je waste of DNA.
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 02:01   #30
Quote:
KatyCatForever kaže: Pogledaj post
Wikipedia
Ah inače pa pjesma su i rijeci nekog pisca na papiru koje se ne pjevaju Al kad sam napisala -predstavlja se kao reper/pjevač a ne pjeva
Nazvati Nicki reperom ili kako već je epska uvreda za one prave.
I da, postoji razlika između pjesme (poem) i pjesme (song) samo naš jezik malo manjka u tome .

edit/ot: dosta curea u zadnje vrijeme
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 06:14   #31
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 09:46   #32
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Nazvati Nicki reperom ili kako već je epska uvreda za one prave.
I da, postoji razlika između pjesme (poem) i pjesme (song) samo naš jezik malo manjka u tome .

edit/ot: dosta curea u zadnje vrijeme
Zaista nema rijeci u glazbenoj literaturi kojom bi se moglo nazvat nicki
__________________
If someone hurts you make the bitch pay
KatyCatForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 22:16   #33
Po meni je Kanye jedan od boljih producenata danas, malo je kontroverzan sa svojim izjavama pa ga ljudi odma osude i kao lošeg glazbenika bez da mu daju šansu i poslušaju nešto njegovo.
Pomalo zanimljivo da ljudi štuju Johna Lennona koji je kao osoba bio pokvaren te je tukao ženu. Izuzev Taylor Swift incidenta stvarno Kanyeu ne mogu zamjeriti ništa. Imati veliki ego kao umjetnik ne mora biti loša stvar ako ga to stavlja u neki kreativniji mentalni proces.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 22:43   #34
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Po meni je Kanye jedan od boljih producenata danas, malo je kontroverzan sa svojim izjavama pa ga ljudi odma osude i kao lošeg glazbenika bez da mu daju šansu i poslušaju nešto njegovo.
Pomalo zanimljivo da ljudi štuju Johna Lennona koji je kao osoba bio pokvaren te je tukao ženu. Izuzev Taylor Swift incidenta stvarno Kanyeu ne mogu zamjeriti ništa. Imati veliki ego kao umjetnik ne mora biti loša stvar ako ga to stavlja u neki kreativniji mentalni proces.
Kanye West je loudmouth i lakrdija u rangu Nicki Minaj
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:15   #35
Sve, ali indie preferiram. Arctic Monkeysi najdraži.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 18:18   #36
Quote:
Malmo kaže: Pogledaj post
Kanye West je loudmouth i lakrdija u rangu Nicki Minaj


gr8 b8 m8
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 23:39   #37
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post


gr8 b8 m8
Dobro je, nisi se upecao
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:11   #38
Cool

Tomsona Osim što ima te svoje domoljubne, ima zaista prekrasnih pjesama za slušat
CarloTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 11:45   #39
Rozgu, Magazin, Brenu, Nedu, Bubamaru,Seve, Stoju, i slicne cajke majke....
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 22:54   #40
u zadnje vrijeme:

Beyonce - Lemonade
RHCP - The Getaway
i Radiohead - A Moon shaped pool
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.