Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2016., 13:28   #1
"Dva Srbina i jedan Bošnjak" - Silvio Ferari

Pozdrav!

Zanima me da li neko od vas forumaša/ica zna gdje bi mogao da pronađem ovu knjigu od Silvija Ferarija?

Za nju sam čuo od Abdulaha Sidrana kad je gostovao u jednoj emisiji ali nisam nigdje uspio da je nađem.

Knjiga je skup Ferarijevih eseja o Kišu, Crnjanskom i Ivi Andriću.

Ovo je sve što sam uspio da saznam o ovoj knjizi pa se nadam da će mi neko od vas pomoći.

Unaprijed zahvalan.
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:08   #2
Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Zanima me da li neko od vas forumaša/ica zna gdje bi mogao da pronađem ovu knjigu od Silvija Ferarija?

Za nju sam čuo od Abdulaha Sidrana kad je gostovao u jednoj emisiji ali nisam nigdje uspio da je nađem.

Knjiga je skup Ferarijevih eseja o Kišu, Crnjanskom i Ivi Andriću.

Ovo je sve što sam uspio da saznam o ovoj knjizi pa se nadam da će mi neko od vas pomoći.

Unaprijed zahvalan.
stvarno bih volela da znam šta se to novo može pročitati o Kišu i Crnjanskom kod jednog Italijana a da već nema napisano kod onih koji su im posvetili svoje živote i karijere. ako ti treba spisak literature javi mi se u pp.

ako je poenta u ovome http://www.buybook.ba/upload/documen...#37;20mora.pdf str 15...to što je neko Andrića nazvao bošnjačkim piscem...pa okej. moš misliti čiji je. treba ga čitati, pričitati i razumeti.

btw...leže sahranjeni u centru Beograda, na par metara jedan od drugog. čitati ih, ponekad svratiti kad si u Bg-u i staviti cvet. šta više od toga...
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.