Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 12:41   #1
Thumbs up GTA San Andreas Multiplayer [*]

Evo decki da vam predstavim GTA san andreas multiplayer. Neki su mozda vec culi za to ali evo i jednog hrvatskog servera ne bas potpuno hrvatskog ali je dozvoljeno komuniciranje na hrvatskom i admin govori hrvatski i svi moderatori.

Posjetite www.croherzegovina.org/samp

Tamo vam pise sta je sve potrebno da biste poceli sa igrom. inace sve je kaou u stvarnom zivotu mozete se vjencati, kupiti kucu, auto , firmu itd.
Nazalost server je danas otvoren pa nema jos puno igraca ali svakako ga posjetite jer je cool kad mozes vidjeti i ostale igrace itd.

Zadnje uređivanje alpina169 : 08.09.2007. at 13:21.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 12:44   #2
ja ću baš probat pa da vidim
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:20   #3
I ne zaboravi napisati na forumu onome da trebas vozacku dozvolu pa da ti je oni dadnu. Jer bez vozacke ne mozes voziti.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:23   #4
Quote:
alpina169 kaže: Pogledaj post
I ne zaboravi napisati na forumu onome da trebas vozacku dozvolu pa da ti je oni dadnu. Jer bez vozacke ne mozes voziti.
ok..e a ne kužim,jel ja trebam bit povezan na internet,uglavnom ja sam sve napravio,startao igru i stalno mi piše Connecting to 214709846..... i ne želi mi igra krenut,ne vidim lika,ma ne mogu igrat šta moram napravit?imam GTA SA instaliran...koju lozinku moram upisat u SAMP_u kad krećem ono Connect u igru?
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 20:28   #5
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
ok..e a ne kužim,jel ja trebam bit povezan na internet,uglavnom ja sam sve napravio,startao igru i stalno mi piše Connecting to 214709846..... i ne želi mi igra krenut,ne vidim lika,ma ne mogu igrat šta moram napravit?imam GTA SA instaliran...koju lozinku moram upisat u SAMP_u kad krećem ono Connect u igru?

nija neznam isto mi tako pokaze
ss88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 11:15   #6
Quote:
alpina169 kaže: Pogledaj post
I ne zaboravi napisati na forumu onome da trebas vozacku dozvolu pa da ti je oni dadnu. Jer bez vozacke ne mozes voziti.
To mi nije jasno.Kome se trebam javiti na forumu u vezi vozačke
Administratoru foruma ili

Dali mogu sam izabrati što ću biti u igri (npr. šef policije, civil itd..) ili server odlučuje o tome??

Zadnje uređivanje Tino : 14.09.2007. at 12:05.
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 14:32   #7
Ne. Mi uskoro otvaramo kandidature pa popunimo ova slobodna mjesta leadera. I onda se ti ledaerima javljas ako zelis posao. Imas na forumu i napises koji posao zelis i leader ce ti se javiti. A sto se tice vozacke najbolje ti je isto pitati na forumu nasem i napises svoj nick koji ti je u igri.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:36   #8
MOZDA budem probal...
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:57   #9
pa trebaš,zapravo izgleda zanimljivo
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:03   #10
Ovako. Nadam se da si slijedio one upute na forumu how to start. Nadam se da si sve po redu uradio. I onda 2 puta kliknes na server koji ti je tamo prikazan. I onda napravis svoj account kad se konektiras a to cinis na ovaj nacin. Pritisnes slovo "t" za pisanje i onda upises /register pass(ovdje gdje je pass samo upises svoj password) i onda mislim da ti kaze da trebas login a to cinis tako da /login pass(tvoj pass) i dalje onda te pita da li si musko ili zensko a ti stavis trebas samo napisati male bez kose crte dalje onda moras napisati datum rodenja a njega pises ovako 1/1/1930 znaci ne stavljas izmedu . vec kose crte stavljas i mislim daje to sve. Znaci samo slijedi ono sto ti pise.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:14   #11
i mogel si to nekak rijecima opisati "how to start playing" a ne da moram uvijek slike otvarat..
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 14:30   #12
To smo pokusali ali vecina nije razumjela pa je lakse kad vidis to nego kad ti ja pricam o tome.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:18   #13
cuo sam za to ali nisam cuo za dozvole i vjencanja
moze par skrinšata?
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:20   #14
ae, dobro kaze nedafejček...

daj malo pojasni ta vjencanja, vozacke dozvole, firme itd...
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:32   #15
sve ti je ko u pravom životu
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 15:37   #16
uputstva su ojadna, zašto baš shift za start?
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:05   #17
lol
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:11   #18
hehe. Zato jer ima bas puuuuno funkcija pa tako da ne znas vise koju bi tipku iskoristio a uostalom ono je lako ako slijedis upute.
alpina169 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:20   #19
upute. misliš na ovo?
Quote:
1. type /register password
2./login password
3.male or female (write that without /)
4. 1/5/1930 (write your birthday like this and write this / like I wrote)
ne uspijevam. gdje upisati? jedino što mogu dobiti je chat

Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
mozda sam glup, al neznam ni instalirati multiplayer mod... imam taj samp instaliran, al jos nemam mod za MP, pa ak moze kratko objasnjenje...

i dok pokrenem taj samp aplication mi pise "please locate GTA:SA instalation"
C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:18   #20
mozda sam glup, al neznam ni instalirati multiplayer mod... imam taj samp instaliran, al jos nemam mod za MP, pa ak moze kratko objasnjenje...

i dok pokrenem taj samp aplication mi pise "please locate GTA:SA instalation"
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.