Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2015., 15:26   #2921


jel istina priča Gorštak?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 21:43   #2922
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post


jel istina priča Gorštak?
Jest. Btw, ova na teve ista ti...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 10:51   #2923
Medvjediću, jesi li smislio dvije nove teme?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 11:59   #2924
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Medvjediću, jesi li smislio dvije nove teme?
Ko, ja?

Pa nije bilo glasanje!?
Dvije?
AMedvjedić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 12:26   #2925
Da, ti.

Smisli dvije nove.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 12:46   #2926
Zatečena sam.
Trebam malo vremena.
AMedvjedić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 16:33   #2927
Teme su možda već bile, jer su ipak tipične za US.


Kava – dopisivanje je dovelo do kave. Kako je bilo, što se izrodilo. Razočaranje? Ljubav? Prijateljstvo? Ignoriranje?

Ljubav – živjeli ste mirno, malčice nezadovoljno, ali solidno. Sve je bilo tu, što čovjeku treba. I onda je pao prokleti meteor nasred vašeg kuhinjskog stola – razmrdao život na jednostavne djelove i pretvorio vas u drhtavu masu – zaljubili ste se.

Virtuozi pera! Strasni stvorovi! Pišite! Razmašite se!
AMedvjedić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 16:46   #2928
@AMedvjedic

Saljem zakasnjelu cestitku na pobjedi.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 17:47   #2929
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
@AMedvjedic

Saljem zakasnjelu cestitku na pobjedi.
Hvala, Leonida
AMedvjedić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 11:25   #2930
Zadovoljan sam zadaćnicom dryad melidae, jer upravo to sam imao na umu pri zadavanju prošle zadaćnice, koja je polučila slab odaziv.
Njena zadaćnica, osim što je nabijena erotikom i koja se ne bavi zaljubljivanjem nego seksom i utaživanjem spolnog nagona, daje neke teme za promišljanje.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:23   #2931
Tomislav B, drago mi je da u zadaćnici nisi prepoznao samo teenage problematiku
Dodala bih samo da se itekako radi i o zaljubljivanju, samo možda iz "krivih razloga".
U ovom slučaju bila je to potreba za dokazivanjem vlastite vrijednosti nakon ljubavnog brodoloma i ponovno građenje slike (iluzije) o sebi kao velike osvajačice . (bajker je bio najbolja meta jer je bio jako poželjan)

Ali što li je uzmreškana zatelebanost, ako nije topli dvorac najljepših iluzija
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 12:24   #2932
ne znam jel ovdje dozvoljen klonolov ili nije ali rekao bih da ste vas dvoje ista osoba....dryad je ocigledno musko, nema jedne faking emocije u cijelom tekstu...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 13:14   #2933
O-ou, uhvaćeN sam !

na početku tog kratkog tekstića sam napisala da su sve emocije potisnute i u skladu s tom mišlju pisala dalje... super da si primijetio
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:11   #2934
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
ne znam jel ovdje dozvoljen klonolov ili nije ali rekao bih da ste vas dvoje ista osoba....dryad je ocigledno musko, nema jedne faking emocije u cijelom tekstu...

Ma jok, imao sam bar 2 priče iz ženskog kuta i ber jednu gej priču, sve u u prvom licu, ne bi mi bio problem još jedna.
A što se tiče opservacije o drijadinoj neemotivnoj "potrošnji" bajkera, koji je za nju bio samo alatka ... to je jedan od razloga što priču čini zanimljivom...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:23   #2935
Možda sam naivan, ali meni ta zadaćnica uopće ne djeluje muški. Vidna je ta neka nezainteesiranost za motore, bajkere, scenu... nekako mi se čini manje vjerojatnoim da bi se muškarac uspio tako suzdržati oko tih "važnih" stvari. Ok, možd aje moguće zbog onog spominjanja zelenih očiju što je toliko ne-muški da može bit namještaljka, ali svejedno.

Inače, na prošlu (seksualnu) temu sam u glavi imao već sastavljenu zadaćnicu koja se baš radnjom vezivala uz bajkerski susret, ali mi je po običaju iscurilo vrijeme prije nego sam sjeo i pokušao je napisati.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 14:45   #2936
drijado, da bi ti priča djelovala muški, prepravi priču tako da malo više faktografski pišeš. Marka jakne i motora?

Naime, ti si spomenula da je lik bajker, a na osnovu čega da mi, čitatelji to znamo?
Pa pobogu, s njim si pješke išla do kuće! Kakav je to bajker?
Pravi bajker bi te furao do prvog motela na svojoj moćnoj mašini o kojoj bi ti znala sve specifikacije, jer bajkeri vole pričati o tome.
Možda te lik zeznuo pa je samo glumio bajkera u kafiću?
ccc... drijado, drijado...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 17:22   #2937
zamislio sam cijelu pricu o svom krdu na farmi i vrednovanju i natjecanju i uplodnji s bikovima, a onda vidim da je naslov kava, a ne krava
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 22:42   #2938
Čestitamo plavom safiru i šećernoj vati na najviše osvojenih glasova ovog tjedna! ������

Razmislite malo o novim temama, te nam dajte prijedlog.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 16:09   #2939
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Čestitamo plavom safiru i šećernoj vati na najviše osvojenih glasova ovog tjedna! ������

Razmislite malo o novim temama, te nam dajte prijedlog.
Hvalaaa
Zahvaljujem svima
Evo ne znam Jel može ovdje il tebi..

Kada postanes ovisan

-može to biti prica o poroku koji imamo ili sto volimo ,ovisnost o drugim ljudima,stanju..
Mislim.da je širok pojam,a svi imamo bar neku malu ovisnost/strast prema necemu:kavi,cigareti,seksu il nekoj osobi..

Ako je bila,javi
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 16:31   #2940
Cestitke plavom safiru i secernoj vati na pobjedi.

Hvala Gorstaku na glasu.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.