Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 10:00   #61
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ja se grozim "jebanja" u guzu. Meni taj način naginje na pederasto ponašanje. Ne bi svoj presavršeni kurac nabijao među govna da mi platiš. Ali ja imam mišljenje o tome zašto neki tipovi žele "jebati" u guzu. Mislim da su ili pederi koji to rade i sa svojim "dečkom" a cura im je paravan ili imaju pre maleni i pre uski kurac, pa vaginalnim koitusom ne mogu dovesti svoju curu do orgazma a možda ni sami ne uživaju. I da završim, preferiram veće pičke.
Možda bolje da se zapitaš zašto se groziš seksa sa ženama, a s druge strane toliko razmišljaš o pederima, i o pederskom seksu
luckynumberseven is offline  
Old 21.12.2009., 10:17   #62
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Hm, zanimljiva teorija.

Hoces li ti primiti dildo u dupe ili da pricekamo da odrastes?

O. dama se uvrijedila
To zbog godina ili zbog frigidnosti?
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 10:25   #63
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
O. dama se uvrijedila
"Dama" se ne vrijedja, vec samo reagira na gluposti. Godine eventualno imaju utjecaj na spremnost i otvorenost prema analcu (u ovom konkretnom slucaju), ali nemaju veze s gustanjem i afinitetima prema istom.

Imala zena 15, 25 ili 45, CAK postoji mogucnost da joj se analac nece svidjeti.

Quote:
To zbog godina ili zbog frigidnosti?
O, gentlemenstvo je na djelu u punom sjaju kad se s damom prica, ha?
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 10:34   #64
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
O, gentlemenstvo je na djelu u punom sjaju kad se s damom prica, ha?
Fakat nije gentelmentstvo, toga nema kod mene

A što se tiće ovog lika, siguran sam da su godine u igri.
Pogledaj ove dvije stvari:
- lik sa frendicom priča o tome kako nju dečko moli da ju ševi u šupak
- sve to skupa on sada izlaže na forumu kao veliki problem

Vjeruj mi, radi se o godinama.
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 10:34   #65
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Jer jedini simptom cure koja ne želi primiti u guzu su njene godine tj. nedostatak istih
jedini nedostatak cura koje su s tobom je da su slijepe. i očima i duhom

analac je kao i sve drugo u sexu. stvara se problem oko jebanja u guzu a ljudi govna jedu i uzivaju u tome.

stoga, nek radi svatko ono kaj hoće.

a ove glupave dječje idiotarije: gurnji njemu nekaj u šupak...mislim, kakve to gluposti može izjavljivati odrastao čovjek.

jel za ama baš sve uvijek imate protuuteg kojeg drugi partner mora napraviti? sve jebač na jebaču tu na LJESu (uključen i ženski spol u ovu izjavu)
bibica is offline  
Old 21.12.2009., 10:41   #66
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Fakat nije gentelmentstvo, toga nema kod mene
Vidi se. Bravo za tebe!

Quote:
A što se tiće ovog lika, siguran sam da su godine u igri.
Pogledaj ove dvije stvari:
- lik sa frendicom priča o tome kako nju dečko moli da ju ševi u šupak
- sve to skupa on sada izlaže na forumu kao veliki problem

Vjeruj mi, radi se o godinama.
I ja s frendicama pricam o svemu, pa i o seksu.

Nisam njegovo izlaganje shvatila kao velik problem, vec cisto kao informativno pitanje koje stoji, prvenstveno zato jer ima jako puno "analnih nagovaratelja".

Hm, ja sam iz tvojeg prvog posta na koji sam odgovorila shvatila da si mislio na ZENE i nedostatak godina i zrelosti, ukoliko ne zele primiti u guzu.

Izvlacis se.
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 10:46   #67
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
a ove glupave dječje idiotarije: gurnji njemu nekaj u šupak...mislim, kakve to gluposti može izjavljivati odrastao čovjek.
Bibice ribice, ako svatko moze raditi sto hoce, tada je djecje i idiotski od tebe sto ne shvacas da kad zena pita "A da ja tebi gurnem nesto u supak?" sasvim legitimno pitanje ako je doticni NAGOVARA na analac koji ona ne zeli.
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 10:59   #68
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
I ja s frendicama pricam o svemu, pa i o seksu.
I o čemu pričate?

Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Izvlacis se.
Nakon uvlačenja ide izvlačenje!

Žene razvijaju seksualnost godinama i kako se to razvija počinje im se sve više sviđati i sam sex i pušenje i dlake i analni, sve im to postaje sve draže.
Zato cura koja napiše da joj smeta što dečko ima crvenu crtu na čarapama za vrijeme sexa najvjerojatnije ima premalo godina, ako ne fizičkih onda seksualnih u glavi ili ako hoćeš, kilometraže.
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 11:04   #69
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
analac je kao i sve drugo u sexu. stvara se problem oko jebanja u guzu a ljudi govna jedu i uzivaju u tome.
Dijete drago, šta nebi ti sada trebala biti u školi?? Šta bubana?

Ali evo, analac nije kada ljudi jedu govna nego kada guraju kurac tamo gdje govna izlaze
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 11:31   #70
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
a ove glupave dječje idiotarije: gurnji njemu nekaj u šupak...mislim, kakve to gluposti može izjavljivati odrastao čovjek.
Ako ja nagovaram svoju dragu na analac, a ona se baš u tome ne osjeća ugodno i vršim pritisak na nju, razumljivo je da mi uzvrati kako bi se ja u tom trenutku osjećao.
Sasvim normalno pitanje, s obzirom na moje inzistiranje o tome.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 21.12.2009., 11:39   #71
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ako ja nagovaram svoju dragu na analac, a ona se baš u tome ne osjeća ugodno i vršim pritisak na nju, razumljivo je da mi uzvrati kako bi se ja u tom trenutku osjećao.
Sasvim normalno pitanje, s obzirom na moje inzistiranje o tome.
Slušaj prekriženi, tko u vezi muškarac-žena ima kurac? Tko je taj koji gura? Tko će ići kući praznih đepova?
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 11:59   #72
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
I o čemu pričate?
Wouldn't you like to know...

Quote:
Nakon uvlačenja ide izvlačenje!
Jos mi se nigdje nisi uvukao.

Quote:
Žene razvijaju seksualnost godinama i kako se to razvija počinje im se sve više sviđati i sam sex i pušenje i dlake i analni, sve im to postaje sve draže.
Zato cura koja napiše da joj smeta što dečko ima crvenu crtu na čarapama za vrijeme sexa najvjerojatnije ima premalo godina, ako ne fizičkih onda seksualnih u glavi ili ako hoćeš, kilometraže.
Jasno je meni sve o cemu ti pricas. Vrtimo se u krug. Ja ne pricam o OTVORENOSTI i OPUSTENOSTI opcenito, pa i prema raznim idejama i eksperimentima.
Medjutim, godine svejedno ne moraju (pozitivno) utjecati na averziju prema necemu (seksualnom) koja mozda oduvijek postoji.

I jos nesto: slazem se da je koncentracija na pizdarije (poput spomenutih crtica na carapi) suvisna, ali opet se ne bih u potpunosti slozila da (iskljucivo) godine imaju veze s tome. Naime, to moze biti i pokazatelj trulezi u vezi koja pocinje zaudarati ispod i oko kreveta, i onda opet, ono sto je nama glupost, nekome ne mora biti itd.



Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Slušaj prekriženi, tko u vezi muškarac-žena ima kurac? Tko je taj koji gura? Tko će ići kući praznih đepova?
Kaj sad ovo znaci?
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 12:01   #73
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Tko će ići kući praznih đepova?
Onaj tko je najslabija karika, prekriženi
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 21.12.2009., 12:30   #74
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Kaj sad ovo znaci?
Znaći da se ne može izjednačavati guranje ženi nečega u šupak sa guranjem muškarcu nečega u šupak.
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 12:34   #75
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Znaći da se ne može izjednačavati guranje ženi nečega u šupak sa guranjem muškarcu nečega u šupak.
Analni otvor je analni otvor, bio zenski ili muski. To kaj su neki toliko nesigurni u svoju muzevnost i/ili seksualnu orijentaciju, iskljucivo je njihov problem.
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 12:35   #76
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Znaći da se ne može izjednačavati guranje ženi nečega u šupak sa guranjem muškarcu nečega u šupak.
Zasto?

supak je supak kod oba spola ili
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 21.12.2009., 12:50   #77
Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
Zasto?

supak je supak kod oba spola ili
Nadam se da ti svog dečka ne želiš ševiti u šupak!
Ili je šupak šupak?
WishFish is offline  
Old 21.12.2009., 13:01   #78
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Nadam se da ti svog dečka ne želiš ševiti u šupak!
Ili je šupak šupak?
nemam cim
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 21.12.2009., 13:03   #79
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Znaći da se ne može izjednačavati guranje ženi nečega u šupak sa guranjem muškarcu nečega u šupak.
Šta ženu manje boli nego muškarca?


Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
nemam cim
Danas hvala bogu postoje sex shopovi, pa bi se našlo s čim bi mogla...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 21.12.2009., 13:04   #80
Nosim se bre u pičku materinu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger