Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2010., 21:39   #4401
Quote:
flower35 kaže: Pogledaj post
Doria oprosti što sam ovak otvorena ali bi li mi htjela reči jesi li ti možda iz Zaprešića
Nisam .
Doria is offline  
Old 18.05.2010., 01:45   #4402
Strah me uhvati nekakav

Cure moje, da li je to normalno mene uhvatio nekakav strah, dodje mi da odustanem od svega, da li je to normalno, u startu nisam imala takav strah, ali kako vrijeme odmice sve me vise strah hvata, sta mislite o tome, je li vas bilo strah od operacije?? Ne spavam evo dvije noci i dva dana toliko me panika hvata, pa jos uz to citam ove kojekakve situacije o kojima ljudi pisu i koji su sve rizici nakon operacije, pa mi dodje da presvisnem od muke. Upomoc kako da si pomognem od ove panike tj. da se rijesim ovog straha.
Niky123 is offline  
Old 18.05.2010., 07:17   #4403
Quote:
Niky123 kaže: Pogledaj post
Cure moje, da li je to normalno mene uhvatio nekakav strah, dodje mi da odustanem od svega, da li je to normalno, u startu nisam imala takav strah, ali kako vrijeme odmice sve me vise strah hvata, sta mislite o tome, je li vas bilo strah od operacije?? Ne spavam evo dvije noci i dva dana toliko me panika hvata, pa jos uz to citam ove kojekakve situacije o kojima ljudi pisu i koji su sve rizici nakon operacije, pa mi dodje da presvisnem od muke. Upomoc kako da si pomognem od ove panike tj. da se rijesim ovog straha.
Draga moja, što čitaš, naravno da je bilo svega, ali ne toliko strašnoga...sve je to individualno, nikad se ne zna što se može dogoditi, niti jedna operacija nije bezazlena. Razmišljaj pozitivno, pogledaj naše slike gdje se vidi veeeeeelika razlika u izgledu i u duši i srcu, kao što je negdje jedna napisala ispod naših fotografija da se vidi da zračimo srećom i to je točno. Ja sam sasvim druga osoba, volim život, sad mi je žao što to toga puno prije u Hrvatskoj nije bilo za napraviti, bila bi ja to već davno i bila bi puno godina sretnija, al evo ni sada nije kasno. U mojim godinama ja se osjećam kao da mi je 35, a neeee...ihihiihii
Samo razmišljaj pozitivno, ne misli kako je nekome bilo, kako nekome nije, opet ponavljam sve je to individualno, i vidjet ćeš da kad se operiraš da ćeš se sama sebi smijati ovom postu, reći ćeš pa zašto sam se ja morala toliko brinuti i premišljati da li da napravim ovaj zahvat ili ne....
Sretno ti Niki123
jelag is offline  
Old 18.05.2010., 11:24   #4404
pozdrav svima...za sada moram odustati od operacije,ne mogu ostat bez posla,ovako tesko krpam kraj s krajem,pala sam u depru,sretno svima....
tamarax25 is offline  
Old 18.05.2010., 11:29   #4405
Joj Tamara, uzasno mi je zao .
Doria is offline  
Old 18.05.2010., 14:05   #4406
Quote:
tamarax25 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...za sada moram odustati od operacije,ne mogu ostat bez posla,ovako tesko krpam kraj s krajem,pala sam u depru,sretno svima....
E bas mi je zao ..Ali znas probaj mozda da to napravis za godinu dana ili jos kasnije...vremena se menjaju to je sigurno!!
Ili)
Znas kako ..kada se operises lezis 7dana u bolnici i to je to ..znaci vec tamo druge trece nedelje ako ti je posao sedecki mozes raditi..Sada da ne budem suvise ljubopitiva ali cime se bavis?
Ako je nesto lagano mogla bi da se operises kada ides na godisnji odmor uzmes 3 nedelje ili 4 (neznam koliko imate pravo u Hrvtskoj)i bolovanje provedes na odmoru ..ispunis snove i ides dalje sa poslom
madonna_bella is offline  
Old 18.05.2010., 19:54   #4407
Quote:
Niky123 kaže: Pogledaj post
Cure moje, da li je to normalno mene uhvatio nekakav strah, dodje mi da odustanem od svega, da li je to normalno, u startu nisam imala takav strah, ali kako vrijeme odmice sve me vise strah hvata, sta mislite o tome, je li vas bilo strah od operacije?? Ne spavam evo dvije noci i dva dana toliko me panika hvata, pa jos uz to citam ove kojekakve situacije o kojima ljudi pisu i koji su sve rizici nakon operacije, pa mi dodje da presvisnem od muke. Upomoc kako da si pomognem od ove panike tj. da se rijesim ovog straha.
Hej niky nemoj se toliko bojati ja sam 100 posto sigurna da če sve biti ok. Čak i one koje su imale problema sad o tome razmišljaju ko o lanjskom snijegu . A UOSTALOM MI SMO ŽENE AJD MI RECI KAJ MI NEMOŽEMO PRETRPJETI.
flower35 is offline  
Old 18.05.2010., 20:38   #4408
Quote:
flower35 kaže: Pogledaj post
Hej niky nemoj se toliko bojati ja sam 100 posto sigurna da če sve biti ok. Čak i one koje su imale problema sad o tome razmišljaju ko o lanjskom snijegu . A UOSTALOM MI SMO ŽENE AJD MI RECI KAJ MI NEMOŽEMO PRETRPJETI.
Sto posto si u pravu..ja licno samo brinem kako pospesiti mrsavljenje...
A tako ce te i vas dve za koji mesec)
Niki samo napred bez frke!
madonna_bella is offline  
Old 18.05.2010., 21:10   #4409
Quote:
flower35 kaže: Pogledaj post
Hej niky nemoj se toliko bojati ja sam 100 posto sigurna da če sve biti ok. Čak i one koje su imale problema sad o tome razmišljaju ko o lanjskom snijegu . A UOSTALOM MI SMO ŽENE AJD MI RECI KAJ MI NEMOŽEMO PRETRPJETI.
Pa ja cu kao predstavnica jedne od onih s problemima rec da mi bol i muka koju sam prosla jos uvijek nije "lanjski snjeg". Operacija je ozbiljan korak i ako se boji radje da razmisli 100 puta nego da pozali kasnije.
Doria is offline  
Old 18.05.2010., 22:17   #4410
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Pa ja cu kao predstavnica jedne od onih s problemima rec da mi bol i muka koju sam prosla jos uvijek nije "lanjski snjeg". Operacija je ozbiljan korak i ako se boji radje da razmisli 100 puta nego da pozali kasnije.
Pridružujem se našoj Doriji i ja sam jedna koja je prošla Sad kada sam došla skoro do kraja operaciju bih ponovo napravila ali mislim da ovo sve Sada sam na 67 kg idem na 65 sretna zadovoljna .Treba dobro razmisliti prije nego se upusti u ovaku avanturu ali ima ona i puno posljedica i ima puno više dobrih strana op .Nekad kad razmišljam o svemu ovome kako nosim na posao hranu, i jedem svaka 3 sata,i malo idem u teretanu sve se može a kako se nije moglo prije Cure sretno pusa Doriji .
DO-MO is offline  
Old 18.05.2010., 22:26   #4411
Do-Mo pusa i tebi. Ne mogu vjerovat da si na 67 vec . Ja stojim i stojim na toj 84, 10 dkg gore, pa dolje, pa gore pa dolje i nikak pomak na 83
Doria is offline  
Old 19.05.2010., 03:21   #4412
imam jos jedno pitanje sto je sa kasnijom trudnocom? dakle,ja nemam djece jos,a zelim ih... sto se dogada kada se operiram i nakon godinu-dve-tri ostanem trudna? kako ide s prehranom,ima li kakvih komplikacija i to?
__________________
"And God said: 'Let there be Satan, so people don't blame everything on Me. And let there be lawyers, so people don't blame everything on Satan.'"
mima_0022 is offline  
Old 19.05.2010., 09:48   #4413
Ne bi trebalo biti problema. Malo pogledaj postove od Comeback, ona ima trakicu i rodila je relativno nedavno.
Doria is offline  
Old 19.05.2010., 10:23   #4414
pogledat cu hvala
__________________
"And God said: 'Let there be Satan, so people don't blame everything on Me. And let there be lawyers, so people don't blame everything on Satan.'"
mima_0022 is offline  
Old 19.05.2010., 11:40   #4415
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Pa ja cu kao predstavnica jedne od onih s problemima rec da mi bol i muka koju sam prosla jos uvijek nije "lanjski snjeg". Operacija je ozbiljan korak i ako se boji radje da razmisli 100 puta nego da pozali kasnije.
Oprosti Doria ako sam te uvrijedila stvarno nisam namjerno. ISPRIČAVAM se svima kojima sam nehotice umanjila njihove proživljene muke , ja sam čula puno dobrih ali i puno loših stvari o ovim operacijama ali ja osobno bez obzira na sve MORAM napraviti tu operaciju. Sad več polako mi je život postao neizdrživ, bole me stopala do ludila , bole me kukovi neprestano , prije par dana sam imala jako neugodnu epizodu sa povišenim tlakom , a poslije i sa srcem -bilo mi je jednostavno zastrašujuče. Počela sam plakati jer sam mislila da sam gotova , a sve te tegobe se samo rapidno pogoršavaju. NE LJUTITE SE CURE ŠTO SAM UMANJILA vaše probleme tijekom i poslije operacije , ali mi se čini kako je ta operacija jedino rješenje ako je svakoj od nas bar malo stalo do sebesame ido naših bližnjh jer ja imam dvoje tako prekrasne djece i htjela bih još dugo vremena provesti sa njima i iskoristiti i ovo vrijeme dok su još mali da se mogu i igrati sa njima , podjetinjiti i sad kad mi je financijski tak teško uživati u sreči. jednostavnoj sreči življenja bez bolova i straha. SVE VAS JAKO VOLIM I SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE .
flower35 is offline  
Old 19.05.2010., 13:12   #4416
Pa da, malo si me povrijedila. No sve u redu . Ti si se odlucila i nemas straha i to je super jer je pozitivan stav bitan. Drzim fige da ce ti buduci zivot biti kakvog ocekujes
Doria is offline  
Old 19.05.2010., 14:49   #4417
i ja sam se danas narucila
kod psihologa 2.7., a dr.mirosevic sam poslala fax...ne znam zasto se ne moze naruciti putem telefona
gastroent.nisam ni zvala, da i njega nazovem?
__________________
"And God said: 'Let there be Satan, so people don't blame everything on Me. And let there be lawyers, so people don't blame everything on Satan.'"
mima_0022 is offline  
Old 19.05.2010., 15:52   #4418
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Pa da, malo si me povrijedila. No sve u redu . Ti si se odlucila i nemas straha i to je super jer je pozitivan stav bitan. Drzim fige da ce ti buduci zivot biti kakvog ocekujes
NAdam se da te ja nisam uvredila
Izvinjavam se ako jesam..je mi bila namera.Cmoooka!
madonna_bella is offline  
Old 19.05.2010., 15:52   #4419
bila sam danas na prvoj kontroli - sljedeća za tek 3 mjeseca

sve savršeno zarasta, skinute su mi gaze napokon... jedino čemu se nisam nadala jest da mi je dr. velnić rekao da ću ipak morat na plastiku iako mi to uopće nije bila namjera, ali eto, očito se već sad vidi da ću imat "pregaču" i da se koža neće povuć unatoč mojim mladim godinama sama sam si kriva... index 50
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 19.05.2010., 15:57   #4420
Quote:
flower35 kaže: Pogledaj post
Oprosti Doria ako sam te uvrijedila stvarno nisam namjerno. ISPRIČAVAM se svima kojima sam nehotice umanjila njihove proživljene muke , ja sam čula puno dobrih ali i puno loših stvari o ovim operacijama ali ja osobno bez obzira na sve MORAM napraviti tu operaciju. Sad več polako mi je život postao neizdrživ, bole me stopala do ludila , bole me kukovi neprestano , prije par dana sam imala jako neugodnu epizodu sa povišenim tlakom , a poslije i sa srcem -bilo mi je jednostavno zastrašujuče. Počela sam plakati jer sam mislila da sam gotova , a sve te tegobe se samo rapidno pogoršavaju. NE LJUTITE SE CURE ŠTO SAM UMANJILA vaše probleme tijekom i poslije operacije , ali mi se čini kako je ta operacija jedino rješenje ako je svakoj od nas bar malo stalo do sebesame ido naših bližnjh jer ja imam dvoje tako prekrasne djece i htjela bih još dugo vremena provesti sa njima i iskoristiti i ovo vrijeme dok su još mali da se mogu i igrati sa njima , podjetinjiti i sad kad mi je financijski tak teško uživati u sreči. jednostavnoj sreči življenja bez bolova i straha. SVE VAS JAKO VOLIM I SVIMA ŽELIM SVE NAJBOLJE .
Dragi Cveticu :
Znas kada se samo setim a setim se cesto tih tvojih gore opisanih bolova ..pa sam mislila to je od starosti od posla..bukvalno dodjem sa posla mrtva umorna i sednem i ako treba da ustanem bolu krsta bolu noge bolu ledja sve me rastura ..kucu nisam mogla spremati stalno sam bila umorna..Nocu ako sam isla u WC joj kako su me stopala bolela sve neki trnci hiljade njih..bosa nisam mogla hodati bolelo me je uzas .Moj BMI je bio 53!!.
A sada letim puna energije..nemogu cudu da se nacudim ..koje crne godine a imacu ih 41 sada u junu..Dodjem sposla odmorna..odem na trening spremim kucu ..ma sve u jednom mahu i jos sam opet plus puna energije!!
!
Lepo je sto pozitivno razmisljas is to znas sta hoces..ima tu mnogo dobrih stvari koje operacija donosi mada moze biti i komplikacija prolaznih..
Treba misliti pozitivno i stremiti ka svom cilju!
Ljubim te Cveticu i saljem poljupcice za tvoju decicu
madonna_bella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.