Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2007., 20:43   #24781
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Gospođo stvarno ste dosadni za popizdit.
to mi je drago za čuti no jesi li napokon popizdila, ili ti još treba
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 20:47   #24782
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
ajde, ajde.. ne može biti toliko loše!
pa ti si izgledala lošo, isprano i potrošeno još na onim prastarim fotkama sa prvog foruma kojima si se toliko ponosila...
e vidiš kad već navodiš PBE ona ti je pak primjer osobe koja zrači finoćom, nježnošću a opet otkačenošću, dakle ako je ova mala cajkaljuša prototip Cece, PBE je u svakom slučaju prototip Ume Thurman a naravno o ukusima se ne raspravlja, no meni ko ženi koja je ipak veći dio života proživjela na Zapadu ipak više srcu leži "isprana, potrošena i sl." Uma Thurman nego ta "jebačka" Ceca.
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 20:50   #24783
Quote:
Gospođa_Dragica kaže: Pogledaj post
e vidiš kad već navodiš PBE ona ti je pak primjer osobe koja zrači finoćom, nježnošću a opet otkačenošću, dakle ako je ova mala cajkaljuša prototip Cece, PBE je u svakom slučaju prototip Ume Thurman a naravno o ukusima se ne raspravlja, no meni ko ženi koja je ipak veći dio života proživjela na Zapadu ipak više srcu leži "isprana, potrošena i sl." Uma Thurman nego ta "jebačka" Ceca.
Meni Uma THurman izgleda ko ličinka.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 21.08.2007., 20:51   #24784
ps. s druge strane PBE je intelektualka s The Master of Sience na britanskom sveučilištu a ne neka polovnjača koja se uslikava po raznim jeftinim izborima na vatrogasnim zabavama i sl.
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 20:52   #24785
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Meni Uma THurman izgleda ko ličinka.
a vidiš meni je jedna od najprivlačnijih glumica...
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 20:57   #24786
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Kolko sam ja shvatila, Skattemus se i otvoreno fura na taj almostcajka-look i zajebava na svoj racun!
Il vi svi znate nesto sto ja ne znam...
pa ako je tako, to je super i za samu pohvalu no onda zaista ovi muškići što su se uznemirli i imaju potrebu da je "brane" (da mi je samo znati od koga i čega) sve u nadi da će imati priliku daje omirišu rade samo budalu od sebe a ne samo od nje
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 20:57   #24787
Quote:
Gospođa_Dragica kaže: Pogledaj post
a vidiš meni je jedna od najprivlačnijih glumica...
A vi niste neka krasotica pa osvajate "osobnosšću"?
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 21.08.2007., 20:58   #24788
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
A vi niste neka krasotica pa osvajate "osobnosšću"?
što te briga što sam ja, dok dignem svoju sliku onda je komentiraj do tad jezik za zube!
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 21:00   #24789
Quote:
Gospođa_Dragica kaže: Pogledaj post
što te briga što sam ja, dok dignem svoju sliku onda je komentiraj do tad jezik za zube!
Pa niste vi krivi što se Bog ružno našalio s vama, sigurna sam da imate bar poneku kvalitetu, ne znam, možda goblene vezete.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 21.08.2007., 21:01   #24790
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Pa niste vi krivi što se Bog ružno našalio s vama, sigurna sam da imate bar poneku kvalitetu, ne znam, možda goblene vezete.
pa ti se tješi kako god znaš i umiješ
Gospodja Dragica is offline  
Old 21.08.2007., 21:04   #24791
Drage dame, ja ću ovaj topic zatvorit pa kad modovi dođu neka ga počiste od smeća.

Gospođo Dragica, pripazite na izričaj. Prva i ujedno zadnja opomena.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.08.2007., 21:04   #24792
Quote:
PaleBlueEyes kaže: Pogledaj post
pa ja i vjerujem da vecini muskaraca ona ne bi ni bila losa... ali zato vi muskarci ne birate komade za modne magazine...vec to cine zene i pederi...

obozavan te
Claire is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.