Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2015., 15:08   #5161
Ako je netko u skorije vrijeme zalazio u Flores u Dežmanovom prolazu imam jedno pitanje:

drže li tamo još neke parfeme i ako da, koje brendove? I da nije slučaj da su to neki koji stoje već 5 godina. Ja kad sam bila zadnji put, a to je bilo prije dosta vremena, čini mi se da su imali samo neke bath & body proizvode, kupke, malo luksuznije sapune i tako to (i čajeve). Pliz informaciju ako netko zna!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:00   #5162
http://www.kafkaesqueblog.com/2016/0...-soleil-blanc/

novi ljetni tom ford
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 14:24   #5163
Pozdrav, ako bi mi mogli reći gdje se sada točno nalazi Chanel make up studio u Zg? Zanima me Les Exclusifs kolekcija parfema, tj. jedan osobito. Znam da je prije bio u Mesničkoj, pa mi je rečeno da se preselio. Pa ako može adresa?
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 18:26   #5164
Quote:
Envie kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ako bi mi mogli reći gdje se sada točno nalazi Chanel make up studio u Zg? Zanima me Les Exclusifs kolekcija parfema, tj. jedan osobito. Znam da je prije bio u Mesničkoj, pa mi je rečeno da se preselio. Pa ako može adresa?
Na Trgu, uđeš u Martimex (pokraj Zabe) prvi dio dućana je Chanel, drugi dio je Martimex.
angelina jolie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 20:24   #5165
Hvala ti
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 20:58   #5166
šta mislite oće bit bal d afrique, gipsy water i m / ink od byreda ok za muško,
pomalo brzinski sam uzeo te semplove, pa me čisto zanima šta mislite?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 10:03   #5167
Da li je Tom Ford na biraj.hr original????
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 15:38   #5168
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
šta mislite oće bit bal d afrique, gipsy water i m / ink od byreda ok za muško,
pomalo brzinski sam uzeo te semplove, pa me čisto zanima šta mislite?
bal d afrique hoće,baš se je muž s njim našpricao za probu i super mu stoji,za ostale ne znam.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 15:33   #5169
već sam pitala, ali sam zaboravila, nisam guska zapisala, osim montale, koji bi još bio puder i iris, dugotrajan i jak?
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 16:02   #5170
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
već sam pitala, ali sam zaboravila, nisam guska zapisala, osim montale, koji bi još bio puder i iris, dugotrajan i jak?
osim powder flower, ok su: JHAG Citizen queen, xerjoff shunkoin
dok lorenzo Villoresi Teint de Neige, koji je možda najreprezentativniji predstavnik puderastih parfema, mene poprilično guši
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 16:29   #5171
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
osim powder flower, ok su: JHAG Citizen queen, xerjoff shunkoin
dok lorenzo Villoresi Teint de Neige, koji je možda najreprezentativniji predstavnik puderastih parfema, mene poprilično guši
baš ti hvala, sad sam zapisala i pogledala na punmiris, taj Lorenzo mi se najviše i sviđa, samo da je puder, puder, puno pudera.....ako se sjetiš još kojega javi
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:25   #5172
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
bal d afrique hoće,baš se je muž s njim našpricao za probu i super mu stoji,za ostale ne znam.
hvala, baš me zanima kakvi će mi biti,

naručio sam si 3 byreda, 3 comme des garcons, jedan heeley, 1 montale, 1 loewe i 1 annick goutal
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 22:16   #5173
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
hvala, baš me zanima kakvi će mi biti,

naručio sam si 3 byreda, 3 comme des garcons, jedan heeley, 1 montale, 1 loewe i 1 annick goutal

Super da si uzeo široku paletu mirisa. Meni je dobar i Comme des Garcons 2. Nadam se da ti je na popisu.
Sve ovisi na kraju i o kemiji između tebe i mirisa. Nadam se da ćeš se dobro složiti i zavoljeti s nekima od naručenih.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 00:12   #5174
meni je super došlo ovo naručivanje semplova iako ispadne skuplje, al ono šta ja želim upravo je probati šta više toga.

comme des garcons 2 je unutar ovih koje sam uzeo.

idući put ćemo fokus staviti malo na atelier cologne, to sam propustio ovaj put.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 08:38   #5175
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
meni je super došlo ovo naručivanje semplova iako ispadne skuplje, al ono šta ja želim upravo je probati šta više toga.

comme des garcons 2 je unutar ovih koje sam uzeo.

idući put ćemo fokus staviti malo na atelier cologne, to sam propustio ovaj put.
Odakle narucujes?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:38   #5176
ne znam spada li jo malone u ovu grupu ako da molim preporuku sto probati
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 14:06   #5177
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Odakle narucujes?
ausliebezumduft.de
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 03:35   #5178
Znate li jesu li sampleovi s First in Fragrance iliti Aus Liebe zum Duft veći od sampleova s Lucky Scenta?

Ako sam dobro skužila s Aus Liebe su 1,5 ili 2 ml, i na sprej, a s Lucky Scenta 0,7 ml (bez spreja)? Je li tako?

Za koliko vam dođe s Aus Liebe?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 11:16   #5179
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Znate li jesu li sampleovi s First in Fragrance iliti Aus Liebe zum Duft veći od sampleova s Lucky Scenta?

Ako sam dobro skužila s Aus Liebe su 1,5 ili 2 ml, i na sprej, a s Lucky Scenta 0,7 ml (bez spreja)? Je li tako?

Za koliko vam dođe s Aus Liebe?
ALZD priprema najbolje samplove, količina dovoljna za pošteno isprobavanje (čak mislim da su 3 ml), sprej. Pošiljka stigne za cca tjedan dana.

LS su mali semplići, bez spreja, preskupa poštarina, preskupi semplovi za mikro količinu koju prodaju.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 13:47   #5180
Calandre, tnx!

OK, znači, u pravu sam. Imala sam jednom neke sempliće s ALZD, pa mi se i činilo da su bitno veći od onih s Lucky Scenta, ali nekako već zaboravljam (već duže vrijeme nisam naručivala) pa sam htjela provjeriti.

Baš kako kažeš, količina dovoljna za pošteno isprobavanje i odluku o tome da li ti se sviđa.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.