Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2016., 16:16   #7921
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
imala sam ju dva puta, ni ja nisam vjerovala da nešto može biti tako dobro i baš mi svaki put dati wow efekt u kojem sam uživala. kupila sam ga pretrprošlu zimu kad sam imala problem dehidracije koji se od tada više nikad nijie pojavio no najviše sam bila zadvoljna pulp efektom zdrave i zaštićene kože. većinom sam ju koristila kao kremu, i za noć i za dan kako mi je kada trebalo. miris mi nije smetao, sastojci su mi bili odlični, puder je sjedao savršeno na nju i kada sam se riješila dehidracije i kada mi je postala too much koristila sam ju kao pripremu lica za važne događaje jer je ujedno bila kao primer, a bez silikona. obožavala sam to što je bila hidratantna, djelom hranjiva, a nemasna i bez sjaja na koži. moja koža je inače masna, tada je bila mješovita i strašno isušena. dala sam ju na probu nekoliko ljudi, nekima je bila odlična, nekima bez efekta. tako da ako ti je tester odgovarao, velika je vjerojatnost da će ti i krema, jedino te mogu upozoriti da doista dugo traje i teško ju je potrošiti unutar godine dana jer nije baš za ljetno razdoblje.
hvala na info.u, pricaket cu onda do jeseni, a dotad uzicat jos koji tester
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:04   #7922
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
hvala na info.u, pricaket cu onda do jeseni, a dotad uzicat jos koji tester
nema na čemu sretno!
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Piling u teglici isto je u boji ali kao prvo, u cvrstom je stanju, kao drugo zrnca su ta koja su u boji i mirisi bas divno, ja sam ga najvise zbog mirisa i isprobala. Nisam jos koristila secerne pilinge, samo one sa soli i takav je i ovaj tutti frutti u teglici.
hvala na opisu. ali taj ne ostavlja boju?
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:16   #7923
Mislis prilikom ispiranja? Ne sjecam se da sam uopce registrirala boju u kadi pa mislim da ne. Ako i da, sigurno ne kao ovo tekuce izdanje.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 20:06   #7924
ovaj što ja imam s magnoliom isto je roza pakiranje ali s velikiom magnoliom, a ne nogama

i ljetos sam ga kupila i nemam pojma jel ga još ima, ali definitivno mi treba jer ovaj mi je na kraju, a ja ne potrošim puno stvari do kraja
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:53   #7925
hvala na odgovorima cure, potraziti cu te proizvode kada potrosim trenutne!
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:50   #7926


Batiste Blush suhi šampon - redovito ga kupujem, dugo mi traje jer ga ne koristim jako često. Super mi je kad mi je kosa već za pranje, a moram negdje brzo otići pa ne stignem oprati kosu. Može odgoditi pranje najviše za jedan dan, daje nešto malo volumena i miriše puderasto i slatkasto. Dečko uvijek prokomentira kako mi lijepo miriše kosa od novog šampona Idući bih htjela kupiti Batiste za volumen, malo za promjenu.

Klorane šampon s koprivom - namijenjen je masnoj kosi i obećava kontrolirati mašćenje. Zadovoljna sam ovim šamponom jer mi se kosa stvarno nešto manje masti kad ga koristim, tako da je novi već kupljen. Ne otežava kosu, ne petlja ju dodatno (iako uvijek na kraju koristim masku za kosu pa ne mogu reći kakav bi bio sam). Nije čudesan, i dalje perem kosu svaki drugi/treći dan, ali ne izgleda toliko jadno i spljošteno kao od nekih drugih šampona Miriše svježe i kao tipični šampon od koprive Trenutno ga koristim naizmjenično s Biobazinim 3u1 kopriva i menta šamponom i Klorane mi je bolji. Jedini minus je cijena, ali kupujem veliko pakiranje kad je na popustu u Farmaciji jer ga koristi više članova obitelji.

Earth Science Olive&Avocado maska za kosu - maska opjevana na iHerb temi, tako da neću duljiti. Sjajna po svim pitanjima, skoro godinu dana koristim isključivo nju, frizerka mi je pohvalila kosu i rekla da je primjetno ojačala. Koristim već treće pakiranje i kupit ću ju opet.

Afrodita 100% spa maslac za tijelo - odličan maslac, nemam jako suhu niti zahtjevnu kožu tijela, ali on se brzo upijao u kožu i ostavljao ju glatkom. Osvojio me mirisom i mazivošću i kupit ću ga opet kad potrošim neke druge mazalice koje imam u zalihi.

Garnier micelarna - potrošila sam puno ovih micelarni, zadovoljna sam učinkom i cijenom. Ne mogu reći da je fantastična kao Biodermina, odnosno nemam osjećaj da je tako nježna, ali je učinkovita. Koristim ju većinom za skidanje šminke s očiju, rijetko kad sam čistila cijelo lice njome tako da nisam primjetila da nešto posebno isušuje. Nisu me pekle oči od nje. Vjerojatno ću ju kupiti opet kad potrošim zalihe.

Andalou Naturals Citrus Kombucha gel za umivanje - gel iz linije namijenjene problematičnoj i masnoj koži, nisam ga koristila redovito tako da mi je trajao jako dugo. Nakon umivanja uvijek odmah koristim tonik i dalje kozmetiku po redu tako da nisam primjetila da gel isušuje. Nekoliko puta sam skidala i šminku s očiju njime i dobar je po tom pitanju, iako treba ponoviti umivanje 2x da bi skinuo svu maskaru. Miriše po citrusima što mi odgovara. Kako volim mijenjati umivalice, ne znam hoću li ga opet kupiti, ali mislim da je solidan za mješovitu i masnu kožu.

Acure Organics Brightening Facial Scrub - također vrlo hvaljen proizvod na iHerb temi. Jako dobro riba, koža je nakon njega posve mekana i nježna. Meni je isprva bio pregrub i bilo mi je neugodno koristiti ga, tako da ga ne preporučam osobama čija je koža jako osjetljiva ili jako problematična. Što se tiče brightening efekta, primjetila sam ga tek kad sam ga počela koristiti nekoliko puta tjedno kako piše na pakiranju, ali moram napomenuti da koristim i vitamin c serum i kojic sapun pa ne znam koliko se rezultati mogu pripisati samo ovom pilingu. U svakom slučaju kupit ću ga opet nekad!

TonyMoly Petite Cotton BB Cream Delight - meni osobno jako dobra bb krema. Prekrivanje joj je srednje prema jakom, nadogradivo je. Postojanost joj dobra za bb kremu, izdrži nekakvih pola dana na mom licu (imam dosta masnu t-zonu tako da ju svakako trebam blotati nakon par sati). Nijansa isprva izgleda dosta sivo, ali se potpuno prilagodi tenu (ja sam otprilike NC15). Kupila sam već drugo pakiranje, kako ju ne koristim svakodnevno traje mi preko godinu dana.

MAC Blot - za mene najbolji matirajući puder u kamenu. Trajao mi je 11 mjeseci uz svakodnevno korištenje tako da mi se isplatio unatoč visokoj cijeni. Iako sam dosta svijetlog tena, prodavačice su mi savjetovale nijansu medium i pogodile su, tako da pripazite kad kupujete. Novi je već u upotrebi
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 11:07   #7927
Smeće od početka ove godine. Odlučila sa voditi računa i dokumentirati, srce mi je malo na mjestu kad znam da je dosta toga i otišlo.



Subrina Morrocan Treasure gel za tuškanje Ekstra miris! Kombinacija nečeg orijentalnog i Shock žvakaćih guma. Nije me isušivao, ali moram napomenuti da inače nemam problema s isušivanjem gelova za tuškanje niti mi je koža tijela problematična. Lijepo se pjeni i dovoljna je uobičajena količina, nikakvo rasipanje. Nisam primijetila da se miris zadržava na koži, ali kupaonica se osjetila bar još 2 sata uz uključenu ventilaciju. Kupim jednom opet kada potrošim zalihe i isprobam i ostale mirise koji se isto čine divni... Znači za par godina.

Byphasse tonik Meni izvrstan što za jutranje osvježavanje lica, što za večernje oživljavanje nakon umivalice te skidanje evenutalnih ostataka make-upa. Ovo mi je 2. potrošena boca. Nova je već neko vrijeme u uporabi i kupit ću ga opet. Sviđa mi se miris, velika ambalaža, sve...

Balea Vanilija i Bademovo ulje regenerator za zahtjevnu i oštećenu kosu Uopće se ne obazirem za kakvu je kosu koji Balein regenerator ili šampon, nego ih uzmem prema tome kakav mi se miris u tom trenutku najviše sviđa. Naprosto ne vidim razliku u učinku ove linije ili one. Ovaj regenerator mi je bio izvrstan i rado ću ponoviti kupovinu. Miris mi je savršen. Volim te neke tople i slatkaste note u proizvodima za kosu. Odaju mi dojam hranjivosti (znači ne mora biti hranjiv, ali bitno da tako miriši, hahahaha ). Gust je, lijepo se rasporedi po kosi koja se onda lakše raščešljava, svilenkasta je itd. Baš sam zadovoljna bila ovime! Moram svakako napomenuti da mi ni kosa nije zahtjevna. Imam sjajnu i mekanu kosu, a masku stavljam cca. 1-2 puta mjesečno.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 11:08   #7928
Biobaza peršin umivalica Ovo nije potrošeno do kraja. Ostalo je još malo, međutim ne usudim se to više stavljati na lice. Otpočetka sam dvojila oko ovoga. Nit je smrdilo, nit mirisalo (u prenesenom smislu jer u pravom smislu riječi stvarno je smrdilo ). Teško sam se navikla na taj miris peršina iako nije nešto što bih preferirala u kozmi. Nisam sitničava po tom pitanju i nos mi je prilično tolerantan. Zadovoljna sam kako je čistilo lice. Doslovno mi je kompletan makeup skinula, a prije toga ne koristim nikakvo mlijeko niti micelarnu, samo se umijem. Blazinica natopljena tonikom bi bila sasvim čista nakon umivanja. U par parioda od po tjedan-dva me znala svjetski isušiti (mene koja sam masnokožac), ali taj bi period prošao pa sam je ipak odlučila potrošiti kada prvotnu svrhu odrađuje savršeno. Kada su curke počele pisati o izmučenom okoloočnom području kao posljedicom ove umivalice, nisam mogla vjerovati pa sam počela i to promatrati. Da, katastrofa jedna! Nakon umivanja kada prstom pritisnem područje ispod oka, doslovno mi ostane otisak prsta. Nisam joj ni to uzimala za zlo jer uvijek poslije umivanja propisno natrackam kožu ovim, onim, a i ajd... Ostalo je još 2 prsta umivalice... Ako sam je koristila par mjeseci, neće me ubiti još zadnjih 2 tjedna. Onda sam jednom prilikom primijetila da više ni ne smrdi na peršin, nego na nešto užeglo i oksidirani metal. Pa-pa!

Aveo badem Već se kvalitetno drobilo sa svih strana.

Secret Platinum power Energy Uzela iz nostalgije kada je bilo 1+1 u Bipi i za zimu mi je čisto ok. Čak ne primjećujem ni neke bijele tragove na koje su se druge forumašice žalile. Međutim, ide mi na đigeru što je nepotrošiv, a ja još imam onaj jedan u zalihi. Naravno, dok sam ovaj prvi potrošila, rok trajanja se opasno približio kraju pa ću morati paziti na to. Inače mi lijepo mirišu Secret dezići, ali neću kupovinu ponavljati. Ne mogu ja toliko cmariti jedan dezić.

Balea Aqua serum Sve je već rečeno. Dok ga bude kupovat ću ga. Za slučaj da ga odluče povući, napravit ću neviđene zalihe.

Balea fluid s voćnim kiselinama Ne znam koliko ovdje ima kiselina, ali meni je ovo čisto ok proizvod. Ne vidim mu baš neku svrhu sada zimi jer poslije Aqua seruma stavljam nešto konkretnije na lice, ali za toplije vrijeme meni maščobnoj baš paše za sve kombinacije. Osvježava facu, daje joj neku vlagu, a ne masti i puder lijepo sjedne na njega. Općenito kao masnokožac volim takve proizovde koje će mi faca srknuti u roku 'keksić', a neće ju mastiti niti će ostaviti nekakvu zmijsku kožu iliti film kako vi velite. Novi je u zalihama i čeka da sunce dođe i zezne stvar.

Carmex teglica Ne znam kako sam živjela dok nisam ovo čudo otkrila. Ustvari znam, bez ruževa. Rijetko ga preko dana nosim jer sam u 90% vremena namaljana nekim ružem, ali zato prije spavanja ga kvalitetno posaftam i usne su ujutro kao nove. Naravno uz redoviti piling. Inače nosim samo mat ruževe što tekuće, što vulgaris, ali svi oni pomalo isušuju. Ništa strašno, ali treba to sanirati kako bi sutradan mat usne opet lijepo izgledale. Ovo mi je 3. teglica. Bio bi broj i puno veći, ali morala sam probati i tubicu i stick. Teglica mi je daleko jača i sada sam vjerna samo njoj.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 11:08   #7929
Ziaja kozje mlijeko okoloočna Nježna kremica za okoloočno područje. Ovo mi je druga potrošena tubica i 3. je spremna da je se izvadi iz 'skladišta'. Zimi je koristim preko dana, a ljeti je dovoljna i kao noćna. Brzo se upija, podočnjaci mi ne sjaje kao tepsija s njom, korektori lijepo sjedaju na nju, a koža je ispod očiju je meka i nahranjena. Cijena ide u prilog hvalospjevima.

Kist Vernissage 4 Koristim za čišćenje nereda koji napravim prilikom lakiranja noktiju i za poravnavanje laka uz kožicu. Kist dugo traje i nisam naletjela na bolji za tu svrhu. Novi je u pogonu.

Essence Brow me, gel za obrve Super stvarčica! Nikako ga ne mogu koristit samostalno jer nema teorije da bi moje obrve sličile na nešto kad bih ih dovodila u red samo proizvodom ovakvog tipa, ali je super završni touch. Da neki 3D look obrvama. Dok ne nađem nešto što će mi se više sviđati, ostajem pri ovome. Minus je jedino taj što mi ne može fiksirati obrve. Imam dvije dlake na desnoj obrvi koje strše i ništa ih ne može obuzdati. Baš ništa.

Roberto Cavalli Paradiso tester Predivan! Na WL je! Volim Cavalliejeve parfeme. Nekako su teži i jači, možda čak preforsani, ali što da radim? Obožavam to!

Eveline Diamond hard and shiny nails Moj vječni spasoje, moja najdraža baza za nokte. Živcira me jedno što zadnju trećinu ne mogu potrošiti jer se nekako čudno tekućine razdvoje. Mislim mogu, ali ne da mi se. Ionako lakić nije skup pa kada do problema dođe, kupim novi.

Aura Jelly TC Koja tuga i jad kad sam skontala da su ovaj TC povukli... Jedini koji mi nije razmuljao pečat. I po svim ostalim karakteristikama je dobar, ali ovo nerazmuljavanje mu je prednost. Nažalost, zamijenili su ga proizvodom koji je totalno bzvz.

Essence BTGN Lak je ok, dobro radi svoj posao - nokti su stvarno suhi u roku 'keksić' da ne znam koliko slojeva laka imam ispod, ali baš ide na đigeru to što cijelu zadnju trećinu bacam, a već od polovice počinje muka. Frustrira to kad si složim manikuru i baš sam zadovoljna njome i onda kada se TC osuši vidim da nisam uspjela cijeli nokat prekrit jer je bio pregust. Imam još jedan ovaj primjerak na zalihi, ali mislim da ga više neću kupovati. Bar ne neko vrijeme.

Duchesse blazinice Heeeeh, balzinice kao blazinice! Meni je u ovom slučaju bitna cijena jer je to kod mene ful potrošni materijal. Ima boljih, ali držim se ovih i kupit ću ih kad god se nađem u Mülleru.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 11:10   #7930
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
MAC Blot - za mene najbolji matirajući puder u kamenu. Trajao mi je 11 mjeseci uz svakodnevno korištenje tako da mi se isplatio unatoč visokoj cijeni. Iako sam dosta svijetlog tena, prodavačice su mi savjetovale nijansu medium i pogodile su, tako da pripazite kad kupujete. Novi je već u upotrebi
Koliko je medium tamniji od lighta? Nisam koristila Macove pudere pa ne znam točno svoju nijansu, ali po swatchevima s interneta rekla bih da sam svjetlija od NC15, vjerojatno oko NC10, pa ne znam jel mi pametnije uzeti light ili medium.
ladywithaclass is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 12:00   #7931
Quote:
ladywithaclass kaže: Pogledaj post
Koliko je medium tamniji od lighta? Nisam koristila Macove pudere pa ne znam točno svoju nijansu, ali po swatchevima s interneta rekla bih da sam svjetlija od NC15, vjerojatno oko NC10, pa ne znam jel mi pametnije uzeti light ili medium.
Iskreno light sam samo jednom držala u ruci u trgovini tako da ne bih mogla točno reći, ali ako si NC10 vjerujem da bi ti light bio dobar. U svakom slučaju ako si u prilici sama otići u MAC, pogledaj oba pa procijeni.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 12:26   #7932
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Iskreno light sam samo jednom držala u ruci u trgovini tako da ne bih mogla točno reći, ali ako si NC10 vjerujem da bi ti light bio dobar. U svakom slučaju ako si u prilici sama otići u MAC, pogledaj oba pa procijeni.
Budem, hvala
ladywithaclass is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 13:00   #7933
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Biobaza peršin umivalica Ovo nije potrošeno do kraja. Ostalo je još malo, međutim ne usudim se to više stavljati na lice. Otpočetka sam dvojila oko ovoga. Nit je smrdilo, nit mirisalo (u prenesenom smislu jer u pravom smislu riječi stvarno je smrdilo ). .....

Kada su curke počele pisati o izmučenom okoloočnom području kao posljedicom ove umivalice, nisam mogla vjerovati pa sam počela i to promatrati. Da, katastrofa jedna! Nakon umivanja kada prstom pritisnem područje ispod oka, doslovno mi ostane otisak prsta. Nisam joj ni to uzimala za zlo jer uvijek poslije umivanja propisno natrackam kožu ovim, onim, a i ajd... Ostalo je još 2 prsta umivalice... Ako sam je koristila par mjeseci, neće me ubiti još zadnjih 2 tjedna. Onda sam jednom prilikom primijetila da više ni ne smrdi na peršin, nego na nešto užeglo i oksidirani metal. Pa-pa!
vidim i kod tebe ista situacija ovaj tjedan sam opet isprobala gel i opet se šokirala vlastitim odrazom u ogledalu. jbt u dvije minute dok sam to nanijela i isprala ostarila sam jedno 10 godina bez pretjerivanja. prestrašno na što mi je koža oko očiju ličila, ko da kreme u životu vidjela nije.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 13:06   #7934
Lol, sad ste me utripale s tim *ebenim persinom. A imam jos gotovo punu bocicu
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 13:13   #7935
kod mene vrlo slicno, skuzila sam da se nesto dogadja kad mi se pocelo perutat jako podrucje izmedju obrva. i nekak mi je koza nakon pranja izgledala... umornije. vratila sam se na svoju uriage emulziju.


Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 14:23   #7936
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
vidim i kod tebe ista situacija ovaj tjedan sam opet isprobala gel i opet se šokirala vlastitim odrazom u ogledalu. jbt u dvije minute dok sam to nanijela i isprala ostarila sam jedno 10 godina bez pretjerivanja. prestrašno na što mi je koža oko očiju ličila, ko da kreme u životu vidjela nije.
Ne mogu reći da sam si nakon umivalice postarana jer nisam nikad promatrala na taj način, nego ovo što raymond kaže. Izgledala sam si umorno. Uz to što je koža okoloočnog područja bila suha, djelovala mi je nekako tamno, providno. Kao da se vide sve žilice i kapilarice, a inače nemam problema s izraženim podočnjacima. I da - perutanje između obrva, međutim to mi se zna povremeno događati pa to nisam pripisala umivalici.

Sve ovo sam dugo zanemarivala jer umivalicu koristim samo navečer oko 11 ili ponoći kada skidam šminku pa sam kontala da sam svakako zgažena. Ujutro će biti bolje!

Vraćam se rozoj Baleici s guštom.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:53   #7937
mirtochka, probaj lorealovu maskaru za obrve, meni super fiksira
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 18:15   #7938
Ja ne mogu skužit tu peršin umivalicu. Potrošila sam jednu bočicu koja mi je bila super blaga, nije me isušivala i lice mi je bilo baš mekano od nje i onda kad sam prešla na drugu bočicu me počela bolesno isušivat.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 18:52   #7939
Što ste zadnje potrošili od kozmetike

I ja sam imala isti slucaj s persin umivalicom. Brutalno me isušila, lice mi se pocelo perutati na nekim mjestima i grozno mi je mirisala. Osim toga, od nje su me pekle oči, a inace nikad nemam problema s tim.

Vratila sam se voljenoj rozoj Balei kao i mirtochka

@mirtochka - ovaj kist koji koristis za poravnavanje laka uz kožicu, jel kupljen u Mulleru?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 19:23   #7940
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
mirtochka, probaj lorealovu maskaru za obrve, meni super fiksira
L'Oreal ima maskaru za obrve?
Baš ću pogledati iako sam unaprijed skeptična jer nije stvar fiksiranja, nego te dvije dlake ne mogu ni spustit kako bih ih spuštene fiksirala.

Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
@mirtochka - ovaj kist koji koristis za poravnavanje laka uz kožicu, jel kupljen u Mulleru?
Je, na odjelu papirnice i ako ćep uzimati, pazi! Treba biti plosnat! (Ima i okrugla verzija pa da ne zezneš! )
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.