Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 20:32   #4121
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Bebi ritu,kako već se svakako nazivalo pa ne znam što ti šupljača smeta?

Tapatalk
Ne pratim topic dovoljno redovito da bih pamtila kako se koga nazivalo. Ovo sam vidjela, pa se osvrnula. Osobno me ne smeta pretjerano, samo si ne mogu pomoći da ne osjetim malu količinu susramlja kad žene jedna drugu nazivaju takvim nazivima, barem zbog ovako banalnih razloga kao što je šminka.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 10.02.2016., 21:03   #4122
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ne pratim topic dovoljno redovito da bih pamtila kako se koga nazivalo. Ovo sam vidjela, pa se osvrnula. Osobno me ne smeta pretjerano, samo si ne mogu pomoći da ne osjetim malu količinu susramlja kad žene jedna drugu nazivaju takvim nazivima, barem zbog ovako banalnih razloga kao što je šminka.
Sve 5,svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Nije samo šminka u pitanju kod Lane.



Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 13.02.2016., 18:58   #4123
Danas sam otvorila Essie-n kanal nakon valjda godinu dana. Što je s obrvama, pa uvijek su bile skroz ok? Ne sjećam se da su ikad bile ovako loše?

https://www.youtube.com/watch?v=FomFqZDAa78
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 13.02.2016., 19:02   #4124
Isuse koji užas.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 13.02.2016., 20:19   #4125
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Danas sam otvorila Essie-n kanal nakon valjda godinu dana. Što je s obrvama, pa uvijek su bile skroz ok? Ne sjećam se da su ikad bile ovako loše?

https://www.youtube.com/watch?v=FomFqZDAa78
Mislim da joj tako rastu, ali ih je prestala čupati? Link
__________________
x
Elektra is offline  
Old 13.02.2016., 22:27   #4126
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Danas sam otvorila Essie-n kanal nakon valjda godinu dana. Što je s obrvama, pa uvijek su bile skroz ok? Ne sjećam se da su ikad bile ovako loše?

https://www.youtube.com/watch?v=FomFqZDAa78
Ma ne samo to, nego joj je zadnjih par videa sve u stilu, "makeup za 2 minute", "everyday makeup", "no makeup makeup" A i cudno se nekako sminka u zadnje vrijeme. Nije da je prije bila neki genij za sminku, ali sada mi se cini da stavi puder i onak... ostane joj golema zuta fleka posred obraza koju ne izblenda. Ili ista stvar s rumenilom Mozda je promjenila osvjetljenje pa se sve to vidi u prevelikom kontrastu, ali iskreno mislim da se njoj to vise nish ne da.
Rhaenyss is offline  
Old 14.02.2016., 07:39   #4127
Ja ne kuzim kaj fali njenim obrvama. Meni su bas osvjezenje u moru precrtanih savrsenih nike obrva.
Bjesomarica is offline  
Old 14.02.2016., 07:46   #4128
da, essie nekako izgleda kao da joj se ne da.. ali ja ju shvaćam, cura kaže da ne voli osjećati puno šminke na licu... možda je u međuvremenu još i više shvatila kako joj to ne odgovara pa sad ne zna kako da se snađe na kanalu koji je očito prvenstveno za make up i otvorila.

nekako mi izgleda malo bolesno u zadnjim videima, nadam se da je sve ok... možda je samo umorna...

Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim kaj fali njenim obrvama. Meni su bas osvjezenje u moru precrtanih savrsenih nike obrva.
... a i to je istina
ultramundane is offline  
Old 14.02.2016., 08:53   #4129
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim kaj fali njenim obrvama. Meni su bas osvjezenje u moru precrtanih savrsenih nike obrva.
U usporedbi kakve su jok bile prije tj. valjda ih je cupala, ove sad jednostavno izgledaju cudno. Nije ni prije imala savrsene obrve, ali oblik koji je oblikovala joj je vise pasao. Ovaj dio prema nosu bas cudno izgleda.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 14.02.2016., 09:12   #4130
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
U usporedbi kakve su jok bile prije tj. valjda ih je cupala, ove sad jednostavno izgledaju cudno. Nije ni prije imala savrsene obrve, ali oblik koji je oblikovala joj je vise pasao. Ovaj dio prema nosu bas cudno izgleda.
Da, bas to, taj dio prema sredini je cudan, kao da ne pripada tamo, jer nekako ide prema dolje i malo previse u sredinu.
Rhaenyss is offline  
Old 14.02.2016., 11:04   #4131
Možda ima unibrow
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 14.02.2016., 11:49   #4132
Elektra - izgleda da je to, nisam znala da joj tako nisko prema nosu rastu.

Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Ja ne kuzim kaj fali njenim obrvama. Meni su bas osvjezenje u moru precrtanih savrsenih nike obrva.
Ne fali ništa, ima viška. Ovaj dio prema nosu joj ide prenisko i zapravo uopće ne odgovara njenim nježnim crtama lica. Problem je upravo u tome što ona taj dio još dodatno naglasi i popuni jer očito voli istaknutije obrve, a sam trenutačni oblik to ne može podnijeti, tako da joj lice dobije totalno grub i zatvoren izraz (što inače nije). Da makne po pola cm s obje unutrašnje strane (kako je imala prije), bile bi super.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 14.02.2016., 16:03   #4133
objasnite mi jer ne razumijem.
suradnja video gdje nema suradnje, već svaka snimi svoj normalni video i samo u naslov napiše suradnja s xy.
?!
fuj is offline  
Old 14.02.2016., 16:05   #4134
Vjerojatno rade nešto na istu temu, ali na različite načine.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 14.02.2016., 17:36   #4135
Ma to je samo nacin youtubera da se međusobno intersekcijski izreklamiraju, u nadi da ce se nesto korisnika jedne osobe subscribeati na drugu i obrnuto.
Rhaenyss is offline  
Old 14.02.2016., 19:33   #4136


a to je takva suradnja
ima smisla.
fuj is offline  
Old 14.02.2016., 21:53   #4137
Evo, ovdje Essie ima bezvezne naocale (na pocetku filmicha) koje joj skroz pokrivaju obrve, ako nekog zanima kak izgleda bez obrva (hahaa, sorry, nemam pametnijeg posla danas).
Rhaenyss is offline  
Old 15.02.2016., 01:32   #4138
Naletih neki dan na informaciju da Lauren Curtis za sponzorirani video navodno primi $19k.
Kako mi se to sve gadi. Ravno 2 popularne ženske ne seru i ne lažu.
tehom is offline  
Old 15.02.2016., 07:39   #4139
Dobro je, nisam jedina kojoj se cini da se Essie vise nikako ne da. Ja ju gledam nekad cisto da mi nesto razbija tisinu, popuni vrijeme dok perem suđe ili tako nesto. Inace mi je postala potpuno nezanimljiva, sponzorstva su joj preocita, a make up - pa ja se bolje i zanimljivije nasminkam

Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Elektra - izgleda da je to, nisam znala da joj tako nisko prema nosu rastu.







Ne fali ništa, ima viška. Ovaj dio prema nosu joj ide prenisko i zapravo uopće ne odgovara njenim nježnim crtama lica. Problem je upravo u tome što ona taj dio još dodatno naglasi i popuni jer očito voli istaknutije obrve, a sam trenutačni oblik to ne može podnijeti, tako da joj lice dobije totalno grub i zatvoren izraz (što inače nije). Da makne po pola cm s obje unutrašnje strane (kako je imala prije), bile bi super.

Mislim da je nedavno rekla da joj netko sređuje obrve, jel ide na HD brows ili nesto slicno, ne sjecam se tocno. Mozda su ju tamo uvjerili da tak treba.
deich is offline  
Old 15.02.2016., 08:05   #4140
Jel se smijem tu pohvaliti da sam počela pisat BLOG i objavila svoj prvi post.
Uglavnom ću se fokusirati na recenzije proizvoda jer nisam toliko profesionalna kad je šminkanje u pitanju da bi objavljivala LOTD i slične postove. Veselim se čuti kritike da znam na čemu da poradim i što da ispravim.
Killer Whale is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.