Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2012., 17:51   #41
ima ih ode i imaju dostavu u hrvatsku.. samo sto je s dostavom oko 320kn.. http://www.gurumakeupemporium.com/ep...oducts/80-0000
yellena8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:39   #42
Taj mi je uz mac matchmaster iduci na redu za probati
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 15:59   #43
ispričavam se što vadim ovako staru temu, ali zanima me ima li njihovih proizvoda kupiti u NJemačkoj ili Austriji? I u kojim trgovinama? I može li se sa Sephore naručiti nešto recimo u Njemačku? Znam da kod nas ne može. Hvala.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 18:33   #44
U Njemackoj ima u Minhenu i Koelnu ... a u Austriji u Becu .... tako pise na njihovim stranicama

na ovom linku je store lokator http://www.makeupforever.com/int/en-int/storelocator

na austrijskim stranicama doduse pise druga adresa http://www.makeupforever.at/kontakt
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 12:13   #45
da li u sklopu neke parfumerije u Grazu ima MUFE kozmetika?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 12:46   #46
Quote:
The philosopher kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Zanima me zna li itko gdje se u Zagrebu mogu kupiti Make up forever proizvodi? I mogu li se uopće kupiti? Do sada ih nigdje ne vidjeh


Konkretno mi treba ovo
Ja imam ovoga ,odličan je za naglašavanje očiju i kao finš.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 12:25   #47
U Splitu se na Koteksu otvorio MUFE dućan
Pitala sam samo cijenu HD pudera i rekla mi je teta da je 320 kn (koliko sam uspjela vidjeti,imaju 5-6 nijansi)
dast1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 12:30   #48
napokon da su došli i kod nas,sad još samo da dočekamo da dođu i u Zagreb a i u Rijeci će oh biti
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 20:10   #49
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
napokon da su došli i kod nas,sad još samo da dočekamo da dođu i u Zagreb a i u Rijeci će oh biti
Da oživim temu ,jesu li došli u Hrvatsku ako da u koje gradove.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:19   #50
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Da oživim temu ,jesu li došli u Hrvatsku ako da u koje gradove.
I dalje su samo u Splitu, ali imaju hrvatski on-line dućan
https://www.makeupforever.hr/

:klap:
LunaMoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 11:22   #51
Quote:
LunaMoth kaže: Pogledaj post
I dalje su samo u Splitu, ali imaju hrvatski on-line dućan
https://www.makeupforever.hr/

:klap:
hvala ti bacam se na proučavanje inače nisam ništa njihovo koristila ali čula da su dobri pa ima koja preporuka šta valja isporbati
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 15:36   #52
nekužim ovu stranicu jeli to original ili preko nekog posrednika čine mi se dosta visoke cijene
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 19:09   #53
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
hvala ti bacam se na proučavanje inače nisam ništa njihovo koristila ali čula da su dobri pa ima koja preporuka šta valja isporbati
Evo ja mogu reći što ne valja
Onaj njihov najpoznatiji puder, HD. Jedva sam dočekala da otvore u Splitu da ga konačno mogu kupit i to mi je jedan od najgorih pudera uopće. Klizne brzo s lica, ali ne nestaje ravnomjerno nego lice ostaje na fleke, strašno se sjajim ispod njega i na meni nema taj HD efekt koji sam mislila da će imati, pore su mi vidljivije s njim nego bez njega itd. Uglavnom, taj puder mi je jedno od vecih razočarenja

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Apilado is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 09:26   #54
Quote:
Apilado kaže: Pogledaj post
Evo ja mogu reći što ne valja
Onaj njihov najpoznatiji puder, HD. Jedva sam dočekala da otvore u Splitu da ga konačno mogu kupit i to mi je jedan od najgorih pudera uopće. Klizne brzo s lica, ali ne nestaje ravnomjerno nego lice ostaje na fleke, strašno se sjajim ispod njega i na meni nema taj HD efekt koji sam mislila da će imati, pore su mi vidljivije s njim nego bez njega itd. Uglavnom, taj puder mi je jedno od vecih razočarenja

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Nema u Splitu za kupit obični HD, vjerovatno misliš na Ultra HD. Ja ga isto imam i nemam niti približno iskustvo kao ti. Puder nije pretjerano dugotrajan, 12 sati mislim da bi teško i nikako bio postojan, ali 8-10 sati uz popravljanje t-zone meni izdrži. Ne nestaje mi s lica tako u flekama niti su mi pore s njim izraženije, ne prekrije ih, ali to itako ne radi niti jedan puder. Meni ovaj puder na licu izgleda jako prirodno, skoro pa kao da ga nemam. E sad po pitanju sjaja ću moć vidit kad zatopli, t-zona mi je sad onako lagano masna, na lito će bit puno više, ali po mojoj nekoj procijeni mislim da ovaj puder nije za masnu kožu.
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:00   #55
Tako je, Ultra HD. Meni savršeno zagladi pore Dior Nude. I Armani Luminous silk. Ovaj mi je stvarno nikakav. Doduse, ja nemam ne znam kako izražene pore, ali svejedno, volim da su skroz zaglađene.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Apilado is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:24   #56
Quote:
Apilado kaže: Pogledaj post
Tako je, Ultra HD. Meni savršeno zagladi pore Dior Nude. I Armani Luminous silk. Ovaj mi je stvarno nikakav. Doduse, ja nemam ne znam kako izražene pore, ali svejedno, volim da su skroz zaglađene.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vidiš ja sam imala baš proširene pore i nikad s nijednim puderom nisam primjetila da mi izgledaju manje, jedino sa Dior primerom, ali to bi držalo možda samo 2-3 sata. Sad su mi pore puno manje zahvaljujuć preparativi pa naravno i puderi odma bolje izgledaju

Od MUFE imam i kremasto sjenilo i poprilično sam zadovoljna, traje cijeli dan i samo mi se ponekad malo skupi u pregibu oka, ne znam o čemu ovisi, kako se nekad ne skupi a nekad je, možda koliko stavim ili kako nanesem, nemam pojma
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:30   #57
MUFE je profi brand, te su proizvodi prvenstveno koncipirani da surađuju tipa sa HD tehnologijom snimanja, kao HD puder i slično. Puder je semi mat ali na meni masnoj ne opstaje, ali fantastično se fotka recimo

stranica je original i cijene su korektne koliko sam vidjela znam da sam ja svoje HD uzimala preko gurumakeup za cca 300kn, što je tu negdje.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 21:28   #58
Quote:
LunaMoth kaže: Pogledaj post
I dalje su samo u Splitu, ali imaju hrvatski on-line dućan
https://www.makeupforever.hr/

:klap:
Išta novog s ovim brandom? Može li se konačno kupiti i u Zg? Je li Socap dućan u Maksimirskoj samo za profiće, ili i smrtnice mogu kupovati tamo?

Također: hr online dućan, barem ova stranica, ne funkcionira...

Bile su velike najave o dolasku još 2016., a čini mi se da je sve negdje i zbog nečega zapelo? Ili sam samo ja zapela s guglanjem i pronalaženjem informacija?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 09:40   #59
Ne znam ništa o tom brandu, ali socap je dućan za sve zainteresirane. Bila sam 2 puta.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.