Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 12:36   #3481
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
mog posta na blogu? mislim da si me pobrkala s jednom drugom forumasicom, vjerojatno phazing
moja kosa nije kovrcava, ali je dosta frizzy, ovaj souffle koristim tako da ga nakon pranja nanesem na vrhove, lijepo mi omeksa kosu, a ne oteza je i ne masti. i najvaznije, drzi mi je pod kontrolom da na prvi dodir vlage/kise/magle u zraku ne poludi i ne izgleda ko ofucana metla.

sobarice, na to mislim da znaci dobar je miris? jer ga ja uopce nisam osjetila kad sam ga snjofkala u dmu!

timba, krasno!
Gdje si uzela taj souffle? Ja sam pretrazila 2 mullera, neznam koliko kozma i dma i nisam ju nigdje vidjela.. Nisam vidjela ni praznu policu, a zene naravno nisu imale pojma o cemu pricam. Trazila sam i kod sampona i maska. Lakova i pjena.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 10.02.2016., 12:49   #3482
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
moćna objasni meni neukoj koji su to ruževi predivno izgledaju
UD Gwen kolekcija, ja imam firebird i rock steady, ovdje su to ova dva u donjem redu jako realno uhvaćeni

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Moćna, usput reci i jesi zadovoljna dodacima?
Šta ti radi tanjurić, jel mi treba?
poklopac mi definitivno treba jer se svijeća ravnomjerno topi, ne vidim ostataka na rubovima, a za tanjur neznam još, bio je na sniž. i zanimalo me kako to svezajedno izgleda, a izgleda dobro -čak mi sad, nakon šta imam taj tanjur, bez njega svijeća djeluje "golo", e sad jel ima funkciju neku neznam, navodno kao sprječava prodiranje topline na podlogu, ali kod mene je staklenka još na početku trošenja, a i inače mi ne gori po cijeli dan nego 1-2h pa još neznam
moćna carica is offline  
Old 10.02.2016., 12:54   #3483
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Gdje si uzela taj souffle? Ja sam pretrazila 2 mullera, neznam koliko kozma i dma i nisam ju nigdje vidjela.. Nisam vidjela ni praznu policu, a zene naravno nisu imale pojma o cemu pricam. Trazila sam i kod sampona i maska. Lakova i pjena.
nasla sam u dmu jucer. u kozmu ga nisam vidjala, a u muller nisam nikad gledala.
angles, e sad vise ni sama ne znam dal ga u svim dmovima ima sjecam se da je nedavno netko ovdje pricao da ga povlace iz prodaje pa sam zato uzela jedan za zalihu. kamo stvari stoje, morat cu po jos ona dva sto su ostala na polici
forzaMILAN is offline  
Old 10.02.2016., 13:35   #3484
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
nasla sam u dmu jucer. u kozmu ga nisam vidjala, a u muller nisam nikad gledala.
angles, e sad vise ni sama ne znam dal ga u svim dmovima ima sjecam se da je nedavno netko ovdje pricao da ga povlace iz prodaje pa sam zato uzela jedan za zalihu. kamo stvari stoje, morat cu po jos ona dva sto su ostala na polici
Dakle, moram se pod hitno baciti u potragu?

Moćna hvala za info. Mislim da ću se i dalje odupirati tanjuriću. Lid sam i ja uzela prilikom zadnje narudžbe, ne znam jel radi nešto ali znam da se svijeća ravnomjerno topi.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 10.02.2016., 14:39   #3485
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Vidim da me se spominje
Wella neke isušuje, neke ne. Mene ne, a kad primijetim da mi je kosa suša nego inače nasaftam kosu uljima i riješeno ako probaš ovaj Pantene, javi kakav ti je. Mene isto mami, ali ne znam kako bi mi učvrstio kovrče.
Da,bila si tražena
Meni je s wellom bila super kosa prva 2-3x kad sam ju stavila i s difuzorom sušila,a od tad kao da se otela kontroli i nekako mi presuho izgleda..ako ga kupim javim dojmove.

Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 10.02.2016., 21:51   #3486
sobarica - nikako nisi pogriješila s Lunom

sweetkiss - jedva čekam moje da stigne, slikni malo više pa objavi na AK baš me zanimaju dojmovi. Koju nijansu si uzela, odgovara ti?

krekushka - nekad sam imala Avon Vintage Pink, ne mogu ga pronaći, ali znam da mi se sviđao i mislim da ću ga opet naručiti. Trošila sam Avon jako dugo, sigurno 10 godina, do prije 2 ili 3 godine i opet sam se zaželjela :klap:

moćna - meni se sviđa ona pinkastija nijansa ruža - je li to Firebird?

sve nespomenute mice - imate dobrih stvari, vidim da ću morati probati Afroditu, tom brendu se nekako odupirem
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 10.02.2016. at 22:48.
wendy01 is offline  
Old 10.02.2016., 22:41   #3487
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
nasla sam u dmu jucer. u kozmu ga nisam vidjala, a u muller nisam nikad gledala.
angles, e sad vise ni sama ne znam dal ga u svim dmovima ima sjecam se da je nedavno netko ovdje pricao da ga povlace iz prodaje pa sam zato uzela jedan za zalihu. kamo stvari stoje, morat cu po jos ona dva sto su ostala na polici
I ja sam ga trazila.
U mulleru nema, u dm ima nesto slicno.
Mozda redizajnireno. Uzela sam,bijelog je pakiranja i takoder pise deep moisture souffle.
mrkyca is offline  
Old 10.02.2016., 23:47   #3488
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
UD Gwen kolekcija, ja imam firebird i rock steady, ovdje su to ova dva u donjem redu jako realno uhvaćeni
Hvala ovaj lijevi mi je predivan
sobarica is offline  
Old 11.02.2016., 00:49   #3489
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
sweetkiss - jedva čekam moje da stigne, slikni malo više pa objavi na AK baš me zanimaju dojmovi. Koju nijansu si uzela, odgovara ti?
uzela sam true beige 23 i mogu samo potvrdit da nije kak je na slikama, svijetlije je uzivo i mrvicu svijetlije od moga tena pa ga mogu nosit. zasad sam odusevljena, i bez primera mi lice ko bez pora, oziljaka, linija, cega god, bas flawless finish i ne moram pudrat poslije. predivno izgleda, a prirodno, ko da nemam nista! coverage je medium al nemam trenutno nekih nepravilnosti pa ne znam kak bi pokrilo nesto problematicno. dugotrajan je ak se ne cmacem puno ofkors lol. za mjesovitu kozu je bas idealan, moj najdrazi cushion do sada
sweetkiss is offline  
Old 11.02.2016., 11:33   #3490
modra is offline  
Old 11.02.2016., 13:40   #3491
Skupilo se u zadnje vrijeme

Gigi24 is offline  
Old 11.02.2016., 14:05   #3492
Gigi, prekrasno.
Krekushka is offline  
Old 11.02.2016., 14:31   #3493
Aure vladaju temom
Prvo kupovina u prvom mjesecu...

I sve je u okviru budžeta od 200 kunica jer je sve second hand osim acetona i catrice pudera u kamenu.

Kupovina za ovaj mjesec je također u okviru budžeta jer su Aure kupljene na popustu i ova baza za maskaru izlazi iz asortimana.
Nije baš da brojim u lipu. Još planiram uzeti jedan aceton ako bude trebalo, i to je to. U svakom slučaju, jako sam smanjila kupovanje i zadovoljna sam. Ne prebacujem novce u sljedeći mjesec ako mi ostane. Budžet se odnosi na nepotrebne stvari koje su meni ipak potrebne. Ako mi zatreba skuplja preparativa, to neću računati...


E sada pokloni...




I moj prvi paketić dobiven od Born-a
IvyBlu is offline  
Old 11.02.2016., 15:42   #3494
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...de&oe=56BE8D22

Zadnje uređivanje Carla Marx : 12.02.2016. at 10:17. Reason: prevelika fotka
modra is offline  
Received Warning
Old 11.02.2016., 15:56   #3495
Gigi24, modra jako lijepe kupnje

Ivy Jesu to lakići minionsi? Prekrasni pokloni
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 11.02.2016., 15:58   #3496
Quote:
IvyBlu kaže: Pogledaj post

E sada pokloni...
ajme šta je ovo??? otklen? kolko para?

i daj mi rec šta ti je ovaj češljić s borna? izgleda mi ko ono nešto za quilling..
MermaidMe is offline  
Old 11.02.2016., 16:24   #3497
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
uzela sam true beige 23 i mogu samo potvrdit da nije kak je na slikama, svijetlije je uzivo i mrvicu svijetlije od moga tena pa ga mogu nosit. zasad sam odusevljena, i bez primera mi lice ko bez pora, oziljaka, linija, cega god, bas flawless finish i ne moram pudrat poslije. predivno izgleda, a prirodno, ko da nemam nista! coverage je medium al nemam trenutno nekih nepravilnosti pa ne znam kak bi pokrilo nesto problematicno. dugotrajan je ak se ne cmacem puno ofkors lol. za mjesovitu kozu je bas idealan, moj najdrazi cushion do sada

ja naručila #21, upravo sam išla pogledati, sva sreća da je zima i mogu izgledati kao duhica, ajajaj vadit ću bronzer ako budem morala nemam pojma koliko je samplić, no bolje i s njim pogriješiti nego s full size ...
hvala na odgovoru ja ovih dana nosim Misshu #23 i baš sam zadovoljna nema velike hladnoće i ne rumenim se pa sve izgleda baš prirodno, stavim malo hl i bude mi baš dobro, onako no-make-up look
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 11.02.2016., 16:30   #3498
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ajme šta je ovo??? otklen? kolko para?

i daj mi rec šta ti je ovaj češljić s borna? izgleda mi ko ono nešto za quilling..
Ja sam ih vidjela u Mulleru prije nekih mjesec dana, ne znam ima li jos. Stoje tamo gdje su minion igracke. Mislim da imaju lakove, ruzeve i balzame za usne

Sent from my A0001 using Tapatalk
Mighty S is offline  
Old 11.02.2016., 16:33   #3499
hvalaaaaa
molim da se smanji slika ako smeta - jer ja ne znam


te lakove na malce sam ja u bipi vidjela.. i balzame na njih, ili tako nešto?1
modra is offline  
Old 11.02.2016., 20:43   #3500
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Gigi24, modra jako lijepe kupnje

Ivy Jesu to lakići minionsi? Prekrasni pokloni
Hvala Ma ti lakici nista ne valjaju. Izlila sam ih i ocistila bocice pa si ulila bazu i nadlakove u njih. Jbg, zadrti sam fan minionsa. Sad moram imati taj balzam

Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ajme šta je ovo??? otklen? kolko para?

i daj mi rec šta ti je ovaj češljić s borna? izgleda mi ko ono nešto za quilling..
To ti je cesljic za dry water marble. Nikako da napisem post o tome
IvyBlu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.