Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2015., 20:26   #861
draga jel imas onaj retinol ljubicasti
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 11:53   #862
Jel mi moze netko pliz reci koja bi bila razlika imedu Clear regular strength 2% BHA: http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VoETbZ_TXqA i Skin perfecting 2% BHA liquid exfolianta: http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VoETa5_TXqA

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 12:59   #863
Imate kakav kod koji prolazi na Pauline proizvode na Looku? Probala sam dva koda i missyou kod i ni jedan mi ne radi
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 22:24   #864
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
draga jel imas onaj retinol ljubicasti
jel mene pitaš?
ako da nemam sad taj retinol
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 20:02   #865
Popust na Pauli u iznosu od 15%.

I odem ja na kupovinu preko paypala - s tekućim računom (znači, nije devizni pa da mi radi konverziju) - i on meni to preračunava u eure? izgubih tamo nekih 15 tak kuna?! jel to i vama bude?
na kraju sam se odlučila na kupovinu prilikom preuzimanja (što je 10kn)
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 10:30   #866
dokad je ova promocija?

razmisljan uzeti onaj resist antioxidant serum,jel ga koristi iko?

inace,prvo san provala bha 2% lotion,i prije 10ak dana san prisla na liquid,definitivno mi je liquid bolji,malo smeta tekstura jer ga nanosin prstima pa se razlije,al ugl lice puno bolje reagira nego na lotion kojeg moran razmazivati par min i bude vise mastan.


i koliko se moze uzoraka istog proizvoda uzeti?
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:44   #867
Mislim da je pet, ali nisam sto posto sigurna.

Zasto ne probas losion stavljati komadicem vate ili blazinice? Puno je prakticnije tako
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:40   #868
meni bha 2% losion odlican ... zamijenila sam gel formu s njim ...imam mjesovitu kozu, super mi se upije i svaku drugu vecer preko njega nakon minut-dva nanesem od Novexpert piling nocnu kremu ... bas sam zadovoljna tom nocnom kombinacijom trenutno :-)
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:57   #869
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
meni bha 2% losion odlican ... zamijenila sam gel formu s njim ...imam mjesovitu kozu, super mi se upije i svaku drugu vecer preko njega nakon minut-dva nanesem od Novexpert piling nocnu kremu ... bas sam zadovoljna tom nocnom kombinacijom trenutno :-)
ajd javi kakva ti je ta novaexpert peeling cream, kakve si rezultate dobila s njom nakon mjesec-dva, zvuči zanimljivo
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:39   #870
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
dokad je ova promocija?

razmisljan uzeti onaj resist antioxidant serum,jel ga koristi iko?
Ja sam ga imala, srećom kupila sam uzorak, koji dođe u tubici i dosta dugo traje, čak više od 10 puta. Uzorak je bio preko 60 kuna.
Krcat je silikonima, koji se baš osjete i pod prstima i na koži. To naravno znači da puder na njega jako lijepo sjedne i dulje traje. Meni se baš zbog silikona nije svidio i kupila sam Apivitin serum s C vitaminom koji mi je super i u potpunosti se upija. I od tih silikona se sjajim.
Malo mi je i neobično da serum nakrcaju toliko silikonima, jer kako onda krema dospije do kože preko silikona? Znam da je silikon za Paulu nešto pozitivno, pogotovo za suhu i oštećenu kožu, ali mene to jako smeta u preparativi, a pogotovo kada takvo nešto nazovu serumom.
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 13:18   #871
Popust na AHA i BHA kiseline kod Paule!
Netko naručuje da spojimo narudžbu?
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 12:29   #872
curke kako je naispplativije narucivati s PC stranice? Paypalom, pouzecem ili po predračunu?
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 15:31   #873
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
curke kako je naispplativije narucivati s PC stranice? Paypalom, pouzecem ili po predračunu?
paypal obračuna dodatno svoje troškove,pouzećem naplate 10kn neke trošarine,glupost al šta je tu je tako da je naj bolje karticom direktno plaćati koliko ja znam.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 09:45   #874
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
paypal obračuna dodatno svoje troškove,pouzećem naplate 10kn neke trošarine,glupost al šta je tu je tako da je naj bolje karticom direktno plaćati koliko ja znam.
hvala, bas gledam da im je sistem totalno bezveze. Nisam nikad cula da jos moras platiti jer ces pouzecem uzeti. Jucer sam isla provjeriti koliko ce mi novaca paypal uzeti i kad sam isla na back jer mi se nije svidjelo, nestalo mi je sve iz kosarice + onih 30 i nesto kn kojih sam dobila jer me prijateljica preporucila. i nema ih vise nigdje
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 09:50   #875
Je li možda netko isprobao Shine Stopper primer?
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 16:59   #876
Paula ima sto vrsta ovih BHA proizvoda, koja je razlika između gela, losiona i liquida?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 20:52   #877
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Paula ima sto vrsta ovih BHA proizvoda, koja je razlika između gela, losiona i liquida?
Losion je za suhu kožu, gel za normalnu/mješovitu, a liquid za masnu.
ladywithaclass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 07:32   #878
Ljudi, da li znate da li se negdje mogu naručiti Paulas Choice proizvodi jeftinije nego na našoj HRV stranici, a da nisu stranice lookfantastic ili HQHAIR?

Vidim da su opet poskupili hrv cijene, fakat mi je to malo lame
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:44   #879
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Je li možda netko isprobao Shine Stopper primer?
jesam ja. koža mi je inače jako masna, masnija od onog što možeš zamisliti. zasjajim se, paaa već sat vremena iza šminkanja (uz mat primer, mat tekući puder i mac blot). stopper sam stavila na kožu jučer i danas i to tek iza tekućeg pudera i blota, beauty blenderom sam ga utapkala u nos i čelo i definitivno je stvar koja me od svih dosad matirajućih proizvoda najduže držala pod kontrolom inače sam na pc yt kanalu vidjela preporuku da se stavlja nakon pudera, imam još jedan tester pa ću ga staviti ispod pudera da vidim kakav će učinak tad biti. a onda moram sama sa sobom vidjeti dal' želim dat te pare za ovaj proizvod
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 16:00   #880
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
[...] a onda moram sama sa sobom vidjeti dal' želim dat te pare za ovaj proizvod
Sad ti je na akciji, taman uštediš za kavu koju si mi dužna
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.