Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2004., 01:02   #21
Quote:
Hana_ kaže:
......nakon prvog tjedna uporabe cvrstoca koze povecava se 29 % ,nakon drugog tjedna narancina se kora izravna, a masni jastucici smanje 20%......tri centimetra manji obujam bedara nakon cetiri tjedna upotrebe kranji je rezultat liposyna...koji ce se nac u ljekarnama poc ozujka


e sad..pitanje kolko ce to kostat ovo zvuci nevjerojatno.... isprobat cu sigurno ..pa javim
Mislim, kakve veze ima cvrstoca koze sa celulitom? (Ok, mogu probavit da je celulit manje vidljiv na zenama sa cvrscom kozom, ali to opet nije to).
Meni ovo sve djeluje kao jos jedna kozmeticka laz koju ce milijuni zena popusiti. Tri cm..pa ovo je totalno neznanstveno. Ajde da su stavili neki postotak obujma, ali tri cm? Pa nije isto izgubiti tri cm na obujam od 40 ili 70 cm.

Da bar pomaze...ali cisto sumnjam.

BTW...mene uopce sram napisati koliko dugo imam anticelulitnu kremu i jos je nisam potrosila. Nije to za mene (neda mi se trackati, makar se ne mogu pohvaliti da nemam celulita.)
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 12:44   #22
Ja sam probala dosta toga i Vichy D-stoc i one ampulice dan-noc i Guam i dala para i para za to. Prije 2 tjedna sam slucajno kupila Afroditu (zelena tuba) i NE MOGU VJEROVAT!!! Mazem svako jutro i rezultat je mrak. Ne mogu vjerovat, s svega 50-ak kuna. Meni je mrak!
+ vjezba i celulit bye-bye!!!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 14:57   #23
Quote:
Alyssa kaže:
hana da ne mislis ti na D Stock od Vichya?

Winona ti si napisala da si koristila D stock, reci ti meni dal to stvaaaarno funkcijonira jer kod nas kosta 35 eura dve boce svaka po 200 ml a ne da mi se pljunut tu lovu za nesto sta ne valja a inace koristim Vichyeve kremice i dobre su ali ovo malo previse kosta a da poslje ne otapa celulit
osim sto je sramota da kosta toliko puno ( ovdje kosta 25,00 € i ja mislim da je i to puno) sve sam ti vec napisala.

Sam gel ( ama bas ni od jedne firme) ti nece skinuti celulit. A i preporucivanje kozmetike je dvosjekli mac - ono sto mojoj frendici pase meni ne i obrnuto.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 15:58   #24
Quote:
Winona kaže:
osim sto je sramota da kosta toliko puno ( ovdje kosta 25,00 € i ja mislim da je i to puno) sve sam ti vec napisala.

Sam gel ( ama bas ni od jedne firme) ti nece skinuti celulit. A i preporucivanje kozmetike je dvosjekli mac - ono sto mojoj frendici pase meni ne i obrnuto.
Hvala Winona
Da ali tu je 35 eura kao sta sam napisala dvije boce i svaka boca ima 200 ml unutra, sta kod tebe u Njemackoj 25 eura kosta jedna boca ili dvije D stocka?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 19:28   #25
Quote:
Alyssa kaže:
Hvala Winona
Da ali tu je 35 eura kao sta sam napisala dvije boce i svaka boca ima 200 ml unutra, sta kod tebe u Njemackoj 25 eura kosta jedna boca ili dvije D stocka?
jedan

Doduse ima jedna apoteka gdje je par eura jeftinije ali u zadnje vrijeme mi se ne da do nje, na drugom je kraju grada.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 13:23   #26
Quote:
Annie1 kaže:
Ja sam probala dosta toga i Vichy D-stoc i one ampulice dan-noc i Guam i dala para i para za to. Prije 2 tjedna sam slucajno kupila Afroditu (zelena tuba) i NE MOGU VJEROVAT!!! Mazem svako jutro i rezultat je mrak. Ne mogu vjerovat, s svega 50-ak kuna. Meni je mrak!
+ vjezba i celulit bye-bye!!!
Evo ja koristim kremu od Afrodite trenutno (ne gel od cimeta i ne cerkopiju, nego bas kremu za masazu), i jeben li mu ga - izgubila ja 2 cm
Ne mogu vjerovat.
OK, vjezbam 2 puta tjedno, ali to radim vec godinu dana, pa nije tu promjena.
Inace, ja se egzakno izmjerim, pa nema tu subjektivno
Obujam noge (bio) 61 cm, ak nekoga zanima
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 13:28   #27
Hana - teta u ljekarni kod Britanca (tamo kraj DM-a) mi je rekla "sad ce svaki cas" za Vichija.
Vidila i ja tu reklamu, i mene je skoro navukla. Ali prestara sam
ja ipak
Javi jel cinilo stogod
Meni je frendica preporucila Dr. Theiss Nova Forma gel, pa si
mislim dal da kupim.
Koliko god znam da ne pomazu, psihicki se bolje osjecam kad
imam jednu anticelulitnu doma, za masazu i opustanje
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 19:14   #28
Hvala Zmijica

kupit cu to negdje u 4 mj kad cu intenzivnije vjezbat...tj ici cu trcat.....

a sad samo idem na aerobik...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 22:08   #29
Quote:
Annie1 kaže:
Ja sam probala dosta toga i Vichy D-stoc i one ampulice dan-noc i Guam i dala para i para za to. Prije 2 tjedna sam slucajno kupila Afroditu (zelena tuba) i NE MOGU VJEROVAT!!! Mazem svako jutro i rezultat je mrak. Ne mogu vjerovat, s svega 50-ak kuna. Meni je mrak!
+ vjezba i celulit bye-bye!!!
Potpisujem.
Isto iskustvo s moje strane
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 22:22   #30
Quote:
Lola kaže:
to sigurno nije ta cijena samantha.i ja sam to vidjela u globusu.bit ce oko 200-250 kn, ne moze biti vise,pa to je vichy
pise LYPOSYNE 179 KN, sad sam zraknula u Globus
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 09:28   #31
Cure, a da probamo laksim putem?

http://www.dora98.hr/nagradna.htm

__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 10:23   #32
Quote:
Zmijica kaže:
Evo ja koristim kremu od Afrodite trenutno (ne gel od cimeta i ne cerkopiju, nego bas kremu za masazu), i jeben li mu ga - izgubila ja 2 cm
Ne mogu vjerovat.
Joj, daj molim te, da ne kopam po toni topica o celulitu , napisi tocan naziv te kreme

ili da samo trazim afrodita zelenu tubu?
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 10:57   #33
Samo trazi Afrodita, zelena tuba. Imas zelenu i bijelu, nemres fulat.

Ja sam ju u apoteci platila 78 kn, a jucer vidla u metrou imaju za 44 kn!!! Jiiiiha!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 10:58   #34
Ili je zelena od cirkopije, sad nisa sigurna. ali je meni zelena mrak!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 11:29   #35
Quote:
Annie1 kaže:
Samo trazi Afrodita, zelena tuba. Imas zelenu i bijelu, nemres fulat.

Ja sam ju u apoteci platila 78 kn, a jucer vidla u metrou imaju za 44 kn!!! Jiiiiha!
tnx
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 12:22   #36
a dali je netko oprobao "DOVE"
...jučer sam vidjela u trgovini losion za zatezanje kože i taj anticelulitni losion cijena oko 40-50kn!
__________________
I u najiskrenijim ispovjestima žene, uvijek postoji kutak šutnje!!!!!!
Pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 12:25   #37
Quote:
Annie1 kaže:
Samo trazi Afrodita, zelena tuba. Imas zelenu i bijelu, nemres fulat.

Ja sam ju u apoteci platila 78 kn, a jucer vidla u metrou imaju za 44 kn!!! Jiiiiha!
mozes fulat...u zelenoj tubi je pakovana i s morskim algama
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 12:37   #38
Hm... a kakva je ta s algama, netko probao?
ja sam svugdje vidla samo dvije - bijela i zelena. Cak ne znam ni koja je razlika. Zna netko?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 16:08   #39
Ja imam jedno pitanje u vezi tih anticelulitnih gelova.Jeli vama kozi ne fali vlage i masnoce kad samo sa njime mazete odredjene djelove tijela?Jeli ima veze ako se nakon cel.gela nanese neko mlijeko ili losion?
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 16:15   #40
Quote:
vjeverica kaže:
Joj, daj molim te, da ne kopam po toni topica o celulitu , napisi tocan naziv te kreme

ili da samo trazim afrodita zelenu tubu?
E, ovago: pise nesto kao Afrodita, "energy cream". A u tekstu
na tubi da je za masazu.
Mislim cak da je u kartonskoj kutiji.
Uglavnom - nije gel, nikako. Krema je samo jedna.
Uh, pogledam ti doma tocno pa javim.
Ima je u svakom DM-u. Uz sauna hlacice, koje su goli qurac.
Isprobano
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.