Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2004., 02:58   #1
grf-ovci????

na ovom forumu ima masa ljudi, valjda i vas ima par..
upisala sam se tek na grafički fakultet i želim u 9. mjesecu izaći na ispit za smjer dizajn.. zanima me kako izgleda ispit, na šta da obratim pozosnost, je li teško upasti i da li se puno ljudi prijavi za taj smjer.. a ma bilo šta da mi kažete super.. i općenito o faksu....
kolege, javite se
aksiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 15:28   #2
ja nisam s grf-a al znam jednu žensku koja se tam upisala
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 15:41   #3
Quote:
Black Revenger kaže:
ja nisam s grf-a al znam jednu žensku koja se tam upisala
znači ima nas još
haj i to je utješno
aksiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:50   #4
Re: grf-ovci????

Quote:
aksiom kaže:

zanima me kako izgleda ispit
I mene zanima kako u stvarnosti izgledaju štrumfovi, pa nikom ništa...
Quote:

na šta da obratim pozosnost
Lokalne pljuskove i mjestimičnu grmljavinu.
Quote:

je li teško upasti
Nije. Koliko ja znam, nema portira...
Quote:
i da li se puno ljudi prijavi za taj smjer..
Da. Četrnaest.
Quote:
kolege, javite se
Mir-nooooooooooooo.
Rion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 00:13   #5
moja seka je prošle godine išla na to, i upisala dizajn. evo ti, sad će napisati:

za dizajn ti i nije tak teško upast, ja sam upala, bila sam 18. mislim od 40 kolko ih se primalo a išla sam u gimnaziju i imala sam pripreme,neki 3,4 tjedna, al samo osnove,perspektive i sl,stvarno ništ posebno..kvalifikacijski ti se održaval 2 dana;1. dan sam crtala i bila su 3 zadatka: prvo smo crtali 2 stolca na stolu(to je kao zadatak za perspektivu, smještaj u prostoru), drugo je bil zadatak napravit kompoziciju od 5,6 elemenata,s tim da možeš radit s kolažem il temperama s 3 boje-možeš radit kaj te volja, crte ,kocke, stvarno nije bitno, samo da kompozicijski štima, da je ravnoteža neka a sad ak ti uzmeš komplementarne boje, crno bijelo, sibo il kaj god ovisi samo o tebi. treći zadatak je bil mrtva priroda a dali su nam gipsanu glavu, bocu i tikvicu. inače sve kaj ti treba si doneseš, tempere, kolaž,ugljen, olovke i sl. a radiš s onim kaj tebi više odgovara. 2. dan smo imali kao pismeni ispit a to ti je u biti referat kaj pišeš..ja sam dobila temu najznačajniji događaji u povijesti umjetnosti 20.-og stoljeća..možeš pisat kaj očeš, možeš za nekog pojedinog slikara, kronološki navest kaj misliš da je bitno, uglavnom, nije strogo zadano kak moraš pisat.e da, i bitno je kao da ubaciš nekaj o grafičkom dizajnu, tipa razvoj reklama,postera, bla,bla...i to je uglavnom to..a da, i moraš donesti mapu s 10 radova A3 formata, bilo koji motivi mogu bit i bilo koja tehnika, po tvojem izboru. i to je mislim sve
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 11:04   #6
Re: Re: grf-ovci????

:asshole:

Quote:
Rion kaže:
I mene zanima kako u stvarnosti izgledaju štrumfovi, pa nikom ništa...
otprilike ovako nekako:


Quote:
Lokalne pljuskove i mjestimičnu grmljavinu.
kiša gluposti i dosade??? da, već osjećam virtualne kapljice

Quote:
Nije. Koliko ja znam, nema portira...
ima, vidjela sam ga ja.. ali hvala enivej, vidim da se trudiš

Quote:
Da. Četrnaest.
primaju ih negdje 50ak.. hm.. bit će gusto, ali mislim da imam šanse..

Quote:
Mir-nooooooooooooo.
druuuuže


aksiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 11:39   #7
@ iva, hvala i zahvali se seki.. puno mi je pomogla
aksiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 22:17   #8
pitanje za studente Grafičkog fakulteta

Čula sam da je moguće upisat godinu ako skupiš dovoljan broj bodova, ali da ne moraš položiti sve uvjete - jedan kao možeš prebaciti - uz molbu. Jel to istina i jel je već neko tako upisao godinu??
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 16:07   #9
Re: pitanje za studente Grafičkog fakulteta

Quote:
M.B. kaže:
Čula sam da je moguće upisat godinu ako skupiš dovoljan broj bodova, ali da ne moraš položiti sve uvjete - jedan kao možeš prebaciti - uz molbu.
Krivo si čula.
Ubuduće se bolje informiraj.
Rion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 19:15   #10
Re: pitanje za studente Grafičkog fakulteta

Quote:
M.B. kaže:
Jel to istina i jel je već neko tako upisao godinu??
istina je.. ali prije 2 godine..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 22:27   #11
jel netko studira na Grafičkom??? Help! trebam informacije!!!

Jel mi može netko reći kak je na tom faxu? Ne znam di da idem. Na arhitekturi na studiju dizajna nemam šanse, a ovo mi se više čini moguće što se upisa na dizajn tiče. Je li dobar fax, kakvi su predmeti, ljudi, atmosfera, jel na prijemnom potrebno donijeti mapu??? Nek netko please odgovori!! Zbunjena sam!!
__________________
hi!
snoopsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 22:48   #12
Mala digresija - previse upitnika i usklicnika.... Vec te zamisljam kako panicaris i zivcanis pred kompicem. I opet si se predomislila?!
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 23:36   #13
Re: jel netko studira na Grafičkom??? Help! trebam informacije!!!

Quote:
snoopsy kaže:
[B]Jel mi može netko reći kak je na tom faxu? Ne znam di da idem. Na arhitekturi na studiju dizajna nemam šanse, a ovo mi se više čini moguće što se upisa na dizajn tiče. Je li dobar fax, kakvi su predmeti, ljudi, atmosfera, jel na prijemnom potrebno donijeti mapu??? Nek netko please odgovori!! Zbunjena sam!! [

/B]
ak budes isla na prijemni na graficki odma ti mogu rec da se ne tribas ubivat od spremanja za prijemni!sta se tice mape potrebno ti je doniti 10 radova po izboru, znaci olovka, kolaz, ugljen, tempera...sta god oces.fax je legendaran. prva godina ti je ka i na svakom drugom faxu, konkretno mat, fiz itd., al druga pa na dalje ludilo od predmeta.ma genijalno!
stefania is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 00:23   #14
moja sestra studira na grafičkom i zaista joj je super faks

al taj prijemni se sastoji iz dva djela,prvi dio polažeš u 7.mj. i tad si upisana na tehnološki smjer grafičkog fakulteta,ako želiš na dizajn polažeš drugi dio prijemnog u 9.mj. s tim da se na taj smjer prima dvadesetak ljudi al ako ne upadneš na dizajn ostaješ na tehnološkom smjeru

naravno i na 2.godini možeš opet pisati prijemni za dizajn

na 3.godini također al s tim da ako upadneš gubiš godinu,tj.2.si godina a ne 3.kao što bi trebala biti
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 01:19   #15
Quote:
studentica21 kaže:
moja sestra studira na grafičkom i zaista joj je super faks

al taj prijemni se sastoji iz dva djela,prvi dio polažeš u 7.mj. i tad si upisana na tehnološki smjer grafičkog fakulteta,ako želiš na dizajn polažeš drugi dio prijemnog u 9.mj. s tim da se na taj smjer prima dvadesetak ljudi al ako ne upadneš na dizajn ostaješ na tehnološkom smjeru

naravno i na 2.godini možeš opet pisati prijemni za dizajn

na 3.godini također al s tim da ako upadneš gubiš godinu,tj.2.si godina a ne 3.kao što bi trebala biti
je. sve je to ok, al na dizajn su pretprosle godine primali 50-ak ljudi ak se ne varam. ne, ne varam se jer sad nas je na dizajnu 60-ak zbrojivši i one sta su pali godinu pa dosli k nama.
stefania is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 22:10   #16
Re: jel netko studira na Grafičkom??? Help! trebam informacije!!!

Quote:
snoopsy kaže:
Jel mi može netko reći kak je na tom faxu? Ne znam di da idem. Na arhitekturi na studiju dizajna nemam šanse, a ovo mi se više čini moguće što se upisa na dizajn tiče. Je li dobar fax, kakvi su predmeti, ljudi, atmosfera, jel na prijemnom potrebno donijeti mapu??? Nek netko please odgovori!! Zbunjena sam!!
grafički ti je ko i svaki drugi tehnološki faks..moraš imati samo dobre volje i strpljenja....
meni je na grafičkom ok, nisam neka lumena, ni previše vrijedna al da se uvijek nešto iskombinirati i snaći
profesora ima različitih, od dobrica, čudaka, otkačenih do cjepidlaka koji tjeraju samo svoje!
ljudi na faksu su ok, pomažemo si kako znamo
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 21:09   #17
Quote:
stefania kaže:
je. sve je to ok, al na dizajn su pretprosle godine primali 50-ak ljudi ak se ne varam. ne, ne varam se jer sad nas je na dizajnu 60-ak zbrojivši i one sta su pali godinu pa dosli k nama.
a koliko znam neki su se prebacili na dizajn i bez prijemnog
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 20:30   #18
Joj ljudi fala vam punooooo
__________________
hi!
snoopsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 21:37   #19
Quote:
Iva kaže:
a koliko znam neki su se prebacili na dizajn i bez prijemnog
joj to ne znam. moguće
stefania is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 17:41   #20
Grafički fakultet

Zanima me u vezi grafičkog fakulteta koji se predmeti pišu na prijamnom i koji sve smjerovi postoje.
I ono najvažnije:jel teško?
__________________
oh mon cherry...
Euphoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.