Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2006., 13:36   #201
Moja frendica je imala slicne tockice, no u njenom slucaju to nisu bile milie, vec retencione ciste. Skidala ih je kod plasticara. Ako je kod tebe isti slucaj, mogu je pitati koja je bila procedura.
U svakom slucaju, odi dermatologu, biti ces sigurnija o cemu se radi, ne preporucam nikako kopanje po tome u kucnoj radinosti
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 13:46   #202
Quote:
katrin kaže:
a i boli na tom mjestu...

Mene nije boljelo kopanje s iglicom, ali zato istiskivanje....
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 15:36   #203
Quote:
chrissy kaže:
Mene nije boljelo kopanje s iglicom, ali zato istiskivanje....
to sam i mislila
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 00:42   #204
Flekovi od pristica

Da li neko zna kako da maknem flekove od pristica sa lica?
stella12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 07:04   #205
https://www.forum.hr/showthread.php?t=144117
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 10:49   #206
Quote:
Riječanka2 kaže:
Bepanthen i nevenova mast, kao i ulje gospine trave (kantariona) imaju jako dobar efekt na epitelizaciju oštećene kože, djeluju lokalno antibakterijski i po svemu su
Ali problem hiperpigmentacije ne rješavaju.
A što onda rješava problem mrlja od akni? Možeš nam dati neki savjet što bi bilo korisno, a da ne iritira kožu too much?
Dermatologica mi je preporučila Hyfac emulziju sa AHA 13% za noć i Hyfac matirajuću emulziju preko dana od Uriage-a , al bed mi je počet s tim kad pročitam sve ove neugodne nuspojave! A inače imam jako osjetljivu kožu. Ima neko iskustva s ovim kremama?
rastagal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 13:38   #207
Quote:
Riječanka2 kaže:
Ožiljci -a to jesu ožiljci - su skloni hiperpigmentiranju kada su izloženi suncu.

znaci flekice koje su ostale od pristica/akni su oziljci?

i koju kremu preporucas kaj naj opciju nakon tretmana aha kiselinama?
po mogucnosti neku kremicu koja ne iziskuje izbjegavanje sunca mozda?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 21:01   #208
navodno ananas i jagoda izbjeljuju mrlje na koži... Nisam probala, ali čitala sam o tome negdje.
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 14:43   #209
za fleke-rochas mela-D
 
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 02:01   #210
Probaj s prirodnim kremicama
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 02:29   #211
Pomaže redovno peelingiranje, ulja ( badem, neven...), što prirodnije to bolje, bez dermomedicinske kozmetike i sličnih kozmetičkih "antibiotika", to je puno kemije, pomogne na neko vrijeme, a onda koža postane imuna, pa moraš promijeniti proizvod ( kao i kod antibiotika, ak ih često iste koristiš, postaneš imun)
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 11:23   #212
Ja sam se ove godine odlucila tog rijesit i uspjevam, mora se radit peeling skoro svaki dan i bit sto vise na suncu. Idem u solarij svaki drugi dan (nikad prije nisam isla) i stvarno djeluje... ja sam sve tamnija i koza sve ljepse izgleda. Od krema koristim NIVEA-onu plavu gustu kremu ili takvo mlijeko.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 11:46   #213
Riješila sam problem

Eto 3.put pišem isti reply.
Riješila sam problem jednim Avonovim sredstvom za umivanje za kožu iznad 25, a za koji sam čula da navodno pomaže za te točkice, i uzorkom jedne njihove nove i skupe kreme. Neznam sigurno koje od to dvoje je bilo učinkovito!
Uglavnom, točkice su došle bliže površini kože (osjeti se pod prstom) i samo sam ih lagano istisnula. Išlo je tak lako, da nebrem verovat, s obzirom da su tu već mjesecima i nije išlo nikak prije!
Možda nisam prije smjela napisat točna imena proizvoda?!
Onda vi, koji imate isti problem, pogađajte!

Pozdrav forumu
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 21:40   #214
Quote:
Bamby kaže:
Ja sam se ove godine odlucila tog rijesit i uspjevam, mora se radit peeling skoro svaki dan i bit sto vise na suncu. Idem u solarij svaki drugi dan (nikad prije nisam isla) i stvarno djeluje... ja sam sve tamnija i koza sve ljepse izgleda. Od krema koristim NIVEA-onu plavu gustu kremu ili takvo mlijeko.
sunce i meni pomaze i koza mi je super cim malo pocrnim, ali ipak mi treba neko rjesenje i za ostatak godine
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:06   #215
Quote:
katrin kaže:
sunce i meni pomaze i koza mi je super cim malo pocrnim, ali ipak mi treba neko rjesenje i za ostatak godine
Znam, al od sveg sto sam isprobala jedino to pomaze; sunce, more i nivea... Morat cemo na solarij
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 11:50   #216
(nenadano)prosirene pore lica

jaojao

prosirile su mi se pore na obrazima, i to doslovce preko noci.
sta bi tome mogao biti uzrok?

premasna krema? los sapun za lice?

dosad su bile onako, normalno prosirene, ali ovo sada...covjece
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:00   #217
Quote:
darin kaže:
premasna krema? los sapun za lice?
oboje moze biti problem (preagresivno ili premasno). jos ako dodas toplinu i sunce... jesi sto promjenila u kozmetickom rezimu zadnjih dana?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:08   #218
sad sam nasla topic tu na kozm. i bas citam, da je CrowJane spominjala lush...

ja sam ponovno pocela koristiti lushevu kremu (i sapun cereology) koju sam imala prije godinu dana i tada potrosila dvije kutije, bila mi je okej, ali sada...jebote, sva sam masna i sjajim se a pore siroke ko crne rupe inace nikada nisam imala masnu kozu...i nisam htjela kupovati ozbiljnije kreme misleci kako mi to ne treba jer stvarno nemam nikakvih problema sa kozom.

bit ce da je onda lush u pitanju. nisam mislila da bi mi on to mogao napraviti.

jel mogu sad to nekako popraviti?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:14   #219
Quote:
darin kaže:
bit ce da je onda lush u pitanju. nisam mislila da bi mi on to mogao napraviti.

jel mogu sad to nekako popraviti?
mozda da spremis te stvari za jesen/zimu pa ih onda probas (ako vijek trajanja dozvoljava). mozda ti nisu sad pasale uz klimu a kad zahladni ti bude opet dobro...

sto se tice spasavanja, prestani koristiti te proizvode, ako moze pusti kozu prvo malo na miru. nadji nesto blago i bez sapuna za umivanje, ne umivaj se vise nego sto treba. ako ti bas treba krema uzmi nesto lagano, ne premasno.
sta ti inace pase?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 12:21   #220
Quote:
luca kaže:
mozda da spremis te stvari za jesen/zimu pa ih onda probas (ako vijek trajanja dozvoljava). mozda ti nisu sad pasale uz klimu a kad zahladni ti bude opet dobro...

sto se tice spasavanja, prestani koristiti te proizvode, ako moze pusti kozu prvo malo na miru. nadji nesto blago i bez sapuna za umivanje, ne umivaj se vise nego sto treba. ako ti bas treba krema uzmi nesto lagano, ne premasno.
sta ti inace pase?
upravo sam i ja o tome razmisljala (ostaviti za jesen).

nacelno nivea soft...ona je nekako uvijek prisutna. inace ne koristim sapune za ciscenje, ponekad pokoju masku, ali hladna voda ujutro i navecer i to je sve.

ali...one se mogu vratiti nazad? pore?

osjetila sam nedavno da mi koza lica postaje prljavija i da treba vise njege, i dugo sam se raspitivala sta da uzmem, pa sam dobivala preporuke tipa avene, bioderma isl sam se ipak odlucila za ovo. mozda nije bio najpametniji potez
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.