Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2021., 10:18   #1
"Samogradnja" vanjskih stolica

Da li netko zna za gotov nacrt vrtnih/balkonskih stolica, kojima se može naslon pomicati, a da je nacrt za dobru stolicu?
Materijal bi bio vareni Alu/Mag 3 aluminij..
Može i za fiksni naslon ako će bit sklopiva.
etona is offline  
Old 05.07.2021., 21:41   #2
Nikom nije dopyxdilo kupovat stolice/smeće svako par godina??
etona is offline  
Old 05.07.2021., 22:08   #3
Razbacao si se s Alu/Mag tandaramandarapičkamaterina i očekuješ laički odgovor? Pa ti nisi normalan. Sorry, možda sam idiot, debil i sve između, ali nemam pojma o čemu pričaš. Ovo nije pdf za specijalce za Alu/Mag 3 aluminij. Probaj s AlMg3, ja ne kužim ni to, ali netko valjda kuži. Google, ako nitko drugi.
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Old 08.07.2021., 21:30   #4
Quote:
etona kaže: Pogledaj post
Nikom nije dopyxdilo kupovat stolice/smeće svako par godina??
Nemoj kupit jeftine, i trajat ce ti vise od 10 godina.
gadze is offline  
Old 08.07.2021., 22:21   #5
Quote:
etona kaže: Pogledaj post
Da li netko zna za gotov nacrt vrtnih/balkonskih stolica, kojima se može naslon pomicati, a da je nacrt za dobru stolicu?
Materijal bi bio vareni Alu/Mag 3 aluminij..
Može i za fiksni naslon ako će bit sklopiva.
Znaš to sam napraviti pošto si napisao "samogradnja" ili ćeš to morati dati nekome da ti napravi ?

Pretpostavljam da je taj tvoj Alu/Mag 3 ustvari AlMg3 .. a to ti je opet samo oznaka legure aluminija i ne predstavlja nekakav značajan podatak ..

Ako će ti to netko raditi, računaj si na 30-50 kuna po dužnom cm zavara, pa plus materijal, pa plus rezanje na laseru, pa plus ostali vidovi obrade.. to će ti biti tisuću €+ po stolici...

Osim ako ne želiš jebenu ekskluzivu i unikatni proizvod i ne ležiš na parama, rađe kupi nešto gotovo ...
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Old 08.07.2021., 22:36   #6
Volio bih da sam se ja ovoga sjetio, ovako se zaista trudim odgovoriti na svaki post:

"Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... "

Svejedno, ekipo, nemojte se predati, decenijama slušam i čitam razna pitanja i nema nijednog iz kojega nisam mogao nešto naučiti. Kao i svi, kasno sam počeo učiti iz njih, ali su zato moji odgovori dragocjeniji što sam stariji.
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Old 09.07.2021., 01:16   #7
@Bilježnik, 'oćeš reći: što više znam, to manje mogu?
Zvon is offline  
Old 09.07.2021., 19:26   #8
Tek nakon što sam napisao post sam skužio da sam se upecao ko som ..

Pa sam post ostavio kao spomenik vlastitoj gluposti ...
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Old 10.07.2021., 11:32   #9
Quote:
BILJEŽNIK kaže: Pogledaj post
Volio bih da sam se ja ovoga sjetio, ovako se zaista trudim odgovoriti na svaki post:

"Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... "

Svejedno, ekipo, nemojte se predati, decenijama slušam i čitam razna pitanja i nema nijednog iz kojega nisam mogao nešto naučiti. Kao i svi, kasno sam počeo učiti iz njih, ali su zato moji odgovori dragocjeniji što sam stariji.
Već poodavno uglavnom samo pratim.....
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.