Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 12:02   #8121
Meni je ova paletica baš loša, jako slabo pigmentirana i sve boje mi izgledaju isto kad ih swatcham, bijelo i shimmerasto. Srećom, dobila sam je uz časopis i odmah proslijedila dalje
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 12:23   #8122
Catrice sjenila su općenito loša i slabo pigmentirana. Tu i tamo se nađe neka boja koja je ok.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 12:37   #8123
Meni je Absolute Rose paletica super
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 16:57   #8124
Bome, meni su Catrice mono sjenila izvrsna kao i ona mat.

Za paletice ne znam, no da... Djeluju slabašno, ali to je samo dojam obzirom na to da nemam ni jednu.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 17:02   #8125
I meni su Catrice mono sjenila odlicna, a pogotovo sjenila iz Velvet Matte linije sto sad izlaze iz asortimana
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:40   #8126
potpis, velvet matte su odlična a volim i ona četvrtasta mat, malo se jače truse ali preživim
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 23:01   #8127
U moj Muller je stigao novi asortiman.
Nisam se puno zagledala samo sam brzinski swatchala ona trio rumenila i nije mi neka pigmentacija
Stara rumenila su skroz povukli, bas mi je neobicno. Srecom, imam skoro sve nijanse
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 23:13   #8128
molim??? sva su povukli? ma svaka im cast. u pm, odose naj rumenila -.- tko im odlucuje o tim stvarima neznam, al nije bas najbistriji -.-
Hailie Jade is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 23:15   #8129
Catrice

Quote:
Hailie Jade kaže: Pogledaj post
molim??? sva su povukli? ma svaka im cast. u pm, odose naj rumenila -.- tko im odlucuje o tim stvarima neznam, al nije bas najbistriji -.-

Takva je situacija u mom Mulleru. Osim ako nisu nesto stavili kad sam ja otisla, al ne vjerujem.
Ako su sve nijanse bile snizene kao roba koja izlazi iz asortimana onda bi to trebalo znaciti da su ih skroz povukli

edit: gledam na njihovoj web stranici - rumenila su jos u ponudi. Ne znam u cemu je kvaka.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 00:29   #8130
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Takva je situacija u mom Mulleru. Osim ako nisu nesto stavili kad sam ja otisla, al ne vjerujem.
Ako su sve nijanse bile snizene kao roba koja izlazi iz asortimana onda bi to trebalo znaciti da su ih skroz povukli

edit: gledam na njihovoj web stranici - rumenila su jos u ponudi. Ne znam u cemu je kvaka.
meni se čini da je samo dizajn drugačiji. odnosno, stara rumenila su bila ravno odrezana i imala onu mrežu linija dulje otisnutu tako da se rumenilo moglo koristiti mjesecima, a linije su i dalje bile vidljive. nova rumenila su zaobljena i te linije kao da su pliće te se nalaze samo na tom zaobljenom djelu. ne znam jesam li zabrijala jer sam svega par sekundi obratila pozornost nedavno, al mi se čini da je tako.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 00:44   #8131
I ja sam sad gledala u cemu je kvaka i slazem se s tobom. Na njihovoj stranici su sva rumenila i imaju taj uzorak koji opisujes. S tim da ne vidim ono rumenilo Mandy-rine.
Uglavnom, ja na polici nisam vidila nista od klasicnih rumenila, jedino ako ih nisu kasnije stavili.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 09:07   #8132
Nadam se da ih nisu povukli, to bi im stvarno, ali stvarno bio glup potez jer su fenomenalna. Inače sam bila u Mulleru na Trgu nekidan i ni ja ih nisam vidjela, bilo mi je to ful čudno, al sam pretpostavila da su mi samo promakla, mislim, nisu najavili da ih povlače sve.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:30   #8133
Da vas ažuriram: škicnula sam stalak u Mulleru u Av. Mallu i nema rumenila, tj. samo je trio. Doduše, tješim se da je tamo stalak kraći neg na Trgu, pa ih možda tamo stvarno nisam uočila jer nisam ni pozorno gledala. Al na ovom kraćem stalku ih 100% nema.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:31   #8134
Meni se čini da su ih stvarno kompletno povukli jer su bile snižene i nijanse s tim novim uzorkom o kojem Miss priča, npr. Rose couture koja je zadnja došla. Šteta.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:34   #8135
A čudno mi je to, najavili su povlačenje samo nekoliko nijansi, onda u trgovinama snižene sve, sad ovo... Ne znam, fakat se nadam da nisu napravili tu glupost, pa to im je star product.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:37   #8136
mozda ce doci nove nijanse pa cemo i te skupljat ko pokemone
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 13:49   #8137
Tome se i nadam.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 14:17   #8138
ja sam ta nova rumenila vidjela u mulleru na trgu prije nekih desetak dana al nisam ih nešto detaljno proučavala. jedino sam eto zapazila da je dizajn drugačiji jer su malo ispupčena i linije nisu tako duboke ko prije. trio rumenila mi baš i nisu nešto onako na prvu, čak sam i tester isprobala, al nisam vam ja baš najbolje mjerilo kad su rumenila u pitanju
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 14:59   #8139
Dakle, možemo zaključiti da su rumenila rezervirana za veliki stalak. Aj, bolje nego da su ih povukli.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 14:13   #8140
u mueller su stigli novi proizvodi.
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.