Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2016., 11:51   #1701
Quote:
mack5 kaže: Pogledaj post
Da, u pitanju je tester EdT, ne znam da li je reformuliran, ali da se uopće ne osjeti nakon sat vremena mi je čudno. Pogotovo jer isti takav tester isproban u dućanu traje satima. Dakle razilka je i u intenzitetu i u trajanju.
O kojem je parfemu riječ?
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:53   #1702
Baldessarini Secret mission EdT
mack5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 23:00   #1703
pozdrav društvo, trebam naručiti za svoju tetku parfem, lolita lempicka edt, sa swarowsi kristalićima, nekoliko puta sam joj naručivao sa ebaya i sad više to ne mogu naći, pa ako mi netko može pomoći oko toga bio bi jako zahvalan
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:28   #1704
Quote:
CanSee kaže: Pogledaj post
pozdrav društvo, trebam naručiti za svoju tetku parfem, lolita lempicka edt, sa swarowsi kristalićima, nekoliko puta sam joj naručivao sa ebaya i sad više to ne mogu naći, pa ako mi netko može pomoći oko toga bio bi jako zahvalan
Imaš na Profuminu. Ja sam baš naručio novi parfem jučer.
S prošlom narudžbom mi je sve bilo ok, pa eto ako želiš.

Evo ti link pa si izaberi (klik!)
__________________
Being still and doing nothing are two very different things.
Andreas-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 13:17   #1705
curke ima li itko iskustva s Luksuzni parfemi - samo ime mi je malo čudno, a i imaju sada akciju 1+1 gratis na sve parfeme, znači dobiju se 2 parfema za 299kn. Javila sam im se u inbox i poslali su mi popis ženskih parfema gdje sam uočila da piše da imaju YSL, Opium od 100ml. Koliko me sječanje drži Opium ne postoji od 100ml, nego od 90ml. To sam im i napisala i pitala da kako to može biti original, nakon toga me ignoriraju. Što mislite o ovome? Kakvi su to parfemi zapravo?

Vidim komentare, svi pozitivni (možda brišu negativne) - ne znam znaju li ljudi uopće uočiti razliku ozmeđu originala i fejka? I konstantno hashtagaju i napominju da su parfemi originalni -.-'
babooshka00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 14:55   #1706
^^
to su fejkovi
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 21:04   #1707
uhvatih vremena pa da vam napišem iskustva sa profumina, isto sam bio skeptican jer su cijene smješne..

narucio dva najjeftinija edt parfema koja sam imao doma, čisto iz fore da uspredim..jeftinija naravno da ne bude bačen novac
konkretno radilo se nautica voyage i versace dreamer.. došlo za cca 7 dana.. miris, pakovanje, dugotrajnost, identicno kao orginali kupljeni u mulleru.. testirano na ljevoj i desnoj ruci haha

sljedecu naruđbu sam cekao dosta dugo.. ali vjerujem da je to radi toga što sam naručio 14 parfema pa vjerovatno nisu imali sve na skladištu.. poslano nekih 15ak dana sam čekao da se to dostavi.. i naravno nisam platio odmah.. nego pouzecem.. odaberete tamo kod plačanja opciju BANKOVNA UPLATA te nakon provedene naruđbe pošaljete im mail sa brojem naruđbe.. i onda oni šalju.. dostava je nekih 22kn i dodatno se plaća shema sa placanjem pouzecem nekih 14ak kuna više.. bolje i tako nego da mi ne vrate novac.. ili kako su neki ovdje pisali pošalju pa fali parfema.. pa natezanje..

napomenuo sam im prlikom kupnje u rubrici napomena.. da me nema do 17 sati doma.. čovjek me nazvao ujutro, dogovorili se da mi doveze na posao.. pregledao jesu svi na broju.. platio i to je to da bi riječ rekao
bilo je tu u paketu nekih 6 testera.. 4 do 6 su došla sa čepom..

tako da za sad imam samo pozitivna iskustva snjima..

što se tice ovih parfema sa fejsa i njuškala.. di vam tvrde da su ORGINAL po cijeni od 150-200kn.. nemojte nasjedati na takve fore.. kutije izvana su PREKOPIRANE vrhunski.. pratim na yt dosta kanala sa tom "fragrance" ekipom i jasno vam objasne razlike između fejkova..jer se nažalost dizajnerske kuće fejkaju itekako..

npr.. kupio sam za 150kn preko njuškala.. čisto iz znatiželje da vidim koliko ce parfem trajati.. D&G the one.. stigao paket.. izvana izgleda identicno , čak ima i reljefno utisnut batch kod na podnožju kutije.. batch kod se poklapa kodu na bočici... ali miris e to je stvarno očajno miriši kao orginal par minuta.. haah i to je to kad se našprica dobije se žestoki mirisi alkohola.. i parfem traje nekih pola sata max i skroz nestane ... kasnije sam sam na foru dobio jednog prodavača takvih "orginal" parfema.. di sam mu rekao da bi se bacio u biznis snjim da i da bi kupio sve parfeme po 50kn višoj cijeni jer kao imam ljude kojima bi mogao to uvaliti po jako vecoj cijeni.. našli se na kavi.. pa mi je ispričao di se ti parfemi kupuju.. dio u nama susjednoj BIH od bugara koji to naravno dobavljaju iz kine .. naravno da je fake..

ili u duty free shopovima u istambulu di se takvi parfemi od 100ml prodaju po cijeni od 3-4-5 eura.. kineske kopije naravno zato vidite većinom ekipa nudi dizajnerske malo "poznatije" parfeme.. tipa la nuit de lhomme, ch men, eros, invictus, dior intense itd itd.. necete vidjeti npr encre noire sport ili npr cartierov declaration d un soir... jer za tim nije velika potražnja i to se ne fejka baš

TAKO DA NE NASJEDAJTE ..koliko god bili dobre pohvale npr na fejsu.. ljudi pišu pohvale i da su parfemi org.. jer nemaju pojma misle da je to tako.. ili su to prijatelji koji hvale s ciljem

kao što vidite.. izmotavaju se na komentare itd.. užasno, ovo bi trebalo biti kažnjivo




LP!

Zadnje uređivanje Trace_4 : 29.01.2016. at 22:02.
Trace_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 22:51   #1708
I meni je jučer sa profumina došla naruđba, uvijek stigne 4 dan od slanja, nazvali me i donijeli u stan. Sve lijepo zapakirano, sve na broju. Mislim da mi je ovo 4 naruđba i stvarno je sve bilo u redu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 23:17   #1709
Pročitala sam sve što je Trace 4 napisao,
nekako mi nisu jasni ljudi koji misle da su dobro prošli kupujući lažnjak s mišlju da su povoljno prošli.
Meni je milije kupiti dupe poznatog parfema koji ajmo reći OK cijeni (La Rive, Marie, čak možda i Economic) nego sumnjivi original po smiješno niskoj cijeni.

Ja volim mjenjati mirise po raspoloženju, imam nekih koje su mi dobri samo na dan ili dva, odložim i vratim im se - i takve kupujem u dupe izdanju - tu mogu spomenuti LVEB - lijep mi je ali to nije moj miris. A volim ga šnjofnuti. I Hugo Orange - nekad mi miriši a nekad da ne nabrajam.
Recimo - obožavam Chanel Chance ali mi to nije miris za svaki dan - taj ne bih uzela u refilu ni da mi netko pokloni. I prvi Armani Code

U biti, prvo sam htjela reći,
Code iz Armanijevog seta minića naručen u Profuminu - mi uopće ne miriši kao onaj od moje kćerke, totalno je isprazan i nema one fine arome naranče i začina. Prvo osjetim alkohol i neki čudan miris koji nema veze - opet sam mu dala šansu i opet me iznevjerio.
Ostale ne znam baš, imam ih po prvi puta.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 10:00   #1710
Živa istina, ovo što se po fejsu prodaje kao original testeri, su lažnjaci samo takvi. Rade edicije koje uopće ne postoje, ovo s Opiumom od 100 ml sam i ja primjetila, ne postoji takav jer im je najveća verzija 90 ml. Testere treba nabavljati od teta iz Douglasa ili Mullera koje one dobiju na treningu.

Pitala sam na drugoj temi, možda krivoj, pa da ponovim. Čujem da Frangrance Direct iako je UK, šalje k nama parfeme, no da to ide DHLom i da je potrebno imati EORI broj. I navodno da ta procedura za dobivanje EORi broja potraje. Idem proučiti tu proceduru, ali me zanima da li je ovo s dostavom točno, da ga ne vadim bezveze.
Beautybeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 10:05   #1711
Pozz svima

Htjela bih podijeliti svoje iskustvo s profumino.hr.
Prije 2 mjeseca naručila sam kod njih tester od Ungara Diva i još par sitnica kao olovke za oči i šminkice.
Čim sam otvorila Divu fino je zamirisala na prvu, ali kad sam se našpricala bila sam razočarana, jer je nakon 5 sek bilo osjetno da je Diva lažna. Nisam provjeravala kodove, jer mi to nije ni bilo potrebno. Etiketa na bočici se odmah odlijepila... Jedna olovka za oči je bila made in China (bar sam s tim znala na čemu sam ). A sa šminkica se brišu slova.
Dakle, totalno jedno veliko razočarenje i loše iskustvo
RitaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 14:56   #1712
Quote:
RitaD kaže: Pogledaj post
Pozz svima

Htjela bih podijeliti svoje iskustvo s profumino.hr.
Prije 2 mjeseca naručila sam kod njih tester od Ungara Diva i još par sitnica kao olovke za oči i šminkice.
Čim sam otvorila Divu fino je zamirisala na prvu, ali kad sam se našpricala bila sam razočarana, jer je nakon 5 sek bilo osjetno da je Diva lažna. Nisam provjeravala kodove, jer mi to nije ni bilo potrebno. Etiketa na bočici se odmah odlijepila... Jedna olovka za oči je bila made in China (bar sam s tim znala na čemu sam ). A sa šminkica se brišu slova.
Dakle, totalno jedno veliko razočarenje i loše iskustvo
nije lažan parfem sigurno.. baš zato trebaš gledati kodove, nekad se desi da su testeri lošiji nekad bolji.. odi u muller ponjuškaj YSL la nuit de lhomme.. cesto se znam zaletit pa čisto istestiram pogotovo taj jer je reformuliran i zadnji batchevi slu sve lošiji i lošiji.. nekad traje 5 sati na koži nekad 2..

a tamo nije lažan sigurno

zanimljivo je da parfemi poput creed aventusa koji dođe 200-250eura sve serije tj batchevi su različiti u nekim nijansama.. jedna serija npr jako se osjeti ananas.. dok u drugoj ga skoro ko da ni nema..

tako da provjeriš batch kod da vidiš koliko je star parfem/tester itd..

profumino je firma talijanska kao i muller samo što nemaju trgovinu nego web shop pa nemaju velike marže i tako mogu prodavati parfeme po tim cjenama..

imam njihov dior homme intense.. našpricaš na na tester papirić.. papiric miriši 3 dana.. isto kao i u mulleru
Trace_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 20:41   #1713
Quote:
RitaD kaže: Pogledaj post
Pozz svima

Htjela bih podijeliti svoje iskustvo s profumino.hr.
Prije 2 mjeseca naručila sam kod njih tester od Ungara Diva i još par sitnica kao olovke za oči i šminkice.
Čim sam otvorila Divu fino je zamirisala na prvu, ali kad sam se našpricala bila sam razočarana, jer je nakon 5 sek bilo osjetno da je Diva lažna. Nisam provjeravala kodove, jer mi to nije ni bilo potrebno. Etiketa na bočici se odmah odlijepila... Jedna olovka za oči je bila made in China (bar sam s tim znala na čemu sam ). A sa šminkica se brišu slova.
Dakle, totalno jedno veliko razočarenje i loše iskustvo
Većina toga danas je made in China. I meni se s dosta šminke kupljene u dm-u npr., brišu slova. Ne mora značiti da si kupial fejkove.

Za parfem ne znam, ja se iskreno nadam da ne prodaju fejkove. Ali moramo iamti na umu reformulacije parfema, sve su blaži blaži...
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 09:26   #1714
Stvar je u tome da mi ta Diva smrdi kao i oni lažnjaci od švercera. Dok sam u dm-u nedavno kupila Ninu Ricci L'Air du Temps i to toaletnu. Nju ne moram nit provjeravat. Znate onaj osjećaj kad god zamahnete rukom, a ono se oko vas širi predivan miris danima.
RitaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 12:23   #1715
Evo i mog iskustva s profuminom.

Sve je bilo ok, naruceno u noci sa srijede na cetvrtak, u ponedjeljak ujutro su mi stigla sva 3 narucena parfema. Radilo se o 3 testera, i svi su 100% original (isprobao sam ih prije u Mülleru/ dmu). Cak su bili i zapakirani u kutije, ali kartonske tester kutije.

Ali inace sam primjetio da neki parfemi ful variraju u kvaliteti iako su svi original - npr http://www.fragrantica.com/perfume/M...Uomo--730.html , u Mülleru i sa profumina zlatnozut, krasne boje, dok je u DMu tester istog parfema izgledao ko obicna voda sa jedva primjetnom nijansom zute.
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 13:13   #1716
Jel može mala pomoć.

https://www.fragonard.com/en/catalog/20-10-30/concerto

Znači, želim naručiti ovaj parfem.
Zbog nekog razloga, ne žele ga slati u RH jer ima alkohol??!

Pregledao amazon, ebay, online shopove, i nigdje ga naći.

Kako zajebati sistem i naručiti ovaj parfem?
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:26   #1717
Quote:
WhiteDeath kaže: Pogledaj post
Evo i mog iskustva s profuminom.

Sve je bilo ok, naruceno u noci sa srijede na cetvrtak, u ponedjeljak ujutro su mi stigla sva 3 narucena parfema. Radilo se o 3 testera, i svi su 100% original (isprobao sam ih prije u Mülleru/ dmu). Cak su bili i zapakirani u kutije, ali kartonske tester kutije.

Ali inace sam primjetio da neki parfemi ful variraju u kvaliteti iako su svi original - npr http://www.fragrantica.com/perfume/M...Uomo--730.html , u Mülleru i sa profumina zlatnozut, krasne boje, dok je u DMu tester istog parfema izgledao ko obicna voda sa jedva primjetnom nijansom zute.
moguce da je u dm-u bio after shave, boca i tekucina su iste na edt i after shave-u pa se lako zamijeni ako se ne pogleda
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:10   #1718
Nije nemoguce I guess, ali bilo bi vrlo cudno da je jedini aftershave u sekciji gdje su inace samo parfemi, pa bas ne vjerujem da je to bio slucaj
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:13   #1719
Vjerojatno ovaj u DMu već jako dugo stoji na tom svijetlu i toplini pa je izgubio svojstva.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:24   #1720
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Jel može mala pomoć.

https://www.fragonard.com/en/catalog/20-10-30/concerto

Znači, želim naručiti ovaj parfem.
Zbog nekog razloga, ne žele ga slati u RH jer ima alkohol??!

Pregledao amazon, ebay, online shopove, i nigdje ga naći.

Kako zajebati sistem i naručiti ovaj parfem?
jednostavno kupi CK One. Fragonard Concerto je CK One.
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.