Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2015., 09:20   #81
bug, ova maskara mi izgleda odlično već na samoj slici. ide na wish listu
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 09:36   #82
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
bug, ova maskara mi izgleda odlično već na samoj slici. ide na wish listu

Cetkica je krasna. I za gornje i za donje, zakrivljena bas koliko treba. Gumene su mi inace bolje
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:04   #83
Evo mene sa dojmovima o KIKO anti age puderu.
Do sad sam ga nanosila tri puta. Prvi dan serum+krema+puder, nanošen Elf powder brush ravno rezanim kistom i time se dobiva najbolje prekrivanje. Kad sam nijansu swatchala na ruci izgledala mi je ali na licu se potpuno stopi tako da ga mogu koristiti već sad, izgleda jako prirodno,prekrivanje je srednje,nadogradivo tako da još uvijek izgleda prirodno,finish je dewy što meni baš i nije neka sreća i ja to obavezno onda matiram puderom u kamenu. Ne nakuplja se u borama ali mi zato pore na licu izgledaju veće i proširenije tako da je to od mene veliki minus. Mislim da nije za one sa masnom i mješovitom kožom jer već nakon sat dva taj sjaj izbija i treba ponovno matiranje a i počinje se lagano topiti i kliziti s lica tako da mu i trajnost nije jača strana.
Drugi dan sam stavila primer i nanosila prstima, situacija je bila nešto bolja po pitanju pora ali po pitanju trajnosti sve isto.
Danas sam stavila ispod samo hidratantni serum+puder i nanosila sam ga beauty blenderom iz Bipe i tako daje najbolji finish, matirala sam L'oreal true match puderom u prahu i za sada se dobro drži i izgleda najbolje od svih prijašnjih kombinacija
Treba također paziti na nijanse jer ja sam naručila 07 neutral beige i dobijem puder na kojem piše 07 linen beige pa mi sad ništa nije jasno
Pakiranje je jako lijepo i čvrsto,izgleda luksuzno, pumpica je izvrsna i da se dozirati od male kapi do veće količine.
I da ono najvažnije, moja koža lica je normalna,dehidrirana i sad kako dolazi toplije vrijeme ide prema mješovitoj.
Nadam se da sam pomogla
papaverino ako želiš javi mi se u inbox i rado ću ti poslati u posudici da ga isprobaš prije kupnje.
Probala sam i CC blur doduše samo jednom i ovako na prvu mi je bolji po pitanju smanjivanja pora od svih koje imam, još kad mi ne bi uzrokovao nikakve gadost bila bi najsretnija na svijetu
Serum nažalost još nisam isprobala jer moram potrošiti ovaj koji imam tako da se strpite jedno desetak dana
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:05   #84
sobarica-ti si zbilja bila vrijedna preko vikenda! Dok sam čitala, nadala sam se da ćeš doći do načina kad si koristila samo serum ispod jer ja imam isti problem kad takav puder nanesem na serum+fluid/krema sloj. Škicala sam nijansu 04 rosy beige,(jer sam svjetla neutralka koja bi nekad bila bežasta a nekad roskasta) ali poznavajući Talijane i njihovo nijansiranje, uvijek možeš računati na surprise efekt kad dođeš doma čak i ako si ga prethodno probala. :P
Hvala na ljubaznosti, zbilja si srce.
Eh, sad, ne mastiti se ili ne starjeti ispod pudera, vječno je pitanje,što je pametnije. Možda ti se kroz para dana korištenja samo sa serumom koža navikne na njegovu teksturu. Obično koža iz takvih pudera izvuče hranjive sastojke pa se sama počne kroz para dana manje mastiti: naime, nakon 25 godina života s masnom kožom uvidjela sam da nama masnima treba najviše vlage i malo lipida da bi nam se koža smirila i manje mastila. To sam recimo skužila na primjeru korištenja nekoliko kremastih i antige pudera unazad 5 godina.

Ajd, baš mi drago da si nam prenijela iskustvo i dabogda ispraznila tu finu bočicu pudera.
__________________
Ponešto i ja znam.
papaverino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 14:26   #85
Pisala sam na iskustvima....cure, ja nemam sreće s Kiko paketom. Dobila od pošte zahtjev da dostavim račun. Saznala da postupak u Carini traje oko tri tjedna i da ako, Talijani nisu platili carinu na paket kad je ulazio u Švicarsku, tada je ja moram ovdje platiti. Imala sam osjećaj da kod mene neće glatko proći. Ako mi vjerujete, ne nađem nigdje kontakt mail Kika da ih upitam kako da napravim narudžbu koja će bez komplikacija iz Italije doći u Hrvatsku. Baš sam tužna. Preostaje mi čekati i pripremati lovu za carinjenje. Nadam se samo da mi se šminkeraj neće otopiti u međuvremenu.
Javit ću vam sve kako se bude odvijalo. Željela bih da zajedno saznamo kako bez straha naručiti njihovu kozmetiku. Ako tko ima njihov mail kontakt, neka napiše. Svakako ću im se javiti kad priča završi.
__________________
Ponešto i ja znam.
papaverino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 15:13   #86
Ajme,baš mi je žao sad sam išla gledati na račun i moj paket je iz Italije. Pojma nisam imala da mogu poslati i iz neke druge zemlje. Ovo stvarno nije fer
A da probaš koristiti onaj mail koji si dobila od njih kad si naručivala
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 15:55   #87
Mail s kojeg su slali račun je noreplay@.
Promo mail mi inače stiže na nizozemskom jeziku:šteta da mi odande nisu poslali paket,možda bismo zaobišli Švicu. Što je tu je, gotovo je.
Na mom računu nigdje ne piše Italija,piše samo Invoice, hrpa onih brojeva i dolje u zaglavlju one registracijske info o temeljnom kapitalu.
Kad sam radila narudžbu,pitao me koju dostavu želim, i bile su ponuđene Švic.pošta i UPS. Ja sam naravno čitala opće uvjete i vidjela da piše za UPS da ne dilaju preko njih za Hr. Možda je caka u tome?
Na trackingu, koji sam tek danas saznala jer mi ga je pošta javila u toj potvrdi, vidi se da je pošiljka krenula iz Švicarske 5.5.2015. iako je Kiko meni javio 29.04.2015 da je paket otpremljen.Pretpostavljam da jest poslan iz Italije, no kako u oni taj paket otpremili, samo oni znaju.
Moram pitati našu blogericu TheBrushStash o detaljima njene narudžbe:koliko znam i njoj je glatko prošlo. Vas dvije ste i mene ponukale da očijukam s Talijanima. :P
__________________
Ponešto i ja znam.
papaverino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 16:20   #88
Meni promo stiže na engleskom kao i potvrda o zaprimljenoj naruđbi i kasnije mail kad je poslano. E sad da me ubiješ ne sjećam se za tu poštu kako je meni pisalo niti koju opciju sam ja kliknula. Ni meni u mailu ni jednom ni drugom ne piše od kuda šalju ali sam našla račun koji je bio u paketu kad je pošiljka stigla a imam još i kutiju i vamo i tamo piše da je poslano iz Italije, nikakva treća zemlja se ne spominje
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 18:56   #89
Quote:
papaverino kaže: Pogledaj post
Pisala sam na iskustvima....cure, ja nemam sreće s Kiko paketom. Dobila od pošte zahtjev da dostavim račun. Saznala da postupak u Carini traje oko tri tjedna i da ako, Talijani nisu platili carinu na paket kad je ulazio u Švicarsku, tada je ja moram ovdje platiti. Imala sam osjećaj da kod mene neće glatko proći. Ako mi vjerujete, ne nađem nigdje kontakt mail Kika da ih upitam kako da napravim narudžbu koja će bez komplikacija iz Italije doći u Hrvatsku. Baš sam tužna. Preostaje mi čekati i pripremati lovu za carinjenje. Nadam se samo da mi se šminkeraj neće otopiti u međuvremenu.
Javit ću vam sve kako se bude odvijalo. Željela bih da zajedno saznamo kako bez straha naručiti njihovu kozmetiku. Ako tko ima njihov mail kontakt, neka napiše. Svakako ću im se javiti kad priča završi.
na koju zemlju si kliknula kad si naručivala? tj koji ti je gore domena bila?

edit: sori, tek sad vidim da moje pitanje nema smisla.. ima hrvatska za izabrat pa je .eu.
ja uvijek gledam na .it pa sam mislila da se s te domene sve naručuje.

mailovi:
direktno italija - [email protected]
al ne znam dal će ti oni šta moć pomoć. možda budu
čudno mi da nigdje nema eu maila

Zadnje uređivanje MermaidMe : 11.05.2015. at 19:22.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 09:02   #90
Hvala vam puno,cure. Poslala sam poruku Kiku na FB, oni mi uzvratili da se javim na mail koji je također napisala MermaidME, pa ćemo vidjeti hoće li što odgovoriti.Da su Talijani pravilno signirali paket, ja bih sad natipkavala svoje dojmove o svemu što sam naručila. :/

Jeste vi čega lijepoga od Kika probale u zadnje vrijeme? Sretna sam da nisam skužila one njihove parfeme, jer bi me u tom slučaju organi vlasti nagazili još jače obzirom da mi Švicarska pošta šalje paket iz nepoznate destinacije.
__________________
Ponešto i ja znam.
papaverino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 11:43   #91
Quote:
papaverino kaže: Pogledaj post
Hvala vam puno,cure. Poslala sam poruku Kiku na FB, oni mi uzvratili da se javim na mail koji je također napisala MermaidME, pa ćemo vidjeti hoće li što odgovoriti.Da su Talijani pravilno signirali paket, ja bih sad natipkavala svoje dojmove o svemu što sam naručila. :/

Jeste vi čega lijepoga od Kika probale u zadnje vrijeme? Sretna sam da nisam skužila one njihove parfeme, jer bi me u tom slučaju organi vlasti nagazili još jače obzirom da mi Švicarska pošta šalje paket iz nepoznate destinacije.

Evo, jako brzo su mi odgovorili. Ja naravno nisam zadovoljna odgovorom, jer i dalje ne znam zašto je moj paket prepoznat kao neregistriran, tj od nepoznatog pošiljatelja te sigurno neću dobiti paket u roku 10 radnih dana kako naznačuju.

"Dear Customer,

thank you for contacting our Customer Service.

Regarding your request, we inform you that in order to prove that KIKO items are made and delivered within the European Union (departing from Italy), you only have to present the invoice to the customs, without paying any additional costs.

Please find it attached to this comunication.

The invoice is the official document that states that KIKO products departures from Italy.

Having the standard delivery (Swiss Post courier) does not influence on the customs, as they should consider the products origin (Italy).

In case of further requests by your national customs, we remind you that our KIKO invoice officially provides all the information needed. No further payments are required.

We remain at your disposal for any further information.

Best regards,

KIKO MILANO Customer Service"
__________________
Ponešto i ja znam.
papaverino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:17   #92
Quote:
papaverino kaže: Pogledaj post
Jeste vi čega lijepoga od Kika probale u zadnje vrijeme?
Uzela sam nedavno long lasting olovku za oci u petrolej boji i malo je reci da sam odusevljena. Ista takva kod collistara je 16-17eura, dok je ova 5
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 17:35   #93
Jučer sma bila u Veneziji i ušla u njihov dučan popusto od 30 do čak 70% ali već potrošila lovicu pa si uzela smao par lakića za nokte i jednu šminku .Dali s eisplati naručiti preko neta .
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 17:47   #94
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Jučer sma bila u Veneziji i ušla u njihov dučan popusto od 30 do čak 70% ali već potrošila lovicu pa si uzela smao par lakića za nokte i jednu šminku .Dali s eisplati naručiti preko neta .

Isplati se naručiti, iznad 49 eura poštarina je 1 euro.
silv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:16   #95
Quote:
silv kaže: Pogledaj post
Isplati se naručiti, iznad 49 eura poštarina je 1 euro.
hvala ti ,jesi zadovoljna sa kupljenim ,imaju predivnu paletu boja,zanimaju me rumenila ako si probala
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:54   #96
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Jučer sma bila u Veneziji i ušla u njihov dučan popusto od 30 do čak 70% ali već potrošila lovicu pa si uzela smao par lakića za nokte i jednu šminku .Dali s eisplati naručiti preko neta .
daj mi reci ako se sjećaš, se poklapaju popusti s onima na netu? ima nešto posebno na sniženju da ti je upalo u oko? poslala bi mamu ako je kao na netu..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:11   #97
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
daj mi reci ako se sjećaš, se poklapaju popusti s onima na netu? ima nešto posebno na sniženju da ti je upalo u oko? poslala bi mamu ako je kao na netu..
E sad nisam sve gledala ali lakovi za nokte su bili 1.90 ,2.40
sjajila je bilo po 2,40 nadalje
šminki po 3.40 , 3.90 ostalo ne sniženo mislim 6.90 i 8.90
rumenilo na akciji je bilo 4.90
pudere baš nisam gledala
sad bacila oko na net čak mislim da pod sale ima stvari kojih u dučanu nisam vidila ni po toj cijeni tu ima puno ruževa po 2 eura to nisam uopće vidila ,možda ovisi i o dučanu ,regiji zbilja ne znam ovo mi prvi posjet njihovom dučanu bilo je i predivnih paleta boja
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:21   #98
kužim.. pogledala sam na netu, ali nekako mi je slab izbor. imali su oni puno bolja sniženja..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:45   #99
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
kužim.. pogledala sam na netu, ali nekako mi je slab izbor. imali su oni puno bolja sniženja..
Bilo je jako puno pudera ,seruma ali to zbilja nisma gledala cijene da sam imala lovice za trošiti malo bi pozornije sve gledala
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 22:36   #100
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
hvala ti ,jesi zadovoljna sa kupljenim ,imaju predivnu paletu boja,zanimaju me rumenila ako si probala
Do sada sam isprobala puder, rumenila,sjenila,olovku za usne, kremasta sjenila,sestra je uzimala ruzeve i lakove. Sa svime sam zadovoljna, nije jeftinjara kvalitetom poput MUA ili Makeup revolution.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
silv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.