Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2007., 23:58   #61
Quote:
emergence kaže:
meni je zamrse recimo
E koji ne mrsi kosu...sta god sam probala petlja
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 23:59   #62
Quote:
smjeskica kaže:
E koji ne mrsi kosu...sta god sam probala petlja
a kaj si sve probala?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 00:11   #63
Quote:
mrkvich kaže:
u zadnje vrijeme mi je uzasno tesko naci odgovarajuci sampon za normalnu kosu bez volumena(teska je,gusta,cvrsta).vecina njih mi izaziva uzasno perutanje vlasista i moram se drzati sampona protiv prhuta od kojeg mi kosa njah,al bar je cista.
zadnji koj sam probala je bio od hauschke za normalnu kosu, osjetljivo vlasiste....kosa mi je imala hebeni volumen,nadignuta,ma super,al nakon 2 pranja peruti koliko oces.
Imam istu kosu i problem, a vlasište me često zna peckat nakon agresivnih šampona.
Za sada što sam probala savršeno pomaže Kerastase - Dermo Calm šampon. On nije klasičan šampon protiv prhuti već baš za osjetljivo vlasište.
Afrodita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 01:53   #64
Quote:
-ana- kaže:
a kaj si sve probala?
nista preskupo...fructis, nivea, dove, palmolive (uzas), johnson's (koma), schauma (cak i nije los) ali imam pretanku dlaku i petlja se, a ne bih da se sisam.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 16:15   #65
Quote:
Afrodita kaže:
Imam istu kosu i problem, a vlasište me često zna peckat nakon agresivnih šampona.
Za sada što sam probala savršeno pomaže Kerastase - Dermo Calm šampon. On nije klasičan šampon protiv prhuti već baš za osjetljivo vlasište.
meni je dobar ducray-elution sampon za osjetljivo vlasiste, koristim ga uz squaphane (protiv prhuta). nis,probat cu to neko vrijeme tek tolko da mi se regulira i popravi vlasiste, pa cu probat onda neki drugi...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 21:01   #66
Ma nemama pojma,zbombardirani smo kontradiktornim informacijama glede tih sampona...Kao oni tipa Dove,Fructis,Elseve,Nivea...navodno nisu bas ok jer sadrze puno silikona koji cine kosu kratkorocno mrak,ali problem nastaje nakon nekog vremena njihovog koristenja...
Tak da si mislim da su mozda ovi jednostavnijeg sastava bolja opcija...
Al opet,tko sam ja...
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 21:04   #67
Zaboravih napisati da sam kupila u dm-u Afroditin (1L) od kamilice+biotin i ne cini mi se los uopce....bar zasad
A cijena mu je i vise nego prihvatljiva- 23,90 kn
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 01:19   #68
meni je kamilica malo "preslaba" ali zato breza&kadulja kao sto rekoh prije
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 01:25   #69
meni se kosa u zadnje vrijeme dosta masti... valjda od vremena.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:48   #70
Ja imam farbanu kosu u tamno smeđu nijansu, a prije toga sam imala i pramenove i svašta. Baš sam ju izmučila.
A od šampona sam isprobala valjda sve moguće,od regeneratora također.
Najbolji šampon mi je Vichy dercos... nema boljeg. Onaj žuti za suhu kosu.
Samo ga nema baš previše a cijena 80 kn. Kome nije puno preporučam.
Budući da mi je frizerka dobra prijateljica,pitala sam nju kako da nahranim kosu. Ona u svom salonu koristi Keune a preporučila mi je Loreal preparate. Rekla je da za kosu nema boljih. I Vichy je Loreal zapravo jel.
I kupila sam si crveni regenerator za obojenu kosu i ŽUTU ELSEVE masku za kosu. Nikad nisam imala ništa bolje. Kosa mi je tolko nahranjena,lijepo pada... evo sad cu kupit treće pakovanje te maske. Samo treba redovito hranit kosu. I ona mi je rekla da od maske nema koristi ako se ne korisit pravilno. Treba poslije pranja umasirati masku u kosu i zavezati kosu toplim ručnikom.. sa radijatora recimo. I ostaviti tako kosu u toplom ručnika najmanje 10 min. Bez obzira šta piše na kutiji 3 minute ili neznam šta. I od kad tako radim, preporod. Sad korisrim ta 3 proizvoda stalno i hvala Bogu nemoram više stalno isprobavati nešto novo i muciti kosu.

Možda si čak nabavim Loreal pakung iz Profesionalne linije, pa ako je tko imao neka kaže kakav je.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:00   #71
Meni je u zadnje vrijeme super Vichy protiv ispadanja jer jako vlaži kosu i uopće mi nije ko slama od njega. Inače nije pomogao protiv ispadanja, ali za regulaciju suhoće je pet plus!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:15   #72
evo da podijelim svoja iskustva. imam zaje... kosu. tanka je, a teška tak da se objesi. normalna je do suha (sad i do masna od kad sam se kanirala),ali mi je vlasište osjetljivo-čim je agresivniji šampon ili ak mi ne paše odmah dobijem perut, ali onu ogromnu-cijele krpe, kojeg se dugo ne mogu riješiti.

probala sam svakakve šampone-skoro sve lush-eve, skoro sve iz dm-a i zaključak je slijedeći. pašu mi oni što nisu agresivni i koji nemaju slilikone, dakle najjednostavniji mogući bez specijalnih dodataka-fitoval protiv ispadanja je jako dobar, receptovi nisu loši (pogotovo onaj protiv ispadanja, al za masnu nije dobar-dragi je masan), ali najbolji do sada su definitivno oni od elements-a (ko rvacki laš)-dragom sam uzele od koprive za masnu kosu i presretan je, a sebi neki voćni mango i nešto za suhu kosu i ja sam prezadovoljna. i fakat su jeftini-300ml je 8,5kn!! ja ih još razrijedim-ne zato kaj sam škrta, nego se bolje pijeni i manje je agresivan tako, lakše ga se nanosi kad je rjeđi. sad sam kupila nekakav od morskih minerala za oštećenu kosu isto od elementsa i nije mi wow, al je prosječan. kupila sam i alverdeove-neki za tanku kosu od kane i masline-nije loš, poslije ne treba regenerator jer ne petlja kosu, al je malo teži-brže mi se zmaže kosa nego od elementsa, sa time da ja ne stavljam gelove, pjene i sl. stvari.

dragi je koristio taj dercos za masnu kosu i u životu nisam vidjela agresivniji šampon!! imao je tako crveno tjeme, onako bolesno i iziritirano, a još uvijek je bio masan.

zato mi je bilo ovo zanimljivo za afrodita šampone jer imam utisak da bi mogli biti oke (ostale afroditine stvari su oke), al mi je bedasto kupiti litru i da mi nije dobar. imam već previše šampona s kojima veste perem, a i vrijeme je takvo da neću još dugo veste nositi.
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 16:37   #73
vec par godina koristim afroditinu koprivu, em sto fino mirise, uvelike sam se rijesila peruti
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:46   #74
Quote:
dendarii kaže:
ali najbolji do sada su definitivno oni od elements-a (ko rvacki laš)-dragom sam uzele od koprive za masnu kosu i presretan je, a sebi neki voćni mango i nešto za suhu kosu i ja sam prezadovoljna. i fakat su jeftini-300ml je 8,5kn!!
di toga ima? ja sam pretrazila cijeli dm u imortaneu na iblerovom i nisam nasla
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:10   #75
Quote:
Barica kaže:
di toga ima? ja sam pretrazila cijeli dm u imortaneu na iblerovom i nisam nasla
nema ti to u dm-u vec u praskoj vec blizu trga i na glavnom kolodvoru - u liniji gdje je mcdonalds, al s druge strane - odmah kod one parfumerije - valjda sam dobro objasnila . to je bas njihov ducan.
maity is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:35   #76
Quote:
maity kaže:
nema ti to u dm-u vec u praskoj vec blizu trga i na glavnom kolodvoru - u liniji gdje je mcdonalds, al s druge strane - odmah kod one parfumerije - valjda sam dobro objasnila . to je bas njihov ducan.
hvala. bas cu otic vidjeti
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 21:29   #77
Evo da i ja podijelim iskustvo s vama glede Afrodita-kamilica sampona...Sve u svemu cini mi se da je ok,dosta blag ali temeljito cisti i cini mi se nije prepun silikona i ostalih gluposti....Jos kad se cijena uzme u obzir....ma mrak
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 01:21   #78
Bok evo pred par dana odem do moje kozmetičarke da mi nakon dvije god očisti lice jer mi je koma i ono super očisti, predloži mi neke kreme,ali ona mi kaže da kupim hydro Control hidratantna krema anti-wrinkle. LJudi to je protiv bora ali ja biser t nisam odmah skužila tek kad sam otišla na afroditinu stranicu,imam tek 24god.Zar nisam premlada da to koristim? To je ona nova krema ¸plus 50 pa nemam ja 50 god
Labinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 01:59   #79
ja sam dosta dugo koristila od afrodite kamilica-zeleni caj. bila mi je odlicna.
i evo, dosla je zima, pa mi vise ne odgovara..... tako da sam pri zadnjoj kupovini uzela kremu drugog proizvodjaca.....ali vratit cu se na afroditu na proljece, pa cemo vidjet.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 02:28   #80
Quote:
Labinčica kaže: Pogledaj post
Bok evo pred par dana odem do moje kozmetičarke da mi nakon dvije god očisti lice jer mi je koma i ono super očisti, predloži mi neke kreme,ali ona mi kaže da kupim hydro Control hidratantna krema anti-wrinkle. LJudi to je protiv bora ali ja biser t nisam odmah skužila tek kad sam otišla na afroditinu stranicu,imam tek 24god.Zar nisam premlada da to koristim? To je ona nova krema ¸plus 50 pa nemam ja 50 god
ma puisti to..one promoviraju ono za sto su placene,onog tko im je sponzor i s cijim proizvodima rade...
ne slusati kozmeticarke..slusaj sebe ili eventualno doktore kad je rijec o kozi..
ovako samo pumpas postotak nekim kozmeticarkama za koje je evidentno da ni ne znaju sta promoviraju
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.