Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2007., 11:32   #81
Al fakat, kad treba početi s kremama protib bora? Ja imam 22 i nekak mi se čini da bi trebala jer sam uočila jednu boru, što me čudi jer genetski nemam predispoziciju za to, mama s 50 nema skoro niš bora (osim podočnjaka jer malo spava), ali, ak mi zaista i treba, koja je najbolja? Nejdem dermatologici jer mi uvijek preporuči neku skupu kremu od koje nemam neke velike koristi, pa poslije samo plačem za lovom bačenom u vjetar, tj. u nečiji novčanik... Preporuke, molim!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:11   #82
Trenutno koristim Afrodita karotin hidratantnu i mogu reci da odavno nisam imala bolju kremu,a vjerujte mi isprobala sam ih bas dosta,cak i onih od 100 eura...al ova daleko prednjaci nad svima.
Nije masna,a tako nahrani moju mjesovito dehidriranu kozu....ma divota.
Isto tako okolocna iz iste linije je super.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:46   #83
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Al fakat, kad treba početi s kremama protib bora? Ja imam 22 i nekak mi se čini da bi trebala jer sam uočila jednu boru, što me čudi jer genetski nemam predispoziciju za to, mama s 50 nema skoro niš bora (osim podočnjaka jer malo spava), ali, ak mi zaista i treba, koja je najbolja? Nejdem dermatologici jer mi uvijek preporuči neku skupu kremu od koje nemam neke velike koristi, pa poslije samo plačem za lovom bačenom u vjetar, tj. u nečiji novčanik... Preporuke, molim!
kazu strucnjaci nakon 25...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 17:52   #84
refresh

jel mi moze neko rec di ima za kupit afrodita prizvoda koji koriste u kozmetickim salonima, dakle mislim na kreme koje su svi kazu bolje kvalitete od onih koje se prodaju u dm s istim imenom.
navodno nesto kod trga pa neka ulicica negdje nesto?
pliz ako neko zna
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 19:20   #85
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Trenutno koristim Afrodita karotin hidratantnu i mogu reci da odavno nisam imala bolju kremu,a vjerujte mi isprobala sam ih bas dosta,cak i onih od 100 eura...al ova daleko prednjaci nad svima.
Nije masna,a tako nahrani moju mjesovito dehidriranu kozu....ma divota.
Isto tako okolocna iz iste linije je super.
jesu to kremice za 35+? meni tako nešto treba. i ja imam mješovitu kožu a sada je dehidrirana. jesu ti barem malo smanjile borice? ako jesu, kupujem!!!!! kolko koštaju?
pozz
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:45   #86
koristila sam mlijeko s bademom i jako mi se dopalo... brzo se upija a koža ostaje fino mekana i hidratizirana... mogla bih ponovno to kupiti kad potrošim ovo koje sad imam... super je ambalaža od 400 ml...
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:46   #87
ima li koja iskustva sa šamponom kamilica/biotin? je li blag?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:46   #88
Mirise li po karbofiksu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:48   #89
e sad, meni je miris blag i zbilja mi se sviđa... kad sam mirisala uljni gel za tuširanje, dragi je rekao da miriše po karbofiksu... i zbilja ima malo neugodniji miris... ali meni mlijeko nije tako mirisalo
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:52   #90
jel probao netko onu novu aloe kolekciju? trazim u dmu, ali ili sam ja corava ili oni to nemaju!
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:53   #91
Super, onda mogu probati mlijeko.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:54   #92
kamilica/biotin.. jako blag. fin miris.. podsjeca me na sampone iz 80ih po mirisu - kad su svi isto mirisali. ali blag, pogodan za cestu upotrebu..daje kosi sjaj..eto
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:58   #93
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
kamilica/biotin.. jako blag. fin miris.. podsjeca me na sampone iz 80ih po mirisu - kad su svi isto mirisali. ali blag, pogodan za cestu upotrebu..daje kosi sjaj..eto
ne iritra vlasište? nakon propalog alverdea vraćam se balei med 5.5, ali mi je palo na pamet isprobati ovaj ako ne iritira vlasište...? budući da ima 1000 ml, ako mi ne bude odgovarao, morat će ići mami
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:58   #94
Evo: Afrodita Bademov uljni gel za tuširanje za suhu kožu: bademovi proteini 0,1% ; uljni kompleks 3%
sastojci: aqua, sodium laureth sulfate, coco glucoside, glyceryl, oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Panthenol, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Parfum Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropaniol
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:59   #95
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
ne iritra vlasište? nakon propalog alverdea vraćam se balei med 5.5, ali mi je palo na pamet isprobati ovaj ako ne iritira vlasište...? budući da ima 1000 ml, ako mi ne bude odgovarao, morat će ići mami
meni stvarno ne iritira.. a osjetljiva sam ko trogodisnja curica sad ne znam koji da balzam koristis..
ali sampon ko sampon je super. lako se ispire - sto mi je isto full bitno, a ne da se onako "zakelji" za kosu pa da ga ispirem 3 sata...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 17:01   #96
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Super, onda mogu probati mlijeko.
nadam se da će ti odgovarati... ja sam ga prestala koristiti jer sam se prebacila na avon care kad sam dobila 2 boce, isto od 400 ml... mislim da u afroditi ima parabena ali se ne sjećam točno... no, meni je baš odogvarao...
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 17:06   #97
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
meni stvarno ne iritira.. a osjetljiva sam ko trogodisnja curica sad ne znam koji da balzam koristis..
ali sampon ko sampon je super. lako se ispire - sto mi je isto full bitno, a ne da se onako "zakelji" za kosu pa da ga ispirem 3 sata...
probat ću ga! sad sam pri kraju s nesretnim alverdeom i idući tjedan ću kupiti ovaj... što se tiče balzama, koristim onaj gliss kur leave in što se našprica na kosu i od toga mi se tjeme ne iritira... doduše, jučer sam kupila balein regić od breskve da ga isprobam, ali budući da balzam ne nanosim cijelom dužinom kose ne bojim se iritacija od njega... šampon je kod mene ključan zbog masažice prilikom pranja
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 17:17   #98
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
Evo: Afrodita Bademov uljni gel za tuširanje za suhu kožu: bademovi proteini 0,1% ; uljni kompleks 3%
sastojci: aqua, sodium laureth sulfate, coco glucoside, glyceryl, oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Panthenol, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Parfum Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropaniol
Proteini u kozmetici su marketinski trik, oni se ne mogu ugraditi u kozu ili kosu, nego vezu vodu kao i svaki drugi humektant. Gel sadrzi blage tenzide, zgusnjivace i emolijente, jos neke humektante... Polyquaterniumi smanjuju staticki elektricitet u kosi i pomazu ju raspetljati, ne znam koja je njihova svrha u gelu za tusiranje. Sadrzi konzervanse (methylisothiazolinone i methylchloroisothiazolinone se smiju koristiti jedino u proizvodima koji se ispiru jer iritiraju kozu) i dosta parfema i drugih sastojaka za miris (koji takodjer iritiraju kozu). Ne znam sto smatraju uljnim kompleksom. Mozda ester glyceryl oleate...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 17:20   #99
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
nadam se da će ti odgovarati... ja sam ga prestala koristiti jer sam se prebacila na avon care kad sam dobila 2 boce, isto od 400 ml... mislim da u afroditi ima parabena ali se ne sjećam točno... no, meni je baš odogvarao...
I ja imam Avon care losione. Parabeni mi ne smetaju, ima puno gorih sastojaka, pa radije njih izbjegavam.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 17:34   #100
sad sam off topic, ali ja imam onaj fito-firming complex i zbilja je odličan... mislila sam izbjegavati parabene, ali kad mi je taj losion tako dobar i fin, odlučila sam zanemariti parabene u njemu
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.