Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2010., 19:10   #61
definitivno je za božić moglo biti toliko toga šarenoga, zelenog, crvenog, narančastog, šljaštavog : obožava šljaštavo : ma svakakvog, ovo je pomalo anemično za to doba
piromankaaa is offline  
Old 30.10.2010., 19:16   #62
Nema još Metallics kolekcije u Gardenu.
mishevi is online now  
Old 30.10.2010., 19:17   #63
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
nova kolekcija Fairytale

ok, svi ce lakovi biti moji
i trepuše i mozda koji gel liner
miss blondie is offline  
Old 30.10.2010., 19:20   #64
sviđaju mi se sva sjenila, i sjajila i pokoji lak. i naravno shimmer iako već imam onaj twilight. pretpostavljam da će olovčica biti shierasta sito pa će i to vjerojatno pasti
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 30.10.2010., 19:55   #65
Quote:
m@non kaže: Pogledaj post
Meni se puno sviđa nova kolekcija,
I meni isto, rozo sjenilo, lila sjajilo, crveni lak i lila lak s šljokicama, glitter tuševi
Boje su manje-više nježne, suptilne, meni se sviđa.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 30.10.2010., 20:22   #66
Quote:
piromankaaa kaže: Pogledaj post
definitivno je za božić moglo biti toliko toga šarenoga, zelenog, crvenog, narančastog, šljaštavog : obožava šljaštavo : ma svakakvog, ovo je pomalo anemično za to doba
da, mogli su ovo je više tamo za kraj prvog mjeseca, kad se oporavljaš od novogodišnjeg tuluma
crvenkapica5 is offline  
Old 30.10.2010., 20:25   #67
Mi ćemo to tako i tako i dobit u 1. misec

u najboljem slučaju..
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Old 30.10.2010., 21:32   #68
A ja uvijek nađem nešto što mi se sviđa. nema šanse da se meni u kolekciji ama baš ništa ne sviđa.
kikibela is offline  
Old 30.10.2010., 21:32   #69
Hm, nadajmo se da su samo najavili kolekciju puuuno prije i da će ju staviti u proljeće, a da će povodom blagdana stavit neku prigodnije kolkeciju. Ali ajde, nisu morali mjenjati boje, ali trebali su bar staviti neko božićno pakovanje.
Meni se sviđaju ovo sjenilo boje kože (za svaki dan), umjetne trepavice i sjajila (crveno i ljubičasto-zanima me kako bi to izgledalo).
Blondie. (: is offline  
Old 30.10.2010., 22:42   #70
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Pa? Moje su totalno crne i super je ova tamnija nijansa za popunit ih. Ako ih popunim sivim ili crnim sjenilom izgledaju totalno neprirodno, a ovo je ipak blaža boja. Lijepo ih popuni i izgleda prirodnije.
o, ne onda opet moram u dm
zahvaljujem
Velika_kokos is offline  
Old 30.10.2010., 22:44   #71
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
a Metallic LE kolekcija sminke?
Nije bilo taj dan.
Mary Sue is offline  
Old 30.10.2010., 23:31   #72
Nerviraju me vise sa tim LE kolekcijama bolje da se malo potrude i naprave bolje proizvode, sve im postaje totalno bezveze
nego, kod onih vjestackih trepavica se mogu skinuti one zvjezdice?
Samazza is offline  
Old 31.10.2010., 13:04   #73
ja sam baš isprobala matt top coat i otopilo mi loreal lak ispod,a jučer sam ga nanijela :/ još ću ga testirati,al na prvu me razočarao.
Kelj is offline  
Old 31.10.2010., 15:37   #74
Cure iz Osijeka, ajd moLim vas da napišete tu čim vidite nakit iz Metallics koLekcije, onaj križ... odmah trčim po to
Mother Earth is offline  
Old 31.10.2010., 15:43   #75
Quote:
Mother Earth kaže: Pogledaj post
Cure iz Osijeka, ajd moLim vas da napišete tu čim vidite nakit iz Metallics koLekcije, onaj križ... odmah trčim po to
evo ja se baš spremam u Muller provjeriti, pa ti javim za nekih sat vremena

Update: bila, vidjela, ne pronađoh ništa...
__________________
...daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi....

Zadnje uređivanje Legica OS : 31.10.2010. at 16:42.
Legica OS is offline  
Old 31.10.2010., 18:08   #76
Quote:
Kelj kaže: Pogledaj post
ja sam baš isprobala matt top coat i otopilo mi loreal lak ispod,a jučer sam ga nanijela :/ još ću ga testirati,al na prvu me razočarao.
mozda nije do matta, mozda je do tog laka ispod
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 31.10.2010., 18:39   #77
probala sam još jednom prije tog na catrice lak i isto to je napravio, al nisam ostavila da se osuši ''dovoljno'' pa mu nisam uzela za zlo, a danas mi pak ovo napravi... bumo vidli
Kelj is offline  
Old 31.10.2010., 21:25   #78
jedva čekam da metalics kolekcija stigne u os, hoću sva sjenila
fairytale mi nije neka, ništa mi nije zapalo za oko

swatch i još jedan
krivonja is offline  
Old 01.11.2010., 01:07   #79
danas sam se zaljubila u nježno roza xxl sjajilo ne znam kako ga prije nisam skužila
uglavnom, nisam ga kupila jer je mama bila u blizini, a ona bi mi popila krv kako ih imam već milijardu, no u utorak, kad je se riješim, idem po njega i par catrice ruževa
hrčkica is offline  
Old 01.11.2010., 09:38   #80
Super, sad mi triba ova jumbo crna olovka
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.