Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Pogledaj rezultate ankete: Davor Pavun luđak ili genije???
genije 44 47.31%
luđak 20 21.51%
nešto između 29 31.18%
Glasovatelji: 93. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2009., 15:27   #1
Davor Pavuna i zeleni planet Zemlja?

Jeli on idealist i jeli moguće učiniti Zemlju baš toliko zelenom ? :-9
__________________
"Advisement: Evisceration works well. Electrocution, blunt trauma, and decapitation are also effective, I understand."
Hk-47 is offline  
Old 15.03.2009., 15:50   #2
Daj molim te, lik je paradigmatski primjer razloga zašto fizičari ne smiju govoriti ništa izvan usko specijalizirne grane fizike kojom se bave.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 15.03.2009., 15:59   #3
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Daj molim te, lik je paradigmatski primjer razloga zašto fizičari ne smiju govoriti ništa izvan usko specijalizirne grane fizike kojom se bave.
Zasto? Sto je on to krivo rekao?
Za mnom! is offline  
Old 15.03.2009., 16:01   #4
Ha, ti ozbiljno?
Odakle da počnem? Alfa i beta stanje svijesti, Atlantida, Židovi, alternativna povijest, kršćanstvo?
A što se tiče toga da trebamo biti zeleni, u pravu je. To svi kažu.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.

Zadnje uređivanje Davor000 : 15.03.2009. at 16:11.
Davor000 is offline  
Old 15.03.2009., 16:09   #5
Davor Pavun luđak ili genije???

Davor Pavun luđak ili genije???
zerdav is offline  
Old 15.03.2009., 16:10   #6
Jako pametan čovjek i drago mi je da se u NU2 konačno netko vjerodostojan pojavio sa porukama "optimizam, ljubav, zajedništvo,...probudite se".
manaus is offline  
Old 15.03.2009., 16:14   #7
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Daj molim te, lik je paradigmatski primjer razloga zašto fizičari ne smiju govoriti ništa izvan usko specijalizirne grane fizike kojom se bave.
Jel da je lik malko ćaknut Ali onako simpatično. Bilo je par trenutaka kad sam mislio da će se nagnuti preko stola i poljubiti Stankovića od oduševljenja što mi je postavio tako prekrasno pitanje
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Old 15.03.2009., 16:17   #8
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Ha, ti ozbiljno?
Odakle da počnem? Alfa i beta stanje svijesti, Atlantida, Židovi, alternativna povijest, kršćanstvo?
A što se tiče toga da trebamo biti zeleni, u pravu je. To svi kažu.
To su neke njegove brije. Ali kad to maknes, o konkretnim stvarima je sve dobro govorio. Lik je zakon.
Za mnom! is offline  
Old 15.03.2009., 16:18   #9
Quote:
manaus kaže: Pogledaj post
Jako pametan čovjek i drago mi je da se u NU2 konačno netko vjerodostojan pojavio sa porukama "optimizam, ljubav, zajedništvo,...probudite se".
nejasno mi je kaj je to tolko pametno kaj je Pavuna rekao?!?!
tip trkelji o svemu i svačemu...ne velim ja da on nije pametan ali treba biti malo pragmatičan, a ne trkeljiti o nekom utopizmu koji je realno neostvariv..svi mi maštamo o ljubavi, zajedništvu, itd... ali opet svi živimo u svijetu za koji znamo kak funkcionira tak da g. Pavuna ak mu nejde fizika nek se primi pisannja knjiga tipa Jules Verne jer to mu ide...
Ingeni@rio is offline  
Old 15.03.2009., 16:18   #10
Nisam gledao emisiju, al' baš su mi sad pričali da je tip nevjerojatno bahat, prepotentan i opsjednut sobom.
JPK is offline  
Old 15.03.2009., 16:19   #11
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Ha, ti ozbiljno?
Odakle da počnem? Alfa i beta stanje svijesti, Atlantida, Židovi, alternativna povijest, kršćanstvo?
A što se tiče toga da trebamo biti zeleni, u pravu je. To svi kažu.
drago mi je da je netko primjetio, jer izgovoreno i sms-ovi hvale su me jebeno zbunili ovih zadnjih pola sata emisije što sam gledao

lik je govorio očite gluposti, i to neke i iz znanstvene sfere, ne znam što da kažem
someguy is offline  
Old 15.03.2009., 16:21   #12
priča gluposti u trećem licu, moj glas ide opciji broj 2
someguy is offline  
Old 15.03.2009., 16:35   #13
Hmm, neka moderatori spoje dvije teme, pa onda obrišu moj post (ako može?).
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 15.03.2009., 16:42   #14
Meni se čini da je on i luđak i genije. Možda malo više luđak.
__________________
..si dobar??
džekičen is offline  
Old 15.03.2009., 16:47   #15
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Ha, ti ozbiljno?
Odakle da počnem? Alfa i beta stanje svijesti, Atlantida, Židovi, alternativna povijest, kršćanstvo?
A što se tiče toga da trebamo biti zeleni, u pravu je. To svi kažu.
Što je točno rekao o Atlantidi, svijesti i alternativnoj povijesti?
JPK is offline  
Old 15.03.2009., 16:50   #16
Spomenuo je kako se njegova kćer (od 16 god. ako se ne varam) bavi time (Atlantidom) i usput napomenuo nešto protiv "službene" povijesti, a onda je Stankoviću objašnjavao kako on gleda preko nekakvih vibracija (neke razine) i alfa i beta svijesti te utječe (tko zna kako) na druge.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 15.03.2009., 17:02   #17
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nisam gledao emisiju, al' baš su mi sad pričali da je tip nevjerojatno bahat, prepotentan i opsjednut sobom.
Moj prvi dojam je bio da je tip pacijent, i to teži, a tijekom emisije se taj dojam pojačavao. Ne kažem, vjerojatno je stručnjak za nešto i u to ne ulazim, ali da ima psihičkih problema, ima. Najgore bi bilo dati mu nekakve kompetencije van onoga u čemu je zaista stručan, jer bi to bila katastrofa. No, jedan takav više ili manje u Hr, ne igra toliku ulogu, i tako smo već odavno u banani...
__________________
Kad nestane snage argumenta, ostaje argument snage...
Logičke pogreške u dokazivanju - pročitati bar jednom tjedno
betelac is offline  
Old 15.03.2009., 17:09   #18
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Spomenuo je kako se njegova kćer (od 16 god. ako se ne varam) bavi time (Atlantidom) i usput napomenuo nešto protiv "službene" povijesti, a onda je Stankoviću objašnjavao kako on gleda preko nekakvih vibracija (neke razine) i alfa i beta svijesti te utječe (tko zna kako) na druge.
Jel neko skužio odmah na početku, kada kaže kako je bio "brilijantan" gitarista u gimnaziji, jednako "brilijantan" kao i u matematici, a onda nakon desetak minuta kaže da "nije bio toliko dobar gitarista da bi se svidio curicama u gimnaziji"???
Nekako mi se čini da je želja za dokazivanjem svoje genijalnosti (između ostalih, i "curicama" u njegovoj gimnaziji) bila tema današnje emisije...
__________________
Kad nestane snage argumenta, ostaje argument snage...
Logičke pogreške u dokazivanju - pročitati bar jednom tjedno
betelac is offline  
Old 15.03.2009., 17:10   #19
Quote:
betelac kaže: Pogledaj post
Moj prvi dojam je bio da je tip pacijent, i to teži, a tijekom emisije se taj dojam pojačavao. Ne kažem, vjerojatno je stručnjak za nešto i u to ne ulazim, ali da ima psihičkih problema, ima. Najgore bi bilo dati mu nekakve kompetencije van onoga u čemu je zaista stručan, jer bi to bila katastrofa. No, jedan takav više ili manje u Hr, ne igra toliku ulogu, i tako smo već odavno u banani...
Tako je. Dok Hrvatskom drmaju vrhunski strucnjaci poput Josipovica, ovog ludaka je medu savjetnike pozvao Barack Obama i to u vrijeme najvece krize ikad.
Za mnom! is offline  
Old 15.03.2009., 17:19   #20
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
Hmm, neka moderatori spoje dvije teme, pa onda obrišu moj post (ako može?).
može.

Zadnje uređivanje zerdav : 15.03.2009. at 17:29.
zerdav is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.