Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 12:49   #41
Quote:
dakalo kaže:
ako moze jedan osrednja TV kuca, zasto to ne bi mogla
udruga? moze samo treba volje i interesa kojeg naravno nema nego kako sam rekao glavni cilj je drzavna sisetina
i smjestit dupe na kakovu fotelju pa prdit i ljudima mazat oci.
Šta si zapeo za udruge jebote slon više. PREDANO je sve odvjetništvu. PREDANO je sve to spodobama poput Kosorice.

Zna to sve država jer sama država je i otkopala tu masovnu grobnicu o kojoj se ovdje govori i to davne '95.

11 godina brale, 11 jebenih godina.

Naravno, haaški "istražitelji" su tek sada došli šatro istraživati kako bi mogli još malo tereta stavit' na leđa Martiću ili Babiću (jer, eto, ta dva će snosit sve posljedice za sva sranja u tzv. Krajini, a tisuće morbida će i dalje šetati ovom zemljom), ali su doletjeli ko supermeni kada je trebalo iskopati 4 srpska civila u Lici.

Ohladi od udruga, jer problem nije u njima nego u faking državi.
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 17:19   #42
Quote:
łvek kaže:
Šta si zapeo za udruge jebote slon više. PREDANO je sve odvjetništvu. PREDANO je sve to spodobama poput Kosorice.

Zna to sve država jer sama država je i otkopala tu masovnu grobnicu o kojoj se ovdje govori i to davne '95.

11 godina brale, 11 jebenih godina.

Naravno, haaški "istražitelji" su tek sada došli šatro istraživati kako bi mogli još malo tereta stavit' na leđa Martiću ili Babiću (jer, eto, ta dva će snosit sve posljedice za sva sranja u tzv. Krajini, a tisuće morbida će i dalje šetati ovom zemljom), ali su doletjeli ko supermeni kada je trebalo iskopati 4 srpska civila u Lici.

Ohladi od udruga, jer problem nije u njima nego u faking državi.
gradjanska udruga i postoji da vrsi konstantan pritisak na drzavu radi zadovoljenja nekog odredjenog interesa zbog kojeg je ta udruga i osnovana, ako su srpski zlocini vec 11 godina otvoreni onda osim drzave svakako dio krivnje snosi i jedan dio udruga koje svojim pasivnim stavom cekaju da nesta padne s neba.
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 19:09   #43
Quote:
dakalo kaže:
gradjanska udruga i postoji da vrsi konstantan pritisak na drzavu radi zadovoljenja nekog odredjenog interesa zbog kojeg je ta udruga i osnovana, ako su srpski zlocini vec 11 godina otvoreni onda osim drzave svakako dio krivnje snosi i jedan dio udruga koje svojim pasivnim stavom cekaju da nesta padne s neba.
A jesi ti ćorav ili što?

UDRUGE to forsaju već jako dugo, ali niko ih ne *ebe ni 2%

Kao i prijave protiv spodoba koje hodaju hrvatskim gradovima i selima, a klali su Hrvate.. nitko ništa.

Pravna država koju toliko razvikuju Mesić, Pusićka, Sanader i ostale spodobe NE POSTOJI.. točka
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 19:16   #44
Quote:
łvek kaže:
A jesi ti ćorav ili što?

UDRUGE to forsaju već jako dugo, ali niko ih ne *ebe ni 2%

Kao i prijave protiv spodoba koje hodaju hrvatskim gradovima i selima, a klali su Hrvate.. nitko ništa.

Pravna država koju toliko razvikuju Mesić, Pusićka, Sanader i ostale spodobe NE POSTOJI.. točka
Ivek, ne se ljutit zivis u mom bivsem kvartu, nadam se da "Catty" jos funkcionira

to sto udruge vise nitko ne jebe mozda najbolje govori o samim udrugama, no mozemo mi tu do iznemoglosti o udrugama.
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:20   #45
dakalo je očito jedan od onih Srba koji na pitanja odgovaraju smješkom ili sa "ja ne znam, bio sam u sanitetu". Sve što znaju jest kako se potpisat na zahtjev za obnovu kuće
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:28   #46
Quote:
alst kaže:
dakalo je očito jedan od onih Srba koji na pitanja odgovaraju smješkom ili sa "ja ne znam, bio sam u sanitetu". Sve što znaju jest kako se potpisat na zahtjev za obnovu kuće
etiketiranje je sve tvoje znanje!

vec sam na ovom forumu izjavio gdje, kad i kako sam
ucestvovao u DR.
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:42   #47
Quote:
dakalo kaže:
etiketiranje je sve tvoje znanje!

vec sam na ovom forumu izjavio gdje, kad i kako sam
ucestvovao u DR.
Ispravi me ako griješim al to se zaključuje iz tvojih postova

Al te tvoje fore da mi trebamo prijavljivat ako nešto znamo ti je maksimalno u kurcu i to mi liči na četničku retoriku. To je posao državnog odvjetništva i pravne države čije fukcioniranje svi tako vole spominjat. Naravno, kad se radi o hrvatskim zločinima al za srpske uvijek vrijede neke drugi kriteriji
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:51   #48
Quote:
alst kaže:
Ispravi me ako griješim al to se zaključuje iz tvojih postova

Al te tvoje fore da mi trebamo prijavljivat ako nešto znamo ti je maksimalno u kurcu i to mi liči na četničku retoriku. To je posao državnog odvjetništva i pravne države čije fukcioniranje svi tako vole spominjat. Naravno, kad se radi o hrvatskim zločinima al za srpske uvijek vrijede neke drugi kriteriji
Drzava se vec godinama bavi vise hrvatskim zlocinima iz
prostog razloga sto je zbog EU ambicija politickog establishmenta svih boja stisnuta oko rasciscavnja istih, dok ih za srpske zlocine nitko ne stisce, naime ne bi trebalo ali je hrvatska drzava do jaja neucinkovita na svim, ne samo na ovom podrucju i nema rezultata bez stiska, a tome bi ucinkovito mogle doprinjet udruge za koje ja smatram da nedovoljno rade na tom problemu, a da se na problem osvrcu tek zbog dnevno politickih interesa, a ne sveopceg drustvenog interesa.
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 22:58   #49
Quote:
dakalo kaže:
........... zasto TV Nova sad to izvlaci..........
Nije to NovaTV...tu je riječ o grupici ustašoida koji koriste govor mržnje da bi.....da bi..... da bi nešto. I tome treba stati na kraj. Tu emisiju treba zabranit, gamad pozatvarat, u Haag, u Remetinec, u Lepoglavu....oni bi razjebavali harmoniju. E nećete bagro!!!!!
Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 23:47   #50
Quote:
Inkvizitor kaže:
Na Tv Nova prikazana rekonstrukcija pokolja Hrvata u Baćinu iz Cerovljana i Hrvatske Dubice. Ukupno je ubijeno samo u iz ta dva mjesta 84 ljudi a ukupno s teritorija Hrvatske Dubice preko stotinu.

Za zločin nitko nije kažnjen

Povratnici srpske nacionalnosti ne žele o tome govoriti..
a kak bi govorili,kad su oni to radili skupa sa jugo vojskom,pardon cetnicima.Susjedi,bili su su susjedi pobijenima... glavno da se srbi bune na medjunarodnim pravnim ustanovama kak su maltretirani u hr,pisma nisu presatali slat svakodnevno....vec skoro 17 godina
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 00:58   #51
Quote:
dakalo kaže:
Drzava se vec godinama bavi vise hrvatskim zlocinima iz
prostog razloga sto je zbog EU ambicija politickog establishmenta svih boja stisnuta oko rasciscavnja istih, dok ih za srpske zlocine nitko ne stisce, naime ne bi trebalo ali je hrvatska drzava do jaja neucinkovita na svim, ne samo na ovom podrucju i nema rezultata bez stiska, a tome bi ucinkovito mogle doprinjet udruge za koje ja smatram da nedovoljno rade na tom problemu, a da se na problem osvrcu tek zbog dnevno politickih interesa, a ne sveopceg drustvenog interesa.
Dobro, to je već ok stav, moglo bi se reći da ga i dijelim. Ali ne možeš reći da sad mi trebamo skupljat dokaze i dizat optužnice. Nije to naš posao već posao policije i pravosuđa. A tako se inače voli spominjat funkcioniranje pravne države kad treba raščišćavat hrvatske zločine. Al u vezi ovog slučaja nema takvih vapaja, svih zaboli

I ako ne reagiraju nakon što je bilo na tv-u a znamo da neće, onda neće nikad. I nećeš vidjet da se perjanice našeg novinarstva zgražaju nad tim. Najveći pokolj poslije Ovčare. Mislim stvarno, šta još reći, kakve mi to medije imamo i gdje mi živimo
__________________
Borac protiv vjetrenjača
alst is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 01:26   #52
Quote:
Ahab kaže:
Nije to NovaTV...tu je riječ o grupici ustašoida koji koriste govor mržnje da bi.....da bi..... da bi nešto. I tome treba stati na kraj. Tu emisiju treba zabranit, gamad pozatvarat, u Haag, u Remetinec, u Lepoglavu....oni bi razjebavali harmoniju. E nećete bagro!!!!!
Ironije nikada dosta...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 20:19   #53
Quote:
McAucliffe kaže:
Ironije nikada dosta...
koje crne ironije.... prati sada kad ih konačno sjebu.. a bilo je i vrijeme.
Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:13   #54
Quote:
frch kaže:
to i je poanta zato ja za srbe kažem da su četnici..
Pa to je za njih komplimnet, narociti otkada su izjednaceni sa partizanima tj. antifasistima !
Temporary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:36   #55
Ljudi, kako vam ne dosadi lupati jedno te isto.
Mediji su mediji, a pravosudje i zakon nesto drugo. Koliko ja znam i tamo prijeko su vec ponesto ocistili pred svojim vratima.
To sto vi mislite o NJIMA to i ONI misle o vama, a sve zbog nekih (i tamo i tu) koji su htjeli biti upisani u povijest i napuniti dzepove...
Malim ljudima (topovska hrana)je ostala frustracija, otvorene rane koje sporo
zarastaju, a ispastaju uglavnom oni koji imaju hrabrosti i cistu savjest.

I jos nesto; do ovoga rata a i u njemu vecina vas "glasnogovornika" niste ni znali ni di je Vukovar a ni Bacin, ako to danas uopce jos znate.

Zadnje uređivanje rodjeni : 28.10.2006. at 22:37.
rodjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 12:20   #56
Uzgred budi receno, u odnosu na Inkove tvrdnje o povlastenosti srpskih zlocinaca prilikom abolicija, potpunosti radi teba navesti podatak da je u RH osudjeno za ratne zlocine:

- 600 Srba, tj pripadnika srpskih formacija
- 4 Hrvata, tj pripadnika hrvatskih formacija.

Bokić, Inkić
__________________
Sankilot.
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 14:46   #57
Quote:
OrangeC kaže:
Uzgred budi receno, u odnosu na Inkove tvrdnje o povlastenosti srpskih zlocinaca prilikom abolicija, potpunosti radi teba navesti podatak da je u RH osudjeno za ratne zlocine:

- 600 Srba, tj pripadnika srpskih formacija
- 4 Hrvata, tj pripadnika hrvatskih formacija.

Bokić, Inkić

I ja sam to negdje procitao...

A evo: "Od 1991. do 2005. u Hrvatskoj je za ratne zlocine kazneno prijavljeno blizu 4800 osoba, a u otprilike 1500 slucajeva podignuta je optuznica. Dosad je osudjeno 606 ljudi, s tim da je medju njima zanemariv postotak pripadnika hrvatskih vojnih ipolicijskih postrojbi. Do 2001. godine Drzavno odvjednistvo nije ni pokretalo postupke za ratne zlocine protiv hrvatskih vojnika i policajaca, uz izuzetak farsicnog postupka Karlovcaninu Mihajlu Hrastovu."

"Sudjenje za ratni zlocin na Ovcari u Beogradu smatra se jednim od najprofesionalnijih na prostoru bivse Jugoslavije."

"U postupku koji je okoncan u prosincu 2005. cetrnaestorica od sesnaestorice optuzenih proglaseni su krivima, s tim da su osmorica osudjeni na maksimalne zatvorske kazne od dvadeset godina. Predsjedavajuci sudac u "slucaju Ovcara" Vesko Krstajic zasad je jedini sudac na prostoru bivse Jugoslavije kojemu su obitelji zrtava javno zahvalile na postenom sudjenju i postivanju dostojanstva onih koji su pobijeni na Ovcari."
rodjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 16:54   #58
Samo 600? Fali još barem jedna nula i bit će sve ok
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 16:58   #59
Quote:
OrangeC kaže:
Uzgred budi receno, u odnosu na Inkove tvrdnje o povlastenosti srpskih zlocinaca prilikom abolicija, potpunosti radi teba navesti podatak da je u RH osudjeno za ratne zlocine:

- 600 Srba, tj pripadnika srpskih formacija
- 4 Hrvata, tj pripadnika hrvatskih formacija.

Bokić, Inkić
Kao prvo 4 Hrvata je glupost.

grubo gledano sto se tice odnosa onda bi i trebao bit tu negdje, tj. do 3% od optuzenih srpskih zlocinaca.
uzmimo u obzoir ko je koga napao, na cijem se teritoriju ratovalo, broj civilnih zrtava, infrastrukturalnih razaranja, ekonomskog nazadovanja RH, pa cemo doci do takovog odnosa.

meni se cini da Srbi zele i kroz ove omjere dokazat da se radi o izjednacenoj krivnji, kojoj nema mjesta zbog sveg sto sam naveo.

Hrvatska je proglasila aboliciju, unatoc ogromnim gospodarskim stetama (cca 200 mlrd dolara) djelovanjem dobrog dijela srpskog pucanstva, gradjana RH, naravno ne za one za koje se dokaze da su direktno odgovorni za zlocine, sad kad se zna da je u okupiranim podrucjima zivjelo oko 150,000 Srba onda brojka od 600 Srba
tj. 0.4% nije velika nego jos uvijek mala
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 17:38   #60
Quote:
Ahab kaže:
koje crne ironije.... prati sada kad ih konačno sjebu.. a bilo je i vrijeme.
Tak je...dolje s njima. Ja bi onog Valdeca ošišal na nulu za primjer drugima.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.