Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2015., 12:57   #5981
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=ZmznarOjJ-c nisam Crnogorac, ali mi se svidja ova.
Vjerojatno zbog toga da nisi cuo ovaj biser od "crnogorske" pjesme
Ivan Grozny is offline  
Old 15.07.2015., 23:13   #5982
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Majstori od malena počinju da uče.



Nego što. Ali iz nekog razloga fali mi pastve koja voli da se usrećuje vlastitom nesrećom.

Jel imate Vi neku ideju? Čini mi se da imate potencijala za đakona. Možda bude i neki svetac od Vas.

Hm..Sveti Nesretije.
Pravi jezuita,,,nema sta.Izmedju tebe i Ivana postoji svojevrsni medjuosobni klimoglav.Ko zna zasto je to takoo.Mozemo da pogodimo,ali necemo.
__________________
Cili është roli i shtetit të thellë ballkanik në projektin NWO?
union grozni is offline  
Old 17.07.2015., 10:23   #5983
http://www.vijesti.me/vijesti/sef-sr...berlinu-842907

Vlada je juče imenovala velikog majstora Regularne velike lože Srbije Ranka Vujačića za ambasadora Crne Gore u Berlinu, u Njemačkoj, potvrđeno je “Vijestima” iz više izvora iz Vlade.
LukaKili is offline  
Old 22.07.2015., 09:34   #5984
Quote:
LukaKili kaže: Pogledaj post
http://www.vijesti.me/vijesti/sef-sr...berlinu-842907

Vlada je juče imenovala velikog majstora Regularne velike lože Srbije Ranka Vujačića za ambasadora Crne Gore u Berlinu, u Njemačkoj, potvrđeno je “Vijestima” iz više izvora iz Vlade.
Toma Nikolić postao počasni građanin Berana. NJKV Aleksandar i princ Nikola Petrović Njegoš - zagrljeni na proslavi prestolonaslednikovog rođendana.

Ivan Grozni otišao negde da se na miru isplače.
aleksije radicevic is offline  
Old 22.07.2015., 19:15   #5985
Naslijednik nacista i nacistickih saveznika pop Crkve Srbije Risto Sotona poznati pod nadimkom "Amfilohije" optuzuje NATO zbog "neonacisma". http://portalanalitika.me/clanak/195...ik-nacifasizma
Za nevjerovati je koliko je ta izjava licemjerna, posebito ako je govornik ideoloski naslijednik jednog od najpoznatijih crnogorskih kvislinga popa Crkve Srbije Joanikija Lipovca http://www.e-novine.com/feljton/1234...-Kvisling.html

Hoce li netko konacno zabraniti onu zlocinacku sektu barem u CG te protjetrati neonaciste-crnomantijase tamo gdje pripadaju?
Citat dana: "Kod primitivnih vjerskih fanatika kakvih uvijek ima dovoljno, riječ jednog mitropolita ima veliki odjek i značaj". Evo vam ogledala gospodo svetosavci https://www.facebook.com/bizarni.sveci.srpske.crkve

Zadnje uređivanje Ivan Grozny : 22.07.2015. at 19:26.
Ivan Grozny is offline  
Old 22.07.2015., 19:19   #5986
Talking

Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Toma Nikolić postao počasni građanin Berana. NJKV Aleksandar i princ Nikola Petrović Njegoš - zagrljeni na proslavi prestolonaslednikovog rođendana.
Kako nježno, Aca Gica i Nidža Pica.
ruka-slave is offline  
Old 25.07.2015., 22:53   #5987
...
Tosislav is offline  
Old 27.07.2015., 21:04   #5988
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Kako nježno, Aca Gica i Nidža Pica.
A di su vaši ?
Pućko is offline  
Old 27.07.2015., 21:11   #5989
Quote:
Pućko kaže: Pogledaj post
A di su vaši ?
Smetaju između ove dvojice.
ruka-slave is offline  
Old 28.07.2015., 16:57   #5990
Neverovatno mi je drago da danas Crnogorci mrze Srbe. Sve se vraća sve se plaća.

Servi i Crnogorci su zaboravili Bloody Christmas.

Bravo Crnogorci. Na pravom ste putu. Vi niste Servi. Gledano povjesno prije su Servi Crnogorci.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 11:44   #5991
Lamina na Rumiji: mjesto gdje Isus Krst nikad ne dolasi http://portalanalitika.me/clanak/196...ovni-terorizam
... jer tamo vlada Sotona ... Risto Sotona
Lamina na Rumiji je simbol svega antikrscanskog, simbol ratnog huskanja, nacionalne i vjerske mrznje, simbol sotoninstickog sektastva zvanog Sotonosavstvo
Ivan Grozny is offline  
Old 01.08.2015., 14:17   #5992
Policijska sekta "cpc" https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...f9&oe=563B2090
LukaKili is offline  
Old 01.08.2015., 14:39   #5993
Svađa dviju bliskih vjerskih institucija koja je prava a koja nije. Podsjeća me na ono mlaćenje grčkih i armenskih svećenika u Jeruzalemu. I to su odrasli i zreli ljudi, navodno i stupovi morala u državi.

Ne znaš bi li se čovjek smijao ili plakao nad budućnošću ljudskog roda.

Neopisivo mi je drago što sam odjebao sve u vezi religije još prije 13 godina.
JollyRoger13 is offline  
Old 01.08.2015., 15:49   #5994
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Svađa dviju bliskih vjerskih institucija koja je prava a koja nije. Podsjeća me na ono mlaćenje grčkih i armenskih svećenika u Jeruzalemu. I to su odrasli i zreli ljudi, navodno i stupovi morala u državi.

Ne znaš bi li se čovjek smijao ili plakao nad budućnošću ljudskog roda.

Neopisivo mi je drago što sam odjebao sve u vezi religije još prije 13 godina.
Hm u CG je samo jedna zvanicna verska institucija koju postuje 90% pravoslavnih vernika i koja traji neprekidno vec preko 800 godina a to je Mitropolija Crnogorsko Primorska SPC, a ovo drugo je udbaska tvorevina nastala 1993 i registrovana je kao NVO u policijskoj stanici Cetinje,tako da medju njima nema nista blisko. Ova druga kvazi crkva nepriznata i koja skuplja rascinjene svesteneki iz Srbije i Bosne je tu samo da bi pokusavala da rusi SPC u CG i to im je jedini cilj i nista drugo,ali slabo im ide.
LukaKili is offline  
Old 01.08.2015., 15:57   #5995
Quote:
LukaKili kaže: Pogledaj post
Hm u CG je samo jedna zvanicna verska institucija koju postuje 90% pravoslavnih vernika i koja traji neprekidno vec preko 800 godina a to je Mitropolija Crnogorsko Primorska SPC, a ovo drugo je udbaska tvorevina nastala 1993 i registrovana je kao NVO u policijskoj stanici Cetinje,tako da medju njima nema nista blisko. Ova druga kvazi crkva nepriznata i koja skuplja rascinjene svesteneki iz Srbije i Bosne je tu samo da bi pokusavala da rusi SPC u CG i to im je jedini cilj i nista drugo,ali slabo im ide.
Kako se ono SPC odvoji od Carigrada?
ruka-slave is offline  
Old 01.08.2015., 16:06   #5996
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Kako se ono SPC odvoji od Carigrada?
Tako sto je Sveti Sava 1219.g u Nikeji kod Vaseljenskog patrijarha i vizantijskog cara izdejstvovao i dobio autokefalnost za srpsku crkvu, a po povratku u Srbiju on osniva nekoliko episkopija autokefalne srpske crkve,jedna od njih je i Zetska episkopija a danasnja Mitropolija CG primorska
LukaKili is offline  
Old 01.08.2015., 16:53   #5997
Quote:
LukaKili kaže: Pogledaj post
Tako sto je Sveti Sava 1219.g u Nikeji kod Vaseljenskog patrijarha i vizantijskog cara izdejstvovao i dobio autokefalnost za srpsku crkvu, a po povratku u Srbiju on osniva nekoliko episkopija autokefalne srpske crkve,jedna od njih je i Zetska episkopija a danasnja Mitropolija CG primorska
ccc, sveti Savaotije tako predan srpskoj stvari da je 600 gdoina prije nacionalne države izmislio nacionalnu crkvu..pa još osobno i vlastoručno osniva srpske episkopije/biskupije tamo gdje ih nikad nije bilo prije njega...ili jeste?

Nego što je bilo koju godinicu prije u Konstantinopolisu, recimo 1204? Sa Vaseljenskim Patrijarhom ter Carom Vascijele Vizantije?
ruka-slave is offline  
Old 01.08.2015., 20:39   #5998
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
ccc, sveti Savaotije tako predan srpskoj stvari da je 600 gdoina prije nacionalne države izmislio nacionalnu crkvu..pa još osobno i vlastoručno osniva srpske episkopije/biskupije tamo gdje ih nikad nije bilo prije njega...ili jeste?

Nego što je bilo koju godinicu prije u Konstantinopolisu, recimo 1204? Sa Vaseljenskim Patrijarhom ter Carom Vascijele Vizantije?
Besmislenog li posta.
Sta 1204. mislis na divljacke varvarske pljacke i ubijanja po Carigradu i Vizantiji,varvari udarili na civilizaciju i okupirali je,ne vidim sta si hteo time uopste
LukaKili is offline  
Old 02.08.2015., 09:56   #5999
Quote:
LukaKili kaže: Pogledaj post
Hm u CG je samo jedna zvanicna verska institucija
Potpuno si u pravu. U CG ima samo jedna pravoslavna vjerska zajednica koja djeluje saglasno vazecim zakonima te zemlje naime ona zvana Crnogorska pravoslavna crkva. Ona vjerska zajednica koju si naveo je STRANA vjerska zajednica. Zamislite samo vjersku organizaciju koja se zove "mitropolija crnogorska", a pri tome nema registraciju u samoj CG nego je pravni subjekat strane drzave Srbije
Sve je ovo ne samo krsenje zakona sekularne drzave CG, nego je takodjer i krsenje temeljnog crkvenoh principa "pomjesnosti" tj adnistrativne podjele, koja se vrsi po teritorijalnom principu.
Dakle crnogorska filijala Crkve Srbije uopce nema pravo postojati unutar granica neovisne Crne Gore.
Ivan Grozny is offline  
Old 02.08.2015., 16:46   #6000
Pa to samo NVO organizacije kao sto je komunjarski projekat zvan "cpc" se registruje u policijskoj stanici kao udruzenje gradjana a ne Mitropolija koja neprekidno postoji vec 800god gde si cuo u nekoj drzavi da se tradicionalne crkve pravoslavna,katolicka itd registruju kao NVO to rade samo sekte raznih vrsta
A kad bi se ti pitao ti bi i sve Srbe iz CG proterao,kao i sve sto nosi predznak srpski porusio,onda bi u CG ostala samo ledina,a sto je apsurd niti si crnogorac niti si dudukljanin niti imas ikakve veze sa CG zato jedino mozes biti smao strani placenik "cpc"
LukaKili is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.