Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Formalne debate

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2011., 12:53   #281
.. a .. nisam znao ..

.. mislio sam da se debatom uvjerava sebe .. kao .. nisi dovoljno siguran .. protivnik te navede na slabosti .. iz toga izađeš ili jači .. ako te slabosti dobro kontroliraš .. ili te rasturi .. pa moraš odbaciti sve ..
.. obe mogućnosti dobre .. kao .. vode istini ..

.. na tu publiku .. kao .. komšiluk .. nisam mislio ..

(.. ali ima nešto .. u tom komšiluku .. to sam ja bio još onomad svatio .. sve se nešto .. na žiku .. kao da je žika petar petrović njegoš .. pa da je car ili sveti jeronim ili alojzije stepinac .. pa da sve zna .. pa da baš na njega moraš paziti ..)
alim is offline  
Old 01.05.2011., 13:18   #282
Umijeće debatiranja je braniti i tezu u koju sam osobno ne vjeruješ.
Sanable is offline  
Old 22.05.2011., 23:29   #283
Quote:
Sanable kaže: Pogledaj post
Umijeće debatiranja je braniti i tezu u koju sam osobno ne vjeruješ.
da bi dobro obranio tezu moraš sebe uvjeriti, barem na kratko, da je to ispravna teza
aLat is offline  
Old 23.05.2011., 10:21   #284
Quote:
aLat kaže: Pogledaj post
da bi dobro obranio tezu moraš sebe uvjeriti, barem na kratko, da je to ispravna teza
Ne. Ne moraš.
Moraš znati odabrati argumente koji joj idu u prilog, zanemariti one koji joj ne idu u prilog, a sve bez osobnog angažmana.
Zato ovaj podforum i ne može zaživjeti: nema dovoljno ljudi koji bi se umjeli odvojiti od vlastitog stava.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 23.05.2011., 16:59   #285
A tko bi to bio objektivni sudac,da proglasi čiji su argumenti prevagnuli ,ako pak dotični silom ne prihvača navedeno?
@
Alime,daj bar ovdje pokušaj bez točkica ak možeš,jer mi se čini da poneki u njima vide zamke od kojih zaziru,oli ih doživljavaju kao trik-logičkog nadmudrivanja.
žacko11 is offline  
Old 24.05.2011., 00:02   #286
Quote:
žacko11 kaže: Pogledaj post
A tko bi to bio objektivni sudac,da proglasi čiji su argumenti prevagnuli ,ako pak dotični silom ne prihvača navedeno?
Dobro, jesi li pogledao pravila debate, kao i jednu i pol održanu debatu?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 24.05.2011., 14:14   #287
Ma,jesam nekoć kada je bilo i otvoreno,pa biće zaboravio,a nekako mi blesavo da isto opet čitam...
žacko11 is offline  
Old 24.05.2011., 14:31   #288
Tvrdim da,je titula modera kod mnogih ...privid ,štaka za nedostižnom moći koju nisu stekli za real. života.I što je,nekome realiziranom ,potrebna dodatna obveza k tomu još neplačena?
I tvrdim,koliko god ga ne volio,da če grobar nogometa -mamić iz Dinama otiči,kada če on to htjeti,..,dakle nikaki bojkoti i pravosudni aparati ga neče otjerati.
žacko11 is offline  
Old 25.05.2011., 13:34   #289
Quote:
žacko11 kaže: Pogledaj post
Tvrdim da,je titula modera kod mnogih ...privid ,štaka za nedostižnom moći koju nisu stekli za real. života.I što je,nekome realiziranom ,potrebna dodatna obveza k tomu još neplačena?
I tvrdim,koliko god ga ne volio,da če grobar nogometa -mamić iz Dinama otiči,kada če on to htjeti,..,dakle nikaki bojkoti i pravosudni aparati ga neče otjerati.
Ovo su dvije kvalitetne teme za debatu.
Neka netko od admina otvori klona kojeg će se moći moderirati te raspravi to s tobom.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 27.05.2011., 12:46   #290
lastan hočeš ti?
oš neš bangladeš?
žacko11 is offline  
Old 27.05.2011., 14:30   #291
Oprosti a zašto ti koristiš dijakritičke znakove kad ih koristiš krivo? Bolje piši bez njih, nama koji smo pismeni to upada u oči
Dobra tema ova sa modovima, podržavam
bilokoje is offline  
Old 28.05.2011., 09:33   #292
(ok.molim moš li pojasniti?)

Ako misliš,na moj pravpis oli zašto ne pišem književno to je samo do zajebancije moje.Oli je forumom drugačije regulirano,što mi baš i nije upalo u oko?

Poz.
žacko11 is offline  
Old 28.05.2011., 09:40   #293
Lastane i zakaj te čak prečesto,susrečem po forumu (čovijek bi rekao da se guraš...) i zakaj si ne središ taj prastari avatar sa zurkom u hipija?
I ne ljuti se.
P.S. Koliko imdeš proljeća?

-Eto,još jedna brzopotezna tema za raspru ,koju,prilikom koje tvrdim,da nisam onako na brzaka prodal Plivine dionice koje dobih zbog ranjavanja,...kako bi danas bio sasma materijalno zbrinuto čeljade,iako mi praf za praf ni ovako život ničime ne oskudijeva....ali kak se veli,od viška glava nebu boljela.
žacko11 is offline  
Old 28.05.2011., 09:48   #294
Jamačno hrabro tvrdim,što ču ujedno na kraju i potkrijepiti dokazIma,kako če danas na nogometnome finalu Barcelone, ipak imati premoć(znatnu-naznatnu...)nad nogometnim divom iz engleske Mančester United-om.
Bez obzira na činjenično stanje uzroka,što se finale odigrava na Wembleeju.
Prevagu osjetnu il neosjetnu(ako pak sudci neće nekaj zabrljati...) ali vrlo dražesnu i bitnu bi olako mogao donijeti Messi,...dok bih ovako odokativno mogao ustvrditi,kako bi španjolci i bez messija bili tek ravnopravan sudar nogometnih divova.
žacko11 is offline  
Old 21.06.2011., 20:58   #295
Ajmo malo o Difovima....

Joj!
Kak ste vi pametni...

A...di ste?!
 
Old 22.06.2011., 19:58   #296
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ovo su dvije kvalitetne teme za debatu.
Neka netko od admina otvori klona kojeg će se moći moderirati te raspravi to s tobom.
Hypo007 is offline  
Old 25.06.2011., 21:18   #297
Prijavljujem se za formalnu debatu "Kontradikcije u Bibliji". Ja branim stav da u Bibliji ne postoji niti jedna jedina kontradikcija.

solosaroman@ je prihvatio izazov, pa bih molio moderatore da krenemo.
Toza is offline  
Old 26.06.2011., 06:25   #298
solosaroman@ je odustao.
Toza is offline  
Old 27.06.2011., 22:11   #299
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 29.06.2011., 01:18   #300
sesonkuz@ je pristao debatirati umjesto solosaromana@ pa bih molio moderatore da otvore temu pod naslovom "Kontradikcije u Bibliji".
Toza is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.