Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2015., 13:18   #1261
Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
ne, to nosiš u poreznu isprintano iz GIF_POD-a.
Mi sve priloge šaljemo e poreznom. Ništa ne nosimo u poreznu.
ini5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 08:32   #1262
Kakva su Vam iskustva sa SNU obrascem, malo čitam upute i ima tu svega za proučavanje
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 20:50   #1263
Vecer, da li itko moze pomoci sa problemom oko jave i e porezne?

Sve je bilo dobro i radilo do danas i kad idem poslati pdv obrazac javlja mi :

JAVA (TM) was blocked because it is out of date and needs to be update

i javi mi

Click image for larger version

Name:	greska.jpg
Views:	39
Size:	8.4 KB
ID:	15474

i posli me neda nista i izbaci me s e porezne.
programer mi je na godisnjem a ja moram poslati JOPPD i neznam kako.

neznam da li je greska do mene( mog kompa) ili do e porezne.
a niko nije dirao ni skidao nove jave..
martina1306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 16:51   #1264
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Kakva su Vam iskustva sa SNU obrascem, malo čitam upute i ima tu svega za proučavanje
ima uputa i filmića ali po meni su za rješavanje najjednostavnijih situacija, ima dosta stvari koje uopće nisu navedene a trebale bi biti tako da ja najčešće šaljem upite na eporeznu i molim se da odgovori dođu što prije.

ja valjda imam sve najkompliciranije probleme koji se mogu stvoriti na eporeznoj
a čini mi se da je ekipa na godišnjem jer već više od dva tjedna nema odgovora od njih

Quote:
martina1306 kaže: Pogledaj post
Vecer, da li itko moze pomoci sa problemom oko jave i e porezne?

Sve je bilo dobro i radilo do danas i kad idem poslati pdv obrazac javlja mi :

JAVA (TM) was blocked because it is out of date and needs to be update
po svemu što pišeš java ti je stara odnosno out of date i trebaš napraviti update

java
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 13:15   #1265
Bok.
Kad smo vec kod jave, da li ste napravila prijelaz s g.croma na neki novi preglednik?
Podesiti mozilu ili?
S obzirom na obavijest da u rujnu nece funkcionirati crome...
latica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 23:16   #1266
Quote:
latica7 kaže: Pogledaj post
Bok.
Kad smo vec kod jave, da li ste napravila prijelaz s g.croma na neki novi preglednik?
Podesiti mozilu ili?
S obzirom na obavijest da u rujnu nece funkcionirati crome...
Nisam još ali budem u zadnji čas , nekako se još potajno nadam da će se oracle i google dogovoriti nekako...jer baš sam se navikla na chrome,
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 10:47   #1267
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
Nisam još ali budem u zadnji čas , nekako se još potajno nadam da će se oracle i google dogovoriti nekako...jer baš sam se navikla na chrome,
Meni je isto crome ok, nakon explorera je bajka, a sad opet problem.
Plizz, javite di prelazite i sto mijenjate.
Ja mozilu nisam uspjela podesiti...
latica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:32   #1268
Pozdrav, trebam pomoć. Pokušavam predati pdv obrazac na e poreznoj i sve je ok do potpisa. Nece pa nece digitalno potpisat. Probala sam ssve, ie, mozz i chrome,, reinstalirat javu, pregledala da je sve po uputama enabled a onda presla na drugi komp pa isto to i ništa. Jel zna netko u čemu bi mogao biti problem. Hvala
vayaone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 12:49   #1269
Da li je još nekome ePorezna užasno spora u zadnjih par dana? Trebalo mi je 15 minuta da pošaljem JOPPD, nakon svakog upisa čekam 2 minute.
Ne znam da li je do toga da koristimo stari Windows XP i Internet Explorer 8, java je najnovija, ali do sad je radilo jako dobro.
Exy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 13:18   #1270
pokušavam podesiti mozilu , inter.bankarstvo funkcionira, ali eporezna NE

u alati, opcijama, pod certifikati ne pronalazim certifikat Activ.client, ni datoteku pkcs211...nešto, pokušavam je uvesti, no traži me lozinku... ne znam kako dalje,
bankarstvo funkcionira ,porezna ne..

na crome sve ok.
latica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 09:05   #1271
Ne instalirati Javu 8U60, kažu na stranicama Porezne da se javljaju poteškoće u radu
Hoće li napokon državna uprava prestati raditi sa Javom, obzirom da je totalno outdejtana...
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 09:25   #1272
I ja sam se mucila,a trazilo je da se instalira nova verzija Jave...ja nisam uspjela,pa sam stavila da se obrazac vidi svim ovlastenicima dok ne vidim sto napraviti....Idu mi ma zivce oni i nadogradnje...
0511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 17:32   #1273
Jel vama referenti obrađuju SNU obrasce? Meni još uvijek od kraja 7 mjeseca stoji da je zaprimljen
Imala sam najbolju namjeru dok imam manje posla lijepo srediti sve te nepovezane uplate i obrasce ali izgleda da ništa do 9 mjeseca, a zaposlenici stalno pitaju radi povrata poreza (budući da su im u poreznoj rekli da ga ne mogu dobiti jer nisu sjele sve uplate)
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 09:58   #1274
Ja imam neobradjenih snu jos od 5.mj.
Stoji,a poruke uredno dolaze...
latica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 07:42   #1275
Quote:
mladjoo kaže: Pogledaj post
Ne instalirati Javu 8U60, kažu na stranicama Porezne da se javljaju poteškoće u radu
Hoće li napokon državna uprava prestati raditi sa Javom, obzirom da je totalno outdejtana...
Ali bez najnovije nadogradnje jave onemogućeno je potpisivanje e-dokumenata, kao i ulaz u pbz aplikacije.

Od 01.09.2015 se gasi NPAPI za google chrome, prešao sam na internet explorer i nema nikakvih problema.

Mozila firefox je katastrofalan preglednik. Rade mi samo pbz usluge, za e-poreznu ne može naći certifikat (i ako sam sve odradio po uputama i certifikat je upisan u pregledniku).

Nije mi samo jasno zašto državne institucije forsiraju programski jezik java, pa valjda imaju novije i modernije programske jezike. Od 01.09.2015 očekujem živi kaos.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:55   #1276
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
Jel vama referenti obrađuju SNU obrasce? Meni još uvijek od kraja 7 mjeseca stoji da je zaprimljen
Imala sam najbolju namjeru dok imam manje posla lijepo srediti sve te nepovezane uplate i obrasce ali izgleda da ništa do 9 mjeseca, a zaposlenici stalno pitaju radi povrata poreza (budući da su im u poreznoj rekli da ga ne mogu dobiti jer nisu sjele sve uplate)
i meni stoji SNU od 7.mj ali na PK kartici je to obrađeno tj.proknjiženo (imala sam viška pa ih trpala pod kamate). a SNU još stoji u radu.... godišnji su pa očito nisu baš ažurni
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 16:34   #1277
Dakle, što uraditi ?

Intalirati novu JAVU ili ne ?

Koristiti IE, CHROME ili FIREFOX ?



Kakva su Vaša iskustva ??

Hvala
Pacifica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:04   #1278
Quote:
Pacifica kaže: Pogledaj post
Dakle, što uraditi ?

Intalirati novu JAVU ili ne ?

Koristiti IE, CHROME ili FIREFOX ?



Kakva su Vaša iskustva ??

Hvala
Ja radim sa starom javom još na chrome-u, ali danas mi je muž rješio IE za ubuduće kad chrome ukine plugin za javu...probao je mozzilu ali je bilo problema s učitavanjem certifikata, pa smo odlučili prijeći na IE...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 09:03   #1279
Ja koristim IE skoro od početka,ali samo za te "e" stvari ,a Chrome sam imala u pričuvi ako zakaže IE. Inače mi je IE bezvezan za bilo kaj drugo,ali za ovo poslovno mi je uvijek poslužio ok i nije bilo nikakvih problema.
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 09:57   #1280
jesu li vama obrađeni PD obrasci? meni još nije obrađen PD
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.