Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 11:04   #61
Quote:
prosjecan kaže: Pogledaj post
Ban Thai još postoji... za Maharaju pojma nemam.
Ban Thai u Dubravi, onaj od Rubeljove kćeri?
Evo javlja mi prija koja živi tamon da je tamo sade fitness
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:18   #62
Indijski restoran u Zg-u.

Postoji li još
Prije cca. 5 godina bio sam u onom na Opatovini i ostao mi je u lijepoj uspomeni , nekad u to doba otvorio se još jedan negdje u Mlinovima ili Šestinama ali već dugo, dugo nigdje nisam ni čuo ni pročitao bilo kaj o bilo kakvom indijskom restoranu u Zg-u, stoga pitam se pitam se ima li išta takvo?

Zahvaljujem
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:18   #63
Ja bio u onom u Cvjetnom. Niš posebno.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:31   #64
nisam ni znao da na cvjetnom ina neki indijski restoran... ali ak nije nekaj nejdem tamo
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:44   #65
onaj na šestinama, tandoor, već je duže vrijeme zatvoren

maharadja na opatovini još uvijek postoji...

za onaj u cvjetnom (naselju?) nikad nisam čula...može malo više info....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:51   #66
onda maharađa , nekad ovaj tjedan... javim dojmove
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:34   #67
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
nisam ni znao da na cvjetnom ina neki indijski restoran... ali ak nije nekaj nejdem tamo
Nejdeš... jer je zatvoren kojih sedam godina.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:41   #68
Znaci Maharadja je jedini? Bijah prije nekih 5 godina. Cijene su bile normalne, porcije duplo manje od normalnih, okus dobar, dragi je trazio neljuto, pa je ipak dobio ljuto, i pobogu, nisu imali masala caj bez (kravljeg) mlijeka

I to je to od ponude u Zagrebu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 21:55   #69
U SAD-u jebiga nisma probao,tako da moje iskustvo se svodi samo na curry umak,koji obožavam...
Što još ima u Hrvatskoj za nabaviti da si doma napravimo indijski obrok?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 22:26   #70
Navodno ima neki stricek na tresnjevackom placu indijske zacine i dal (raspolovljene mahunarke).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:03   #71
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Navodno ima neki stricek na tresnjevackom placu indijske zacine i dal (raspolovljene mahunarke).
Jel'ga tko pronašao?
roko006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:33   #72
Quote:
roko006 kaže: Pogledaj post
Jel'ga tko pronašao?
Pa valjda je to onaj jedan jedini s punim štandom začina i čajeva.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 13:10   #73
Je li netko bio u zadnje vrijeme u već spominjanom restoranu Maharadja na Opatovini?

Tek sam na Jezikovoj juhi čula za njega i izgleda mi baš simpa. Inače volim indijsku kulturu i hranu, a pošto mi ubrzo slijedi promocija, htjela bi počastiti društvo pravom indijskom hranom. Zna li netko kakva im je hrana, cijene i usluga? Ne bih željela da taj dan pamtimo po trovanju hranom, pa ako ima nedavnih gostiju, savjetujte! Hvala!

Zadnje uređivanje the_caterpillar : 21.11.2010. at 13:15.
the_caterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 19:23   #74
I mene zanima!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:27   #75
I mene zanima

Dajte malo cijene i tak to, ak je tko bio u zadnje vrijeme
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 00:26   #76
Evo jednog linka za znatiželjne, dok se ne javi neko ko je bio.
(unutar linka imate nekoliko komentara i fotki hrane i jelovnika)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 09:35   #77
a uglavnom na raznim stranicama sam našao njihovu web adresu ali im očito ne radi
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 12:55   #78
Quote:
the_caterpillar kaže: Pogledaj post
Je li netko bio u zadnje vrijeme u već spominjanom restoranu Maharadja na Opatovini?

Tek sam na Jezikovoj juhi čula za njega i izgleda mi baš simpa. Inače volim indijsku kulturu i hranu, a pošto mi ubrzo slijedi promocija, htjela bi počastiti društvo pravom indijskom hranom. Zna li netko kakva im je hrana, cijene i usluga? Ne bih željela da taj dan pamtimo po trovanju hranom, pa ako ima nedavnih gostiju, savjetujte! Hvala!
Po meni ˝jezikova juha˝ radi baš suprotno od promoviranja nekog rastorana mislim kad ih na početku ŠTEF popljuje vi stvarno mislite da se gazda promjeni preko noći i sve radi onak po zakonu možeš misliti
meni je dovoljna bila reklama kad su mu ponudili pokvarenu piletinu da neznam kako jeftino i kvalitetno bilo mene taj restoran nebi vidio
ko voli nek izvoli u pripremi imati tablete aktivnog ugljena i vezu u zaraznoj bolnici
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 17:02   #79
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
meni je dovoljna bila reklama kad su mu ponudili pokvarenu piletinu da neznam kako jeftino i kvalitetno bilo mene taj restoran nebi vidio
ko voli nek izvoli u pripremi imati tablete aktivnog ugljena i vezu u zaraznoj bolnici
Sve sutim, sutim... ali ajde...
Isto, ne bih nista iz Maharadje pojela nikad.

Radila sam tamo prije puno, puno godina... doduse, ne u kuhinji, ali dosta mi je ono sto sam vidjela.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 17:08   #80
A ja se baš zagrijala za Maharadju..Još velim polovici, ajde kad ćemo idući put u Zg možda bi mogli i do njih
No vjerovat ću forumašima rađe i zaboravit na taj mogući izlet

Bome priznam ni mene se nije dojmila pokvarena piletina i činjenica da Indijci inače ne upotrebljavaju deterdžente za pranje jer se to kosi valjda s nekim njihovim vjerovanjima (o tome je bila neka riječ na topicu Jezikove juhe). Simpatičan gazda, al isto tak pretpostavljam da se neće promijenit prek noći, navika je navika.
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.